7 Bed Önálló villa in Benidorm -ben Benidorm, Családi Ház

7-hálószoba Önálló villa itt: Benidorm

Ez a projekt Alicante tartományban, Benidorm városában található, 7 hálószobás, különálló családi ház formájában. A 310 m² lakótér és a 1000 m² telek mellett az ingatlan egy vendéglakást is magában foglal. A terület városi jellegű, magas népsűrűséggel és teljes körű infrastruktúrával. A strand közelsége és a városi szolgáltatások elérhetősége határozza meg a projekt jellegét.

€1,600,000
7
Hálószoba
3
Fürdőszoba
310 m²
Lakótér
€1,600,000
Ár
0.8 km
Távolság a strandidő
Kulcskész
Építési státusz

Projekt elemzés

A helyszín, otthonok, projekt fázis és a fontosabb tudnivalók jellemzői.

Elhelyezkedés

A villa Benidorm északi részén, gyalogtávolságra a tengertől helyezkedik el. A legközelebbi strand, a Platja del Mal Pas, mintegy 0.0 km-re van madártávlatból. A telek enyhén emelkedik, ami kilátást biztosít, miközben a város beépített részéhez tartozik.

Alaprajz

Az ingatlan elrendezése megfelelő nagy családok vagy olyan vásárlók számára, akiknek vendégek elhelyezésére is szükségük van. A 7 hálószoba és 3 fürdőszoba, valamint a különálló vendéglakás rugalmasságot nyújt. A házhoz mélygarázs és pince is tartozik, ami növeli a tárolási lehetőségeket.

Projekt státusz

Az épület a meglévő lakásállomány részét képezi, helyi szabványok szerint épült. A főház két szintből és egy alsó szintből (garázs) áll. A vendéglakás a főbejáratától független megközelítést biztosít. Központi fűtésrendszer van kiépítve.

Fontos tudnivalók

Az ingatlan nem elszigetelt, hanem városi környezetben található. A turizmus és a városi élet nyüzsgése jelen van a környéken. A telek nem sík.

Projekt részletei

Projekt 7 Bed Önálló villa in Benidorm
Város Benidorm
Régió Costa Blanca
Ár €1,600,000
Lakótér 310 m²
Ér m² ár €5,161 / m²
Hálószoba 7
Fürdőszoba 3
Parkolás Nem
Medence Nem
Kert Nem
Építési státusz key_ready
Távolság a strandidő 0.8 km
Átadás 1970
Közzétéve 2026-05-22

Ref: VL563854

Forrás: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Életmód és környék

Ez a ház azok számára megfelelő, akik közvetlen közelében akarnak élni a tengerpartnak, de nem szeretnék feladni a kertes ház nyújtotta magánságot. Szilárd választás multinacionális családok vagy olyan személyek számára, akik otthonuk egy részét bérbe szeretnék adni.

Építési minőség és burkolatok

Az épület kényelmét központi fűtés, modern konyha és tágas nappali-étkező biztosítja. A felszereltséghez tartozik egy kültéri konyha és fával működő kemence is. A garázs kb. 65 m², amely több autó tárolására is elegendő.

Környék és életmód

Ár és elérhetőség

A villa induló ára €1.600.000. Ez az ár tükrözi a 310 m² lakteret, a 1000 m² telket és a 7 hálószobát. A régió más, exkluzívabb városaiban (pl. Altea) az árak jellemzően magasabbak, így Benidorm egy kedvezőbb alternatívát kínálja a nagy alapterű ingatlanok piacán.

€1,600,000
Ár
7
Hálószoba
310 m²
Lakótér
3
Fürdőszoba

Környék és életmód

A mindennapi élet itt a város kényelmét és a magánvilla nyugalmát ötvözi. A reggelek a teraszon kezdődhetnek, délutánok pedig a strandolással folytatódhatnak. A ház elrendezése lehetővé teszi, hogy a vendégek vagy a családtagok megfelelő távolságban legyenek egymástól, miközben a közös terek, mint a kültéri konyha és a medence, találkozóhelyül szolgálnak.