3 Bed New Development in Torreblanca w Torreblanca,

3-sypialnia Nowe Budownictwo w Torreblanca

Nowoczesne wille w Torreblanca, malowniczej części Costa del Sol, oferują unikalne połączenie śródziemnomorskiego światła ze skandynawskim designem. Projekt obejmuje trzy ekskluzywne wille, położone w odległości zaledwie 5 minut spacerem od plaży. Ich lokalizacja w poszukiwanej dzielnicy mieszkalnej zapewnia spokój, prywatność oraz bliskość do niezbędnych udogodnień, tworząc idealne warunki do życia nad morzem.

€1.095.000
3
Sypialnie
2
Łazienki
266 m²
Powierzchnia
€1.095.000
Cena
W trakcie budowy
Status budowy

Podsumowanie

  • Trzy nowoczesne wille z prywatnymi basenami i ogrodami w Torreblanca, Fuengirola.
  • Lokalizacja zaledwie 917m od plaży z Błękitną Flagą, oferująca bliskość udogodnień.
  • Projekt z naciskiem na skandynawski design, jakość wykonania i możliwość personalizacji.
  • Energooszczędne rozwiązania (klasa A) z panelami słonecznymi i preinstalacją EV.
  • Doskonała komunikacja z lotniskiem w Maladze (15 km) i głównymi miastami regionu.

Porównanie regionalne

Projekt ten, z ceną wywoławczą 1 095 000 euro, plasuje się w segmencie premium na rynku nieruchomości w Torreblanca. Jest to istotnie wyższa półka cenowa w porównaniu do projektów takich jak Aquamar w Torre del Mar (od 269 950 euro) czy Lantana Residencial w Mijas (od 205 000 euro). Te porównywalne projekty, choć oferują nowe budownictwo, znajdują się w innych lokalizacjach i na ogół prezentują niższy standard wykończenia lub mniejsze metraże, co jest typowe dla szerszego zakresu cenowego na Costa del Sol. Etherna Homes 2 w Esteponie, również w niższej cenie wywoławczej, sugeruje, że wille w Torreblanca celują w specyficzną grupę nabywców poszukujących luksusu, prywatności i unikalnego designu w bliskości plaży i udogodnień miejskich. Region Torreblanca, jako część Fuengiroli, przyciąga osoby ceniące zrównoważony rozwój, dostęp do infrastruktury i śródziemnomorski styl życia, co uzasadnia wyższą cenę za oferowaną jakość i lokalizację.

Często zadawane pytania

Jakie są główne różnice między tym projektem a innymi nowymi inwestycjami na Costa del Sol?
Ten projekt wyróżnia się połączeniem skandynawskiego designu z lokalnym klimatem, naciskiem na personalizację wnętrz, a także wysokim standardem energetycznym (klasa A) i zastosowaniem paneli słonecznych. Oferuje również prywatne baseny, ogrody i tarasy dachowe w każdej willi.
Jakie jest praktyczne znaczenie lokalizacji Torreblanca pod względem codziennego życia?
Torreblanca oferuje dostęp do miejskich udogodnień w zasięgu spaceru, w tym sklepów, restauracji i aptek. Bliskość plaży, transportu publicznego (stacja kolejowa Carvajal) oraz łatwy dojazd do Malagi i lotniska ułatwiają codzienne funkcjonowanie i podróżowanie.
Jakie rozwiązania technologiczne i ekologiczne zastosowano w budynkach?
Wille posiadają klasę energetyczną A, wyposażone są w panele słoneczne, pełną izolację termiczną oraz preinstalację do ładowania pojazdów elektrycznych (EV), co zapewnia komfort i redukcję kosztów eksploatacji.
Jakie są typowe cechy rynku nieruchomości w Torreblanca?
Torreblanca jest postrzegana jako spokojna dzielnica mieszkalna z międzynarodową społecznością, oferująca bliskość morza i udogodnień. Rynek nieruchomości w tym rejonie charakteryzuje się popytem na nieruchomości blisko plaży, z dobrymi połączeniami komunikacyjnymi.
Jakie obiekty sportowe i rekreacyjne znajdują się w pobliżu?
W promieniu kilku kilometrów znajdują się plaże (w tym z Błękitną Flagą), centra sportowe z kortami tenisowymi i padlem, karting, baseny oraz pola golfowe.
Jakie dodatkowe koszty należy uwzględnić oprócz ceny zakupu willi?
Należy uwzględnić roczne podatki od nieruchomości (IBI), opłaty wspólnotowe (jeśli dotyczy), koszty mediów (prąd, woda, internet) oraz potencjalne koszty utrzymania prywatnego basenu i ogrodu.
Jak wygląda proces zakupu w przypadku nieruchomości w budowie?
Proces zakupu nieruchomości w budowie zwykle obejmuje podpisanie umowy rezerwacyjnej z wpłatą depozytu, podpisanie umowy kupna-sprzedaży (contrato de arras) z wyższą wpłatą, a następnie finalizację transakcji aktem notarialnym po zakończeniu budowy. Deweloper zapewnia gwarancje bankowe.
Jak daleko jest do głównych atrakcji turystycznych i miast w regionie?
Lotnisko w Maladze znajduje się około 15 km (drogą lotniczą), Malaga ok. 24 km, a Marbella ok. 26 km. Stacja kolejowa Carvajal jest oddalona o 1,5 km, co ułatwia dostęp do tych miejsc.

Analiza projektu

Kluczowe cechy lokalizacji, domów, etapu budowy i uwagi.

Lokalizacja

Te wille znajdują się w strategicznym punkcie Torreblanca, zaledwie kilkaset metrów od wybrzeża Morza Śródziemnego. Otoczenie urbanistyczne zapewnia łatwy dostęp do plaży, sklepów i restauracji, a jednocześnie umożliwia szybkie dotarcie do głównych węzłów komunikacyjnych regionu, takich jak lotnisko w Maladze.

Układ

Każda willa została zaprojektowana z myślą o komforcie i indywidualnych potrzebach mieszkańców. Przestronne wnętrza, prywatne tarasy, ogrody i baseny, a także możliwość personalizacji wykończenia odpowiadają na potrzeby osób poszukujących domu dopasowanego do ich stylu życia.

Status projektu

Projekt jest w fazie budowy, co daje nabywcom możliwość wpływu na szczegóły wykończenia. Wille są projektowane z myślą o nowoczesnych standardach, z zastosowaniem energooszczędnych rozwiązań i wysokiej jakości materiałów, zgodnie z planowanym harmonogramem budowy.

Ważne uwagi

Projekt nie oferuje widoków na góry z każdego pomieszczenia ani bezpośredniego dostępu do pól golfowych z nieruchomości. Nie zapewnia również bliskości do dużych centrów handlowych czy parków rozrywki, koncentrując się na spokojniejszym stylu życia nad morzem.

Styl życia i okolica

Ta oferta jest skierowana do osób, które marzą o posiadaniu domu w słonecznej Hiszpanii, blisko morza, a jednocześnie cenią sobie spokój i prywatność. Idealnie pasuje dla rodzin szukających bezpiecznego i komfortowego miejsca do życia, par pragnących spędzać czas na emeryturze w ciepłym klimacie, lub inwestorów poszukujących nieruchomości o potencjale wzrostu wartości w popularnym regionie Costa del Sol. Lokalizacja z dostępem do plaży, restauracji i transportu publicznego sprawia, że jest to również dobra opcja dla tych, którzy preferują mniejszą zależność od samochodu.

Jakość i wykończenie

Wille charakteryzują się wysoką jakością wykonania, łącząc śródziemnomorski styl z nowoczesnym, skandynawskim designem. Zastosowano energooszczędne rozwiązania, w tym izolację termiczną i panele słoneczne, co przekłada się na klasę energetyczną A. Wyposażenie obejmuje klimatyzację (ciepło/zimno), windy dostępne z poziomu garażu, wbudowane szafy oraz w pełni wyposażone kuchnie i łazienki. Możliwość personalizacji wnętrz, od układu pomieszczeń po wybór materiałów wykończeniowych, pozwala na stworzenie domu idealnie dopasowanego do indywidualnych preferencji.

Okolica i styl życia

Cena i dostępność

Projekt obejmuje trzy wille, z których każda jest wyceniona na 1 095 000 euro. Jest to oferta dla wymagających klientów, poszukujących wysokiej jakości nieruchomości w prestiżowej lokalizacji. Ze względu na limitowaną liczbę jednostek, dostępność może być ograniczona. Ceny obejmują wysoki standard wykończenia i wyposażenia, a także prywatne udogodnienia takie jak basen i ogród. Dodatkowe opcje personalizacji mogą wpływać na ostateczny koszt.

€1.095.000
Cena
3
Sypialnie
266 m²
Powierzchnia
2
Łazienki

Okolica i styl życia

Torreblanca, będąca częścią Fuengirola, to obszar mieszkalny charakteryzujący się spokojniejszą atmosferą, idealny dla osób ceniących bliskość natury i morza, a jednocześnie potrzebujących dostępu do miejskich udogodnień. Lokalne centrum oferuje sklepy, restauracje i kawiarnie, a plaża jest w zasięgu spaceru, co sprzyja aktywnemu stylowi życia. Dostępność transportu publicznego, w tym stacji kolejowej, ułatwia codzienne funkcjonowanie i podróżowanie po regionie. Jest to miejsce, gdzie można cieszyć się słońcem przez większą część roku, z możliwością uprawiania sportów wodnych i rekreacji na świeżym powietrzu.

Poproś o informacje

Lokalizacja i okolica: Torreblanca

Okolica i dojazd

Torreblanca oferuje życie w miejskim otoczeniu z dostępem do wszystkich niezbędnych udogodnień w zasięgu spaceru. Znajduje się tu wiele restauracji, kawiarni, aptek i sklepów. Bliskość plaży sprzyja rekreacji nadmorskiej, a dostęp do lokalnych ścieżek rowerowych i spacerowych zachęca do aktywnego trybu życia. Region jest dobrze skomunikowany, z łatwym dostępem do autostrady i transportu publicznego, co ułatwia podróżowanie do pobliskich miast, takich jak Fuengirola czy Malaga, a także do lotniska.

Mapa i lokalizacja

Lokalizacja w Torreblanca, na wybrzeżu Costa del Sol, oferuje zrównoważony styl życia łączący bliskość plaż z dostępem do miejskich udogodnień. Projekt jest dogodnie usytuowany względem głównych dróg i transportu publicznego, co ułatwia eksplorację regionu.

A modern apartment building with balconies, offering city views, and featuring a rooftop terrace.

Położenie w regionie

Torreblanca, stanowiąca część gminy Fuengirola, jest strategicznie położona na wybrzeżu Costa del Sol. Znajduje się pomiędzy dynamiczną Malagą (24 km na wschód) a popularną Marbellą (26 km na zachód). Położenie to zapewnia łatwy dostęp do głównych ośrodków miejskich regionu, oferując zarówno korzyści płynące z życia w mniejszej społeczności, jak i możliwość korzystania z bogatej oferty kulturalnej, gastronomicznej i rozrywkowej większych miast.

Dojazd i udogodnienia

Projekt zapewnia doskonałą dostępność do kluczowych punktów. Najbliższa plaża, Playa Torreblanca-Carvajal, znajduje się w odległości około 917 metrów. Do centrum miasta Fuengirola jest około 3,2 km, a do Malagi około 24 km. Międzynarodowy port lotniczy Malaga-Costa del Sol jest oddalony o około 15 km drogą powietrzną. W promieniu 1-2 km znajdują się supermarkety, apteki, centra sportowe i przystanki transportu publicznego, w tym stacja kolejowa Carvajal (1,5 km). Najbliższe pola golfowe, takie jak Campo Los Lagos, znajdują się w odległości około 5,3 km.

Malaga-Costa del Sol (AGP) 15 km
Gibraltar (GIB) 81 km
Carvajal 1,5 km
Fuengirola 3,2 km

Źródło: OpenStreetMap, Google Maps

Multi-story hotel with balconies, blue and white exterior, pool, and sea view.

Natura i klimat

Alt text: Coastal room with ocean view, featuring a balcony and modern amenities.

Region ten cieszy się łagodnym klimatem śródziemnomorskim, ze średnią roczną temperaturą około 17.9°C. Średnie temperatury wahają się od 12°C zimą do 26°C latem. Obszar ten otrzymuje znaczną ilość światła słonecznego, z historycznie udokumentowanymi 3,891 godzinami słonecznymi rocznie, co sprawia, że zwiedzanie i aktywności na świeżym powietrzu są możliwe przez większość roku. Okres sprzyjający kąpielom w morzu, przy temperaturze wody powyżej 20°C, trwa około 4 miesięcy. Lokalizacja na wysokości około 74 metrów nad poziomem morza zapewnia przyjemny mikroklimat.

3891 Godziny słoneczne/rok
4 Sezon kąpielowy (miesiące)
17.9°C Śr. roczna temperatura
74m Wysokość n.p.m.

Źródło: Open-Meteo (2020, 2025 średnia)

Plaże i rekreacja

W okolicy znajduje się kilka plaż, w tym Playa Torreblanca-Carvajal (917 m) i Playa de Torreblanca (1.6 km), z których dwie posiadają Błękitną Flagę (Nord, Torrenostra). Dla miłośników sportów wodnych i rekreacji dostępne są liczne opcje, takie jak centra sportowe z kortami tenisowymi i padlem (np. Algarrobo Tennis & Country Club, 1.6 km), karting (Karting Mijas, 1.0 km) oraz baseny (Piscina María Peláez, 2.5 km). W niedalekiej odległości znajdują się również pola golfowe, takie jak Campo Los Lagos (5.3 km).

Plaże

  • Playa Torreblanca-Carvajal 0,9 km
  • Playa de Torreblanca 1,6 km
  • Playa de los Boliches 1,8 km
  • Playa de San Francisco 2,7 km
  • Playa de Santa Amalia 3,7 km
  • Playa del Castillo 4,5 km

Golf

  • Campo Los Lagos 5,3 km
  • Campo Los Olivos 5,8 km
  • Golf Benalmadena Pitch& Putt 6 km
  • Cerrado del Aguila Golf 6,7 km

Źródło: Blue Flag 2026, OpenStreetMap

Alt text: Spacious beachfront apartment with ocean view, balcony, and modern amenities.

Położenie w regionie

Przewodnik po regionie: Torreblanca

Torreblanca is a municipality in the province of Castellón, Valencian Community, Spain. The town is located south of the Serra d'Irta mountain range close to the Mediterranean Sea.

Kluczowe fakty

Klimat

Miesiąc Średnia temperatura Opady
Styczeń 11.5°C 62 mm
Luty 11.8°C 64 mm
Marzec 13.8°C 53 mm
Kwiecień 15.7°C 36 mm
Maj 17.9°C 33 mm
Czerwiec 22.0°C 7 mm
Lipiec 25.4°C 1 mm
Sierpień 25.8°C 2 mm
Wrzesień 22.5°C 9 mm
Październik 18.7°C 52 mm
Listopad 14.8°C 77 mm
Grudzień 12.2°C 71 mm

Udogodnienia w okolicy

57 restaurant
6 pharmacy
6 bank
19 cafe
2 dentist

Wysokość i Teren

74m Wysokość n.p.m.

Transport

15 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
81 km Gibraltar (GIB)
405 km Alicante-Elche (ALC)
1,5 km Carvajal
3,2 km Fuengirola
4,1 km Torremuelle
3,2 km Terminal Autobus

Szczegóły projektu

Projekt 3 Bed New Development in Torreblanca
Miasto Torreblanca
Region Costa del Sol
Cena €1.095.000
Powierzchnia 266 m²
Cena za m² €4.116 / m²
Taras 60 m²
Sypialnie 3
Łazienki 2
Parking Tak
Basen Tak
Ogród Tak
Status budowy under_construction
Zakończenie 2027
Opublikowano 2026-05-16

Ref: VL439068

Źródło: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Anna Kowalska
Anna Kowalska
Ekspert nieruchomości

Anna Kowalska zapewnia polskim klientom profesjonalne wsparcie na hiszpańskim rynku nieruchomości. Dba o to, by cały proces zakupu był zrozumiały i bezpieczny.

Wielojęzyczny przedstawiciel wspierany przez AI. Twoje zapytanie jest obsługiwane przez zespół stojący za tą witryną.

Odpowiedź w ciągu 24h

Zainteresowany?

Zostaw dane, a otrzymasz informacje o dostępności, cenach i planach.

Dane techniczne
Wille posiadają prywatne baseny i ogrody o powierzchniach od 150 do 230 m².
Każda willa ma powierzchnię zabudowy około 266 m², w tym 55 m² garażu/piwnicy z dostępem do windy.
Dachowe tarasy o powierzchni 60 m² oferują panoramiczne widoki.
Poproś o informacje WhatsApp