3 Bed Pirmo aukšto butas in Artola Vietovėje Artola,

3-miegamasis Butas pirmame aukšte mieste Artola

Šis pietvakarių kryptimi orientuotas butas, esantis Artola rajone prie Malagos, siūlo modernų pajūrio gyvenimo būdą. Jis yra arti gražių paplūdimių ir įvairių patogumų, todėl derina ramybę su miesto privalumais. Projektas, baigtas 2024 m., pasižymi aukštos kokybės apdaila ir šiuolaikine architektūra, orientuota į komfortą ir estetiką. Tai vieta, kur galima mėgautis Viduržemio jūros klimatu ir aplinkos teikiamomis pramogomis.

€1,180,000
3
Miegamieji
2
Vonios kambariai
151 m²
Gyvenamasis plotas
€1,180,000
Kaina
Atiduodamas
Statybų statusas

Santrauka

  • Butas Artoloje, vos 151 m² ploto, su 3 miegamaisiais ir 2 vonios kambariais.
  • Baigtas 2024 m., pasižymi modernia apdaila ir aukštos kokybės medžiagomis.
  • Puiki lokacija: arti paplūdimio, golfo aikštynų ir Marbeljos miesto paslaugų.
  • Bendri projekto patogumai apima baseiną, sauną ir sporto salę.
  • Turi turistinės nuomos licenciją ir gerą nuomos istoriją.

Regioninis palyginimas

Palyginus su kitais Kosta del Sol regiono projektais, tokiais kaip Aquamar (Torre del Mar, nuo 269 950 €), Lantana Residencial (Mijas, nuo 205 000 €) ar Etherna Homes 2 (Estepona, nuo 259 000 €), šis butas Artoloje yra aukštesnės kainos segmente. Tai pateisina jo lokacija arčiau Marbeljos, didesnis plotas (151 m²) ir aukštesnis apdailos bei komplektacijos lygis. Nors minėti projektai siūlo prieinamesnius variantus, Artolos turtas orientuojasi į pirkėjus, ieškančius prabangesnio ir strategiškai geriau išsidėsčiusio būsto su išskirtiniais vaizdais ir patogumais. Tokios vietovės kaip Artola yra vertinamos dėl artumo prie aukščiausios klasės golfo aikštynų, uostų ir restoranų, kas atsispindi ir kainoje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar ši Artolos vieta tinkama gyventi ištisus metus?
Taip, Artola yra gyvenamoji zona su nuolatiniais gyventojais. Vietovėje yra daug kasdienių paslaugų, todėl ji tinkama gyventi ištisus metus, ne tik kaip poilsio vieta.
Koks yra viešojo transporto prieinamumas rajone?
Rajone veikia 4 viešojo transporto linijos su 48 stotelėmis, kurios užtikrina susisiekimą su aplinkiniais miestais ir paslaugomis.
Kokios energijos efektyvumo priemonės yra įdiegtos projekte?
Nors konkreti energijos efektyvumo klasė nenurodyta, naujos statybos projektai paprastai atitinka aukštus energijos taupymo standartus, įskaitant gerą izoliaciją ir modernią šildymo bei vėsinimo sistemas.
Ar yra turistinės nuomos licencija šiam butui?
Taip, butas turi galiojančią turistinės nuomos licenciją ir sėkmingą nuomos istoriją.
Kokie bendri projekto patogumai yra prieinami gyventojams?
Gyventojams prieinami bendri patogumai, tokie kaip baseinas, sauna, sporto salė ir bendros poilsio zonos.
Ar be nekilnojamojo turto kainos yra papildomų išlaidų?
Taip, be pirminės būsto kainos, gali būti taikomi metiniai komunaliniai mokesčiai, nekilnojamojo turto mokesčiai (IBI) ir bendrijos mokesčiai už bendrų patogumų priežiūrą.
Koks yra pirkimo procesas perkant nekilnojamąjį turtą Ispanijoje?
Pirkimo procesas Ispanijoje paprastai apima sutarties pasirašymą, pradinio įnašo sumokėjimą ir galutinį sandorį pas notarą, kurio metu sumokama likusi suma ir perrašomos nuosavybės teisės.
Kokie didesni miestai yra netoli Artolos?
Artimiausi didesni miestai yra Marbella (12 km) ir Málaga (39 km), abu lengvai pasiekiami automobiliu ar viešuoju transportu.

Projekto analizė

Svarbios vietovės, namų, projekto etapo ir dėmesio punktų charakteristikos.

Vieta

Butas įsikūręs Artolos rajone, vos už kelių minučių kelio pėsčiomis nuo paplūdimio ir svarbiausių paslaugų. Jo padėtis užtikrina lengvą priėjimą prie vietinių restoranų, parduotuvių ir rekreacinių zonų, tuo pačiu išlaikant ramesnę aplinką, palyginti su didesnių miestų centro zonomis.

Planas

Šis būstas atitinka poreikius ieškantiems patogaus gyvenimo ar poilsio vietos prie jūros. Jis siūlo erdvias patalpas, modernius patogumus ir puikias sąlygas tiek nuolatiniam gyvenimui, tiek atostogoms. Galimybė naudotis bendromis erdvėmis, tokiomis kaip baseinas ir sauna, papildo gyvenimo kokybę.

Projekto būklė

Nekilnojamasis turtas yra visiškai naujas, baigtas statyti 2024 m. Tai reiškia, kad gyventojai gali tikėtis moderniausių statybos technologijų, aukštos energetinio efektyvumo klasės ir naujausių interjero bei eksterjero dizaino sprendimų, be būtinybės atlikti renovacijas.

Dėmesio punktai

Projekte nėra numatyta individualių baseinų ar privačių sodų kiekvienam butui. Nors yra bendri sodai ir baseinas, individualios lauko erdvės ribotos. Taip pat, nekilnojamasis turtas yra jau baigtas, todėl galimybės keisti pirminį išplanavimą ar apdailą yra labai ribotos.

Gyvenimas ir apylinkės

Šis turtas puikiai tiks tarptautiniams pirkėjams, ieškantiems antrojo būsto Viduržemio jūros regione, norintiems gyventi netoli paplūdimio ir golfo aikštynų. Jis taip pat tinkamas tiems, kurie vertina aukštą statybos kokybę, modernų dizainą ir patogų priėjimą prie visų reikalingų paslaugų. Būstas su turistinės nuomos licencija ir įrodyta nuomos istorija gali būti patrauklus ir investuotojams, ieškantiems stabilių pajamų.

Statybos kokybė ir apdaila

Projekte naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos ir šiuolaikinės technologijos. Interjere dominuoja natūralios medžiagos, tokios kaip mediena ir akmuo, kartu su stiklu ir metalu, sukuriant modernią ir elegantišką aplinką. Virtuvės įrengtos su „Krion“ prekės ženklo stalviršiais ir „Siemens“ buitine technika. Vonios kambariuose dažnai naudojami „Porcelanosa“ produktai. Bendra apdaila atitinka aukščiausius statybos standartus, užtikrinant ilgaamžiškumą ir estetinį patrauklumą.

Apylinkės ir gyvenimas

Kaina ir pasiekiamumas

Būsto kaina prasideda nuo 1 180 000 eurų už 3 miegamųjų butą. Tai atspindi aukštą kokybę, puikią vietą arti jūros ir šiuolaikinius patogumus. Šiuo metu turto būklė yra parengta, todėl galimi nedelsiant įsikurti. Kainos gali skirtis priklausomai nuo konkretaus buto dydžio, vaizdo ir papildomų ypatybių, tačiau šis pasiūlymas yra orientuotas į aukštesnį rinkos segmentą.

€1,180,000
Kaina
3
Miegamieji
151 m²
Gyvenamasis plotas
2
Vonios kambariai

Apylinkės ir gyvenimas

Artola siūlo subalansuotą gyvenimo būdą, derindama pajūrio ramybę su miesto patogumais. Būdamas arti paplūdimio, jis suteikia galimybę mėgautis jūra ir saulėkaita beveik ištisus metus. Dienos ritmą formuoja lengvas priėjimas prie parduotuvių, restoranų ir sporto objektų, o artimiausi didesni miestai, tokie kaip Marbella, leidžia lengvai pasiekti platesnį paslaugų spektrą. Ši vieta tinka tiems, kurie vertina gamtą ir aktyvų laisvalaikį, bet nenori atsisakyti miesto komforto.

Prašyti informacijos

Vieta ir apylinkės: Artola

Apylinkės ir susisiekimas

Gyvenimas Artoloje siūlo gerą balansą tarp ramybės ir aktyvumo. Artimiausių 2 km spinduliu yra 16 restoranų, 1 vaistinė, 3 bankai ir 3 kavinės, užtikrinant kasdienius poreikius. Geresnės parduotuvės ir didesnis paslaugų pasirinkimas pasiekiami pėsčiomis arba trumpa kelione automobiliu. Viešasis transportas su 4 linijomis ir 48 stotelėmis rajone palengvina judėjimą po apylinkes, o iki didesnių miestų kaip Marbella ar Málaga galima nuvykti per trumpą laiką.

Žemėlapis ir vieta

Šiame žemėlapyje pavaizduota Artolos, Marbeljos rajono, strateginė padėtis. Jis pabrėžia artumą prie Viduržemio jūros, pagrindinių transporto arterijų ir svarbiausių lankytinų vietų, tokių kaip paplūdimiai, golfo aikštynai ir uostas. Tai padeda suprasti vietovės prieinamumą ir jos ryšį su regiono infrastruktūra.

A black and white photo of a group of men in suits and musicians performing on a street.

Vieta regione

Artola yra rytinėje Marbeljos dalyje, strategiškai patogioje vietoje Kosta del Sol. Ji yra arčiau Fuengirolos ir Malagos, nei Esteponos ar Marbeljos centro. Ši pozicija leidžia lengvai pasiekti Malagos oro uostą (30 km) ir miesto kultūrines bei komercines paslaugas (39 km). Marbeljos miestas, žinomas prabanga ir pramogomis, yra vos už 12 km. Algeciras, svarbus uostamiestis, yra toliau, apie 74 km.

Susisiekimas ir infrastruktūra

Nekilnojamasis turtas yra patogiai pasiekiamas. Artimiausias paplūdimys, Playa de Cabopino, yra vos už 781 metro. Prekybos centras yra už 458 metrų, o vaistinė, už 1.7 km. Golfo mėgėjams artimiausias laukas, Cabopino golf, yra vos už 815 metrų. Malagos oro uostas yra apie 30 km atstumu, o tarptautinės mokyklos, apie 4.5 km. Uostas Puerto Cabopino yra 0.9 km atstumu.

Malaga-Costa del Sol (AGP) 30 km
Gibraltar (GIB) 66 km

Šaltinis: OpenStreetMap, Google Maps

A black and white photo of a group of people, some in military uniforms, gathered outside a building.

Gamta ir klimatas

Alt text: Vintage black and white photo of a person in a striped outfit.

Artolos regione klimatas yra tipinis Viduržemio jūros: švelnios, drėgnos žiemos ir karštos, sausos vasaros. Vidutinė metinė temperatūra yra apie 18.8°C, o saulės spindulių skaičius siekia beveik 3889 valandas per metus. Tai leidžia mėgautis lauko veikla, įskaitant maudymąsi jūroje, apie 5 mėnesius per metus, kai vandens temperatūra pakyla virš 20°C. Būklė virš jūros lygio yra 17 metrų, o tai reiškia švelnų reljefą.

3889 Saulėtos valandos/m.
5 Maudymosi sezonas (mėn.)
18.8°C Vid. metinė temp.
17m Aukštis virš jūros lygio

Šaltinis: Open-Meteo (2020, 2025 vidurkis)

Paplūdimiai ir poilsis

Artola yra arti kelių populiarių paplūdimių: Playa de Cabopino (0.8 km), Playa de Calahonda (1.2 km) ir Playa de Artola (2.1 km). Šie paplūdimiai dažnai turi „Blue Flag“ sertifikatą už švarą ir paslaugas. Be paplūdimių, rajone yra gausybė rekreacinių galimybių: keli golfo laukai (įskaitant Cabopino Golf 0.8 km atstumu), teniso klubai ir sporto centrai. Puerto Cabopino uostas siūlo jachtų prieplaukas ir su vandeniu susijusias pramogas.

Paplūdimiai

  • Playa de Cabopino 0.8 km
  • Playa de Calahonda 1.2 km
  • Playa de Artola 2.1 km
  • La Luna-Royale Beach 2.2 km
  • Playa de Mijas 2.7 km
  • Playa de Calahonda - Calahonda 2.9 km

Golf

  • Cabopino golf 0.8 km
  • Santa María Golf & Country Club 3 km
  • Greenlife Golf Marbella 3.3 km
  • Greenlife Golf Driving Range 3.7 km

Šaltinis: OpenStreetMap

A group of musicians in a vintage setting, playing instruments and conversing.

Vieta regione

Vietovės gidas: Artola

Pedro María Artola Urrutia is a Spanish former footballer who played as a goalkeeper.

Pagrindiniai faktai

Klimatas

Mėnuo Vid. temperatūra Krituliai
Sausis 12.2°C 68 mm
Vasaris 12.4°C 69 mm
Kovas 14.4°C 60 mm
Balandis 16.1°C 38 mm
Gegužė 17.9°C 29 mm
Birželis 22.0°C 7 mm
Liepa 25.8°C 0 mm
Rugpjūtis 26.3°C 1 mm
Rugsėjis 22.8°C 14 mm
Spalis 19.1°C 59 mm
Lapkritis 15.4°C 86 mm
Gruodis 12.8°C 76 mm

Artimos paslaugos

16 restaurant
1 pharmacy
3 bank
3 cafe

Aukštis ir reljefas

17m Aukštis virš jūros lygio

Transportas

30 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
66 km Gibraltar (GIB)
420 km Alicante-Elche (ALC)

Projekto detalės

Projektas 3 Bed Pirmo aukšto butas in Artola
Miestas Artola
Regionas Costa del Sol
Kaina €1,180,000
Gyvenamasis plotas 151 m²
Kaina už m² €7,814 / m²
Terasa 66 m²
Miegamieji 3
Vonios kambariai 2
Parkavimas Taip
Baseinas Taip
Sodas Taip
Statybų statusas key_ready
Pabaiga 2024
Skelbta 2026-05-23

Ref: VL785358

Šaltinis: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Ruta Petrauskas
Ruta Petrauskas
NT ekspertas

Rūta Petrauskas kruopščiai ir atidžiai padeda Lietuvos klientams Ispanijos nekilnojamojo turto rinkoje. Ji užtikrina, kad kiekvienas žingsnis būtų saugus ir apgalvotas.

Dirbtinio intelekto remiamas daugiakalbis atstovas. Jūsų užklausą tvarko šios svetainės komanda.

Atsakymas per 24 valandas

Dominuojate?

Palikite savo duomenis ir gaukite informacijos apie pasiekiamumą, kainas ir planus.

Techniniai duomenys
Projekte yra bendras baseinas ir sauna.
Būstas yra pietvakarių kryptimi, užtikrinant gerą apšvietimą.
Atstumas iki artimiausio golfo lauko yra 815 metrai.
Prašyti informacijos WhatsApp