Ova nekretnina je prodana Pogledajte slične nekretnine u gradu Finestrat
3 Bed Bungalow in Finestrat u Finestrat, Bungalov

3-spavaća soba Bungalow u Finestrat

Ovaj precizno dizajnirani bungalov smješten je u mirnom okruženju Finestrata, nudeći moderan životni stil. Izgrađena 2025. godine, nekretnina ima 3 spavaće sobe, 2 kupaonice i stambenu površinu od 107 m², na parceli od 300 m². Kuća je izgrađena od visokokvalitetnih materijala i ima privatni bazen, što je čini idealnim mjestom za udoban život. Njegova povoljna lokacija pruža lak pristup lokalnim sadržajima i plažama, sa zadivljujućim pogledom na more i planine.

€559,000 Prodano
Ova nekretnina više nije dostupna
3
Spavaće sobe
2
Kupaonice
107 m²
Stambena površina
€559,000 Prodano
Cijena

Analiza projekta

Ključne karakteristike lokacije, stanova, faze projekta i točke pažnje.

Lokacija

Ovaj bungalov nalazi se u Finestratu, području koje graniči s obalnim životom i mirnom unutrašnjošću. Nalazi se samo nekoliko kilometara od plaža, ali istovremeno blizu lokalnih trgovačkih centara, restorana i sportskih sadržaja, pružajući ravnotežu između praktičnosti i spokoja.

Tlocrt

Za one koji traže kombinaciju modernog komfora i prirodne ljepote, ovaj bungalov nudi privlačan dom. Njegovi prostrani interijeri, privatni bazen i slikoviti pogledi pružaju idealno utočište za pojedince ili obitelji koji traže miran način života.

Status projekta

Kao novi dom izgrađen 2025. godine, ovaj bungalov predstavlja modernu arhitekturu. Sadrži najnoviji dizajn i sadržaje, dizajniran je da bude spreman za trenutno useljenje bez dodatnih ulaganja, osiguravajući da vlasnici mogu odmah uživati u svom novom načinu života.

Napomene

Nekretnina je usmjerena na pružanje modernog, neovisnog životnog prostora i ne uključuje pogodnosti tradicionalnih stanova, kao što su zajednički prostori ili dizala. Njegova lokacija zahtijeva privatno vozilo za potpunu upotrebu okolnog područja.

Detalji projekta

Naziv projekta 3 Bed Bungalow in Finestrat
Grad Finestrat
Regija Costa Blanca
Cijena €559,000 Prodano
Stambena površina 107 m²
Prosj. cijena po m² €5,224 / m²
Spavaće sobe 3
Kupaonice 2
Parking Ne
Bazen Ne
Vrt Ne
Status gradnje sold
Završetak 1970
Objavljeno 2026-05-20

Ref: VL489426

Izvor: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Životni stil i okolina

Ovaj bungalov idealan je za međunarodne kupce koji traže stil života na španjolskoj obali. To je izvrstan izbor za one koji traže stalno prebivalište ili kuću za odmor u području koje nudi sunce, golf i plaže. Također može poslužiti kao atraktivna investicija za iznajmljivanje odmora za one koji traže visoke povrate. Njegov moderan dizajn i povoljna lokacija čine ga savršenim izborom za kupce koji žele uživati u mirnom okruženju, a pritom zadržati lak pristup lokalnim sadržajima i zabavi.

Kvaliteta gradnje i završni radovi

Izgrađen 2025. godine, bungalov se odlikuje modernim dizajnom i visokokvalitetnim završnim obradama. Unutrašnjost uključuje 3 prostrane spavaće sobe i 2 potpuno opremljene kupaonice. Dnevni boravak je dizajniran kao otvoreni prostor, maksimizirajući prirodno svjetlo i prostor. Kuhinja je opremljena modernim ormarićima i uređajima. Vanjske značajke uključuju privatni bazen i dobro održavan vrt, idealan za život i zabavu na otvorenom. Veliki prozori osiguravaju obilje prirodnog svjetla i nude prekrasan pogled na okolni krajolik.

Cijena i kontekst

Cijena i dostupnost

Ovaj bungalov s 3 spavaće sobe u Finestratu nudi se po cijeni od 559.000 €. Nekretnina, sa stambenom površinom od 107 m² na parceli od 300 m², uključuje privatni bazen. Cijena odražava modernu izgradnju nekretnine, njenu povoljnu lokaciju i predanost visokokvalitetnom životu. Područje je poznato po rastućem tržištu nekretnina, nudeći potencijalnu vrijednost kupcima koji traže dom na španjolskoj obali.