Ця нерухомість продана Переглянути схожу нерухомість у Altea
3 Bed Bungalow in Altea в Altea,

3-спальня Бунгало в Altea

В Альтеа, на Коста-Бланка, продається вілла площею 1300 м² за 791 000 €. Нерухомість має 3 спальні та 3 ванні кімнати, загальна забудована площа становить 412 м². Об'єкт розташований в урбанізованому прибережному районі, оточеному сосновим та пальмовим лісом, з видом на море. Вілла пропонує приватний сад, басейн із солоною водою, криті та відкриті тераси, а також паркування щонайменше на 4 автомобілі. Нерухомість знаходиться за кілька хвилин їзди від пляжів, супермаркетів та ресторанів.

€791,000 Продано
Ця нерухомість більше не доступна
3
Спальні
3
Ванні кімнати
412 m²
Житлова площа
€791,000 Продано
Ціна
0.8 km
Відстань до моря

Аналіз проекту

Основні характеристики локації, будинків, етапу будівництва та важливі нюанси.

Розташування

Ця нерухомість розташована в урбанізованому районі Альтеа, поблизу узбережжя, оточена сосновим та пальмовим лісом з видом на море. Навколишнє природне середовище створює спокійний фон, тоді як відносна близькість до узбережжя означає легкий доступ до переваг Середземномор'я.

Планування

Ця вілла підходить для тих, хто шукає комфортний та функціональний житловий простір. Вона має простору вітальню (50 м²), окрему кухню, комору та головну спальню з ванною кімнатою. На нижньому поверсі знаходиться ще одна спальня, окрема ванна кімната, гардеробна та багатофункціональна кімната, що забезпечує гнучкість для сім'ї чи гостей.

Статус проекту

Хоча це не вказано як новий проект, опис вілли передбачає сучасні зручності. Вілла обладнана кондиціонером, центральним опаленням з радіаторами, підігрівом підлоги та вікнами

Деталі проекту

Проект 3 Bed Bungalow in Altea
Місто Altea
Регіон Costa Blanca
Ціна €791,000 Продано
Житлова площа 412 m²
Ціна за м² €1,919 / m²
Спальні 3
Ванні кімнати 3
Паркінг Ні
Басейн Ні
Сад Ні
Статус будівництва sold
Відстань до моря 0.8 km
Здача 1970
Опубліковано 2026-05-19

Ref: VL054913

Джерело: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Оточення та стиль життя

Ціна та наявність

€791,000 Продано
Ціна
3
Спальні
412 m²
Житлова площа
3
Ванні кімнати

Оточення та стиль життя

Запитати інформацію

Розташування та оточення: Altea

Оточення та доступність

Карта та розташування

Alt text: Stone bridge with arched openings, blue railing, and a clear blue sky in the background.

Доступність та інфраструктура

Відстань до моря 0.8 km
Alicante-Elche (ALC) 58 km
Valencia (VLC) 105 km
Olla Altea 1.5 km
Altea 1.9 km

Джерело: OpenStreetMap, Google Maps

Alt text: Outdoor terrace with a view of a garden and stone wall.

Природа та клімат

Alt text: Stone pathway with benches, green fence, and trees, leading to a scenic view.
3856 Сонячних годин/рік
5 Сезон купання (міс.)
18.9°C Сер. річна темп.
14m Висота

Джерело: Open-Meteo (2020, 2025 середнє)

Пляжі та відпочинок

Пляжі

  • Platja del Cap Negret 0.8 km
  • Platja de l'Espigó 1.2 km
  • Platja de l'Olla 1.4 km
  • Playa del Bol Blue Flag 1.5 km
  • Platja de la Roda Blue Flag 2 km
  • Platja de la Solsida 3.1 km

Golf

  • Altea Club de Golf 2.4 km
  • Meliá Villaitana 11.2 km
  • Campo de Golf y Escuela Las Rejas Benidorm Sol de Poniente 11.9 km

Джерело: Blue Flag 2026, OpenStreetMap

Narrow alley with white buildings, balconies, and a clear blue sky.

Гід по району: Altea