2 Bed Апартамент на среден етаж in The Golden Mile в The Golden Mile,

2-спалня Апартамент на междинен етаж в The Golden Mile

Апартамент с две спални, разположен на първа линия на плажа в престижния комплекс Las Cañas Beach, на Златната миля на Марбея. Имотът предлага директен достъп до крайбрежната алея и Средиземно море, което позволява на жителите да се насладят на привилегирован начин на живот, заобиколен от ресторанти, бутици и всички необходими удобства на пешеходно разстояние. Центърът на Марбея и Пуерто Банус са само на няколко минути.

€985,000
2
Спални
2
Банни
119 m²
Жилищна площ
€985,000
Цена
Готово за нанасяне
Статус

Анализ на проекта

Основни характеристики на локацията, жилищата, етапа на проекта и важни моменти.

Локация

Разположен на самата плажна ивица, този апартамент предлага директен достъп до крайбрежната алея и морето. Околната градска среда осигурява изобилие от ресторанти и магазини на пешеходно разстояние, което улеснява ежедневния живот и достъпа до услуги.

Планове

Имотът е подходящ за търсещи луксозен крайбрежен начин на живот, с акцент върху комфорта и удобството. Наличието на две спални и две бани, както и директният достъп до плажа, отговарят на нуждите на двойки или малки семейства, търсещи качествено жилище.

Статус на проекта

Апартаментът е в завършен вид, което означава, че е готов за настаняване. Не е необходимо да се чака строителство, което позволява на купувачите да се нанесат веднага или да започнат да го използват според нуждите си.

Важни моменти

Проектът не предлага изглед към морето от всички стаи, а предимно към градините. Не е оборудван с частна градина. Разположен е в градска зона, което може да означава по-висока плътност на застрояване и повече шум в сравнение с уединени крайбрежни имоти.

Детайли за проекта

Проект 2 Bed Апартамент на среден етаж in The Golden Mile
Град The Golden Mile
Област Costa del Sol
Цена €985,000
Жилищна площ 119 m²
Цена на м² €8,277 / m²
Тераса 22 m²
Спални 2
Банни 2
Паркинг Да
Басейн Да
Градина Да
Статус key_ready
Завършване 2003
Местен данък/год. €907
Боклук/год. €185
Публикувано 2026-05-23

Ref: VL409196

Източник: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Начин на живот и околност

Този апартамент е подходящ за купувачи, които търсят директен достъп до плажа и средиземноморския начин на живот. Идеален е за хора, които ценят удобството на градската среда, като всички удобства са на пешеходно разстояние, но същевременно искат спокойствието на жилищен комплекс с охрана и поддържани общи части. Подходящ е както за втори дом, така и за целогодишно живеене, особено за двойки или малки семейства, които искат да се насладят на лукс, комфорт и сигурност в един от най-желаните райони на Коста дел Сол.

Качество и завършек

Имотът се отличава с висококачествени материали и довършителни работи. Подовите настилки са от мрамор, осигуряващ елегантност и лесна поддръжка. Климатичната система включва климатик и подово отопление в баните, което гарантира комфорт през всички сезони. Прозорците са с двоен стъклопакет и електрически щори, подобряващи топлоизолацията и сигурността. Вградените гардероби предлагат достатъчно място за съхранение. Кухнята е напълно оборудвана с отделно перално помещение. Апартаментът се продава напълно обзаведен, което улеснява незабавното настаняване.

Околност и начин на живот

Цена и наличност

Апартаментът се предлага на цена от 985 000 евро, което го позиционира в сегмента на луксозните имоти в района. Предвид местоположението на първа линия на плажа на Златната миля, цената отразява ексклузивността и търсенето на имоти в този район. Предлагат се два апартамента с 2 спални, което осигурява известна гъвкавост при избора. Точните характеристики и разпределения могат да варират леко между наличните единици.