4 Bed Самостоятелна вила in La Campana в La Campana,

4-спалня Вила в La Campana

Представяме Ви ексклузивна самостоятелна вила, разположена в оживения квартал Ла Кампана, на престижния район на Марбеля. Този имот предлага хармонично съчетание от модерен дизайн, функционалност и стратегическо местоположение, което го прави привлекателен избор за целогодишно живеене или като ваканционен дом. Проектът е завършен и готов за обитаване, като предлага директен достъп до удобства и средиземноморския начин на живот.

€2,300,000
4
Спални
4
Банни
473 m²
Жилищна площ
€2,300,000
Цена
Готово за нанасяне
Статус

Обобщение

  • Готова за обитаване самостоятелна вила с 4 спални и 4 бани в Ла Кампана, Марбеля.
  • Стратегическо местоположение на пешеходно разстояние от магазини, ресторанти и плажа.
  • Включва частен басейн, покрита тераса и добре поддържан частен двор.
  • Отлична свързаност с летище Малага (9 км) и основните градски центрове.
  • Предлага баланс между градски удобства и средиземноморски начин на живот.

Регионално сравнение

В сравнение с други проекти като Aquamar в Торре дел Мар (от €269,950), Lantana Residencial в Михас (от €205,000) и Etherna Homes 2 в Естепона (от €259,000), тази вила в Ла Кампана представлява значително по-луксозен сегмент и е с по-висока ценова точка, започваща от €2,300,000. Докато споменатите проекти предлагат апартаменти или по-малки къщи в по-достъпни ценови диапазони, настоящият имот предлага самостоятелна вила с големи площи, частен басейн и парцел, ориентирана към купувачи с по-висок бюджет, търсещи ексклузивност и пространство в район като Марбеля. Цената отразява не само размера и характеристиките на имота, но и престижа на локацията му в близост до центъра на Марбеля и Пуерто Банус, което обикновено е свързано с по-високи пазарни стойности в сравнение с крайбрежни райони като Торре дел Мар.

Често задавани въпроси

Каква е ценовата разлика спрямо подобни имоти в района?
Цената от 2 300 000 евро позиционира този имот в луксозния сегмент. Сравнението с други проекти в региона показва, че този тип самостоятелни вили с високи стандарти и в тази локация обикновено са с по-висока стойност от апартаменти или по-малки къщи.
Каква е достъпността на основните удобства от имота?
Основни удобства като супермаркет (126 м), болница (113 м) и аптека (128 м) са на пешеходно разстояние. Различни ресторанти и кафенета също са в близост.
Какво е състоянието на имота и какви са основните технически характеристики?
Имотът е завършен и в отлично състояние. Включва климатична система, покрита тераса и частен басейн. Кухнята е частично оборудвана.
Какви са предимствата на местоположението в Ла Кампана, Марбеля?
Ла Кампана предлага градски удобства на пешеходно разстояние, близост до плажа, ресторанти и транспорт. Районът е добре свързан с центъра на Марбеля и Пуерто Банус.
Какви възможности за спорт и отдих има в близост до вилата?
Наблизо има плажове (Playa de la Malagueta на 1 км), яхтени пристанища (IGY Málaga Marina на 0.8 км) и спортни центрове (Forus Trinidad на 0.7 км). Няколко голф игрища са на разстояние до 11.7 км.
Какви са очакваните годишни разходи за поддръжка на имота?
Годишните разходи за поддръжка варират в зависимост от потреблението на комунални услуги и личните разходи за поддръжка на басейн и градина. Таксите за общността не са приложими за самостоятелна вила. Данък имоти (IBI) ще зависи от кадастралната оценка.
Какъв е процесът за закупуване на този имот?
Процесът включва резервационен договор, последван от договор за покупко-продажба (contrato de arras) и финална нотариална сделка (escritura pública) пред нотариус. Препоръчително е да се работи с адвокат, специализиран в имотни сделки в Испания.
Колко далеч е имотът от летище Малага?
Летище Малага-Коста дел Сол (AGP) е на приблизително 9 км по права линия (въздушно разстояние) от имота.

Анализ на проекта

Основни характеристики на локацията, жилищата, етапа на проекта и важни моменти.

Локация

Разположена в Ла Кампана, вилата се намира в близост до множество удобства, включително магазини, ресторанти и здравни заведения, достъпни пеша. Близостта до плажа и добре развитата транспортна мрежа осигуряват връзка с основните пътни артерии и центровете на Коста дел Сол.

Планове

Този имот е проектиран да задоволи разнообразни нужди, предлагайки просторни жилищни зони, четири спални и четири бани. Възможността за адаптиране на допълнителни пространства, като например превръщане на втора дневна в пета спалня, осигурява гъвкавост за семейства и гости.

Статус на проекта

Вилата е напълно завършена и готова за настаняване. Този готовност елиминира времето за изчакване, свързано със строителството, и позволява на бъдещите собственици бързо да се насладят на своя нов дом и начина на живот, който Коста дел Сол предлага.

Важни моменти

Имотът не предлага директен достъп до голф игрища от парцела, нито панорамни гледки към морето. Въпреки че има частен басейн, обществените зони за отдих или спортни съоръжения не са интегрирани в самия проект. Енергийната ефективност е в съответствие със стандартните изисквания, без специфични най-високи класове.

Качество и завършек

Вилата се отличава с висококачествени материали и завършеност, съобразени със съвременните стандарти за жилищно строителство. Включва климатична система за комфорт през цялата година, както и частично оборудвана кухня, която позволява персонализация според вкуса на собственика. Допълнителните характеристики като покрита тераса и частна градина подчертават стремежа към комфортен и приятен живот. Отличното състояние на имота предполага минимални нужди от допълнителни инвестиции след придобиването, като същевременно осигурява естетически приятна и функционална среда.

Околност и начин на живот

Цена и наличност

Предлаганата цена за тази самостоятелна вила е от 2 300 000 евро. Имотът е завършен и наличен за незабавно настаняване. Цената отразява четирите спални, четирите бани и щедрото общо жилищно пространство от 473 кв. м., разположено върху парцел от 579 кв. м. В цената са включени частен басейн и добре поддържани външни пространства. Наличието на имота е пълно, което позволява бърз процес на придобиване.

€2,300,000
Цена
4
Спални
473 m²
Жилищна площ
4
Банни
€125
Боклук/год.

Околност и начин на живот

Ла Кампана предлага динамична градска среда, съчетана с удобството на близостта до природни и развлекателни зони. Ежедневието тук е белязано от лесен достъп до широк спектър от услуги, от супермаркети и аптеки до разнообразни ресторанти и кафенета, всички на кратко пешеходно разстояние. Това прави района подходящ за хора, които ценят удобството и активния начин на живот. Близостта до плажове и пристанища отваря възможности за водни спортове и разходки по крайбрежието. Градската среда осигурява необходимата инфраструктура за комфортен живот, като същевременно районът запазва своя собствен характер.

Заявете информация

Локация и околност: La Campana

Околност и достъпност

Животът в Ла Кампана, близо до Марбеля, предлага комбинация от градски удобства и достъп до природни красоти. В радиус от 2 км имате на разположение над 370 ресторанта, 103 аптеки, 66 банки и 155 кафенета, което гарантира, че всички ежедневни нужди са лесно задоволими. Близостта до плажове като Playa de la Malagueta (1 км) и Марина IGY Málaga (0.8 км) предоставя възможности за отдих и спорт. Районът е добре свързан с транспортната мрежа, като има 50 линии на градския транспорт и съответния брой спирки, което улеснява придвижването както в рамките на града, така и до околните населени места.

Карта и локация

Вилата се намира в добре установена градска зона, която предлага баланс между спокойствие и достъп до ключови услуги. Близостта до плаж, търговски центрове и основни транспортни артерии прави това местоположение практично за ежедневието.

Three cats peeking over a wicker basket on a pink background.

Локация в региона

Ла Кампана се намира в непосредствена близост до оживения град Малага (0 км), което осигурява достъп до всички градски удобства и културни събития. По-нататък в региона са разположени и други значими центрове като Марбеля (48 км) и Гранада (89 км), които предлагат допълнителни възможности за туризъм и живот. Това стратегическо положение позволява лесно пътуване и опознаване на различни аспекти на Андалусия.

Достъпност и удобства

Местоположението осигурява отлична достъпност. Летище Малага-Коста дел Сол е на около 9 км по въздух, което е удобно за международни пътувания. В радиус от 1 км са разположени основни удобства като супермаркет (126 м), болница (113 м) и аптека (128 м). За любителите на голфа, няколко игрища са на разстояние от 8.8 км до 11.7 км. Плажовете, като Playa de la Malagueta, са само на около 1 км, което позволява лесен достъп до крайбрежието.

Malaga-Costa del Sol (AGP) 9 km
Gibraltar (GIB) 105 km
Atarazanas 0.6 km
Málaga Centro Alameda 1 km

Източник: OpenStreetMap, Google Maps

A colorful, whimsical artwork featuring a cherub with a rainbow background and text in Spanish.

Природа и климат

Alt text: A whimsical illustration of Cupid with a lollipop and calculators, set against a colorful, patterned background.

Климатът в района на Марбеля се характеризира със средна годишна температура от 19.4°C и значителен брой слънчеви часове, около 3,893 на година. Това създава благоприятни условия за наслаждаване на открити пространства през по-голямата част от годината. Плувният сезон обикновено продължава около 6 месеца, когато температурата на водата е над 20°C. Надморската височина от 22 метра осигурява приятна близост до морското равнище, без екстремни климатични условия, характерни за по-високи райони.

3893 Слънчеви часове/год.
6 Сезон за плуване (мес.)
19.4°C Ср. годишна темп.
22m Надм. височина

Източник: Open-Meteo (2020, 2025 средно)

Плажове и отдих

Районът предлага широк спектър от възможности за отдих. В непосредствена близост са разположени плажове като Playa de la Malagueta (1 км). За любителите на голфа, няколко престижни голф игрища са достъпни в рамките на 11.7 км. Близостта до яхтени пристанища като IGY Málaga Marina (0.8 км) и спортни центрове като Forus Trinidad (0.7 км) допълнително обогатява възможностите за спорт и развлечения, осигурявайки разнообразни занимания за всеки вкус.

Плажове

  • Playa de la Malagueta 1 km
  • Playa de San Andrés 2.4 km
  • Playa de los Baños del Carmen 3.3 km
  • Playa de la Misericordia 3.9 km
  • Playa de Pedregalejo 4.1 km
  • Playa de las Acacias 4.6 km

Golf

  • Club de Golf Málaga Parador 8.8 km
  • Club de Golf de Guadalhorce 10.1 km
  • Campo de Golf Miguel Ángel Jiménez 11.7 km

Източник: OpenStreetMap

Alt text: Medieval execution scene with hanging, onlookers, and a dog.

Локация в региона

Ръководство за района: La Campana

La Campana is a town located in the province of Seville, Spain. It lies 56 kilometres (35 mi) from Seville, the capital of the province. According to the 2020 census (INE), the town had a population of 5,238 inhabitants.

Основни факти

Климат

Месец Средна температура Валежи
Януари 12.0°C 62 mm
Февруари 12.3°C 64 mm
Март 14.3°C 53 mm
Април 16.3°C 36 mm
Май 18.5°C 33 mm
Юни 22.6°C 7 mm
Юли 26.0°C 1 mm
Август 26.4°C 2 mm
Септември 23.1°C 9 mm
Октомври 19.2°C 52 mm
Ноември 15.3°C 77 mm
Декември 12.7°C 71 mm

Удобства наблизо

376 restaurant
103 pharmacy
66 bank
155 cafe
28 dentist

Височина и Терен

22m Надм. височина

Наблизо

Плажове

Ev Charging

Голф игрища

Яхтени пристанища

Спортни центрове

Транспорт

9 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
105 km Gibraltar (GIB)
382 km Alicante-Elche (ALC)
0.6 km Atarazanas
1 km Málaga Centro Alameda
1.1 km Guadalmedina
0.7 km Estación de Muelle Heredia
1.6 km Estación de Autobuses de Málaga

Детайли за проекта

Проект 4 Bed Самостоятелна вила in La Campana
Град La Campana
Област Costa del Sol
Цена €2,300,000
Жилищна площ 473 m²
Цена на м² €4,862 / m²
Спални 4
Банни 4
Паркинг Не
Басейн Да
Градина Да
Статус key_ready
Завършване 1970
Боклук/год. €125
Публикувано 2026-05-23

Ref: VL585330

Източник: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Dimitar Ivanov
Dimitar Ivanov
Експерт недвижими имоти

Димитър Иванов е опитен съветник, който помага на български клиенти на испанския пазар на имоти. Той гарантира най-добрите условия и защитава техните интереси.

Многоезичен представител с подкрепа на ИИ. Вашата заявка се обработва от екипа зад този сайт.

Отговор до 24 часа

Интерес?

Оставете данните си и ще получите информация за наличност, цени и планове.

Технически данни
Общо жилищно пространство: 473 м².
Парцел: 579 м².
Ориентация: Югоизток.
Кондициониране: Да.
Заявете информация WhatsApp