3 Bed בית עירוני in Ciudad Quesada ב- Ciudad Quesada,

3-חדר שינה בית טורי ב- Ciudad Quesada

פרויקט מגורים הממוקם בסיודאד קסאדה, אל קנטון סן קרלוס, במחוז אליקנטה. מתחם זה מציע דירות טאונהאוס עם 3 חדרי שינה ו-3 חדרי אמבטיה, המשתרעות על פני 108 מ"ר. הפרויקט, שכבר הושלם, ממוקם בסביבה עירונית עם גישה נוחה לשירותים, אך במרחק נסיעה קצר מהחופים. הוא משלב מגורים נוחים עם קרבה למתקנים אזוריים.

€350,000
3
חדרי שינה
3
חדרי אמבטיה
108 m²
שטח דירה
€350,000
מחיר
למגורים
סטטוס בנייה

סיכום

  • טאונהאוס מוכן לאכלוס בסיודאד קסאדה, אל קנטון סן קרלוס.
  • 3 חדרי שינה, 3 חדרי אמבטיה, 108 מ"ר, עם ריהוט מלא.
  • גישה נוחה לשירותים עירוניים, במרחק הליכה ממסעדות וחנויות.
  • מרחק 5.6 ק"מ מחופי הים התיכון וקרוב למגרשי גולף.
  • פרויקט עם בריכות שחייה משותפות וגנים מטופחים.

השוואה אזורית

סיודאד קסאדה, כרובע של סן קרלוס, מציעה חלופה פופולרית למגורים על החוף באזור אליקנטה. בניגוד לפרויקטים הממוקמים ישירות על קו החוף, כגון אלו בערים כמו פלמה דה מיורקה או בנגידורף, סיודאד קסאדה מציעה סביבה עירונית מפותחת עם מגוון שירותים מקומיים. מחיר התחלתי של 350,000 אירו עבור טאונהאוס זה מציב אותו בתחרות עם פרויקטים אחרים באזור, כמו AREA BEACH V LO MARABÚ (החל מ-334,000 אירו) ו-LO MARABU BUNGALOWS (החל מ-322,000 אירו). עם זאת, פרויקט זה מושלם ומוכן לאכלוס, מה שעשוי לפצות על הבדלים קלים במחיר הראשוני. מיקומו הפנימי, במרחק של כ-5.6 ק"מ מהחופים, מעניק לו יתרון של שקט יחסי בהשוואה לאזורים תיירותיים יותר, אך עדיין מאפשר גישה נוחה לחופים ולאטרקציות לאורך החוף.

שאלות נפוצות

האם הפרויקט ממוקם ישירות על החוף?
לא, הפרויקט ממוקם בעיר סיודאד קסאדה, כ-5.6 ק"מ מקו החוף הקרוב ביותר.
האם יש צורך ברכב פרטי למגורים באזור?
בעוד ששירותים מסוימים נמצאים במרחק הליכה, רכב פרטי מומלץ לגישה נוחה לשירותים מרוחקים יותר, חופים, מגרשי גולף וערים סמוכות.
מהי רמת הגימור והאיכות של החומרים בפרויקט?
הנכס מציע גימור מצוין, כולל מיזוג אוויר מרכזי, חלונות עם זיגוג כפול, מטבח מצויד במלואו וריהוט מלא. הדלת היא כניסה מאובטחת.
מה הופך את סיודאד קסאדה למקום מעניין לרכישת נכס?
סיודאד קסאדה מציעה סביבה עירונית מפותחת עם שירותים זמינים, קרבה לחופים ולמגרשי גולף, ומחירים תחרותיים בהשוואה לאזורי חוף מבוקשים יותר, תוך שהיא ממוקמת באזור עם אקלים נוח ושעות שמש רבות.
אילו מתקנים קהילתיים מוצעים בפרויקט?
הפרויקט כולל מספר בריכות שחייה משותפות, המוקפות בגנים ים תיכוניים מטופחים.
מה כולל המחיר של 350,000 אירו?
המחיר כולל את הטאונהאוס בגודל 108 מ"ר, 3 חדרי שינה, 3 חדרי אמבטיה, ריהוט מלא ומטבח מצויד.
מכיוון שהבנייה הושלמה, מהו תהליך הרכישה?
תהליך הרכישה של נכס שהושלם כרוך בדרך כלל בחתימה על חוזה ראשוני, תשלום מקדמה, בדיקות משפטיות, ולבסוף חתימה על חוזה מכר סופי (escritura) ורישום הנכס על שם הקונה.
מה המרחק משדה התעופה של אליקנטה?
שדה התעופה של אליקנטה-אלצ'ה (ALC) נמצא במרחק של כ-27 ק"מ בקו ישר מהפרויקט.

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הנכס ממוקם בעיר סיודאד קסאדה, אזור פנימי של העיר סן קרלוס, במחוז אליקנטה. המיקום מספק גישה נוחה לשירותים עירוניים, לרבות מרכזי קניות, מסעדות ומרפאות, תוך שמירה על סביבה שקטה יחסית. המרחק הקצר יחסית מהחופים מדרום קוסטה בלנקה מוסיף לאטרקטיביות של המיקום.

תוכנית דירה

דירות טאונהאוס אלה מתאימות לאנשים המחפשים בית נוח ומתפקד באזור מפותח. עם 3 חדרי שינה ו-3 חדרי אמבטיה, הם מתאימים למשפחות, לזוגות או לאנשים הזקוקים למשרד ביתי. הגישה הנוחה לשירותים יומיומיים ולמתקני פנאי כגון בריכות שחייה משותפות הופכת אותם לבחירה פרקטית.

סטטוס בנייה

הבנייה בפרויקט זה הושלמה. הנכסים מוצעים כחדשים, מוכנים לאכלוס מיידי. סטטוס זה מבטיח שהקונים מקבלים יחידות מגורים שלא היו בשימוש, עם כל המתקנים והגימורים העדכניים ביותר, ללא צורך בהמתנה לתקופת בנייה.

נקודות לדיון

הפרויקט אינו ממוקם ישירות על קו החוף, מה שמוביל למרחק מסוים מהחופים. למרות הקרבה היחסית לשירותים, נסיעה ברכב עשויה להיות נחוצה להגעה לחלק מהמתקנים או לערים גדולות יותר. אין כאן את המרחב של בית פרטי עם גינה גדולה, שכן מדובר בבתים עירוניים.

אורח חיים וסביבה

פרויקט זה מתאים לרכישה עבור זוגות או משפחות קטנות המחפשים בית מוכן למגורים באזור עם שירותים זמינים. הוא מתאים גם לאנשים המעוניינים בבית נופש או בסיס למגורים חלקיים בספרד, המשלב קרבה לחופים עם נוחות עירונית. מי שמעריך נוף פתוח יחסית (בזכות הגובה), גישה נוחה למרפאות ומתקנים רפואיים (2.3 ק"מ לבית חולים), וסביבה עירונית מפותחת, ימצא כאן התאמה. אם חשוב לכם בית עם גינה פרטית גדולה, ייתכן שזה לא הבחירה הראשונה.

איכות בנייה וגימור

הנכס מציע גימור איכותי, הכולל מערכת מיזוג אוויר מרכזית (חימום וקירור), חלונות עם זיגוג כפול, דלת כניסה מאובטחת וחיבור לסיבים אופטיים. המטבח מצויד במלואו, והריהוט נכלל במחיר, מה שהופך את הנכס למוכן לאכלוס. האזכור של 'גימור מצוין' ו'מצב טוב' בחלק מהנתונים מרמז על תחזוקה טובה ושמירה על רמת איכות גבוהה. חדרי השינה כוללים ארונות מובנים, ושני חדרים נהנים מטרסות פרטיות.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הנכס מוצע במחיר התחלתי של 350,000 אירו. המחיר משקף יחידת טאונהאוס בגודל 108 מ"ר, הכוללת 3 חדרי שינה ו-3 חדרי אמבטיה. מכיוון שהבנייה הושלמה, הזמינות היא מיידית. המחיר הנוכחי ממוקם בחלק העליון של טווח המחירים של פרויקטים דומים באזור, כפי שניתן לראות בהשוואה לפרויקטים כמו AREA BEACH V LO MARABÚ - PHASE 3, 4, המוצעים החל מ-351,000 אירו.

€350,000
מחיר
3
חדרי שינה
108 m²
שטח דירה
3
חדרי אמבטיה

סביבה ואורח חיים

סיודאד קסאדה מציעה סביבה עירונית נוחה, המותאמת לצרכים יומיומיים. המרחק הקצר למרכז האזור, בו ניתן למצוא מגוון מסעדות, בתי קפה וחנויות הפתוחים כל השנה, מבטיח שכל השירותים נמצאים בהישג יד. המיקום מעט פנימה מאפשר קיום שגרת חיים רגועה, בעוד שקרבה יחסית לחופים מאפשרת גישה לפעילויות ימיות. גובה של 100 מטר מעל פני הים מספק נוף ואקלים נוחים, אך חשוב לציין את המרחק המשמעותי משדה התעופה של אליקנטה (כ-27 ק"מ בקו ישר).

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Ciudad Quesada

סביבה ונגישות

הסביבה העירונית של סיודאד קסאדה מציעה חיים נוחים ונגישים. עם 35 מסעדות, 17 בתי קפה, 7 בתי מרקחת ו-10 בנקים בטווח של 2 ק"מ, רוב הצרכים היומיומיים מכוסים. הקרבה לכבישים ראשיים (אם כי לא מצוינת במפורש) מקלה על ההתניידות באזור. מיקום זה אידיאלי למי שמעדיף מרכז עירוני על פני חיים כפריים, עם כל המתקנים במרחק הליכה או נסיעה קצרה.

מפה ומיקום

המיקום הגיאוגרפי של סיודאד קסאדה, בתוך מחוז אליקנטה, מציב אותה באזור נגיש המשלב קרבה לעיר החוף טורבייחה (Torrevieja) עם יתרונות של מגורים מעט פנימה יותר. המפה ממחישה את הקשר שלה לכבישים ראשיים, המספקים גישה נוחה לערים הסמוכות, שדות תעופה וחופי הים התיכון.

Detailed topographic map with labeled features and terrain.

מיקום באזור

סיודאד קסאדה ממוקמת באזור פנימי יחסית של מחוז אליקנטה, אך קרובה למרכזים עירוניים גדולים. היא מרוחקת כ-38 ק"מ מהעיר אליקנטה, 22 ק"מ מהעיר אלצ'ה, ו-36 ק"מ מהעיר מורסיה. מיקום זה מאפשר גישה נוחה לשירותים עירוניים, תרבות ופעילויות, תוך שמירה על סביבת מגורים רגועה יותר בהשוואה למרכזי הערים הגדולות.

נגישות ושירותים

הנגישות למתקנים מגוונת: מרכז העיר עם שירותים נמצא במרחק הליכה. סופרמרקט נמצא במרחק 860 מטר, ובית מרקחת במרחק 819 מטר. בית חולים נמצא במרחק 2.3 ק"מ. החופים הקרובים ביותר, Platja del Montcaio ו-Platja del Camp, נמצאים במרחק של כ-5.6 ק"מ. שלושה מגרשי גולף מרכזיים נמצאים בטווח של 7 עד 16 ק"מ. שדה התעופה של אליקנטה-אלצ'ה (ALC) נמצא במרחק של כ-27 ק"מ בקו ישר, מה שמספק גישה נוחה לטיסות בינלאומיות.

Alicante-Elche (ALC) 27 km
Valencia (VLC) 158 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

טבע ואקלים

האזור נהנה מאקלים ים תיכוני עם ממוצע טמפרטורות שנתי של 18.8 מעלות צלזיוס, הנע בין 12°C לחודשים הקרים ל-26°C בחודשים החמים. עם ממוצע של 3,843 שעות שמש בשנה, האזור מתאים לפעילויות חוץ לאורך רוב השנה. עונת הרחצה נמשכת כ-5 חודשים, כאשר טמפרטורת המים עולה על 20°C. גובה של 100 מטר מעל פני הים תורם לאקלים נוח ומאוורר.

3843 שעות שמש/שנה
5 עונת שחייה (חודשים)
18.8°C טמפ' שנתית ממוצעת
22m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

החופים הקרובים ביותר, כגון Platja del Montcaio ו-Platja del Camp, נמצאים במרחק של כ-5.6 ק"מ. אזור זה ידוע בחופי הים התיכון שלו. עבור חובבי גולף, קיימים מספר מגרשי גולף מובילים בקרבת מקום, ביניהם Club de Golf La Finca (במרחק 7.1 ק"מ) ו-Club de Golf Villamartín (במרחק 15 ק"מ). בנוסף, קיימים מרכזי ספורט כמו Centro Deportivo La Raqueta (3.4 ק"מ) ושירותי פנאי ימיים ב-Port Esportiu Marina de les Dunes (7.6 ק"מ).

Golf

  • Club de Golf La Finca 6.9 km
  • Club de Golf Villamartín 14.9 km

מקור: OpenStreetMap

מיקום באזור

מדריך אזור: Ciudad Quesada

Quesada is a district of the San Carlos canton, in the Alajuela province of Costa Rica. It is the head city of the canton of San Carlos. Although Ciudad Quesada is the official name, it is commonly referred to by the area name of San Carlos. Ciudad Quesada is also the most populous city in the canton of San Carlos.

עובדות מרכזיות

100m גובה

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 11.9°C 23 mm
פברואר 12.6°C 14 mm
מרץ 14.6°C 26 mm
אפריל 16.6°C 23 mm
מאי 19.7°C 15 mm
יוני 23.2°C 12 mm
יולי 26.1°C 1 mm
אוגוסט 26.4°C 12 mm
ספטמבר 23.7°C 52 mm
אוקטובר 20.1°C 26 mm
נובמבר 15.6°C 37 mm
דצמבר 12.3°C 30 mm

שירותים בסביבה

35 restaurant
1 school
7 pharmacy
10 bank
17 cafe
2 dentist

גובה ושטח

22m גובה

אטרקציות בסביבה

Ev Charging

מגרשי גולף

מרינות

מרכזי ספורט

תחבורה וגישה

27 km Alicante-Elche (ALC)
158 km Valencia (VLC)
367 km Malaga-Costa del Sol (AGP)

פרטי הפרויקט

פרויקט 3 Bed בית עירוני in Ciudad Quesada
עיר Ciudad Quesada
אזור Costa Blanca
מחיר €350,000
שטח דירה 108 m²
מחיר למ"ר €3,240 / m²
מרפסת 10 m²
חדרי שינה 3
חדרי אמבטיה 3
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
סיום 2007
פורסם 2026-05-23

Ref: VL545595

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Noa Shapiro
Noa Shapiro
יועץ נדל"ן

נועה שפירו מלווה באופן אישי לקוחות דוברי עברית ברכישת נכס בספרד. היא מבטיחה תהליך שקוף, מובן ונטול דאגות.

נציג רב-לשוני בסיוע בינה מלאכותית. הפנייה שלך מטופלת על ידי הצוות שמאחורי אתר זה.

מענה תוך 24 שעות

מעוניין?

השאר פרטים וקבל מידע על זמינות, מחירים ותוכניות דירות.

נתונים טכניים
שטח בנוי: 108 מ"ר.
מרחק אווירי משדה התעופה אליקנטה (ALC): כ-27 ק"מ.
מספר שעות שמש שנתיות: 3,843.
בקש פרטים WhatsApp