3 Bed דירת קרקע in Artola ב- Artola,

3-חדר שינה דירת קרקע ב- Artola

פרויקט זה ממוקם בארטולה, אזור במזרח מרבייה, קרוב לקבופינו. הדירה, הממוקמת בבניין שסיים את בנייתו בשנת 2024, מציעה פריסה של 3 חדרי שינה ו-2 חדרי אמבטיה על פני 151 מ"ר. הפרויקט תוכנן עם דגש על נוחות ופונקציונליות, ומספק גישה נוחה למתקנים מקומיים ולחופי הים.

€1,180,000
3
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
151 m²
שטח דירה
€1,180,000
מחיר
למגורים
סטטוס בנייה

סיכום

  • דירה מודרנית עם 3 חדרי שינה ו-2 חדרי אמבטיה, בשטח 151 מ"ר, באזור ארטולה, מזרח מרבייה.
  • קרבה לחוף הים (781 מטר) ולמתקנים כמו מגרשי גולף ונמל קבופינו.
  • גישה נוחה לשירותים עירוניים, מסעדות וסופרמרקט במרחק הליכה.
  • בבניין חדש שהושלם בשנת 2024, עם גימורים איכותיים ומתקנים משותפים.
  • מיקום אסטרטגי, 30 ק"מ משדה התעופה מלאגה, ו-12 ק"מ ממרבייה.

השוואה אזורית

הפרויקט בארטולה מציג מחיר של 1,180,000 אירו, הממקם אותו בקצה העליון של שוק הנדל"ן באזור. בהשוואה לפרויקטים אחרים באזור הקוסטה דל סול, כמו Aquamar בטורה דל מאר (החל מ-269,950 אירו) או Lantana Residencial במיחס (החל מ-205,000 אירו), מחיר זה גבוה משמעותית. נכסים אלו ממוקמים לעיתים קרובות באזורים מפותחים יותר עם נגישות תחבורתית רחבה או בערים עם ביקוש גבוה יותר. Etherna Homes 2 באסטפונה, לדוגמה, מוצע החל מ-259,000 אירו, ומשקף פלח שוק שונה. הפרויקט הנוכחי בארטולה, עם סיווגו כנכס יוקרה, מכוון לקהל יעד בעל יכולת כלכלית גבוהה יותר, המעוניין במיקום פרימיום, קרבה לחוף, איכות בנייה גבוהה, ושירותים נלווים כמו גולף ומרינה. ההבדלים במחיר משקפים את המיקום הספציפי, את גודל הנכס, ואת רמת הגימור והמתקנים המוצעים.

שאלות נפוצות

מה המשמעות של רישיון השכרה תיירותית היסטורי?
רישיון השכרה תיירותית היסטורי מעיד על כך שהנכס אושר בעבר להשכרה לתיירים. זה עשוי להקל על קבלת רישיון דומה בעתיד, אך אינו מבטיח זאת. יש לבדוק את התקנות המקומיות העדכניות.
האם נדרש רכב פרטי למגורים בפרויקט?
הפרויקט ממוקם באזור עירוני עם שירותים במרחק הליכה, כולל סופרמרקט. עם זאת, לגישה נוחה למרבייה, שדה התעופה, מגרשי גולף ואזורים מרוחקים יותר, רכב פרטי מומלץ.
מהי רמת הבידוד האקוסטי והתרמי של הדירה?
הדירה כוללת חלונות עם זיגוג כפול, התורמים לבידוד תרמי ואקוסטי. פרטים נוספים על מפרט החומרים והטכנולוגיות המשמשות בבנייה אינם מסופקים.
כיצד משפיע מיקום הפרויקט על ערך הנכס לטווח ארוך?
המיקום בארטולה, בסמוך לקבופינו, נחשב לאטרקטיבי בשל קרבתו לחוף, למגרשי גולף ולמתקני פנאי. קרבה זו, יחד עם איכות הבנייה, צפויה לתמוך בערך הנכס לאורך זמן, בהתאם לתנאי השוק.
אילו מתקנים משותפים זמינים בקהילת המגורים?
קהילת המגורים מציעה אזורים משותפים הכוללים בריכת שחייה, אזור ברביקיו, וחדר כושר. בנוסף, ישנו ג'קוזי וסאונה.
מהן העלויות השוטפות הצפויות (קהילה, מסים)?
עלויות שוטפות עשויות לכלול דמי קהילה (communual fees), מס רכוש (IBI), ועלויות תפעול של הנכס. סכומים מדויקים אינם מסופקים.
מהם השלבים הנדרשים לרכישת נכס בפרויקט זה?
תהליך הרכישה כולל בדרך כלל חתימה על הסכם ראשוני, תשלום מקדמה, ובסיום, חתימה על חוזה רכישה סופי מול נוטריון. מומלץ להתייעץ עם עורך דין מקומי.
האם הסביבה רועשת או שקטה?
הפרויקט ממוקם בקהילה סגורה, המציעה רמה מסוימת של שקט. קרבתו לחוף הים ולאזורי בילוי עשויה לגרום לרעש מסוים, במיוחד בעונת התיירות.

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הפרויקט ממוקם בארטולה, בסמוך לקבופינו, בקרבת חוף הים. הסביבה העירונית מספקת גישה נוחה למגוון שירותים, ותורמת לאורח חיים נוח ונגיש. המרחק ממרכז מרבייה הוא כ-12 ק"מ.

תוכנית דירה

הדירה מציעה 3 חדרי שינה ו-2 חדרי אמבטיה, ומספקת מרחב מחיה נעים. התכנון כולל טרסה מרווחת עם נוף לים, המתאימה לאירוח או מנוחה. המפרט הטכני כולל גימור פרימיום, כגון חומרי פורצלנוסה ומטבח קריון.

סטטוס בנייה

הבנייה של הפרויקט הושלמה בשנת 2024, והוא מוגדר כחדש. הפרויקט נבנה על ידי יזם מוכר, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים. קהילת המגורים סגורה ומטופחת, הכוללת אזורים משותפים כמו בריכת שחייה.

נקודות לדיון

הפרויקט אינו מציע גישה ישירה לים, אלא קרבה אליו (כ-781 מטרים מחוף פלייה דה קבופינו). אין מתקני חניה פרטיים נוספים מעבר לשני מקומות תת-קרקעיים. הפרויקט אינו ממוקם בקרבת אזורי טבע מוגנים או פארקים לאומיים.

אורח חיים וסביבה

נכס זה מתאים לרוכשים המחפשים בית מגורים או בית נופש באזור קוסטה דל סול, המעוניינים בקרבה לחוף הים ולמתקני פנאי. הוא אידיאלי עבור משפחות או זוגות המחפשים מרחב מחיה נוח עם 3 חדרי שינה וגישה נוחה לשירותים. הרוכשים המעריכים איכות בנייה וגימורים יוקרתיים, כגון חומרי פורצלנוסה, ימצאו עניין בדירה. בנוסף, הנכס מתאים למשקיעים המחפשים נכס עם פוטנציאל לתשואה משכירות, הודות לרישיון ההשכרה התיירותית ההיסטורי שלו.

איכות בנייה וגימור

הדירה מציגה סטנדרטים גבוהים של גימור, כפי שניתן לצפות מיזם מוכר. חומרים כמו פורצלנוסה משמשים לריצוף וחיפוי, ומטבח קריון משדרג את הפונקציונליות והאסתטיקה. תכנון הפנים כולל חללים פתוחים, חלונות גדולים המכניסים אור טבעי, וטרסה מרווחת עם נוף לים. הדירה כוללת חדר שינה ראשי עם חדר רחצה צמוד, ואפשרויות שימוש גמישות לחדר שינה נוסף. מתקנים נוספים כוללים מערכת מיזוג אוויר, ארונות מובנים, וחלונות עם זיגוג כפול לשיפור הבידוד האקוסטי והתרמי.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הדירה מוצעת במחיר של 1,180,000 אירו. המחיר משקף את המיקום, גודל הדירה (151 מ"ר) ואת איכות הגימור. הפרויקט הושלם בשנת 2024, והדירה זמינה למגורים מיידית. מכיוון שמדובר בפרויקט בודד, המחיר הינו ספציפי לנכס זה. זמינות הדירה תלויה במצב המכירות העדכני.

€1,180,000
מחיר
3
חדרי שינה
151 m²
שטח דירה
2
חדרי אמבטיה

סביבה ואורח חיים

ארטולה, אזור במזרח מרבייה, מציע שילוב של קרבה לחוף הים ונגישות למתקנים עירוניים. הדירה ממוקמת באזור מגורים סגור, המבטיח פרטיות ושקט יחסי. אורח החיים כאן מתאפיין בקרבה למגוון פעילויות פנאי, כולל חופי ים, מגרשי גולף ומתקני ספורט. המרחק מהים, כ-781 מטרים, מאפשר גישה נוחה לבילוי בחוף, בעוד שהמרחק הקצר לסופרמרקט (458 מטר) ומסעדות (16 בסביבה הקרובה) תומך בשגרת יום נוחה. האווירה העירונית של האזור משלימה את המגורים, ומספקת סביבה תוססת אך רגועה.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Artola

סביבה ונגישות

החיים בארטולה מציעים שילוב של נוחות עירונית וקרבה לטבע. המיקום בסמוך לקבופינו מספק גישה קלה לחוף הים, מרינה, ומסלולי גולף. המרחק לסופרמרקט (458 מטר) ולאפוטקה (1.7 ק"מ) מבטיח שירותים חיוניים נגישים. האזור מוקף במסעדות ובתי קפה, התורמים לאווירה התוססת. למרות הקרבה לחוף, האזור מציע גם איכות חיים רגועה, בזכות המיקום בתוך קהילה סגורה. האפשרות להגיע ברגל למספר רב של שירותים מפחיתה את התלות ברכב.

מפה ומיקום

מפת האזור מציגה את מיקומו האסטרטגי של הפרויקט בארטולה, מזרחית למרבייה. היא מדגישה את קרבתו לחוף הים, לנמל קבופינו, ולמספר מגרשי גולף. המפה גם מראה את הנגישות המרכזית לכבישים ראשיים, המחברים את האזור למרבייה, מלאגה ושדה התעופה.

A black and white photo of a group of men in suits and musicians performing on a street.

מיקום באזור

הפרויקט ממוקם בארטולה, מזרחית למרבייה. מיקום זה ממקם אותו בין עיר החוף התוססת מרבייה (12 ק"מ) לבין העיר הנמל קבופינו (0.9 ק"מ). מרחק זה מאפשר גישה נוחה למגוון רחב של שירותים, מסעדות ופעילויות תרבותיות במרבייה, תוך שמירה על סביבת מגורים שקטה יותר. העיר הגדולה מלאגה, עם נמל התעופה הבינלאומי שלה, נמצאת במרחק של 39 ק"מ, מה שמבטיח נגישות טובה לתחבורה בינלאומית.

נגישות ושירותים

הדירה ממוקמת במרחק הליכה מחוף הים (781 מטרים מחוף פלייה דה קבופינו) ומסופרמרקט (458 מטר). נמל קבופינו נמצא במרחק של 0.9 ק"מ. מגרשי גולף מרכזיים, כמו קבופינו גולף, נמצאים במרחק של פחות מקילומטר. שדה התעופה מלאגה-קוסטה דל סול נמצא במרחק של כ-30 ק"מ בקו אווירי, מה שמבטיח נגישות בינלאומית. מרבייה נמצאת במרחק 12 ק"מ, ומציעה מגוון רחב של שירותים נוספים, כולל בתי חולים (7.3 ק"מ) ובתי ספר בינלאומיים (4.5 ק"מ).

Malaga-Costa del Sol (AGP) 30 km
Gibraltar (GIB) 66 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

A black and white photo of a group of people, some in military uniforms, gathered outside a building.

טבע ואקלים

Alt text: Vintage black and white photo of a person in a striped outfit.

האזור נהנה מאקלים ים תיכוני, עם טמפרטורות ממוצעות הנעות בין 12°C בחורף ל-26°C בקיץ, וטמפרטורה שנתית ממוצעת של 18.8°C. אזור זה מקבל כ-3,889 שעות שמש בשנה, מה שמאפשר הנאה מפעילויות חוץ לאורך רוב השנה. עונת השחייה, כאשר טמפרטורת המים עולה על 20°C, נמשכת כחמישה חודשים. גובה הפרויקט הוא 17 מטר מעל פני הים, מה שתורם לקרבה ולנוף לים.

3889 שעות שמש/שנה
5 עונת שחייה (חודשים)
18.8°C טמפ' שנתית ממוצעת
17m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

הקרבה לים בולטת, עם חופים כמו פלייה דה קבופינו (781 מטר) ופלייה דה קלאהונדה (1.2 ק"מ) במרחק הליכה. פלייה דה ארטולה נמצאת במרחק 2.1 ק"מ. חובבי גולף ייהנו מקרבת מגרשי גולף מובילים: קבופינו גולף (815 מטר), סנטה מריה גולף אנד קאנטרי קלאב (3.0 ק"מ), וגרינליף גולף מרבייה (3.3 ק"מ). מתקני ספורט נוספים כוללים מועדוני טניס וגולף בסביבה הקרובה. נמל קבופינו (0.9 ק"מ) מציע אפשרויות נוספות לפעילויות ימיות.

חופים

  • Playa de Cabopino 0.8 km
  • Playa de Calahonda 1.2 km
  • Playa de Artola 2.1 km
  • La Luna-Royale Beach 2.2 km
  • Playa de Mijas 2.7 km
  • Playa de Calahonda - Calahonda 2.9 km

Golf

  • Cabopino golf 0.8 km
  • Santa María Golf & Country Club 3 km
  • Greenlife Golf Marbella 3.3 km
  • Greenlife Golf Driving Range 3.7 km

מקור: OpenStreetMap

A group of musicians in a vintage setting, playing instruments and conversing.

מיקום באזור

מדריך אזור: Artola

Pedro María Artola Urrutia is a Spanish former footballer who played as a goalkeeper.

עובדות מרכזיות

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 12.2°C 68 mm
פברואר 12.4°C 69 mm
מרץ 14.4°C 60 mm
אפריל 16.1°C 38 mm
מאי 17.9°C 29 mm
יוני 22.0°C 7 mm
יולי 25.8°C 0 mm
אוגוסט 26.3°C 1 mm
ספטמבר 22.8°C 14 mm
אוקטובר 19.1°C 59 mm
נובמבר 15.4°C 86 mm
דצמבר 12.8°C 76 mm

שירותים בסביבה

16 restaurant
1 pharmacy
3 bank
3 cafe

גובה ושטח

17m גובה

תחבורה וגישה

30 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
66 km Gibraltar (GIB)
420 km Alicante-Elche (ALC)

פרטי הפרויקט

פרויקט 3 Bed דירת קרקע in Artola
עיר Artola
אזור Costa del Sol
מחיר €1,180,000
שטח דירה 151 m²
מחיר למ"ר €7,814 / m²
מרפסת 66 m²
חדרי שינה 3
חדרי אמבטיה 2
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
סיום 2024
פורסם 2026-05-23

Ref: VL785358

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Noa Shapiro
Noa Shapiro
יועץ נדל"ן

נועה שפירו מלווה באופן אישי לקוחות דוברי עברית ברכישת נכס בספרד. היא מבטיחה תהליך שקוף, מובן ונטול דאגות.

נציג רב-לשוני בסיוע בינה מלאכותית. הפנייה שלך מטופלת על ידי הצוות שמאחורי אתר זה.

מענה תוך 24 שעות

מעוניין?

השאר פרטים וקבל מידע על זמינות, מחירים ותוכניות דירות.

נתונים טכניים
שטח מגורים: 151 מ"ר.
שנת סיום בנייה: 2024.
מרחק מחוף פלייה דה קבופינו: 781 מטר.
בקש פרטים WhatsApp