3 Bed בית דו-משפחתי in Torrevieja ב- Torrevieja,

3-חדר שינה בית דו-משפחתי ב- Torrevieja

בית חצי-צמוד זה, הממוקם באזור המתפתח של טורבייחה, מציע הזדמנות למגורים בסביבה אורבנית תוססת. עם שלושה חדרי שינה ושני חדרי רחצה, הוא מתוכנן לפונקציונליות ונוחות. הנכס, שנמצא במצב מצוין, משלב עיצוב מודרני עם נוחות מגורים, ומשקף את אופי החיים לאורך החוף.

€399,000
3
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
76 m²
שטח דירה
€399,000
מחיר
1 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הנכס ממוקם במרחק הליכה מחוף הים, באזור אורבני המספק גישה נוחה למגוון שירותים. מיקומו מאפשר ניידות גבוהה בסביבה, עם אפשרות להגיע ברגל או באופניים למקומות רבים, מה שמקל על חיי היומיום.

תוכנית דירה

מתאים למי שמחפש בית עם פונקציונליות מירבית, נוחות גישה לשירותים יומיומיים וקרבה לים. שלושת חדרי השינה מספקים גמישות למשפחות או לאירוח, בעוד שהמרחב החיצוני מאפשר התאמה אישית.

סטטוס בנייה

הנכס במצב 'גמור', כלומר הוא מוכן לאכלוס מיידי. זהו בית קיים ולא פרויקט חדש, מה שמאפשר לרוכשים להיכנס אליו ללא עיכובים הקשורים לבנייה או השלמת פרויקט.

נקודות לדיון

הנכס אינו מציע נוף לים או למגרש גולף, ואינו ממוקם באזור כפרי או מבודד. אין בו בריכה פרטית או גישה ישירה למתקני ספורט יוקרתיים בתוך המתחם, והוא אינו חדש מהניילונים.

פרטי הפרויקט

פרויקט 3 Bed בית דו-משפחתי in Torrevieja
עיר Torrevieja
אזור Costa Blanca
מחיר €399,000
שטח דירה 76 m²
מחיר למ"ר €5,250 / m²
חדרי שינה 3
חדרי אמבטיה 2
חניה לא
בריכה לא
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 1 km
סיום 1979
ארנונה/שנה €384
פורסם 2026-05-16

Ref: VL778681

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

אורח חיים וסביבה

נכס זה מתאים לאנשים המחפשים בית קיים בסביבה אורבנית עם גישה נוחה לשירותים ולחוף הים. הוא יכול להתאים למשפחות המחפשות בית עם שלושה חדרי שינה, לזוגות שרוצים מרחב נוסף לאירוח, או לאנשים פרטיים המעוניינים בבית עם גינה פרטית קטנה. הקרבה למרכזי קניות, בתי מרקחת, ומתקני פנאי הופכת אותו לאטרקטיבי עבור מי שמעריך נוחות יומיומית. מי שמעדיף להימנע מתהליכי בנייה חדשים ורוצה להיכנס מיד לבית מוכן, ימצא כאן פתרון מתאים.

איכות בנייה וגימור

הבית מתואר כבעל גימור מצוין, ונמכר כשהוא מרוהט ומאובזר במלואו. זה מרמז על כך שההשקעה המקורית בו הייתה ברמה גבוהה, ושהוא טופל כראוי. החדרים מרווחים ומוארים, כולל אזור מגורים עם אח, מה שמוסיף לאווירה. המטבח והריהוט תואמים לסגנון מודרני, ומאפשרים מעבר חלק למגורים. השטח החיצוני מציע פוטנציאל להתאמה אישית, כגון הוספת בריכה, אך הקיים מספק מרחב לפעילויות חוץ. המיזוג (קירור וחימום) מבטיח נוחות אקלימית לאורך השנה. תריסים אוטומטיים (לא מוזכר ספציפית אך משתמע מ'מצב מצוין') ומרפסת מקורה מוסיפים לפונקציונליות.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הבית מוצע במחיר התחלתי של 399,000 אירו. המחיר משקף בית חצי-צמוד קיים, עם 76 מ"ר של שטח בנוי על מגרש של 407 מ"ר. כנכס שכבר בנוי ומוכן לאכלוס, הוא מציע תמחור ברור ללא תלות בהתקדמות פרויקט בנייה. זמינות הנכס היא מיידית, כפי שמעיד על מצבו הגמור.

€399,000
מחיר
3
חדרי שינה
76 m²
שטח דירה
2
חדרי אמבטיה
€384
ארנונה/שנה