7 Bed Wolnostojąca willa in Benidorm w Benidorm, Wolnostojąca willa

7-sypialnia Willa wolnostojąca w Benidorm

Ta nieruchomość znajduje się w miejskiej dzielnicy Benidorm w prowincji Alicante, około 658 metrów od plaży Cala de l’Almadrava. Jest to dom wolnostojący o powierzchni 310 m² z siedmioma sypialniami i trzema łazienkami. Działka ma powierzchnię 1000 m². Nieruchomość składa się z głównego domu oraz oddzielnego mieszkania dla gości. W obiekcie znajduje się duży parking oraz garaż o powierzchni około 65 m². Usługi, takie jak supermarket i apteka, znajdują się w odległości krótkiego spaceru.

€1.600.000
7
Sypialnie
3
Łazienki
310 m²
Powierzchnia
€1.600.000
Cena
0,8 km
Dystans do plaży
Do odbioru kluczy
Status budowy

Analiza projektu

Kluczowe cechy lokalizacji, domów, etapu budowy i uwagi.

Lokalizacja

Nieruchomość położona jest na zurbanizowanym terenie w pobliżu plaży Llevant (ok. 1 km). Najbliższe plaże to Cala de l’Almadrava (ok. 658 m) i Cala del Ti Ximo (ok. 786 m). Działka znajduje się około 15, 21 m n.p.m., co zapewnia widok na okolicę. Lotnisko Alicante-Elche znajduje się około 47 km od nieruchomości, w linii prostej.

Układ

Dom oferuje dużą przestrzeń życiową dla wielopokoleniowej rodziny lub osób potrzebujących miejsca dla gości, dzięki niezależnemu mieszkaniu. Na parterze głównego budynku znajduje się salon i duża kuchnia, a na piętrze cztery sypialnie. Obiekt posiada basen, prywatny taras i letnią kuchnię, co sprzyja spędzaniu czasu na zewnątrz.

Status projektu

Budynek jest ukończony i posiada ogrzewanie centralne, co jest praktycznym rozwiązaniem zimą. Układ domu obejmuje trzy poziomy: główny dom, wyższą kondygnację oraz osobne mieszkanie na niższej kondygnacji z dostępem od parkingu. Bryła budynku jest trwała, a elewacja wykonana w lokalnym stylu.

Ważne uwagi

Nieruchomość jest położona w mieście, co oznacza bliskość sąsiadów i miejski charakter okolicy. Działka ma nachylenie, co wiąże się ze schodami na terenie posesji. Pomimo dużej powierzchni działki, dom nie jest położony bezpośrednio nad morzem, choć plaże są blisko. Najbliższe pole golfowe znajduje się około 4 km od domu.

Szczegóły projektu

Projekt 7 Bed Wolnostojąca willa in Benidorm
Miasto Benidorm
Region Costa Blanca
Cena €1.600.000
Powierzchnia 310 m²
Cena za m² €5.161 / m²
Sypialnie 7
Łazienki 3
Parking Nie
Basen Nie
Ogród Nie
Status budowy key_ready
Dystans do plaży 0,8 km
Zakończenie 1970
Opublikowano 2026-05-14

Ref: VL563854

Źródło: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Styl życia i okolica

Dom ten jest odpowiedni dla dużej rodziny lub osób, które często przyjmują gości, oferując im oddzielne mieszkanie. Sprawdzi się też jako dom letniskowy lub do wynajmu krótkoterminowego ze względu na dużą ilość sypialni. Ze względu na położenie na trzech poziomach i schody, może nie być odpowiedni dla osób z ograniczoną mobilnością bez wcześniejszego dostosowania. Jest to dobry wybór dla tych, którzy preferują miejską infrastrukturę nad izolacją na wsi.

Jakość i wykończenie

Dom wyposażony jest w ogrzewanie centralne, co na Costa Blanca jest plusem podczas chłodniejszych miesięcy. W głównym domu znajduje się duża, nowa kuchnia. Na zewnątrz wykończenie obejmuje piec drewniany i grill, co zwiększa funkcjonalność tarasu. Mieszkanie dla gości jest w pełni wyposażone w aneks kuchenny, co świadczy o jego samowystarczalności. W domu znajduje się również piwnica na wino, co jest rzadziej spotykanym elementem w tej klasie budynków.

Okolica i styl życia

Cena i dostępność

Cena ofertowa wynosi 1 600 000 €. Pozycja cenowa wynika z dużej powierzchni działki (1000 m²) oraz przestrzeni mieszkalnej (310 m²) w popularnej lokalizacji nadmorskiej. Dla porównania, inne luksusowe wille w regionie Benissa czy Altea mogą kosztować od 4 do 6 mln €. Należy pamiętać o kosztach utrzymania basenu i ogrodu.