4 Bed Sorház in Málaga -ben Málaga,

4-hálószoba Sorház itt: Málaga

Ez a 4 hálószobás, 3 fürdőszobás townhouse Málaga városában, közvetlenül a tengerparton helyezkedik el. 182 m²-es lakóterületével és 780 000 eurós induló árával ideális választás azok számára, akik a városi kényelmet a tenger közelségével szeretnék ötvözni. Az ingatlan azonnal költözhető, és teljes körű felújításon esett át, kiváló minőségű anyagokkal.

€780,000
4
Hálószoba
3
Fürdőszoba
182 m²
Lakótér
€780,000
Ár
1.7 km
Távolság a strandidő
Kulcskész
Építési státusz

Projekt elemzés

A helyszín, otthonok, projekt fázis és a fontosabb tudnivalók jellemzői.

Elhelyezkedés

Az ingatlan Málaga városában, a Cerrado de Calderón negyedben található, közvetlenül a tengerparton. Ez a stratégiai elhelyezkedés biztosítja a közelbeli üzletek, éttermek és nemzetközi iskolák kényelmes elérhetőségét, miközben gyors hozzáférést kínál az autópályához, összekötve a várossal és azon túl.

Alaprajz

A 4 hálószobás elrendezés rugalmasságot kínál családok, vendégek elhelyezésére, vagy akár otthoni iroda kialakítására. A napfényes nappali tengerre néző terasszal, valamint a nagyméretű ablakok, a kényelmes életteret és a kilátást biztosítanak.

Projekt státusz

Ez a townhouse már elkészült, így azonnal birtokba vehető. A teljes körű felújítás során kiváló minőségű anyagokat használtak, modern, elegáns és azonnal költözhető otthont teremtve, minimális várakozási idővel.

Fontos tudnivalók

Az ingatlan jellemzői elsősorban a tengerparti elhelyezkedést, a városi kényelmet és a felújított minőséget hangsúlyozzák. Nem kínál kizárólagos, elszigetelt környezetet, és a tengerhez való közelség a városi zajok bizonyos szintjét is magával vonhatja.

Projekt részletei

Projekt 4 Bed Sorház in Málaga
Város Málaga
Régió Costa del Sol
Ár €780,000
Lakótér 182 m²
Ér m² ár €4,285 / m²
Hálószoba 4
Fürdőszoba 3
Parkolás Nem
Medence Nem
Kert Nem
Építési státusz key_ready
Távolság a strandidő 1.7 km
Átadás 1970
Közzétéve 2026-05-16

Ref: VL980730

Forrás: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Életmód és környék

Ez az ingatlan ideális választás lehet azoknak, akik Málaga városának pezsgő életét szeretnék élvezni, de egyben a tenger közelségét is keresik. Jól illeszkedik azok életstílusához, akik értékelik a kényelmes hozzáférést üzletekhez, éttermekhez és nemzetközi iskolákhoz. A külön bejárattal rendelkező alsó szint rugalmasságot biztosít családoknak, vagy azoknak, akik otthonról dolgoznak, esetleg vendégházat szeretnének kialakítani. Azoknak is ajánlott, akik azonnal költözhető, felújított otthonra vágynak, és nem szeretnének építkezéssel vagy felújítással foglalkozni.

Építési minőség és burkolatok

Az ingatlan teljes körű felújításon esett át, kiváló minőségű anyagok felhasználásával. A modern kialakítás, a gondosan megtervezett belső terek és a részletekre való odafigyelés egy elegáns, azonnal költözhető otthont eredményezett. A tágas, világos nappali nagy ablakokkal rendelkezik, melyek a tengerre és a városra néző teraszra nyílnak. A hálószobákban beépített szekrények találhatók, a mesterlakosztály pedig saját erkéllyel és egy második, tágas terasszal rendelkezik. Az alsó szinten található helyiségek is nagy ablakokkal biztosítanak természetes fényt.

Környék és életmód

Ár és elérhetőség

A 4 hálószobás townhouse ára 780 000 eurótól kezdődik. Az ingatlan azonnal birtokba vehető, mivel már elkészült és teljes körű felújításon esett át. A kínálatban található egységek száma és az esetleges árvariációk a projekt specifikációitól függenek, de a jelenlegi ár egy irányadó kezdőérték a minőségi, tengerparti elhelyezkedésű ingatlanok piacán Málaga városában.