9 Bed Samostatně stojící vila in Ojén v Ojén, Samostatně Stojící Vila

9-ložnice Vila v Ojén

Nemovitost se nachází v obci Ojén, ve vnitrozemské části provincie Málaga. Plocha pozemku přesahuje 58 000 m² a zastavěná plocha činí 1 688 m². Areál zahrnuje hlavní vilu, sekundární vilu, kancelářskou budovu a apartmán pro hosty. Součástí areálu jsou sady oliv a pomerančovníků. Nemovitost je situována v oblasti Los Cerrillares s výhledem na moře a hory.

€3,800,000
9
Ložnice
9
Koupelny
1688 m²
Obývací plocha
€3,800,000
Cena
K předání
Stav výstavby

Analýza projektu

Klíčové charakteristiky lokality, domů, fáze projektu a důležité body.

Lokalita

Objekt je umístěn v kopcovitém terénu obce Ojén, severně od Marbelly. Nachází se v nadmořské výšce přibližně 49 metrů. Nejbližší pláž (Playa de la Bajadilla) je vzdušnou čarou vzdálena 6,7 km. Okolí má venkovský charakter s nutností používání automobilu.

Půdorys

Dispozice objektu nabízí 9 ložnic a 9 koupelen, což je vhodné pro vícegenerační bydlení nebo početné rodiny. Součástí vybavení je domácí kino, posilovna a pracovna. Existující infrastruktura (továrna na olivový olej, palírna) umožňuje provozovat malou výrobu přímo v objektu.

Stav projektu

Výstavba areálu je dokončena (Bouwstatus: Gereed). Hlavní dům i vedlejší budovy jsou hotové. Pozemek je osázen ovocnými stromy a technické zázemí pro výrobu oleje je plně funkční. Objekt je prodáván kompletně vybavený nábytkem.

Důležité body

Nemovitost se nenachází v docházkové vzdálenosti od pláže ani obchodů. Pro běžný život je nezbytné vlastnit automobil. Není to apartmán v centru města, ale rozlehlý pozemek s náročnějším údržbovým režimem. Vzhledem k venkovskému charakteru chybí v bezprostředním okolí městská zástavba.

Detaily projektu

Projekt 9 Bed Samostatně stojící vila in Ojén
Město Ojén
Region Costa del Sol
Cena €3,800,000
Obývací plocha 1688 m²
Cena za m² €2,251 / m²
Terasa 146 m²
Ložnice 9
Koupelny 9
Parkování Ne
Bazén Ano
Zahrada Ne
Stav výstavby key_ready
Dokončení 2008
Publikováno 2026-05-22

Ref: VL150805

Zdroj: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Životní styl a okolí

Nemovitost je vhodná pro zájemce, kteří hledají maximální soukromí a mají zájem o provozování menšího zemědělského hospodářství (olivový olej, destiláty). Díky velkému počtu ložnic je také vhodná pro početné rodiny nebo jako sídlo pro reprezentativní účely. Není vhodná pro ty, kdo hledají bydlení v bezprostřední blízkosti pláže nebo pro někoho, kdo nechce řešit údržbu rozlehlého pozemku.

Kvalita stavby a povrchové úpravy

Hlavní vila je postavena v klasickém stylu s využitím přírodního kamene a masivního dřeva. Podlahové vytápění je v celém domě. Dům je vybaven inteligentním systémem osvětlení a zvuku. Kuchyně je plně vybavená. Koupelny jsou propracované s kvalitními materiály. Všechny budovy jsou v udržovaném stavu.

Okolí a životní styl

Cena a dostupnost

Cena nemovitosti začíná na 3 800 000 EUR. Tato částka zahrnuje rozlehlý pozemek, několik budov a vybavení včetně výrobních technologií. V kontextu trhu v oblasti Costa del Sol se jedná o nadprůměrnou investici, která odráží velikost pozemku a unikátnost areálu.

€3,800,000
Cena
9
Ložnice
1688 m²
Obývací plocha
9
Koupelny

Okolí a životní styl

Denní život je zde spojen s péčí o velký pozemek a užíváním soukromí. Místo nabízí klid daleko od turistických center. Ranní káva může být popíjena na terase s výhledem na moře a hory. Pozemek nabízí prostor pro procházky ve vlastních sadech. Pro milovníky vína a oliv je možnost využití vlastní palírny a lisovny oleje. Večery lze trávit u krbu nebo v domácím kině.