Business in San Pedro de Alcántara ב- San Pedro de Alcántara,

Business ב- San Pedro de Alcántara

פרויקט עסקי ייחודי זה ממוקם בלב סן פדרו דה אלקנטרה, עיירה תוססת בקוסטה דל סול, מחוז מלאגה. העסק, מרכז משחקים רך לילדים עם בית קפה, פועל במלואו ומוכן להמשך פעילות. הנכס משתרע על פני 360 מ"ר ומציע הזדמנות השקעה מעולה בסביבה עירונית עם גישה נוחה למשפחות ולשירותים חיוניים. מיקומו המרכזי מבטיח זרימה גבוהה של לקוחות פוטנציאליים.

€150,000
360 m²
שטח דירה
€150,000
מחיר
1.6 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

המיקום המרכזי של העסק בסן פדרו דה אלקנטרה ממקם אותו בסביבה עירונית פעילה. מתקנים חיוניים, כולל בתי מרקצת, פארקים ומרכזים קהילתיים, נגישים במרחק הליכה, מה שמקל על הגישה למשפחות. הקרבה לחוף הים ולאזורי בילוי מוסיפה לאטרקטיביות של האזור.

תוכנית דירה

העסק מיועד ליזמים המחפשים הזדמנות להפעיל מרכז משחקים לילדים קיים. הוא כולל את כל המתקנים הנדרשים, כגון אזורי משחק, פינת קפה להורים, ומקום לאירועים. המקום מתאים למי שרוצה להמשיך עסק משפחתי פעיל ללא צורך בהשקעות נוספות.

סטטוס בנייה

העסק מוצע במצב 'בנייה הושלמה' (Gereed), מה שמעיד על כך שהוא פעיל ומוכן להעברה מיידית. אין שלבי בנייה עתידיים או תכנון פיתוח חדש. העסקה מתמקדת בהעברת עסק קיים ומתפקד, כולל רישיונות הפעלה.

נקודות לדיון

הפרויקט הנוכחי אינו מציע מגורים. הוא מתמקד אך ורק בפעילות עסקית של מרכז משחקים ובית קפה. אין בו חדרי שינה או חדרי אמבטיה המיועדים למגורים, והוא אינו ממוקם באזור המיועד למגורים בלבד. השקעה זו מיועדת ליזמות עסקית, לא לרכישת בית.

פרטי הפרויקט

פרויקט Business in San Pedro de Alcántara
עיר San Pedro de Alcántara
אזור Costa del Sol
מחיר €150,000
שטח דירה 360 m²
מחיר למ"ר €416 / m²
חניה לא
בריכה לא
גינה לא
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 1.6 km
סיום 1970
פורסם 2026-05-16

Ref: VL947995

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

אורח חיים וסביבה

עסק זה מתאים ליזמים המחפשים הזדמנות עסקית מבוססת בתחום הבילוי למשפחות. הוא אידיאלי עבור אלו המעוניינים להיכנס לשוק הנדל"ן המסחרי בקוסטה דל סול, תוך מינוף עסק פעיל קיים. היזם אידיאלי הוא מי שיש לו ניסיון בהפעלת עסקים, או בעל תשוקה לתחום הילדים והמשפחה. המיקום המרכזי והנגיש, בקרבת אזורי מגורים ופארקים, הופך אותו לאטרקטיבי עבור קהל יעד של משפחות מקומיות ותיירות. בנוסף, העסק מתאים למי שמחפש השקעה עם פוטנציאל הכנסה יציב, מכיוון שהוא כולל את כל האישורים הנדרשים להפעלה מיידית, כולל רישיון למרכז בילוי ובית קפה.

איכות בנייה וגימור

העסק ממוקם בבניין קיים, והפנים שלו מותאם במלואו לפעילותו כמרכז משחקים ובית קפה. המתקנים כוללים אזור משחק רחב ידיים עם מבנה משחק רך וצבעוני, אזור קפה מרווח המיועד להורים, ומקום המותאם למכירת ממתקים וחטיפים. כמו כן, קיימת פינת ישיבה חיצונית (מרפסת). העיצוב הפנימי משלב אלמנטים צבעוניים ומהנים, כפי שניתן לראות בתמונות המדגימות חדרים מעוצבים בנושאי מסיבות, כמו נסיכות או דינוזאורים. רמת הגימור והציוד הקיים מאפשרים המשך פעילות ללא השקעה נוספת.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

העסק מוצע להעברה במחיר כולל של 150,000 אירו. המחיר כולל את כל הציוד הקיים, המתקנים והרישיונות הדרושים להפעלת מרכז המשחקים ובית הקפה. אין עלויות נוספות מעבר למחיר העסקה, למעט עלויות תפעול שוטפות. מכיוון שמדובר בהעברת עסק קיים, אין אפשרויות תמחור או התאמה אישית של המחיר. הזמינות מיידית, בכפוף להשלמת ההסכם.

€150,000