3 Bed Penthouse in La Duquesa Vietovėje La Duquesa,

3-miegamasis Mansardinis butas mieste La Duquesa

Šis naujas butas su trimis miegamaisiais ir dviem vonios kambariais yra La Duquesa, Malagos provincijoje, siūlo 130 m² gyvenamojo ploto. Jis baigtas statyti ir yra pasirengęs gyventi. Šis butas yra puikus pasirinkimas ieškantiems gyvenimo būdo Costa del Sol regione, siūlantis komfortą ir patogumą miesto aplinkoje, tačiau su lengva prieiga prie gamtos ir poilsio galimybių.

€325,000
3
Miegamieji
2
Vonios kambariai
130 m²
Gyvenamasis plotas
€325,000
Kaina
1.2 km
Iki paplūdimio
Atiduodamas
Statybų statusas

Projekto analizė

Svarbios vietovės, namų, projekto etapo ir dėmesio punktų charakteristikos.

Vieta

Butas įsikūręs La Duquesa, Malagos provincijoje, gyvybingoje urbanizacijos zonoje. Jis pasižymi patogiu susisiekimu pėsčiomis su paplūdimiais ir įvairiomis miesto paslaugomis, tokiomis kaip parduotuvės ir restoranai, taip pat yra netoli golfo aikštynų ir uostų.

Planas

Šis butas atitinka poreikius ieškantiems nekilnojamojo turto su pakankamai erdve gyventi ir pramogauti. Trijų miegamųjų išplanavimas tinka šeimoms ar tiems, kuriems reikalingi papildomi kambariai svečiams ar darbui. Erdvi terasa suteikia galimybę mėgautis lauke.

Projekto būklė

Nekilnojamasis turtas yra baigtas statyti ir paruoštas gyventi. Tai reiškia, kad nereikės laukti statybų pabaigos, ir galima nedelsiant pradėti mėgautis naujais namais ar juos išnuomoti, be papildomų statybų laikotarpių ar nepatogumų.

Dėmesio punktai

Šis projektas nepasiūlo privačių baseinų ar tiesioginio patekimo prie jūros. Jis yra urbanizacijos zonoje, todėl gali būti tam tikras triukšmas ar eismas, o bendras parkavimas gali būti ribotas, nepaisant požeminės aikštelės ir garažo.

Gyvenimas ir apylinkės

Šis būstas puikiai tiks asmenims ar šeimoms, ieškantiems nuolatinės gyvenamosios vietos ar antrojo būsto prie Viduržemio jūros. Jį vertins tie, kurie pageidauja gyventi šalia paplūdimio ir mėgautis aktyviu laisvalaikiu, įskaitant golfą ir buriavimą. Taip pat tai gali būti patraukli investicija dėl galimybės nuomoti jį turistams, atsižvelgiant į regione esantį didelį turizmo srautą ir gerą susisiekimą su Malagos oro uostu. Tai pasirinkimas tiems, kurie vertina patogumą turėdami visus reikalingus patogumus pasiekiamus pėsčiomis.

Statybos kokybė ir apdaila

Butas pasižymi aukštos kokybės apdaila, būdinga regiono naujakuriams. Jame yra marmurinės grindys, dvigubo stiklo langai ir pilnai sukomplektuota virtuvė. Oro kondicionavimo sistema užtikrina komfortą ištisus metus. Įrengtos spintos ir atskiras vonios kambarys papildomai padidina funkcionalumą ir komfortą. Aukštos kokybės medžiagų pasirinkimas ir dėmesys detalėms užtikrina ilgaamžiškumą ir estetišką išvaizdą.

Apylinkės ir gyvenimas

Kaina ir pasiekiamumas

Šio trijų miegamųjų penthauso kaina prasideda nuo 325 000 eurų. Būstas yra baigtas statyti ir paruoštas gyventi, todėl jį galima įsigyti nedelsiant. Tai vienas iš daugelio pasiūlymų La Duquesa regione, kur nekilnojamojo turto kainos svyruoja priklausomai nuo vietos, dydžio ir savybių. Šis konkretus objektas siūlo gerą vertę, atsižvelgiant į jo dydį, vietą ir savybes, tokias kaip terasa ir vaizdai.

€325,000
Kaina
3
Miegamieji
130 m²
Gyvenamasis plotas
2
Vonios kambariai
€719
Mokestis už turtą/metus

Apylinkės ir gyvenimas

Gyvenimas La Duquesa siūlo harmoningą miesto patogumo ir poilsio galimybių derinį. Pėsčiomis pasiekiami paplūdimiai ir daugybė paslaugų, tokių kaip restoranai, kavinės ir parduotuvės, palengvina kasdienį gyvenimą. Trijų miegamųjų butas su erdvia terasa yra tinkamas ilgalaikiam gyvenimui ar poilsiui, leidžiantis mėgautis Viduržemio jūros regiono klimatu ir gyvenimo ritmu. Aplinkiniai golfo laukai ir uostai suteikia papildomų laisvalaikio užsiėmimų.

Prašyti informacijos

Vieta ir apylinkės: La Duquesa

Apylinkės ir susisiekimas

Gyvenimas La Duquesa siūlo patogų kasdienį gyvenimą. Pagrindinės paslaugos, tokios kaip parduotuvė ir vaistinė, yra vos už kelių šimtų metrų. Restoranų ir kavinių pasirinkimas yra platus, o tai leidžia lengvai rasti vietą papietauti ar vakarieniauti. Netoliese esančios mokyklos ir sveikatos priežiūros centrai užtikrina patogumą šeimoms ir visiems gyventojams. Viešojo transporto tinklas su 29 stotelėmis palengvina judėjimą po regioną.

Žemėlapis ir vieta

Šis žemėlapis parodo La Duquesa vietovę, pabrėždamas jo artumą prie paplūdimių, golfo aikštynų ir uostų. Tai padeda vizualizuoti projekto strateginę padėtį Costa del Sol regione, palyginti su kitais svarbiais miestais ir lankytinomis vietomis, pabrėžiant patogumą ir pasiekiamumą.

A woman in formal attire holding a document, standing indoors.

Vieta regione

La Duquesa yra Malagos provincijos vakarinėje dalyje, netoli Gibraltaro. Tai strategiškai svarbi vieta, leidžianti lengvai pasiekti kitus populiarius Costa del Sol kurortus, tokius kaip Estepona (apie 10 km) ir Marbella (apie 30 km). Netoliese esantys uostai, tokie kaip Puerto de Sotogrande, suteikia papildomų poilsio ir pramogų galimybių, o artumas prie Gibraltaro oro uosto palengvina keliones.

Susisiekimas ir infrastruktūra

Šis penthausas yra strategiškai patogioje vietoje. Artimiausias paplūdimys yra už maždaug 600 metrų, o kiti du, apie 1 km ir 2,6 km. Malagos oro uostas yra už 24 km, o tai užtikrina gerą susisiekimą tarptautiniu mastu. Golfo mėgėjams netoliese yra keletas garsiausių golfo klubų, kurių atstumas neviršija 7 km. Prekybos centrai ir kitos paslaugos yra lengvai pasiekiamos pėsčiomis ar trumpa kelione automobiliu.

Iki paplūdimio 1.2 km
Gibraltar (GIB) 25 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 75 km

Šaltinis: OpenStreetMap, Google Maps

A woman in a black dress with a red sash and lace veil stands in a landscape painting.

Gamta ir klimatas

La Duquesa regionas pasižymi Viduržemio jūros klimatu, kur vidutinė metinė temperatūra siekia 18,5 °C, o saulės spindulių skaičius per metus yra apie 3845 valandas. Tai leidžia mėgautis šiltomis vasaromis ir švelniomis žiemomis. Paplūdimio sezonas trunka apie 5 mėnesius, kai vandens temperatūra siekia 20°C ar daugiau. Projektas yra maždaug 66 metrus virš jūros lygio, su nedideliu nuolydžiu link jūros, todėl atsiveria vaizdai į kalnus ir golfo laukus.

3845 Saulėtos valandos/m.
5 Maudymosi sezonas (mėn.)
18.5°C Vid. metinė temp.
66m Aukštis virš jūros lygio

Šaltinis: Open-Meteo (2020, 2025 vidurkis)

Paplūdimiai ir poilsis

Gyventojams siūlomas platus laisvalaikio pasirinkimas. Artimiausi paplūdimiai, tokie kaip La Duquesa ir Playa de Manilva, yra lengvai pasiekiami pėsčiomis. Regionas garsėja golfo aikštynais, o netoliese yra kelios aukščiausios klasės trasos. Puerto Deportivo de la Duquesa, esantis už 1 km, siūlo buriavimo ir kitas vandens sporto pramogas. Taip pat yra įvairių sporto centrų ir sveikatos paslaugų.

Paplūdimiai

  • La Duquesa 1.2 km
  • Playa de la Chullera 2.9 km

Golf

  • Golf Academy Albayt Resort 5 km
  • Estepona Golf 6.2 km
  • Azata Golf 7.7 km
  • Club de Golf La Cañada 9.9 km

Šaltinis: OpenStreetMap

Vieta regione

Vietovės gidas: La Duquesa

Pagrindiniai faktai

Klimatas

Mėnuo Vid. temperatūra Krituliai
Sausis 12.0°C 98 mm
Vasaris 12.3°C 105 mm
Kovas 14.1°C 88 mm
Balandis 16.0°C 55 mm
Gegužė 18.3°C 44 mm
Birželis 22.3°C 10 mm
Liepa 25.6°C 1 mm
Rugpjūtis 26.0°C 3 mm
Rugsėjis 23.0°C 14 mm
Spalis 19.3°C 70 mm
Lapkritis 15.4°C 127 mm
Gruodis 12.8°C 109 mm

Artimos paslaugos

33 restaurant
3 pharmacy
4 cafe
1 dentist

Aukštis ir reljefas

66m Aukštis virš jūros lygio
1.2 km Iki paplūdimio
5.5% Nuolydis iki paplūdimio

Vidutinis

Netoliese

Jachtklubus

Golfo aikštelės

Paplūdimiai

Sporto centrai

Transportas

25 km Gibraltar (GIB)
75 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
466 km Alicante-Elche (ALC)

Projekto detalės

Projektas 3 Bed Penthouse in La Duquesa
Miestas La Duquesa
Regionas Costa del Sol
Kaina €325,000
Gyvenamasis plotas 130 m²
Kaina už m² €2,500 / m²
Terasa 74 m²
Miegamieji 3
Vonios kambariai 2
Parkavimas Taip
Baseinas Taip
Sodas Taip
Statybų statusas key_ready
Iki paplūdimio 1.2 km
Pabaiga 2004
Mokestis už turtą/metus €719
Skelbta 2026-05-16

Ref: VL054975

Šaltinis: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Santrauka

  • Erdvus 3 miegamųjų penthauso butas su 2 vonios kambariais, 130 m² ploto.
  • Įsikūręs La Duquesa, Malagos provincijoje, arti paplūdimių ir miesto paslaugų.
  • Baigtas statyti ir paruoštas gyventi, su terasa ir vaizdais į kalnus bei golfo laukus.
  • Pasižymi aukštos kokybės apdaila, įskaitant marmurines grindis ir oro kondicionierių.
  • Strategiškai patogi vieta, arti golfo aikštynų, uostų ir lengvai pasiekiama Malagos oro uostas.

Regioninis palyginimas

Palyginti su kitais regiono projektais, tokiais kaip Alonia La Duquesa (nuo 279 000 EUR) ar Aby Upper Esteponoje (nuo 320 000 EUR), šis penthauso butas La Duquesa siūlo panašią kainą kaip Aby Upper, bet yra šiek tiek pigesnis nei Acqua Gardens Esteponoje (nuo 418 800 EUR). Nors Alonia yra prieinamesnė, šis projektas siūlo didesnį gyvenamąjį plotą ir penthauso specifiką. Jo vieta La Duquesa, arti uosto ir paplūdimių, bei baigtumas statybos atžvilgiu, daro jį patraukliu pasirinkimu tiems, kurie ieško gyvenimo būdo Costa del Sol be laukimo. Regionas apskritai pasižymi dideliu nekilnojamojo turto pasiūlos ir paklausos aktyvumu, su įvairiomis galimybėmis tiek nuolatiniam gyvenimui, tiek investicijoms, ir šis objektas atitinka vidutinį rinkos lygį, siūlydamas gerą vertę už savo kainą, atsižvelgiant į jo savybes.