2 Bed New Development in Vista Bella Golf ב- Vista Bella Golf,

2-חדר שינה פרויקט חדש ב- Vista Bella Golf

פרויקט Vista Bella Golf באליקנטה מציע הזדמנות לרכישת בית חדש בסביבה אורבנית עם נגישות נוחה למגוון שירותים. הפרויקט ממוקם בקרבת מסעדות, חנויות, בנקים ובתי ספר, ומתאים למי שמחפש שילוב של נוחות עירונית וגישה לפעילויות פנאי. הפרויקט נמצא בשלבי בנייה, עם צפי לסיום בהתאם ללוחות הזמנים.

€309,900
2
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
76 m²
שטח דירה
€309,900
מחיר
בבנייה
סטטוס בנייה

סיכום

  • פרויקט חדש הממוקם באזור אורבני בקרבת שירותים חיוניים.
  • 2 חדרי שינה, 2 חדרי אמבטיה, 76 מ"ר בנוי, החל מ-€309,900.
  • גישה נוחה למגרשי גולף וחופים (כ-14 ק"מ).
  • אקלים ים תיכוני עם שפע שמש וטמפרטורות נוחות.
  • פרויקט בשלבי בנייה עם דגש על איכות גימור מודרנית.

השוואה אזורית

פרויקט Vista Bella Golf מציע שילוב ייחודי של מגורים אורבניים עם נגישות לפעילויות פנאי, בהשוואה לפרויקטים אחרים באזור אליקנטה. בעוד שפרויקטים כמו CAPRI VIII ו-CAPRI IX באותו אזור מציעים מחירים דומים או נמוכים יותר, Vista Bella Golf מתמקד באזור עם נגישות גבוהה לשירותים עירוניים וקרבה למתקני גולף. VISTABELLA PLAZA - CASA ORANGER, עם 3 חדרי שינה, ממוקם במחיר מעט גבוה יותר (€315,000) ומתאים למשפחות גדולות יותר. המיקום הפנימי של Vista Bella Golf, בשילוב עם קירבה של 14 ק"מ לחופים, מציע אלטרנטיבה למגורים על החוף, ומתאים למי שמעדיף שקט אורבני יותר אך עדיין רוצה גישה קלה לים ולמסלולי גולף. המרחק לשדה התעופה ALC (כ-41 ק"מ) נוח יותר בהשוואה לאזורים רחוקים יותר בקוסטה דל סול. סך הכל, הפרויקט ממוצב כבחירה מאוזנת למי שמחפש נוחות עירונית, פעילויות פנאי ואיכות בנייה.

שאלות נפוצות

האם הפרויקט ממוקם על חוף הים?
לא, הפרויקט ממוקם באזור פנימי, כ-14 ק"מ מהחופים הקרובים ביותר.
האם רכב נחוץ למגורים בפרויקט?
רכב מומלץ לנוחות, אך לא הכרחי לכל פעילות, שכן שירותים רבים נמצאים במרחק הליכה וקיימות 15 קווי תחבורה ציבורית.
אילו מערכות מיזוג אוויר זמינות?
הדירות מגיעות עם הכנה למערכות מיזוג אוויר קר וחם.
האם ישנם פרויקטים דומים באזור?
כן, פרויקטים כמו CAPRI VIII, CAPRI IX ו-VISTABELLA PLAZA מציעים יחידות דומות באזור Vista Bella Golf.
אילו מתקנים משותפים מוצעים בפרויקט?
הפרויקט כולל שטחים משותפים עם בריכת שחייה.
מהם עלויות התחזוקה הצפויות?
עלויות התחזוקה אינן מצוינות בנתונים שסופקו.
מהו לוח הזמנים הצפוי לסיום הבנייה?
הפרויקט נמצא בבנייה, ולוח הזמנים המדויק לסיום מצוין בתהליך הרכישה.
מה המרחק לשדה התעופה הקרוב?
שדה התעופה אליקנטה-אלצ'ה (ALC) נמצא במרחק של כ-41 ק"מ בקו ישר.

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הפרויקט ממוקם באזור פנימי של אליקנטה, המציע גישה נוחה לשירותים עירוניים. למרות שהוא אינו ממוקם ישירות על החוף, הוא מספק גישה נוחה למספר חופים בטווח נסיעה קצר. הקרבה למרכזי קניות ומסעדות משפרת את חווית המגורים היומיומית.

תוכנית דירה

מתאים לרוכשים המחפשים בית עם פונקציונליות מודרנית ונגישות נוחה לשירותים. הדירות מציעות 2 חדרי שינה ו-2 חדרי אמבטיה, עם מרפסות פרטיות ושטחים משותפים הכוללים בריכת שחייה. הפרויקט מתאים למשפחות קטנות, זוגות או יחידים המחפשים בית נופש או מגורים קבועים.

סטטוס בנייה

הפרויקט נמצא כעת בבנייה, ומציע יחידות חדשות עם סטנדרטים בנייה עדכניים. תהליך הבנייה מבטיח שימוש בחומרים איכותיים וטכנולוגיות מודרניות. צפי הסיום של הבנייה מצוין כחלק מתהליך הרכישה, ומאפשר לרוכשים לתכנן את המעבר.

נקודות לדיון

הפרויקט אינו ממוקם על קו החוף, והגישה לחוף דורשת נסיעה ברכב. הוא אינו מציע נוף ישיר לים או לבריכה מכל היחידות. אין מרפסת גג פרטית בכל היחידות, והגישה לאזורים ציבוריים תלויה בתנאי השימוש.

אורח חיים וסביבה

פרויקט זה מתאים לאנשים המחפשים בית חדש באזור עם נגישות נוחה לשירותים יומיומיים, אך גם קרבה לפעילויות פנאי כמו גולף. הוא מתאים למשקיעים המחפשים נכס להשכרה באזור מתפתח, או לרוכשים המחפשים בית נופש או מקום מגורים קבוע בשילוב של שקט וקרבה לעיר. זוגות צעירים, משפחות קטנות או יחידים ימצאו כאן פתרון מגורים נוח, כאשר הדירות בגודל 76 מ"ר וכוללות 2 חדרי שינה ו-2 חדרי אמבטיה. ההתקנה המוקדמת של מיזוג אוויר (קר/חם) מספקת נוחות לאורך כל השנה, ושטחי הגינה והמרפסות הפרטיות מוסיפים ערך לחווית המגורים.

איכות בנייה וגימור

הפרויקט שם דגש על איכות גימור גבוהה, כפי שניתן לראות במטבחים המודרניים המצוידים במלואם ובעלי אי. הדירות כוללות ארונות קיר מובנים, חלונות עם זיגוג כפול לנוחות אקוסטית ותרמית, וחדרי אמבטיה צמודים. שטחי הטרסות המכוסות והפרטיות מאפשרים הנאה מהמרחב החיצוני. בנוסף, כוללות היחידות חדר שירות וטרסות גג (סולריום) בחלק מהדירות, המציעות נוף של הגינה או הבריכה. הכנה למערכות מיזוג אוויר (קר וחם) מבטיחה סביבת מגורים נעימה בכל עונות השנה.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

מחירי הדירות בפרויקט Vista Bella Golf מתחילים ב-€309,900 ונעים עד €309,900, מה שממקם אותם בטווח מחירים בינוני-גבוה באזור. כל הדירות בפרויקט מציעות 2 חדרי שינה ו-2 חדרי אמבטיה, ושטח בנוי של 76 מ"ר. ישנה זמינות מוגבלת מכיוון שהפרויקט נמצא בשלבי בנייה. המפרט הטכני כולל גימור ברמה גבוהה, מערכות מיזוג אוויר מקדימות, ומרפסות פרטיות, מה שמצדיק את טווח המחירים המוצע.

€309,900
מחיר
2
חדרי שינה
76 m²
שטח דירה
2
חדרי אמבטיה

סביבה ואורח חיים

Vista Bella Golf ממוקמת באזור פנימי, המציע סביבה אורבנית שקטה יותר בהשוואה לערים הגדולות על החוף. הקרבה לשירותים כמו סופרמרקטים, בנקים ובתי מרקחת, הנמצאים במרחק הליכה, הופכת את חיי היומיום לנוחים. תושבים יכולים ליהנות מפעילויות פנאי כמו גולף, עם מגרשים מובילים בסביבה הקרובה. השילוב של סביבה עירונית וגישה קלה לפעילויות פנאי יוצר אורח חיים מאוזן. גובה של 31 מטר מעל פני הים מבטיח נוף נעים של הסביבה, ללא השפעות קיצוניות של מזג האוויר.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Vista Bella Golf

סביבה ונגישות

הפרויקט ממוקם בקרבת פארקים, בתי ספר, בנקים, בתי מרקחת ובתי קפה, מה שמבטיח סביבה עירונית תוססת ונגישה. קיימות 15 קווי תחבורה ציבורית ו-8 תחנות אוטובוס בקרבת מקום, המקלות על ההתניידות ללא רכב פרטי. למרות שהמיקום הוא פנימי, המרחק לים הוא כ-14 ק"מ, וניתן להגיע בקלות לחופים כמו Cala de lo Ferri. המרחק לסופרמרקט (776 מ') ולבית המרקחת (790 מ') הוא נוח ביותר לשימוש יומיומי.

מפה ומיקום

המיקום הגיאוגרפי של הפרויקט מודגש במפה, המציגה את קרבתו לשירותים חיוניים, מגרשי גולף ואזורי פנאי. המפה מספקת תמונה ויזואלית של אופי האזור, שילוב של סביבה אורבנית עם גישה נוחה לפעילויות חוץ, תוך הדגשת מרחקי נסיעה מרכזיים.

An outdoor Teléfonica payphone booth with glass doors and a metal frame.

מיקום באזור

Vista Bella Golf ממוקמת באזור פנימי של פרובינציית אליקנטה, במרחק נוח מערי החוף הפופולריות. היא מהווה נקודת מוצא נוחה לחקר הערים הגדולות באזור, כולל מורסיה (19 ק"מ) ואליקנטה (50 ק"מ), המציעות שירותים מגוונים ותרבות עשירה. מיקומה מאפשר גישה נוחה יחסית לצירי תחבורה מרכזיים, תוך שמירה על סביבה פחות צפופה.

נגישות ושירותים

הפרויקט ממוקם במרחק נוח של כ-14 ק"מ מחופי הים, כולל Cala de lo Ferri ו-Playa Rocío del Mar. קרבתו למגרשי גולף מובילים כמו Club de Golf La Finca (3.8 ק"מ) ו-Las Colinas Golf & Country Club (12 ק"מ) הופכת אותו לאטרקטיבי עבור חובבי גולף. נמל התעופה אליקנטה-אלצ'ה (ALC) נמצא במרחק של כ-41 ק"מ בקו ישר, ומרכזי ערים גדולות כמו מורסיה (19 ק"מ) ואליקנטה (50 ק"מ) נגישים לנסיעות. התחנות הקרובות ביותר הן Orihuela Miguel Hernández (0.9 ק"מ), מה שמקל על הגישה לתחבורה ציבורית.

Alicante-Elche (ALC) 41 km
Valencia (VLC) 161 km
Orihuela Miguel Hernández 0.9 km
Beniel 5.8 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

Alt text: Bright room with large windows showcasing a lush orange tree view.

טבע ואקלים

A street view with a signpost, palm trees, and a clear blue sky.

אזור אליקנטה נהנה מאקלים ים תיכוני עם ממוצע שנתי של 18.9 מעלות צלזיוס, ומספר שעות שמש מרשים של 3,844 בשנה. עונת השחייה נמשכת כ-6 חודשים, עם טמפרטורת מים מעל 20 מעלות צלזיוס. הגובה של 31 מטר מעל פני הים מבטיח תנאי מזג אוויר נוחים, ללא קצוות קיצוניים. כמות גדולה של ימי שמש תומכת בפעילויות חוץ לאורך כל השנה, ומוסיפה לאטרקטיביות של החיים באזור.

3844 שעות שמש/שנה
6 עונת שחייה (חודשים)
18.9°C טמפ' שנתית ממוצעת
31m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

הפרויקט ממוקם במרחק של כ-14 ק"מ מחופים מומלצים כמו Cala de lo Ferri ו-Playa Rocío del Mar, המתאימים לפעילויות ימיות. חובבי גולף ייהנו מקרבה למספר מגרשים יוקרתיים, כולל Club de Golf La Finca (3.8 ק"מ) ו-Las Colinas Golf & Country Club (12 ק"מ). בנוסף, קיימים מתקני פנאי נוספים בסביבה הקרובה, כגון מגרשי פאדל ומתקני באולינג, התורמים למגוון אפשרויות הבילוי והפנאי.

Golf

  • Club de Golf La Finca 4.1 km
  • Las Colinas Golf & Country Club 11.8 km
  • Club de Golf Villamartín 11.9 km
  • Real Club de Golf Campoamor 12.1 km

מקור: OpenStreetMap

Alt text: "Empty street with a 'BENEFICIA JUZGAR' sign, sunlit with clear blue sky.

מיקום באזור

מדריך אזור: Vista Bella Golf

עובדות מרכזיות

31,962 אוכלוסייה

שירותים בסביבה

38 restaurant
7 school
16 pharmacy
18 bank
1 park
28 cafe
8 dentist

גובה ושטח

31m גובה

אטרקציות בסביבה

Ev Charging

מגרשי גולף

תחבורה וגישה

41 km Alicante-Elche (ALC)
161 km Valencia (VLC)
351 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
0.9 km Orihuela Miguel Hernández
5.8 km Beniel
7.8 km Callosa de Segura
1 km Estación Orihuela - Miguel Hernández

פרטי הפרויקט

פרויקט 2 Bed New Development in Vista Bella Golf
עיר Vista Bella Golf
אזור Costa Blanca
מחיר €309,900
שטח דירה 76 m²
מחיר למ"ר €4,077 / m²
מרפסת 90 m²
חדרי שינה 2
חדרי אמבטיה 2
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה under_construction
סיום 2026
פורסם 2026-05-16

Ref: VL309565

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Noa Shapiro
Noa Shapiro
יועץ נדל"ן

נועה שפירו מלווה באופן אישי לקוחות דוברי עברית ברכישת נכס בספרד. היא מבטיחה תהליך שקוף, מובן ונטול דאגות.

נציג רב-לשוני בסיוע בינה מלאכותית. הפנייה שלך מטופלת על ידי הצוות שמאחורי אתר זה.

מענה תוך 24 שעות

מעוניין?

השאר פרטים וקבל מידע על זמינות, מחירים ותוכניות דירות.

נתונים טכניים
הפרויקט ממוקם בגובה 31 מטר מעל פני הים.
מספר שעות שמש היסטורי: 3,844 בשנה.
מרחק הליכה לסופרמרקט (776 מ') ולבית מרקחת (790 מ').
בקש פרטים WhatsApp