Ova nekretnina je prodana Pogledajte slične nekretnine u gradu Benidorm
6 Bed Bungalow in Benidorm u Benidorm, Vila

6-spavaća soba Bungalow u Benidorm

Ova luksuzna vila, smještena u traženom stambenom naselju Benidorma, nudi prostrani životni prostor od 357 m² na parceli od 984 m². Nekretnina kombinira eleganciju, udobnost i funkcionalnost, što je čini idealnom za obitelji koje traže visokokvalitetan način života. Pogodno smještena u blizini plaže i raznih sadržaja, nekretnina nudi mirno životno okruženje u kombinaciji s urbanom dinamikom.

€1,295,000 Prodano
Ova nekretnina više nije dostupna
6
Spavaće sobe
5
Kupaonice
357 m²
Stambena površina
€1,295,000 Prodano
Cijena
0.8 km
Udaljenost od plaže

Analiza projekta

Ključne karakteristike lokacije, stanova, faze projekta i točke pažnje.

Lokacija

Vila je strateški smještena između Benidorma i La Nucíe. Nalazi se na pješačkoj udaljenosti od plaže i gradskih sadržaja, nudeći istovremeno mirnu atmosferu stambenog naselja. Područje pruža lak pristup prometnim mrežama, olakšavajući kretanje po okolnim područjima.

Tlocrt

Ova vila dizajnirana je za obitelji kojima je potreban prostran i udoban životni prostor. Sa šest spavaćih soba i pet kupaonica, nudi dovoljno prostora za smještaj članova obitelji i gostiju. Moderni dizajn i visokokvalitetni završni slojevi zadovoljavaju zahtjeve udobnosti i funkcionalnosti.

Status projekta

Nekretnina je potpuno renovirana vila, izgrađena od visokokvalitetnih prirodnih materijala. Iako nije novi projekt, stupanj renovacije osigurava modernu udobnost i trajnost. Nekretnina je spremna za useljenje i nudi visok standard završnih slojeva.

Napomene

Ova nekretnina možda nije prikladna za kupce koji traže apsolutni mir daleko od gradske vreve. Iako se nalazi u stambenom naselju, blizina plaže i gradskih sadržaja znači da će u tom području postojati određena razina aktivnosti. Osim toga, visoka cijena nekretnine možda nije prikladna za kupce s ograničenim budžetom.

Detalji projekta

Naziv projekta 6 Bed Bungalow in Benidorm
Grad Benidorm
Regija Costa Blanca
Cijena €1,295,000 Prodano
Stambena površina 357 m²
Prosj. cijena po m² €3,627 / m²
Spavaće sobe 6
Kupaonice 5
Parking Ne
Bazen Ne
Vrt Ne
Status gradnje sold
Udaljenost od plaže 0.8 km
Završetak 1970
Objavljeno 2026-05-20

Ref: VL053912

Izvor: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Životni stil i okolina

Ova vila je prikladna za obitelji koje traže prostrano, dobro opremljeno prebivalište i cijene udobnost i visokokvalitetan način života. Idealna je za one koji vole biti u blizini plaža, restorana i trgovina, a istovremeno uživati u privatnom i udobnom domu. Šest spavaćih soba i višenamjenske prostorije savršene su za one koji vole ugošćavati goste kod kuće ili trebaju dodatni prostor. To je atraktivna opcija za međunarodne kupce koji traže nekretninu na španjolskoj obali.

Kvaliteta gradnje i završni radovi

Vila je u potpunosti renovirana, koristeći visokokvalitetne prirodne materijale, uključujući prvoklasne drvene podove. Sve kupaonice su potpuno opremljene, a glavna kupaonica ima odvojenu kadu i tuš. Kuhinja je potpuno opremljena i ima izravan pristup bočnoj terasi, idealnoj za objedovanje na otvorenom. Terasa uključuje natkrivenu prostoriju za roštilj s kupaonicom. Vrt je pažljivo dizajniran, s palmama i bujnom vegetacijom, stvarajući intimnu i opuštajuću atmosferu.

Cijena i kontekst

Cijena i dostupnost

Ova nekretnina se nudi po cijeni od 1.295.000 EUR. Kao prostrana vila sa šest spavaćih soba, njezina cijena odražava izvrsnu lokaciju, visokokvalitetne završne slojeve i obilje životnog prostora. Nekretnina je trenutno dostupna za kupnju, nudeći priliku kupcima koji traže nekretnine više klase u regiji Benidorm.