2 Bed פנטהאוז in Benalmadena ב- Benalmadena,

2-חדר שינה פנטהאוז ב- Benalmadena

דירת פנטהאוז זו, הממוקמת בבנאלמדנה, מציעה נופים פנורמיים עוצרי נשימה של קו החוף של קוסטה דל סול. הפרויקט משלב סביבת מגורים שלווה עם גישה נוחה למתקנים עירוניים, מה שהופך אותו לאטרקטיבי עבור אלו המחפשים בית נופש או מגורים קבועים. הבניין, שנבנה בשנת 2006, מתוחזק היטב ומציע איכות בנייה איתנה.

€635,000
2
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
77 m²
שטח דירה
€635,000
מחיר
0.6 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

סיכום

  • פנטהאוז מרווח (77 מ"ר) עם 2 חדרי שינה ו-2 חדרי אמבטיה, ממוקם בבנאלמדנה.
  • נוף פנורמי עוצר נשימה של הים, ההרים ומסלול הגולף 'טוררקברדה'.
  • מיקום אסטרטגי בקרבת החוף, מרכז העיר, מסעדות וסופרמרקטים.
  • בניין שנבנה בשנת 2006, מתוחזק היטב, עם בריכה משותפת, חניה פרטית וחדר אחסון.
  • מתאים לרוכשים המחפשים בית נופש או מגורים קבועים באזור עם אקלים נעים ונגישות נוחה.

השוואה אזורית

בנאלמדנה, כמיקום, מציעה שילוב ייחודי של חיים אורבניים, קרבה לחוף, ואפשרויות פנאי מגוונות, כולל גולף. פרויקט זה, עם תג מחיר של 635,000 אירו, ממוצב באזור הביקוש הגבוה של קוסטה דל סול. הוא מציע דירת פנטהאוז בת 2 חדרים, שהיא יחסית קטנה יותר בהשוואה לפרויקטים אחרים כמו 'אסטריד' (החל מ-753,800 אירו), אך עדיין מספקת נופים פנורמיים מבוקשים. 'אלבה בנאלמדנה' (החל מ-598,000 אירו) מציעה אפשרות זולה יותר, אך ייתכן שאינה כוללת את אותם מאפיינים כמו מיקום בחזית הגולף או נוף פנורמי כה מובהק. 'נקסוס רזידנסס' (החל מ-464,000 אירו) עשוי להיות אופציה ידידותית יותר לתקציב, אך מיקומו או סוג הנכסים עשויים להיות שונים. בהשוואה לפרויקטים אחרים באזור, פנטהאוז זה מתאפיין במיקומו הישיר מול מגרש גולף ובנוף הפתוח שלו, המהווים יתרון משמעותי, למרות שהוא אינו מהווה 'חדש בנייה' אלא נכס קיים משנת 2006. הדבר מצביע על יציבות בשוק המקומי ועל ביקוש לנכסים עם מאפיינים ספציפיים אלו.

שאלות נפוצות

האם הפנטהאוז מציע פרטיות מלאה?
הפנטהאוז ממוקם בסביבה פתוחה המעניקה תחושת פרטיות, אך קיימת קרבה לבניינים אחרים באזור ומסלול הגולף.
האם נדרשת מכונית להתניידות באזור?
קיימת גישה נוחה למתקנים עירוניים רבים במרחק הליכה, וכן תשע קווי תחבורה ציבורית. עם זאת, רכב יכול להקל על נסיעות ארוכות יותר או גישה לאזורים פחות מפותחים.
מהי רמת הבידוד האקוסטי בדירה?
אין מידע ספציפי לגבי בידוד אקוסטי. עם זאת, דירות שנבנו בשנת 2006 בדרך כלל כוללות סטנדרטים סבירים של בידוד.
כיצד משפיע מיקום הפנטהאוז מול מגרש גולף על הערך?
מיקום מול מגרש גולף נחשב ליתרון המעלה את ערך הנכס, במיוחד עבור חובבי גולף, אך עשוי להשפיע על רמת הרעש.
האם יש שירותים נוספים בבניין מלבד הבריכה?
הבניין כולל חניה פרטית וחדר אחסון, בנוסף לבריכה המשותפת.
מהם דמי הקהילה השנתיים (Comunidad) הצפויים?
דמי הקהילה אינם מצוינים בנתונים הזמינים.
מהי העלות הצפויה של מס העברה (ITP) ברכישת נכס זה?
מס העברה משתנה בהתאם לאזור ולשווי הנכס, ואינו מצוין כאן.
מהן האטרקציות המרכזיות של בנאלמדנה?
בנאלמדנה מציעה חופים, מרינה, פארק שעשועים (Tivoli World), טיילת, טירות, ומסלולי הליכה בהרים.

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הדירה ממוקמת בחזית מגרש גולף, בקרבת קו החוף ובמרחק הליכה ממרכז העיר. מיקומה העירוני מבטיח זמינות של שירותים תוך שמירה על תחושת פרטיות ומרחב. הנוף הפתוח אל הים, ההרים ומסלול הגולף תורם לאווירה השלווה.

תוכנית דירה

דירת פנטהאוז זו מתאימה לרוכשים המחפשים חלל מגורים מואר ומרווח עם גישה ישירה למרפסת. החללים הפנימיים מתוכננים לאפשר אינטגרציה חלקה בין פנים הבית למרחב החיצוני, אידיאלי ליהנות מהאקלים ומהנופים.

סטטוס בנייה

הבניין נבנה בשנת 2006, כך שהפרויקט אינו נחשב עוד לפרויקט חדש. הדירה מוצגת במצב מצוין, מה המצביע על תחזוקה שוטפת ואיכות בנייה גבוהה. אין מידע זמין לגבי פרויקטים עתידיים או שלבי בנייה נוספים.

נקודות לדיון

הפרויקט אינו מציע גישה ישירה לחוף הים, למרות קרבתו. כמו כן, אין בו מתקנים ייחודיים כמו ספא או חדר כושר פרטי. הדירה ממוקמת בקומה גבוהה ללא מעלית פרטית, ומיקומה בחזית מגרש גולף עלול למשוך רעש מפעילות גולף.

אורח חיים וסביבה

נכס זה מתאים לאנשים המחפשים בית מגורים קבוע או בית נופש שקט באזור פופולרי. הדבר רלוונטי במיוחד עבור אלה שמעריכים נוף פתוח, קרבה למתקני גולף וגישה נוחה לשירותים עירוניים. הזוגות או היחידים המחפשים סגנון חיים ים-תיכוני, עם אפשרות ליהנות מהשמש, החופים ומסלולי הגולף, ימצאו כאן בית מתאים. בנוסף, הרוכשים הזקוקים לקרבה לשדה התעופה של מלאגה (כ-9 ק"מ) לצורך נסיעות תכופות, ייהנו מהנגישות. האופי העירוני של הסביבה, עם מסעדות ובתי קפה במרחק הליכה, הופך את המקום לאטרקטיבי עבור אלה המעדיפים לא להסתמך על רכב לכל פעילות.

איכות בנייה וגימור

הדירה, שנבנתה בשנת 2006, מציגה רמת גימור טובה ונעימה, כפי שעולה מתיאור הפרויקט. המטבח מצויד במלואו, וחדרי האמבטיה מציעים פונקציונליות. הדירה כוללת חימום וקירור מרכזיים, המבטיחים נוחות אקלימית לאורך כל השנה. מאפיינים נוספים כמו ארונות מובנים, מרפסת פרטית וחדר אחסון מוסיפים לנוחות ולפרקטיות. איכות החומרים והגימורים, אף שאינה מפורטת במונחים ספציפיים, מתוארת כ'מצב מצוין', מה שמרמז על סטנדרט בנייה סביר ואסתטיקה עכשווית. המעקה בטיחות במרפסת, למשל, מעוצב כך שיאפשר צפייה בנוף ללא הפרעה.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

דירת הפנטהאוז מוצעת במחיר התחלתי של 635,000 אירו. המחיר משקף את המיקום המובחר, את גודל הדירה (77 מ"ר), את נופי הפנורמה הייחודיים ואת העובדה שהיא ממוקמת בקומה גבוהה עם מרפסת מרווחת. מתוך 2 חדרי השינה ו-2 חדרי האמבטיה, ועם התוספת של חניה פרטית וחדר אחסון, המחיר מכוון לשוק הבינלאומי המחפש נכסים באיכות גבוהה באזור קוסטה דל סול. זמינות הנכס כפנטהאוז עם נוף פתוח, במיוחד במיקום זה, מהווה גורם משמעותי בקביעת המחיר.

€635,000
מחיר
2
חדרי שינה
77 m²
שטח דירה
2
חדרי אמבטיה
€242
ארנונה/שנה
€54
אגרה על פסולת/שנה

סביבה ואורח חיים

דירת פנטהאוז זו מציעה סגנון חיים המשלב נוחות עירונית עם נופים פתוחים וסביבה שלווה. הדיירים יכולים ליהנות משגרת יום הכוללת גישה נוחה למסעדות, חנויות ומתקני ספורט, הכל במרחק הליכה. הקרבה למסלול הגולף 'טוררקברדה' מושכת חובבי גולף, בעוד הנוף הפנורמי של הים וההרים מספק רקע מרגיע. המרפסת המרווחת, הכוללת סוכך אוטומטי, מהווה הרחבה של אזור המגורים ומאפשרת ליהנות מהאוויר הצח ומהאקלים הים-תיכוני לאורך רוב ימות השנה. הבניין, שנבנה בשנת 2006, מציע תחושה של יציבות ואיכות, והבריכה המשותפת מספקת אפשרות נוספת למנוחה ופנאי.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Benalmadena

סביבה ונגישות

הסביבה הקרובה מוגדרת כאורבנית, עם שפע של שירותים נגישים במרחק הליכה. הדבר כולל גישה קלה למסעדות (185 בטווח 2 ק"מ), בתי קפה (44), סופרמרקטים (245 מ') ובתי מרקחת (402 מ'). הקרבה למרכז העיר מאפשרת אורח חיים נוח, שבו ניתן לבצע את רוב הפעולות היומיומיות ללא צורך ברכב. תשע קווי תחבורה ציבורית ו-15 תחנות בקרבת מקום תומכות במובליות קלה. בנוסף, מרכזי ספורט כמו 'קלוב דה ראקטה' (0.7 ק"מ) ו'פולידפורטיבו ארויו דה לה מיל' (1.0 ק"מ) זמינים. למרות הנגישות, האזור מתואר גם כ'שלו' ו'פתוח', מה שמרמז על איזון בין חיים עירוניים לשקט יחסי.

מפה ומיקום

המיקום המוצג על המפה מדגיש את הקרבה הישירה של הנכס למסלול הגולף 'טוררקברדה' ואת מיקומו המרכזי בסביבה אורבנית. ניתן לראות בבירור את הנגישות לחופים, למרכז העיר ולכבישים ראשיים, המצביעים על מיקום נוח ומחובר היטב.

Alt text: White stupa with golden spire, steps leading up, clear blue sky, mountainous background.

מיקום באזור

בנאלמדנה ממוקמת בין טורמולינוס לפואנגירולה, כ-12 ק"מ מערבית למלאגה. מיקום זה ממקם אותה בלב הריביירה של מלגה, חלק מהקוסטה דל סול. העיר הגדולה מלאגה (18 ק"מ) מציעה שירותים עירוניים מפותחים, ואילו מרבייה (31 ק"מ) מייצגת את הצד היוקרתי יותר של החוף. קרבתה של בנאלמדנה למלאגה מספקת יתרון נגישות, במיוחד דרך שדה התעופה הבינלאומי. האזור מאופיין בנוף חוף מגוון, החל מחופים חוליים רחבים ועד מפרצים קטנים, וכן הרים ויערות.

נגישות ושירותים

הדירה נהנית מנגישות מצוינת. שדה התעופה של מלאגה (AGP) נמצא במרחק של כ-9.3 ק"מ בקו אווירי, מה שמקל על נסיעות בינלאומיות. חופי הים נמצאים במרחק הליכה קצר: פלאיה מלפסקרה (229 מ'), פלאיה דה סנטה אנה (588 מ') ופלאיה דה בנאלמדנה (1.1 ק"מ). בנוסף, ישנם מספר מסלולי גולף בקרבת מקום, כולל 'גולף בנאלמדנה פיץ' אנד פוט' (3.4 ק"מ). המתקנים העירוניים, כמו סופרמרקטים ובתי מרקחת, נמצאים במרחק של פחות מקילומטר, ובית החולים הקרוב נמצא במרחק 3.4 ק"מ.

מרחק מהים 0.6 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 9 km
Gibraltar (GIB) 88 km
Benalmadena - Arroyo de la Miel 0.8 km
El Pinillo 2 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

A garden filled with various cacti and succulents, showcasing a vibrant and diverse plant collection.

טבע ואקלים

Exterior view of a municipal building with wooden doors and a sign reading "Museo Municipal.

בנאלמדנה נהנית מאקלים ים-תיכוני, עם טמפרטורות ממוצעות שנתיות של כ-18.6 מעלות צלזיוס. טווח הטמפרטורות נע בין 12°C בחורף ל-26°C בקיץ, מה שמאפשר ליהנות מאורח חיים חיצוני לאורך רוב השנה. מספר שעות השמש השנתיות עומד על כ-3,888, אחד הגבוהים באירופה, והופך את האזור ליעד אטרקטיבי. עונת השחייה בים נמשכת כ-4 חודשים, כאשר טמפרטורת המים מגיעה ל-20°C או יותר. מיקום הדירה, בגובה של 53 מטר מעל פני הים, תורם לנוף הפנורמי, אך יש לקחת בחשבון שיפוע תלול של 6.7% לכיוון החוף.

3888 שעות שמש/שנה
4 עונת שחייה (חודשים)
18.6°C טמפ' שנתית ממוצעת
53m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

האזור עשיר באפשרויות בילוי ופנאי. חוף פלאיה דה סנטה אנה נמצא במרחק של 588 מטר בלבד, וזכה לדגל כחול, כיוצאה בזה חוף 'פואנטה דה לה סאלוד'. בנוסף, חופי 'פלאיה דה ביל-ביל' ו'פלאיה מלפסקרה' נמצאים גם הם במרחק הליכה. עבור חובבי גולף, מספר מגרשים זמינים, ביניהם 'גולף בנאלמדנה פיץ' אנד פוט' (3.4 ק"מ) ו'קלאב דה גולף מלאגה פאראדור' (7.7 ק"מ). בנוסף, קיימים מרכזי ספורט רבים, כגון 'קלוב דה ראקטה' (0.7 ק"מ) ו'פולידפורטיבו ארויו דה לה מיל' (1.0 ק"מ), המציעים מגוון פעילויות.

חופים

  • Playa de Santa Ana 0.6 km
  • Playa de Bil Bil 0.7 km
  • Playa Malapesquera 1 km
  • Playa del Arroyo de la Miel y los Melilleros 1 km
  • Playa de las Verdas 1.3 km
  • Playa de Torre Vigía 1.9 km

Golf

  • Golf Benalmadena Pitch& Putt 2.7 km
  • Campo de Golf Miguel Ángel Jiménez 5.4 km
  • Club de Golf Málaga Parador 8.3 km
  • Lauro Golf 10.9 km

מתקני ספורט

219 מתקנים זמינים

מקור: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Diamond-shaped sign with crown, castle, and water, featuring "Benalmadena" text.

מיקום באזור

מדריך אזור: Benalmadena

Benalmádena is a town in Andalusia in southern Spain, 12 km west of Málaga, on the Costa del Sol between Torremolinos and Fuengirola.

עובדות מרכזיות

27.2 km² שטח

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 11.6°C 62 mm
פברואר 11.9°C 64 mm
מרץ 13.9°C 53 mm
אפריל 15.9°C 36 mm
מאי 18.1°C 33 mm
יוני 22.2°C 7 mm
יולי 25.6°C 1 mm
אוגוסט 25.9°C 2 mm
ספטמבר 22.7°C 9 mm
אוקטובר 18.9°C 52 mm
נובמבר 15.0°C 77 mm
דצמבר 12.3°C 71 mm

שירותים בסביבה

185 restaurant
5 school
27 pharmacy
22 bank
44 cafe
8 dentist

גובה ושטח

53m גובה
0.6 km מרחק מהים
6.7% שיפוע לחוף

תחבורה וגישה

9 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
88 km Gibraltar (GIB)
398 km Alicante-Elche (ALC)
0.8 km Benalmadena - Arroyo de la Miel
2 km El Pinillo
3.7 km Torremuelle

פרטי הפרויקט

פרויקט 2 Bed פנטהאוז in Benalmadena
עיר Benalmadena
אזור Costa del Sol
מחיר €635,000
שטח דירה 77 m²
מחיר למ"ר €8,246 / m²
חדרי שינה 2
חדרי אמבטיה 2
חניה כן
בריכה כן
גינה לא
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 0.6 km
סיום 2006
ארנונה/שנה €242
אגרה על פסולת/שנה €54
פורסם 2026-05-16

Ref: VL734888

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Noa Shapiro
Noa Shapiro
יועץ נדל"ן

נועה שפירו מלווה באופן אישי לקוחות דוברי עברית ברכישת נכס בספרד. היא מבטיחה תהליך שקוף, מובן ונטול דאגות.

נציג רב-לשוני בסיוע בינה מלאכותית. הפנייה שלך מטופלת על ידי הצוות שמאחורי אתר זה.

מענה תוך 24 שעות

מעוניין?

השאר פרטים וקבל מידע על זמינות, מחירים ותוכניות דירות.

נתונים טכניים
הדירה ממוקמת בקומה גבוהה, כ-53 מטר מעל פני הים.
שיפוע תלול של 6.7% לכיוון החוף הקרוב ביותר.
שדה התעופה של מלאגה (AGP) נמצא במרחק של כ-9 ק"מ בקו אווירי.
בקש פרטים WhatsApp