5 Bed וילה מבודדת in La Zagaleta ב- La Zagaleta,

5-חדר שינה וילה ב- La Zagaleta

וילה יוקרתית הממוקמת בלה ז'אגאלטה, אחת הקהילות הסגורות והאקסקלוסיביות ביותר באירופה. הנכס מציע עיצוב אדריכלי מוקפד, גימורים ברמה הגבוהה ביותר ונופים עוצרי נשימה של הים התיכון וההרים שמסביב. זהו פרויקט המשלב חיים מפוארים עם פרטיות מוחלטת וביטחון, מה שהופך אותו לבחירה יוצאת דופן עבור המחפשים איכות חיים ללא פשרות.

€17,900,000
5
חדרי שינה
6
חדרי אמבטיה
1517 m²
שטח דירה
€17,900,000
מחיר
3.3 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

סיכום

  • וילה יוקרתית ומרווחת (1517 מ"ר) עם 5 חדרי שינה ו-6 חדרי רחצה.
  • ממוקמת בקהילה הסגורה והאקסקלוסיבית ביותר באירופה, לה ז'אגאלטה.
  • כוללת בריכה פנימית, ספא, חדר כושר, יקב וגישה ל-2 מגרשי גולף.
  • גישה נוחה לשדה התעופה מלאגה (9.2 ק"מ) ולחופים (1.7 ק"מ).
  • בנייה שהושלמה, זמינה לאכלוס מיידי, במחיר התחלתי של 17,900,000 אירו.

השוואה אזורית

בניגוד לפרויקטים כמו Aquamar, Lantana Residencial ו-Etherna Homes 2, הממוקמים באזורים כמו טור דל מר, מיחס ואסטפונה ומציעים מחירים התחלתיים הנעים בין 205,000€ ל-269,950€, הוילה בלה ז'אגאלטה מייצגת קטגוריית מחיר ויוקרה שונה לחלוטין. המחיר של 17.9 מיליון אירו משקף לא רק את גודל הנכס (1517 מ"ר בנוי על 3972 מ"ר קרקע) אלא בעיקר את המיקום הייחודי בקהילה הסגורה והאקסקלוסיבית ביותר באירופה, המציעה רמה גבוהה של פרטיות, ביטחון ושירותים בלעדיים, כולל מגרשי גולף פרטיים ומתקנים ייעודיים. בעוד שהפרויקטים האחרים פונים לשוק רחב יותר המחפש בית נופש או מגורים בסגנון ים תיכוני, נכס זה מכוון לקהל יעד מצומצם ביותר, המחפש פסגת יוקרה, דיסקרטיות וסמל סטטוס. הגישה הנוחה יחסית לשדה התעופה מלאגה, למרכז העיר מלאגה ולמרבליה, מוסיפה נופך של נגישות למגורים יוקרתיים אלו, בניגוד לאזורים מרוחקים יותר.

שאלות נפוצות

מה הופך את לה ז'אגאלטה לכל כך אקסקלוסיבית?
לה ז'אגאלטה היא קהילה פרטית ומאובטחת ביותר, הידועה בווילותיה היוקרתיות, שטחי הקרקע הנרחבים, מתקני הגולף הפרטיים, והשירותים הייחודיים. הגישה מוגבלת ומוקפדת, מה שמבטיח פרטיות ושלווה לדיירים.
האם נדרשת מכונית למגורים בנכס זה?
בהתחשב במיקום בקהילה סגורה ובמרחקים מסוימים לשירותים שאינם בטווח הליכה מיידי (למעט קיוסק קטן), מומלץ להחזיק ברכב פרטי. עם זאת, הקרבה לשדה התעופה ולמרכזי הערים מקלה על ניידות.
מהי רמת היעילות האנרגטית של הוילה?
נתוני יעילות אנרגטית ספציפיים אינם מסופקים כרגע, אך וילות חדשות מהסוג הזה באזור נוטות לעמוד בתקנים מודרניים, לעיתים קרובות עם מערכות קירור וחימום יעילות ובידוד טוב.
כיצד משתווה מחיר הוילה לממוצע באזור?
המחיר של 17.9 מיליון אירו גבוה משמעותית מהממוצע באזור מלאגה. הוא משקף את המיקום היוקרתי והייחודי בלה ז'אגאלטה, את גודל הנכס, את איכות הבנייה והגימור, ואת המתקנים הבלעדיים המוצעים.
אילו מתקנים פרטיים או קהילתיים זמינים לדיירי לה ז'אגאלטה?
הקהילה מציעה מגרשי גולף, מגרשי טניס, רכיבה על סוסים, מועדון בית (clubhouse) עם מסעדות ושירותים, וכן רמת אבטחה גבוהה. הוילה עצמה כוללת בריכה פנימית, ספא וחדר כושר.
מהן עלויות התחזוקה השנתיות הצפויות?
עלויות התחזוקה השנתיות (קהילה, ארנונה, ביטוח, תחזוקת הבית והגינה) יהיו גבוהות, ונובעות מגודל הנכס, רמת הגימור והיוקרה של הקהילה. סכומים מדויקים אינם זמינים כרגע.
מהו תהליך הרכישה של נכס בלה ז'אגאלטה?
תהליך הרכישה דומה לרכישת נכס ספרדי אחר, אך עשוי להיות מורכב יותר עקב דרישות הקהילה. הוא כולל בדרך כלל הצעה, הסכם ראשוני, בדיקות נאותות, וחוזה רכישה סופי מול נוטריון. מומלץ להיעזר בעורך דין המתמחה בנדל"ן יוקרה.
עד כמה קרובה הוילה לשירותים חיוניים כמו בנקים ובתי מרקחת?
הוילה ממוקמת בקרבה משמעותית לשירותים חיוניים, כאשר סופרמרקט נמצא במרחק 137 מטר ובית מרקחת במרחק 162 מטר. בנקים ובתי עסק נוספים נמצאים גם כן בטווח קצר.

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הנכס ממוקם באזור שקט ופסטורלי, אך קרוב למרכזים אורבניים. המרחק הקצר יחסית מחנויות, מסעדות ושירותים חיוניים מבטיח נוחות יומיומית, בעוד הקרבה לחוף הים ולאתרי בילוי מוסיפה לאטרקטיביות המיקום. המיקום מציע שילוב ייחודי של שלווה כפרית ונגישות עירונית.

תוכנית דירה

וילה זו מיועדת למשפחות או יחידים המחפשים מרחב מחיה נדיב, פרטיות מרבית ואיכות בנייה גבוהה. עם 5 חדרי שינה, 6 חדרי רחצה, שטחי אירוח נרחבים ומתקנים כמו בריכה פנימית, ספא וחדר כושר, היא עונה על צרכים של אירוח, פנאי ונוחות. הפרויקט מתאים למי ששואף לסגנון חיים יוקרתי ומספק.

סטטוס בנייה

הוילה מוצעת למכירה במצב בנייה 'גמור'. משמעות הדבר היא שהמבנה כולו הושלם, כולל כל המערכות, הגימורים והשטחים החיצוניים. הקונים יכולים להיכנס לנכס באופן מיידי ללא צורך בהמתנה נוספת או בשלבי בנייה נוספים, מה שמאפשר מעבר חלק ומהיר לבית החדש.

נקודות לדיון

הנכס ממוקם בקהילה סגורה עם תקנות מחמירות, העשויות להגביל שינויים חיצוניים או שימושים מסוימים. למרות הקרבה לים, הוילה אינה ממוקמת על קו החוף, והגישה לחוף דורשת נסיעה קצרה. כמו כן, המחיר משקף את מיקומו היוקרתי והאקסקלוסיביות של האזור, ואינו מתאים לכל תקציב.

אורח חיים וסביבה

פרויקט זה מתאים לאנשים המחפשים בית פרטי מרווח ויוקרתי באזור בטוח ופרטי. הוא אידיאלי עבור משפחות גדולות או אנשים המארחים לעתים קרובות, הודות למספר חדרי השינה הרב, שטחי האירוח הנרחבים והמתקנים הייעודיים כמו בריכה פנימית וספא. חובבי גולף ייהנו מהקרבה למספר מגרשי גולף. המיקום, המשלב קרבה לשדה התעופה (9.2 ק"מ) ולעיר מלאגה, הופך אותו לנוח גם עבור אנשי עסקים או כאלה שמרבים לטוס. הוילה המתוארת מתאימה למי שמחפש סגנון חיים של חופשה מתמשכת, עם דגש על נוחות, ביטחון ואיכות.

איכות בנייה וגימור

הוילה מציגה רמת גימור גבוהה מאוד, כפי שניתן לראות בתמונות, הכוללות סלון מודרני עם בר יין, סלון עם נוף לבריכה, בריכה פנימית עם נוף פנורמי, מטבח מודרני עם אישה ומכסה שיש. חומרים איכותיים כמו שיש, עץ ומתכות משולבים בעיצוב. חדרי השינה כוללים חדרי רחצה צמודים (ensuite), והמטבח מאובזר במלואו. התכנון כולל חללים פנימיים וחיצוניים המתמזגים באופן הרמוני, תוך שימוש בחלונות גדולים למקסימום אור טבעי ונוף. המתקנים הנוספים כגון ספא, חדר כושר ויקב מוסיפים לרמת האיכות והפינוק.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הוילה מוצעת למכירה במחיר התחלתי של 17,900,000 אירו. מחיר זה משקף את הפרימיום של מיקום ייחודי בלה ז'אגאלטה, שטחי מגורים נרחבים (1517 מ"ר), גודל החלקה (3972 מ"ר) ורמת הגימור הגבוהה. הבית בנוי ומוכן לאכלוס מיידי. בהתחשב בסוג הנכס, גודלו ומיקומו, המחיר תואם את השוק עבור נכסים דומים באזורים אקסקלוסיביים.

€17,900,000
מחיר
5
חדרי שינה
1517 m²
שטח דירה
6
חדרי אמבטיה
€18
אגרה על פסולת/שנה

סביבה ואורח חיים

לה ז'אגאלטה, סביבה מתוחמת ומבוקרת, מציעה חווית מגורים שלווה ומופרטת. הסביבה האורבנית הסמוכה מבטיחה נגישות נוחה למגוון רחב של שירותים, כולל חנויות, בנקים, בתי חולים ומרכזי בריאות. המרחק הקצר לבתי ספר ומרכזי ספורט תורם לאיכות החיים של משפחות. למרות האופי היוקרתי, הקרבה לעיר מחוז גדולה כמו מלאגה מאפשרת גישה קלה למגוון רחב של תרבות, בילויים ומתקנים. השילוב של קרבה לחוף הים, נופים הרריים ונגישות נוחה למרכזי אוכלוסייה גדולים, יוצר סביבת מגורים מגוונת ונעימה.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: La Zagaleta

סביבה ונגישות

החיים בלה ז'אגאלטה מציעים שילוב של פרטיות, ביטחון ויוקרה. קהילה זו מפורסמת ברמת האבטחה הגבוהה שלה, המאפשרת לדיירים ליהנות מסביבה שקטה ומוגנת. למרות האופי המבודד של הקהילה, המרחק הקצר יחסית לעיר מלאגה (57 ק"מ) ולמרבליה (12 ק"מ) מאפשר גישה נוחה למגוון רחב של שירותים, מסעדות, חנויות ומרכזי תרבות. הקרבה למתקני ספורט כמו מגרשי כדורגל ובתי ספר לספורט, כמו גם למרכזי קניות ומרפאות, תורמת לנוחות יומיומית. החיים כאן מתאפיינים בשילוב בין השלווה של הטבע לבין הנגישות של העיר.

מפה ומיקום

המיקום מדגיש את הקרבה למרכזי התרבות והתיירות של מלאגה ומרבליה, תוך שמירה על פרטיות ושקט בלה ז'אגאלטה. הקרבה לשדה התעופה ולחוף הים מוסיפה לנגישות ולאפשרויות הפנאי.

Straatbeeld in Benahavís, Spanje, met witte gebouwen en planten

מיקום באזור

הוילה ממוקמת בלב קוסטה דל סול, במרחק נסיעה קצר ממרבליה (12 ק"מ) ומלאגה (57 ק"מ). מיקום זה מספק גישה נוחה למרכזי תרבות, מסחר ובילוי אזוריים, תוך שמירה על פרטיות ושקט. הקרבה לכבישים ראשיים מאפשרת התניידות קלה ברחבי האזור. המיקום האסטרטגי מאפשר ליהנות מהיתרונות של עיר גדולה מבלי לוותר על השלווה והיוקרה של אזור מגורים אקסקלוסיבי.

נגישות ושירותים

הוילה ממוקמת במיקום אסטרטגי מבחינת נגישות. שדה התעופה מלאגה-קוסה דל סול נמצא במרחק של כ-9 ק"מ בקו אווירי, מה שמקל על נסיעות בינלאומיות. מרכזי קניות וסופרמרקטים נמצאים במרחק הליכה (137 מ' לסופרמרקט, 162 מ' לבית מרקחת), ובית החולים במרחק של 1 ק"מ. שלושה מגרשי גולף מובילים נמצאים בקרבת מקום (9.7 ק"מ עד 12 ק"מ). החוף הקרוב ביותר, פלייה דה לה מלגואטה, נמצא במרחק 1.7 ק"מ, והגישה אליו נוחה ומשופעת בשיפוע קל מאוד (1.1%).

מרחק מהים 3.3 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 9 km
Gibraltar (GIB) 105 km
Atarazanas 1.5 km
Málaga Centro Alameda 1.8 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

Fontein in Benahavís, 's avonds verlicht

טבע ואקלים

Benahavís: Schilderachtig landschap met weg, berg en groen.

האזור נהנה מאקלים ים תיכוני, עם ממוצע שנתי של 17.1 מעלות צלזיוס ו-3,846 שעות שמש בשנה, מה שמבטיח מזג אוויר נעים לאורך רוב ימות השנה. עונת הרחצה נמשכת כ-4 חודשים, עם טמפרטורת מים ממוצעת של 20 מעלות צלזיוס ומעלה. מיקום הוילה בגובה של 37 מטר מעל פני הים, באזור עם שיפוע מתון לחוף (1.1%), מבטיח נוף פתוח ונעים ללא תחושת מחנק. ההרים הסמוכים מספקים רקע טבעי יפהפה ומוסיפים לגיוון הנופי.

3846 שעות שמש/שנה
4 עונת שחייה (חודשים)
17.1°C טמפ' שנתית ממוצעת
37m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

בקרבת הוילה מצויים מספר חופים מוכרים, כולל פלייה דה לה מלגואטה (1.7 ק"מ), פלייה דה סאן אנדרס (3.3 ק"מ) ופלייה דה לוס באניוס דל קרמן (3.3 ק"מ). שלושתם בעלי דגל כחול, מה שמעיד על איכות המים והשירותים. חובבי גולף יכולים ליהנות ממספר מסלולים בסביבה, ביניהם קלאב דה גולף מלאגה פאראדור (9.7 ק"מ). בנוסף, קיימים מרכזי ספורט כמו קאמפו דה פוטבול פניארויה (0.1 ק"מ) ומרכזי ספורט ימיים במרינות הסמוכות, המציעים מגוון פעילויות פנאי וספורט.

חופים

  • Playa de San Andrés 3.3 km
  • Playa de los Baños del Carmen 3.3 km
  • Playa de Pedregalejo 4.1 km
  • Playa de las Acacias 4.6 km
  • Playa de la Misericordia 4.7 km

Golf

  • Club de Golf Málaga Parador 9.7 km
  • Club de Golf de Guadalhorce 10.4 km
  • Campo de Golf Miguel Ángel Jiménez 12.5 km

מקור: OpenStreetMap

Uitzicht op een rotsformatie in Benahavís, Spanje, met weelderig groen en een parkeerbord.

מיקום באזור

מדריך אזור: La Zagaleta

עובדות מרכזיות

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 9.5°C 96 mm
פברואר 9.8°C 99 mm
מרץ 11.9°C 89 mm
אפריל 13.7°C 60 mm
מאי 15.7°C 47 mm
יוני 19.9°C 12 mm
יולי 23.9°C 1 mm
אוגוסט 24.4°C 2 mm
ספטמבר 20.7°C 20 mm
אוקטובר 16.7°C 82 mm
נובמבר 12.8°C 119 mm
דצמבר 10.1°C 106 mm

שירותים בסביבה

354 restaurant
99 pharmacy
67 bank
152 cafe
30 dentist

גובה ושטח

37m גובה
3.3 km מרחק מהים
1.1% שיפוע לחוף

תחבורה וגישה

9 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
105 km Gibraltar (GIB)
382 km Alicante-Elche (ALC)
1.5 km Atarazanas
1.8 km Málaga Centro Alameda
1.9 km Guadalmedina
1.6 km Estación de Muelle Heredia
2.4 km Estación de Autobuses de Málaga

פרטי הפרויקט

פרויקט 5 Bed וילה מבודדת in La Zagaleta
עיר La Zagaleta
אזור Costa del Sol
מחיר €17,900,000
שטח דירה 1517 m²
מחיר למ"ר €11,799 / m²
מרפסת 425 m²
חדרי שינה 5
חדרי אמבטיה 6
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 3.3 km
סיום 2023
אגרה על פסולת/שנה €18
פורסם 2026-05-23

Ref: VL516695

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Noa Shapiro
Noa Shapiro
יועץ נדל"ן

נועה שפירו מלווה באופן אישי לקוחות דוברי עברית ברכישת נכס בספרד. היא מבטיחה תהליך שקוף, מובן ונטול דאגות.

נציג רב-לשוני בסיוע בינה מלאכותית. הפנייה שלך מטופלת על ידי הצוות שמאחורי אתר זה.

מענה תוך 24 שעות

מעוניין?

השאר פרטים וקבל מידע על זמינות, מחירים ותוכניות דירות.

נתונים טכניים
הוילה ממוקמת בגובה של 37 מטר מעל פני הים.
מרחק הליכה (137 מ') לסופרמרקט ובית מרקחת (162 מ').
הוילה ממוקמת באזור עם 3,846 שעות שמש שנתיות בממוצע.
בקש פרטים WhatsApp