Ova nekretnina je prodana Pogledajte slične nekretnine u gradu Calpe
6 Bed Bungalow in Calpe u Calpe, Kuća

6-spavaća soba Bungalow u Calpe

Smještena u jednom od najtraženijih područja Calpea (Calpe), ova veličanstvena rezidencija prostire se na 2100 m² zemljišta i ima 492 m² izgrađene površine, nudeći prostrani životni prostor i privatnost. Imanje s 6 spavaćih soba i 4 kupaonice idealno je za velike obitelji ili pojedince kojima je potreban dodatni prostor. Kuća je u dobrom stanju i spremna za trenutno useljenje, nudi mirno okruženje, a istovremeno omogućuje lak pristup lokalnim sadržajima. Njegova povoljna lokacija i prostrani raspored čine ga vrijednim izborom, dizajniranim za udobnost i lakoću življenja.

€1,650,000 Prodano
Ova nekretnina više nije dostupna
6
Spavaće sobe
4
Kupaonice
492 m²
Stambena površina
€1,650,000 Prodano
Cijena
1.1 km
Udaljenost od plaže
Useljivo
Status gradnje

Analiza projekta

Ključne karakteristike lokacije, stanova, faze projekta i točke pažnje.

Lokacija

Kuća je strateški smještena u urbanom dijelu Calpea (Calpe), omogućujući lak pristup pješice do trgovina, restorana i plaža. Nalazi se u relativno mirnoj ulici, osiguravajući mirno stambeno okruženje, a istovremeno održavajući pristupačnost do svakodnevnih sadržaja.

Tlocrt

Ova nekretnina je idealna za one koji traže prostran i funkcionalan dom. Šest spavaćih soba i četiri kupaonice zadovoljit će potrebe velikih obitelji, gostiju ili onih kojima je potreban kućni ured. Velika površina zemljišta nudi dovoljno prostora za aktivnosti na otvorenom.

Status projekta

Nekretnina je trenutno dovršena i u dobrom stanju, ne zahtijevajući nikakve nove građevinske radove. Kupci se mogu odmah useliti bez čekanja. Njegov postojeći strukturni integritet osigurava stabilnost i trenutnu dostupnost.

Napomene

Cijena ove nekretnine temelji se na trenutnim tržišnim uvjetima i ne uključuje jamstva budućeg rasta vrijednosti. Iako postoji prednost blizine sadržaja, u području gdje se kuća nalazi mogu postojati razine buke svojstvene urbanom okruženju.

Životni stil i okolina

Ova kuća je idealan izbor za kupce koji traže trajno prebivalište koje može ugostiti veliku obitelj ili često ugošćavati goste. Njezin prostrani raspored i obilje vanjskog prostora čine je vrlo atraktivnom za one koji cijene zabavu i obiteljski život. Kupci koji traže blizinu plaža i urbanih sadržaja također će pronaći ovu nekretninu atraktivnom. Nadalje, to je izvrsna prilika za investitore koji žele osigurati stabilnu nekretninu na španjolskoj obali.

Kvaliteta gradnje i završni radovi

Iako ovdje nisu navedeni specifični detalji, veličina kuće (492 m²) i veličina parcele (2100 m²) ukazuju na značajnu nekretninu. Završeno stanje gradnje znači da su svi strukturni elementi i osnovni završni radovi na mjestu. Budući vlasnici mogu je personalizirati prema svojim osobnim preferencijama kako bi poboljšali životno iskustvo i osigurali kompatibilnost sa suvremenim životnim standardima.

Cijena i kontekst

Cijena i dostupnost

Cijena ove kuće iznosi 1.650.000 EUR. Ova cijena odražava njezinu stratešku lokaciju u Calpeu (Calpe), prostranu izgrađenu površinu (492 m²) i veličinu parcele (2100 m²). Kao dovršena nekretnina, dostupna je za trenutnu kupnju bez daljnjeg čekanja. Njezino cijene su usporedive sa sličnim nekretninama u području i uzimaju u obzir ponuđene pogodnosti i prostor.

€1,650,000 Prodano
Cijena
6
Spavaće sobe
492 m²
Stambena površina
4
Kupaonice

Kontekst i okolina

Ovo područje Calpea (Calpe) nudi životni stil koji uravnotežuje praktičnost i spokoj. S lakim pješačkim pristupom do supermarketa (63 m), ljekarni (163 m) i raznih ugostiteljskih objekata (136 restorana), svakodnevni život postaje jednostavan. Područje je dobro povezano s 11 autobusnim stanicama i 2 autobusnim linijama, što omogućuje stanovnicima jednostavnu mobilnost. Nekoliko plaža udaljeno je kratkom šetnjom, uključujući Cala la Mançanera (757 m) i Platja del Cantal Roig (1,2 km), nudeći izvrsne mogućnosti za slobodno vrijeme i aktivnosti na otvorenom. Unatoč blizini urbanih sadržaja, bolnica udaljena 18 km pruža važnu medicinsku sigurnost.

Zatraži informacije

Lokacija i okolina: Calpe

Život i okolina

Calpe (Calpe), smješten u regiji Marina Alta pokrajine Alicante (Alicante), živahna je obalna općina na Sredozemnom moru. Grad zauzima površinu od 23,5 km² s gustoćom naseljenosti od 990 stanovnika po km². Nalazi se u podnožju prirodnog parka Penyal d'Ifac (Penyal d'Ifac Natural Park), pružajući zadivljujuću prirodnu pozadinu. Prosječna temperatura u području kreće se od 12-27°C, što ga čini idealnim za aktivnosti na otvorenom. Osim toga, područje je dom za 136 restorana, 2 škole i 9 ljekarni, osiguravajući udobnost za stanovnike.

Karta i lokacija

Nekretnina je strateški smještena u Calpeu (Calpe), u blizini plaža, trgovina i sportskih sadržaja. Okružena je prirodnim ljepotama poput stijene Peñón de Ifac (Peñón de Ifac), kombinirajući urbane pogodnosti s mirom obalnog života.

Luchtfoto van Calpe, Spanje, met jachthaven, stranden, gebouwen en bergen.

Položaj u regiji

Calpe (Calpe) se nalazi u regiji Marina Alta pokrajine Alicante (Alicante), Španjolska, kao dio Costa Blance (Costa Blanca). Strateški je smješten u podnožju ikonične stijene Peñón de Ifac (Peñón de Ifac). Regija je poznata po svojim slikovitim plažama, živahnim marinama i blizini prirodnih parkova, nudeći niz rekreativnih i vanjskih aktivnosti.

Dostupnost i sadržaji

Strateška lokacija nekretnine osigurava lak pristup brojnim sadržajima. Plaže poput Cala la Mançanera udaljene su samo 757 metara, supermarketi 63 metra, a ljekarne 163 metra. Ljubitelji golfa mogu uživati u Club de Golf Ifach, udaljenom 6,9 km. Iako su glavni aerodromi poput Alicante-Elche udaljeni oko 67 km (zračnom linijom), područje ima željezničke stanice poput Calp (1,4 km) i Olla Altea (7,6 km) za olakšavanje dugolinijskih putovanja. Javni prijevoz je lako dostupan, s 11 autobusnih stanica i 2 autobusne linije.

Udaljenost od plaže 1.1 km
Alicante-Elche (ALC) 67 km
Valencia (VLC) 104 km
Calp 1.4 km
Olla Altea 7.6 km

Izvor: OpenStreetMap, Google Maps

Overzicht van woningen aan de kustlijn van Calpe, Spanje.

Priroda i klima

Luchtfoto van Calpe, Spanje, met uitzicht op de kustlijn en omliggende huizen.

Calpe (Calpe) se ponosi mediteranskom klimom s prosječnom godišnjom temperaturom od 18,6°C i obiljem sunca, s ukupno 3.840 sunčanih sati godišnje. To čini područje idealnim za aktivnosti na otvorenom, s sezonom kupanja koja traje do 5 mjeseci s temperaturom vode od 20°C ili više. Grad se nalazi 14 metara nadmorske visine, s ravnim terenom i blizinom plaža, s nagibom od samo 0,9%, što povećava njegovu atraktivnost.

3840 Sunčani sati/god.
5 Sezona kupanja (mjeseci)
18.6°C Prosj. godišnja temp.
14m Nadmorska visina

Izvor: Open-Meteo (2020, 2025 prosjek)

Plaže i rekreacija

Calpe (Calpe) je poznat po svojim prekrasnim plažama, od kojih tri - Cantal Roig, La Fossa i L’Arenal-Bol - nose oznaku Plava zastava. Nekretnina je udaljena samo 757 metara od plaže Cala la Mançanera. Za golf entuzijaste, područje nudi nekoliko golf terena, uključujući Club de Golf Ifach, udaljen 6,5 km. Dodatno, područje nudi razne sportske objekte, kao što je sportski centar Pavelló Esportiu Ifac, udaljen samo 0,1 km.

Plaže

  • Cala la Mançanera 1.1 km
  • Cala del Morelló 1.3 km
  • Platja del Cantal Roig Blue Flag 1.8 km
  • Cala les Urques 2 km
  • Cala el Racó 2.3 km
  • Cala Gasparet 2.6 km

Golf

  • Club de Golf Ifach 6.5 km
  • Altea Club de Golf 7.3 km
  • Club de Golf Jávea 14.1 km

Izvor: Blue Flag 2026, OpenStreetMap

Panoramisch uitzicht op Calpe met de Peñón de Ifach rots.

Položaj u regiji

Vodič po području: Calpe

Calpe is a coastal municipality located in the comarca of Marina Alta, in the province of Alicante, Valencian Community, Spain, by the Mediterranean Sea. It has an area of 23.5 km2 (9.1 sq mi) and a population density of 990 inhabitants per square kilometre (2,600/sq mi). The city lies at the foot of the Penyal d'Ifac Natural Park. In 2022 the population was 24,096 inhabitants.

Ključni podaci

23.5 km² Površina

Klima

Mjesec Prosječna temperatura Padaline
Siječanj 11.6°C 68 mm
Veljača 11.7°C 41 mm
Ožujak 14.1°C 45 mm
Travanj 16.1°C 44 mm
Svibanj 18.9°C 43 mm
Lipanj 23.0°C 21 mm
Srpanj 26.2°C 7 mm
Kolovoz 26.8°C 10 mm
Rujan 24.0°C 44 mm
Listopad 19.8°C 87 mm
Studeni 15.7°C 76 mm
Prosinac 12.3°C 61 mm

Obližnji sadržaji

136 restaurant
2 school
9 pharmacy
8 bank
14 cafe
1 dentist

Nadmorska visina i Teren

14m Nadmorska visina
1.1 km Udaljenost od plaže
0.9% Nagib do plaže

Promet

67 km Alicante-Elche (ALC)
104 km Valencia (VLC)
456 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
1.4 km Calp
7.6 km Olla Altea
8 km Benissa
0.3 km Estació d'Autobusos de Calp

Detalji projekta

Naziv projekta 6 Bed Bungalow in Calpe
Grad Calpe
Regija Costa Blanca
Cijena €1,650,000 Prodano
Stambena površina 492 m²
Prosj. cijena po m² €3,353 / m²
Spavaće sobe 6
Kupaonice 4
Parking Ne
Bazen Ne
Vrt Ne
Status gradnje key_ready
Udaljenost od plaže 1.1 km
Završetak 1970
Objavljeno 2026-05-20

Ref: VL733549

Izvor: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Sažetak

  • Prostrana parcela od 2100 m² pruža obilje privatnosti i vanjskog prostora.
  • 6 spavaćih soba i 4 kupaonice, idealno za velike obitelji ili ugošćavanje gostiju.
  • Na pješačkoj udaljenosti od plaža, trgovina i restorana u Calpeu (Calpe).
  • Dovršena nekretnina, spremna za trenutno useljenje bez čekanja.
  • Smještena u blizini prirodnog parka Penyal d'Ifac (Peñón de Ifac), nudi zadivljujuće prirodne krajolike.

Regionalna usporedba

U usporedbi s drugim sličnim nekretninama u Calpeu (Calpe), cijena ove kuće (1.650.000 EUR) odražava njezinu veličinu (492 m²) i veličinu parcele (2100 m²). Na primjer, PARTIDA MARYVILLA 59-J prodaje se za 1.550.000 EUR, dok se PARTIDA MARYVILLA 58-J prodaje za 1.690.000 EUR, a LES CUCARRES 13-E VIVIENDA 4 za 1.850.000 EUR. S obzirom na svoju veliku veličinu, ova nekretnina spada u gornji srednji cjenovni razred među navedenim sličnim nekretninama. Njezina lokacija u blizini plaža i urbanih sadržaja čini je atraktivnim izborom za kupce koji traže praktičan životni stil.

Često postavljana pitanja

Je li ova nekretnina prikladna za cjelogodišnje stanovanje?
Nekretnina se nalazi u Calpeu (Calpe), području s blagom mediteranskom klimom, prosječnom godišnjom temperaturom od 18,6°C i 3840 sunčanih sati godišnje, što je čini pogodnom za cjelogodišnje stanovanje.