4 Bed New Development in La Línea ב- La Línea,

4-חדר שינה פרויקט חדש ב- La Línea

פרויקט מגורים חדש בלה ליניאה דה לה קונספסיון, מחוז קאדיס, אנדלוסיה. הפרויקט מציע 118 דירות ובתי עיר עם 1, 2 ו-3 חדרי שינה, עם שטחי בנייה בין 131 ל-133 מ"ר. הפרויקט כולל גישה ישירה לחוף הים, נוף פתוח של הים והצוק של גיברלטר, וממוקם בסמוך ללה אלקידסה, סוטוגרנדה וגיברלטר. הבנייה נמצאת בעיצומה, עם צפי לסיום בהתאם ללוחות הזמנים.

€932,000 - €955,000
4
חדרי שינה
4
חדרי אמבטיה
131 m²
שטח דירה
€932,000
מחיר
0.9 km
מרחק מהים
בבנייה
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

המיקום מוגדר כחוף הים, במרחק הליכה ממתקנים עירוניים. הפרויקט ממוקם בסמוך ללה אלקידסה, מרחק נסיעה קצר מסוטוגרנדה וגיברלטר, ומספק גישה נוחה לחוף הים. המרחק משדה התעופה גיברלטר הוא כ-0 ק"מ בקו אווירי.

תוכנית דירה

הבתים מציעים מרפסות מרווחות, כוללים חנייה ומחסן. הפרויקט מתאים למי שמחפש בית מודרני עם נוף לים, גישה לחוף, וקרבה למתקנים עירוניים וליעדי תיירות פופולריים.

סטטוס בנייה

הפרויקט נמצא בשלב בנייה, ומורכב מ-118 יחידות דיור. הבנייה החדשה מבטיחה עמידה בתקנים עדכניים של בידוד, יעילות אנרגטית וגימור מודרני. צפי סיום הבנייה אינו מצוין בפרטים.

נקודות לדיון

הפרויקט אינו מציע בריכות פרטיות לכל יחידה, אלא בריכה משותפת. שטח המגרש אינו משמעותי, כ-13 מ"ר, מה שמצביע על התמקדות בדירות עם שטחי חוץ מוגבלים. הפרויקט אינו ממוקם בקרבה ישירה למספר חופי ים מפורסמים, אלא לחוף המזרחי.

אורח חיים וסביבה

פרויקט זה מתאים למשפחות או קבוצות המחפשות בית נופש או מגורים קבע באזור חוף עם גישה נוחה למתקנים עירוניים. הקרבה לחוף הים, למרכז העיר ולאפשרויות בילוי הופכת אותו לאופציה למחפשי אורח חיים פעיל. למשפחות עם ילדים, הקרבה לבתי ספר (12 באזור) ולמרכזים קהילתיים (כגון מתקני ספורט במרחק 0.9 ק"מ) עשויה להיות רלוונטית. גם אנשים המחפשים קרבה לגיברלטר לצורכי עבודה או מגורים עשויים למצוא עניין בפרויקט. היחידות המרווחות (4 חדרי שינה) מתאימות למשפחות מורחבות או כאלה המארחים אורחים.

איכות בנייה וגימור

הפרויקט כולל תכונות מודרניות כמו חימום וקירור ממוזג (Hot A/C, Cold A/C), ארונות מובנים, מרפסת פרטית, סולריום, חדר כושר, חדר אחסון, חדר שירות, חדר אמבטיה צמוד, זיגוג כפול ומרתף. המטבח הוא בסגנון מטבח-סלון (Kitchen-Lounge), והגינה היא משותפת. תכונות אלו מצביעות על סטנדרט בנייה עדכני ופונקציונלי, המיועד לנוחות מקסימלית של הדיירים. חומרים איכותיים וגימור מודרני צפויים להיות חלק מהפרויקט, כנהוג בפרויקטים חדשים.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

המחירים בפרויקט נעים בין 932,000 אירו ל-955,000 אירו. טווח זה מתייחס ליחידות דיור עם 4 חדרי שינה ו-4 חדרי אמבטיה. שטחי הבנייה הם בין 131 ל-133 מ"ר. מחירי הדירות משקפים את המיקום בקרבת חוף הים, את גודלן ואת היותן חלק מפרויקט חדש. המחירים עשויים להשתנות בהתאם למיקום הספציפי של היחידה בפרויקט, קומה ונוף.

€932,000
מחיר
4
חדרי שינה
131 m²
שטח דירה
4
חדרי אמבטיה

סביבה ואורח חיים

לה ליניאה דה לה קונספסיון מציעה סביבה עירונית עם גישה נוחה למגוון שירותים. במרחק הליכה ניתן למצוא סופרמרקטים (312 מ'), בתי חולים (267 מ') ובתי מרקחת (65 מ'). אזור זה מתאפיין בשילוב של מגורים ומתקנים עירוניים, עם אווירה מקומית. הקרבה לגיברלטר (כ-0 ק"מ בקו אווירי) מספקת גישה נוחה למתקנים ושירותים נוספים. קיימות 22 קווי תחבורה ציבורית ו-50 תחנות, מה שמקל על הניידות ללא רכב פרטי. האזור שטוח (0.2% שיפוע לחוף) ומונגש.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: La Línea

סביבה ונגישות

הסביבה העירונית של לה ליניאה מספקת גישה נוחה למגוון רחב של שירותים. במרחק הליכה נמצאים סופרמרקטים, בתי מרקחת ובתי חולים, מה שמבטיח נוחות יומיומית. קיימים 111 מסעדות ו-65 בתי קפה באזור, המציעים אפשרויות בילוי מגוונות. 18 בתי ספר יסודיים ו-8 בתי ספר תיכוניים באזור משרתים את הצרכים החינוכיים של המשפחות. המרחק הקצר לשדה התעופה גיברלטר (כ-0 ק"מ בקו אווירי) מקל על נסיעות בינלאומיות. בנוסף, ישנם 5 מרכזי בריאות ו-10 בנקים באזור.

מפה ומיקום

הפרויקט ממוקם באזור חוף עירוני בלה ליניאה, מחוז קאדיס. מיקומו מספק גישה נוחה לחוף הים, למתקנים עירוניים ולדרכי גישה מרכזיות, כולל קרבה יוצאת דופן לשדה התעופה גיברלטר.

Subway station with turnstiles, signs, and people waiting.

מיקום באזור

לה ליניאה דה לה קונספסיון ממוקמת בפרובינציית קאדיס, אנדלוסיה. היא שוכנת בסמוך לגבול עם גיברלטר (כ-0 ק"מ בקו אווירי), מה שהופך אותה לנקודת גישה אסטרטגית. העיר אלג'סירס (Algeciras) נמצאת במרחק 10 ק"מ, ומציעה שירותים עירוניים נוספים. ערים גדולות יותר כמו מרבלה (Marbella) נמצאות במרחק 57 ק"מ, וחרס דה לה פרונטרה (Jerez de la Frontera) במרחק 91 ק"מ, מה שמספק אפשרויות לטיולים יומיים וגישה לשירותים ברמה אזורית.

נגישות ושירותים

הפרויקט נהנה מנגישות מצוינת. חוף הים נמצא במרחק של 1.2 ק"מ (Playa de Levante), ושטחי פנאי ימיים נוספים כמו Alcaidesa Marina נמצאים במרחק 1.3 ק"מ. שדה התעופה גיברלטר (GIB) נמצא במרחק מינימלי (כ-0 ק"מ בקו אווירי), ושדה התעופה מלאגה (AGP) נמצא כ-96 ק"מ משם. מסלולי גולף פופולריים כגון Alcadeisa Links נמצאים במרחק 9.0 ק"מ. תחנת הרכבת הקרובה ביותר היא באלג'סירס (9.4 ק"מ). קיימת רשת של 22 קווי תחבורה ציבורית ו-50 תחנות בסביבה.

מרחק מהים 0.9 km
Gibraltar (GIB) 0 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 96 km
Algeciras 9.4 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

Alt text: Interior view of a modern room with a cityscape through the window.

טבע ואקלים

Alt text: Modern blue city bus parked on a tree-lined street.

האזור נהנה מאקלים ים תיכוני עם ממוצע שנתי של 18.6 מעלות צלזיוס. כמות שעות השמש השנתית ההיסטורית היא 3,821, מה שמאפשר ליהנות מפעילויות חוץ לאורך רוב השנה. עונת הרחצה נמשכת כ-5 חודשים, כאשר טמפרטורת המים עולה על 20 מעלות צלזיוס. גובהו של האזור הוא 5 מטר מעל פני הים, עם שיפוע כמעט שטוח (0.2%) לכיוון החוף, מה שמבטיח גישה נוחה. הנוף הפתוח לים והקרבה לצוק של גיברלטר מוסיפים לאופי הטבעי של האזור.

3821 שעות שמש/שנה
5 עונת שחייה (חודשים)
18.6°C טמפ' שנתית ממוצעת
2m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

הקרבה לים היא יתרון מרכזי, עם חופים כמו Playa de Levante (1.2 ק"מ) ו-Playa Príncipe Alfonso (1.9 ק"מ) במרחק הליכה או נסיעה קצרה. מתקני ספורט ימי זמינים, כולל מרינות כמו Alcaidesa Marina (1.3 ק"מ). לחובבי הגולף, קיימים מספר מסלולי גולף מובילים בסביבה, כולל Alcadeisa Links (9.0 ק"מ) ו-La Hacienda Links Golf Resort (9.2 ק"מ). בנוסף, קיימים מרכזי ספורט רבים בסביבה הקרובה, כגון Nuevo Polideportivo Punto Ribot (0.9 ק"מ).

חופים

  • Playa de Levante 1.2 km
  • Playa Príncipe Alfonso 1.9 km
  • Eastern Beach 2.4 km
  • Catalan Bay 3.3 km
  • Playa de Puente Mayorga-Campamento 3.3 km
  • Algarrobo Beach 4.2 km

Golf

  • Alcadeisa Links 9 km
  • La Hacienda Links Golf Resort 9.2 km
  • San Roque Club 11.1 km
  • The Pine Trees 11.6 km

מקור: OpenStreetMap

Alt text: Detailed city plan of La Linea with streets, blocks, and coastline view.

מיקום באזור

מדריך אזור: La Línea

La Línea de la Concepción, often referred to simply as La Línea, is a municipality of Spain belonging to the province of Cádiz, Andalusia.

עובדות מרכזיות

64,499 אוכלוסייה
5m גובה
26.1 km² שטח

שירותים בסביבה

111 restaurant
12 school
35 pharmacy
10 bank
65 cafe
1 hospital
19 dentist

גובה ושטח

2m גובה
0.9 km מרחק מהים
0.2% שיפוע לחוף

תחבורה וגישה

0 km Gibraltar (GIB)
96 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
486 km Alicante-Elche (ALC)
9.4 km Algeciras
0.7 km Market Place
0.7 km Market Place
0.7 km Market Place

פרטי הפרויקט

פרויקט 4 Bed New Development in La Línea
עיר La Línea
אזור Costa del Sol
מחיר €932,000
שטח דירה 131 m²
מחיר למ"ר €7,114 / m²
מרפסת 97 m²
חדרי שינה 4
חדרי אמבטיה 4
חניה לא
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה under_construction
מרחק מהים 0.9 km
סיום 2028
פורסם 2026-05-23

Ref: VL304253

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

סיכום

  • פרויקט מגורים חדש הממוקם בלה ליניאה, קאדיס, עם גישה ישירה לחוף הים.
  • מגוון דירות ובתי עיר עם 4 חדרי שינה, שטחי בנייה בין 131-133 מ"ר.
  • מחירים החל מ-€932,000, משקפים מיקום יוקרתי ומתקנים מודרניים.
  • קרבה מצוינת למתקנים עירוניים, שדה התעופה גיברלטר, מסלולי גולף וחופי ים.
  • אזור המשלב חיים עירוניים עם סביבה טבעית וגישה נוחה לשירותים.

השוואה אזורית

לה ליניאה דה לה קונספסיון מציעה נקודת כניסה משתלמת יותר לשוק הנדל"ן באזור מפרץ קאדיס בהשוואה ליעדים יוקרתיים יותר כמו סוטוגרנדה. בעוד שפרויקטים כמו Altara Alcaidesa (החל מ-€341,000), Atria (החל מ-€423,000) ו-Adel San Roque (החל מ-€536,000) בסוטוגרנדה מציעים מחירים נמוכים יותר עבור דירות קטנות יותר, הפרויקט הנוכחי בלה ליניאה מציע יחידות גדולות יותר (4 חדרים) בטווח מחירים גבוה יותר (€932,000 - €955,000), המשקף את הגישה הישירה לחוף ואת המתקנים המודרניים. האזור בלה ליניאה פחות מבוסס כיעד תיירות יוקרה בהשוואה לסוטוגרנדה או מרבלה, אך הוא מציע יתרונות של נגישות גבוהה, שירותים עירוניים מלאים וקרבה ייחודית לגיברלטר. כמות שעות השמש השנתית (3,821) והאקלים הנוחים דומים לאלו של אזורי החוף האחרים בדרום אנדלוסיה, אך המחירים בשכונות מסוימות בלה ליניאה עשויים להיות נגישים יותר עבור משקיעים או רוכשי בית שני.

שאלות נפוצות

מה הופך את לה ליניאה לבחירה שונה לעומת יעדים אחרים בקוסטה דל סול?
לה ליניאה מציעה סביבה עירונית מפותחת עם גישה ישירה לחוף, יחד עם קרבה ייחודית לגיברלטר. היא שונה מיעדים תיירותיים קלאסיים בכך שהיא מספקת שילוב של חיים מקומיים וגישה נוחה לשירותים, ללא אופי הנופש הבלעדי שקיים במקומות אחרים.