2 Bed דירה בקומה אמצעית in La Mairena ב- La Mairena, דירה

2-חדר שינה דירה בקומה אמצעית ב- La Mairena

דירת דופלקס פנטהאוז עם שני חדרי שינה באזור לה מאירנה, מאלגה. הנכס ממוקם בגובה 395 מטר מעל פני הים, עם נוף פנורמי לים התיכון, גיברלטר והחוף האפריקאי. הדירה, שנבנתה בשנת 1996, מציעה 75 מ״ר של שטח מגורים וטרסה בשטח של 21 מ״ר הפונה דרומה. המתחם כולל בריכת שחייה קהילתית וחניה באזור מגודר.

€449,000
2
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
75 m²
שטח דירה
€449,000
מחיר
4.7 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הנכס ממוקם בלה מאירנה, אזור מגורים גבוה על גבעות מזרחית למרביה. המיקום הגבוה מספק נוף רחב ומגן מפני לחות יתר. האזור שקט וכפרי, עם גישה למספר מגרשי גולף בסביבה הקרובה. המרחק לחוף הוא כ-5 קילומטרים בקו אווירי.

תוכנית דירה

הדירה מציעה פריסה על שני מפלסים עם שני חדרי שינה מרווחים ושני חדרי אמבטיה. חדר השינה הראשי תופס את כל הקומה העליונה, עם ארונות קיר מובנים וחדר אמבטיה צמוד. המטבח מאובזר במלואו והסלון פונה לטרסה עם נוף לים.

סטטוס בנייה

הנכס נבנה בשנת 1996 ונמצא במצב תחזוקה מצוין. מאחר שמדובר בנכס קיים ולא בפרויקט חדש, אין תכנון בנייה עתידי או שלבי בנייה נוספים. כל המתקנים והתשתיות כבר מופעלים ופעילים.

נקודות לדיון

הנכס אינו מתאים למי שאין לו רכב, שכן התחבורה הציבורית באזור מוגבלת. המיקום הגבוה דורש נסיעה להגיע לחוף הים. במתחם אין שירותים כמו סופרמרקט או מסעדות במרחק הליכה. אין מעלית בבניין.

פרטי הפרויקט

פרויקט 2 Bed דירה בקומה אמצעית in La Mairena
עיר La Mairena
אזור Costa del Sol
מחיר €449,000
שטח דירה 75 m²
מחיר למ"ר €5,986 / m²
מרפסת 21 m²
חדרי שינה 2
חדרי אמבטיה 2
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 4.7 km
סיום 1997
ארנונה/שנה €350
אגרה על פסולת/שנה €260
פורסם 2026-05-21

Ref: VL781487

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

אורח חיים וסביבה

נכס זה מתאים לזוג או יחיד המחפש בית נופש שקט בסביבה הררית עם נוף לים. המיקום הגבוה והאקלים המתון הופכים אותו למתאים למי שמעדיף להתרחק מהחום הכבד של החוף בקיץ. עבור אוהבי גולף, הקרבה למספר מגרשי גולף באיכות גבוהה הופכת את המקום לאידיאלי. גם כהשקעה, הנכס מציע פוטנציאל השכרה הודות לרישיון התיירות והפופולריות של האזור בקרב תיירים המחפשים חופשה בסביבה שקטה עם גישה נוחה לחוף ולמרביה.

איכות בנייה וגימור

הדירה כוללת חדר אמבטיה מודרני עם אריחי שיש ומראות עגולות. המטבח מאובזר במלואו עם דגם איכותי והכולל מקרר, תנור וכיריים. בסלון יש אח גז המספק חום נעים בערבי החורף. החלונות הגדולים פונים דרומה, מה שמבטיח אור טבעי רב וחימום פסיבי בחודשי החורף. חדרי השינה כוללים ארונות קיר מובנים עם דלתות חלקות ומגירות מסודרות. הרצפות בעלות נגיעה ים-תיכונית עם אריחי קרמיקה איכותיים המתאימים לאקלים המקומי וקלים לניקוי.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

המחיר ההתחלתי עומד על €449,000 לדירה עם שני חדרי שינה. המחיר כולל חניה במתחם המגודר וגישה לבריכה הקהילתית. בהשוואה לפרויקטים דומים באזור, המחיר תחרותי במיוחד לאור הנוף הפנורמי והגודל המעשי של הנכס. עם זאת, יש לקחת בחשבון עלויות נלוות כמו מס רכוש ועלויות קהילה.

€449,000
מחיר
2
חדרי שינה
75 m²
שטח דירה
2
חדרי אמבטיה
€350
ארנונה/שנה
€260
אגרה על פסולת/שנה

סביבה ואורח חיים

החיים בלה מאירנה מתאפיינים בשקט ופרטיות, הרחק מהמולת הערים התיירותיות. בבוקר, השמש הדרומית מאירה את הטרסה ומאפשרת ארוחת בוקר בחוץ תוך כדי הנאה מהנוף לים. אחר הצהריים, הטמפרטורות הנעות בין 10-24 מעלות מאפשרות פעילות חיצונית נוחה. בערב, ניתן להבחין באורות החוף האפריקאי מרחוק. החיים היומיומיים דורשים תכנון מראש, שכן כל קניות או בילויים דורשים שימוש ברכב. החורפים מתונים והקיצים חמימים אך לא חמים מדי בזכות הגובה. בחודשי הקיץ, תושבי המתחם משתמשים בבריכה הקהילתית כמקור מפגק חברתי.