Táto nehnuteľnosť bola predaná Pozrite si podobné nehnuteľnosti v Calpe
6 Bed Bungalow in Calpe v Calpe, Dom

6-spálňa Bungalov v Calpe

Táto nádherná rezidencia, ktorá sa nachádza v jednej z najvyhľadávanejších oblastí Calpe (Calpe), sa rozprestiera na pozemku s rozlohou 2100 m² a má zastavanú plochu 492 m², čo ponúka priestranný životný priestor a súkromie. Nemovitost so 6 spálňami a 4 kúpeľňami je ideálna pre veľké rodiny alebo jednotlivcov, ktorí potrebujú ďalší priestor. Dom je v dobrom stave a pripravený na okamžité nasťahovanie, ponúka pokojné prostredie a zároveň ľahký prístup k miestnym vymoženostiam. Jeho výhodná poloha a priestranné usporiadanie z neho robia pozoruhodný výber, navrhnutý pre pohodlie a ľahkosť života.

€1,650,000 Predané
Táto nehnuteľnosť už nie je k dispozícii
6
Spálne
4
Kúpeľne
492 m²
Obývacia plocha
€1,650,000 Predané
Cena
1.1 km
Vzdialenosť k moru
Kúrené (k odovzdaniu)
Stav výstavby

Analýza projektu

Kľúčové vlastnosti lokality, domov, fázy projektu a body pozornosti.

Lokalita

Dom je strategicky umiestnený v mestskej časti Calpe (Calpe), čo umožňuje ľahký peší prístup do obchodov, reštaurácií a na pláže. Nachádza sa v relatívne pokojnej ulici, ktorá zaisťuje pokojné životné prostredie a zároveň zachováva dostupnosť k denným vymoženostiam.

Pôdorys

Táto nehnuteľnosť je ideálna pre tých, ktorí hľadajú priestranný a funkčný domov. Šesť spální a štyri kúpeľne uspokoja potreby veľkých rodín, hostí alebo tých, ktorí potrebujú domáce kancelárie. Rozsiahla pozemková plocha ponúka dostatok priestoru pre vonkajšie aktivity.

Stav projektu

Nemovitost je momentálne dokončená a v dobrom stave, nevyžaduje žiadne nové stavebné práce. Kupujúci sa môžu okamžite nasťahovať bez čakania. Jeho existujúca štrukturálna integrita zaisťuje stabilitu a okamžitú dostupnosť.

Body pozornosti

Cena tejto nehnuteľnosti vychádza z aktuálnych trhových podmienok a nezahŕňa záruky budúceho zhodnotenia. Hoci existuje výhoda blízkosti k vymoženostiam, v oblasti, kde sa dom nachádza, môžu existovať úrovne hluku typické pre mestské prostredie.

Štýl života a okolie

Tento dom je ideálnou voľbou pre kupujúcich, ktorí hľadajú trvalé bydlisko, ktoré môže ubytovať veľkú rodinu alebo často hostiť hostí. Jeho priestranné usporiadanie a dostatok vonkajšieho priestoru ho robia veľmi atraktívnym pre tých, ktorí oceňujú zábavu a rodinný život. Kupujúci, ktorí hľadajú blízkosť k plážam a mestským vymoženostiam, tiež nájdu túto nehnuteľnosť atraktívnou. Okrem toho je to vynikajúca príležitosť pre investorov, ktorí chcú zabezpečiť stabilnú nehnuteľnosť na španielskom pobreží.

Kvalita stavby a povrchové úpravy

Hoci tu nie sú uvedené konkrétne podrobnosti, veľkosť domu (492 m²) a veľkosť pozemku (2100 m²) naznačujú podstatnú nehnuteľnosť. Dokončený stav výstavby znamená, že všetky konštrukčné prvky a základné povrchové úpravy sú na mieste. Budúci majitelia si ho môžu prispôsobiť podľa svojich osobných preferencií, aby zlepšili životný zážitok a zabezpečili kompatibilitu s modernými životnými štandardmi.

Okolie a štýl života

Cena a dostupnosť

Cena tohto domu je 1 650 000 EUR. Táto cena odráža jeho strategickú polohu v Calpe (Calpe), priestrannú zastavanú plochu (492 m²) a veľkosť pozemku (2100 m²). Ako dokončená nehnuteľnosť je k dispozícii na okamžitý nákup bez ďalšieho čakania. Jeho cenotvorba je porovnateľná s podobnými nehnuteľnosťami v oblasti a zohľadňuje ponúkané vybavenie a priestor.

€1,650,000 Predané
Cena
6
Spálne
492 m²
Obývacia plocha
4
Kúpeľne

Okolie a štýl života

Táto oblasť Calpe (Calpe) ponúka životný štýl, ktorý vyvažuje pohodlie a pokoj. Vďaka ľahkému pešiemu prístupu do supermarketov (63 m), lekární (163 m) a rôznych reštauračných zariadení (136 reštaurácií) je každodenný život jednoduchý. Oblasť je dobre spojená s 11 autobusovými zastávkami a 2 autobusovými linkami, čo zaisťuje ľahkú mobilitu pre obyvateľov. Niekoľko pláží je v krátkej pešej vzdialenosti, vrátane Cala la Mançanera (757 m) a Platja del Cantal Roig (1,2 km), ktoré ponúkajú vynikajúce príležitosti na voľný čas a outdoorové aktivity. Napriek blízkosti k mestským vymoženostiam, nemocnica vzdialená 18 km poskytuje dôležitú lekársku záruku.

Požiadať o informácie

Lokalita a okolie: Calpe

Okolie a dostupnosť

Calpe (Calpe), ktorý sa nachádza v regióne Marina Alta v provincii Alicante (Alicante), je živá pobrežná obec pri Stredozemnom mori. Mesto zaberá plochu 23,5 km² s hustotou obyvateľstva 990 obyvateľov/km². Nachádza sa na úpätí prírodného parku Penyal d'Ifac (Penyal d'Ifac Natural Park), ktorý poskytuje úžasné prírodné pozadie. Priemerná teplota v oblasti sa pohybuje medzi 12-27°C, čo je ideálne pre outdoorové aktivity. Okrem toho sa v oblasti nachádza 136 reštaurácií, 2 školy a 9 lekární, čo zaisťuje pohodlie pre obyvateľov.

Mapa a lokalita

Nemovitost je strategicky umiestnená v Calpe (Calpe), blízko pláží, obchodov a športových zariadení. Je obklopená prírodnými krásami, ako je skala Peñón de Ifac (Peñón de Ifac), ktorá kombinuje mestské vymoženosti so pokojom pobrežného života.

Luchtfoto van Calpe, Spanje, met jachthaven, stranden, gebouwen en bergen.

Poloha v regióne

Calpe (Calpe) sa nachádza v regióne Marina Alta v provincii Alicante (Alicante), Španielsko, ako súčasť Costa Blancy (Costa Blanca). Je strategicky umiestnený na úpätí ikonickej skaly Peñón de Ifac (Peñón de Ifac). Región je známy svojimi malebnými plážami, živými jachtárskymi prístavmi a blízkosťou prírodných parkov, ktoré ponúkajú celý rad rekreačných a outdoorových aktivít.

Dostupnosť a zariadenia

Strategická poloha nehnuteľnosti zaisťuje ľahký prístup k mnohým vymoženostiam. Pláže ako Cala la Mançanera sú vzdialené len 757 metrov, supermarkety 63 metrov a lekárne 163 metrov. Milovníci golfu si môžu vychutnať Club de Golf Ifach, ktorý sa nachádza 6,9 km ďaleko. Hoci hlavné letiská ako Alicante-Elche sú vzdialené približne 67 km (vzdušnou čiarou), oblasť má železničné stanice ako Calp (1,4 km) a Olla Altea (7,6 km) na uľahčenie diaľkových ciest. Verejná doprava je ľahko dostupná, s 11 autobusovými zastávkami a 2 autobusovými linkami.

Vzdialenosť k moru 1.1 km
Alicante-Elche (ALC) 67 km
Valencia (VLC) 104 km
Calp 1.4 km
Olla Altea 7.6 km

Zdroj: OpenStreetMap, Google Maps

Overzicht van woningen aan de kustlijn van Calpe, Spanje.

Príroda a podnebie

Luchtfoto van Calpe, Spanje, met uitzicht op de kustlijn en omliggende huizen.

Calpe (Calpe) sa môže pochváliť stredomorským podnebím s priemernou ročnou teplotou 18,6°C a hojnosťou slnečného svitu, ktorý dosahuje 3 840 hodín slnečného svitu ročne. Vďaka tomu je oblasť ideálna pre outdoorové aktivity, pričom kúpacia sezóna trvá až 5 mesiacov pri teplote vody 20°C alebo vyššej. Mesto sa nachádza 14 metrov nad morom, s rovinatým terénom a blízkosťou pláží, s iba 0,9% sklonom, čo zvyšuje jeho atraktivitu.

3840 Hodiny slnka/rok
5 Kúpacia sezóna (mesiace)
18.6°C Priem. ročná teplota
14m Nadmorská výška

Zdroj: Open-Meteo (2020, 2025 priemer)

Pláže a voľný čas

Calpe (Calpe) je známy svojimi krásnymi plážami, z ktorých tri, Cantal Roig, La Fossa a L’Arenal-Bol, nesú certifikát Modrej vlajky. Nemovitost je vzdialená len 757 metrov od pláže Cala la Mançanera. Pre golfových nadšencov oblasť ponúka niekoľko golfových ihrísk, vrátane Club de Golf Ifach, ktorý sa nachádza 6,5 km ďaleko. Okrem toho oblasť disponuje rôznymi športovými zariadeniami, ako je športové centrum Pavelló Esportiu Ifac, ktoré sa nachádza len 0,1 km ďaleko.

Pláže

  • Cala la Mançanera 1.1 km
  • Cala del Morelló 1.3 km
  • Platja del Cantal Roig Blue Flag 1.8 km
  • Cala les Urques 2 km
  • Cala el Racó 2.3 km
  • Cala Gasparet 2.6 km

Golf

  • Club de Golf Ifach 6.5 km
  • Altea Club de Golf 7.3 km
  • Club de Golf Jávea 14.1 km

Zdroj: Blue Flag 2026, OpenStreetMap

Panoramisch uitzicht op Calpe met de Peñón de Ifach rots.

Poloha v regióne

Sprievodca oblastí: Calpe

Calpe is a coastal municipality located in the comarca of Marina Alta, in the province of Alicante, Valencian Community, Spain, by the Mediterranean Sea. It has an area of 23.5 km2 (9.1 sq mi) and a population density of 990 inhabitants per square kilometre (2,600/sq mi). The city lies at the foot of the Penyal d'Ifac Natural Park. In 2022 the population was 24,096 inhabitants.

Základné informácie

23.5 km² Rozloha

Podnebie

Mesiac Priem. teplota Zrážky
Január 11.6°C 68 mm
Február 11.7°C 41 mm
Marec 14.1°C 45 mm
Apríl 16.1°C 44 mm
Máj 18.9°C 43 mm
Jún 23.0°C 21 mm
Júl 26.2°C 7 mm
August 26.8°C 10 mm
September 24.0°C 44 mm
Október 19.8°C 87 mm
November 15.7°C 76 mm
December 12.3°C 61 mm

Vybavenosť v okolí

136 restaurant
2 school
9 pharmacy
8 bank
14 cafe
1 dentist

Nadmorská výška a Terén

14m Nadmorská výška
1.1 km Vzdialenosť k moru
0.9% Sklon k pláži

Doprava

67 km Alicante-Elche (ALC)
104 km Valencia (VLC)
456 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
1.4 km Calp
7.6 km Olla Altea
8 km Benissa
0.3 km Estació d'Autobusos de Calp

Podrobnosti projektu

Projekt 6 Bed Bungalow in Calpe
Mesto Calpe
Región Costa Blanca
Cena €1,650,000 Predané
Obývacia plocha 492 m²
Cena za m² €3,353 / m²
Spálne 6
Kúpeľne 4
Parkovanie Nie
Bazén Nie
Záhrada Nie
Stav výstavby key_ready
Vzdialenosť k moru 1.1 km
Dokončenie 1970
Publikované 2026-05-20

Ref: VL733549

Zdroj: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Zhrnutie

  • Priestranný pozemok s rozlohou 2100 m² poskytuje dostatok súkromia a vonkajšieho priestoru.
  • 6 spální a 4 kúpeľne, ideálne pre veľké rodiny alebo hostenie hostí.
  • V pešej vzdialenosti od pláží, obchodov a reštaurácií v Calpe (Calpe).
  • Dokončená nehnuteľnosť, pripravená na okamžité nasťahovanie bez čakania.
  • Nachádza sa v blízkosti prírodného parku Peñón de Ifac (Peñón de Ifac), ponúka úchvatné prírodné scenérie.

Regionálne porovnanie

V porovnaní s inými podobnými nehnuteľnosťami v Calpe (Calpe) odráža cena tohto domu (1 650 000 EUR) jeho veľkosť (492 m²) a veľkosť pozemku (2100 m²). Napríklad PARTIDA MARYVILLA 59-J sa predáva za 1 550 000 EUR, zatiaľ čo PARTIDA MARYVILLA 58-J za 1 690 000 EUR a LES CUCARRES 13-E VIVIENDA 4 za 1 850 000 EUR. Vzhľadom na svoju veľkosť patrí táto nehnuteľnosť do strednej až vyššej cenovej kategórie medzi uvedenými podobnými nehnuteľnosťami. Jej poloha v blízkosti pláží a mestských vymožeností z nej robí atraktívnu voľbu pre kupujúcich hľadajúcich pohodlný životný štýl.

Časté otázky

Je táto nehnuteľnosť vhodná na celoročné bývanie?
Nehnuteľnosť sa nachádza v Calpe (Calpe), oblasti s miernou stredomorskou klímou, priemernou ročnou teplotou 18,6°C a 3840 hodinami slnečného svitu ročne, čo ju robí vhodnou na celoročné bývanie.