3 Bed Stanovanje v srednjem nadstropju in Estepona v Estepona, Stanovanje

Apartma Ayana Estepona na prodajo

Kompleks Ayana Estepona je lociran v občini Estepona, v provinci Málaga. Gre za razvito stanovanjsko območje s končanimi stanovanji, ki ponujajo tri spalnice. Lega je urbanizirana z dostopom do mestnih storitev in neposredno bližino obale. Gradnja je bila končana, kar pomeni, da so objekti takoj za naselitvijo, prebivalci pa imajo dostop do skupnih bazenskih površin in urejenih vrtov.

€965,000 - €1,065,000
3
Spalnice
2
Kopalnice
135-141 m²
Bivalni prostor
Od €965,000
Začetna cena
0.8 km
Oddaljenost do plaže
Predaja ključev
Status gradnje

Analiza projekta

Ključne značilnosti lokacije, bivalnih prostorov, faze projekta in pomembne opombe.

Lokacija

Projekt se nahaja v urbanem delu Estepone, v bližini obstoječe infrastrukture. Oddaljenost do morja je približno 687 metrov v ravni črti, kar omogoča peš dostop do plaž. Okoliška pokrajina vključuje številne zalive in griče, z gorovjem Sierra Bermeja, ki dominira v ozadju, z najvišjim vrhom Los Reales na 1449 metrih.

Tloris

Stanovanja so zasnovana za trajno bivanje ali dopust, s poudarkom na udobju. S tremi spalnicami in dvema kopalnicama zadovoljujejo potrebe družin. Prisotnost pokritih in zunanjih bazenskih površin podpira uporabo stanovanja skozi vse leto.

Status projekta

Gradnja je končana. To pomeni, da kupci pridobijo proizvod, ki je dokončan brez čakanja na gradbena dela. Skupni prostori so v celoti razviti in nudijo takojšnjo uporabo objektov za dobro počutje in vrtov.

Pomembne opombe

Je treba opozoriti, da je območje mogoče izpostavljeno hrupu s ceste zaradi bližine cestnih koridorjev. Osvetljenost je jugozahodna (jug in zahod), kar lahko vpliva na temperaturo v notranjih prostorih poleti.

Življenjski slog in okolica

Ta nepremičnina je primerna za posameznike, ki iščejo dokončano bivališče brez čakanja na gradnjo. Tri spalnice jo naredijo primerno za družine ali za tiste, ki želijo prostor za goste. Prisotnost pametnega doma in objektov za vadbo ter spa pritegne kupce, ki cenijo tehnologijo in dobro počutje. Lega je primerna za tiste, ki želijo kupiti letalsko povezano hišo, glede na razdaljo 37 km od letališča.

Kakovost gradnje in obdelava

Gradnja vključuje sodobne materiale in visokokakovitne obdelave. Kuhinja je opremljena z vgrajenimi napravami, kopalnice pa sodobno opremljene. Pomembna lastnost je brezžičen sistem pametnega doma, ki omogoča nadzor nad funkcijami hiše. Skupni prostori vključujejo tropske vrtove na 27.000 m², ki ponujajo urejeno in gosto zaraščeno okolje.

Okolica in življenjski slog

Cena in razpoložljivost

Cene za stanovanja v Ayana Estepona se gibljejo med €985.000 in €1.065.000. To razpon odraža velikost (130 m²) in lego. Te cene so nad povprečjem province (dohodek €16.450), kar projekt uvršča v kategorijo premium stanovanj.

€965,000
Začetna cena
3
Spalnice
135 m²
Bivalni prostor
2
Kopalnice

Okolica in življenjski slog

Vsakodnevno življenje v Esteponi okoli Ayane se vrti okoli celinskega in obalnega življenja. Mesto ponuja mešanico tradicionalne andaluzijske arhitekture in sodobnih storitev. Prebivalci lahko peš hodijo do pristanišča in središča mesta, kjer so številne trgovine in restavracije. Geografija območja, z gorovjem Sierra Bermeja na severu, ponuja naravno zaščito pred vetrom in značilno pokrajino s skalami in vegetacijo.

Zahtevajte informacije

Lokacija in okolica: Estepona

Okolica in dostopnost

Projekt se nahaja v območju z visokim potencialom za pešačenje. Lokalni športni center Las Mesas in drugi centri so v bližini. Obstoj 19 osnovnih in 10 srednjih šol v mestu podpira družine. Prebivalstvo Estepona (79.621 prebivalcev leta 2025) zagotavlja živahno aktivnost skozi vse leto, tudi izven turistične sezone.

Zemljevid in lokacija

Zemljevid prikazuje lokacijo Ayana Estepona v razmerju do obalnih linij in cestnih koridorjev v regiji. Upoštevajte kratko razdaljo do plaž in igrišča za golf Azata.

Aerial view of a coastal city with a mix of urban and green areas.

Lega v regiji

Estepona leži na jugozahodnem robu Costa del Sol. Lega Ayane v mestu omogoča hiter dostop do središča in zahodnih predmestij. Mesto oskrbujeta dva mednarodna letališča: Málaga (AGP) in Gibraltar (GIB), oba na razdalji približno 34-37 km, kar ponuja prožnost pri potovalnih povezavah.

Dostopnost in infrastruktura

Dostop do plaže Playa del Padron je približno 687 metrov v ravni črti, bolnišnica pa je 3,0 km stran. Najbližja trgovina je na razdalji 878 m. Lokacija je oskrbovana s cestnim obalnim koridorjem (A-7), letališče Málaga pa je oddaljeno 37 km. Pogostost lokalnih praznovanj (34 letno) pomeni, da so v mestu pogoste kulturne prireditve.

Oddaljenost do plaže 0.8 km
Gibraltar (GIB) 36 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 64 km

Vir: OpenStreetMap, Google Maps

Aerial view of a coastal resort with a marina, pool, and sea view.

Narava in podnebje

Beachfront room with ocean view, featuring a sandy beach, rocky shore, and lush greenery.

Območje ima sredozemsko podnebje s povprečno letno temperaturo 18,1°C. Nadmorska višina 111 metrov nad morjem ponuja pogled, ki se razteza do Gibraltarske ožine. Letna sončna svetloba znaša 3.848 ur, kar podpira uporabo zunanjih prostorov. Sezona kopanja traja približno 4 mesece, ko temperatura vode preseže 20°C.

3848 Sončne ure/leto
5 Kopalna sezona (meseci)
19.2°C Povpr. letna temp.
15m Nadmorska višina

Vir: Open-Meteo (2020, 2025 povprečje)

Plaže in prosti čas

Najbližje plaže so Playa del Padron (687 m) in Playa de Punta Plata (909 m). Estepona ima številne športne objekte, v mestu pa je 134 športnih naprav. Ljubitelji golfa imajo dostop do igrišč, kot so Estepona Golf (2,0 km) in Azata Golf (0,5 km). Marina Puerto Estepona, na razdalji 4,0 km, nudi priveze za čolne in restavracije.

Plaže

  • La Rada 0.8 km
  • Playa del Angel 1.6 km
  • Playa del Cristo 2.4 km
  • Playa de Punta Plata 2.5 km
  • Playa del Padron 3.9 km
  • Play Costa Natura (Nudist) 4.5 km

Golf

  • Azata Golf 5.1 km
  • Estepona Golf 6.2 km
  • Golf Academy Albayt Resort 6.4 km
  • Club de Golf El Coto de la Serena 7.6 km

Športni objekti

134 Razpoložljivi objekti

Vir: OpenStreetMap, CSD

Aerial view of a coastal town with a sandy beach and ocean waves.

Lega v regiji

Vodič po regiji: Estepona

Estepona is a town and municipality in the comarca of the Costa del Sol, southern Spain. It is located in the province of Málaga, part of the autonomous community of Andalusia. Its district covers an area of 137 square kilometers in a fertile valley crossed by small streams and a mountainous areas dominated by the Sierra Bermeja, which reaches an elevation of 1,449 m at the peak of Los Reales.

Ključne podrobnosti

137.0 km² Površina

Podnebje

Mesec Povp. temperatura Padavine
Januar 12.5°C 98 mm
Februar 12.9°C 97 mm
Marec 15.0°C 89 mm
April 16.8°C 60 mm
Maj 18.8°C 46 mm
Junij 23.3°C 13 mm
Julij 27.3°C 0 mm
Avgust 27.8°C 3 mm
September 24.0°C 22 mm
Oktober 19.9°C 78 mm
November 15.9°C 124 mm
December 13.1°C 106 mm

Blizu infrastrukture

50 restaurant
6 school
18 pharmacy
4 bank
2 park
22 cafe
5 dentist

Nadmorska višina in Teren

15m Nadmorska višina
0.8 km Oddaljenost do plaže
1.9% Naklon do plaže

Promet

36 km Gibraltar (GIB)
64 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
455 km Alicante-Elche (ALC)
1.6 km Estación de Autobuses Estepona

Podrobnosti projekta

Projekt Ayana Estepona
Mesto Estepona
Regija Costa del Sol
Začetna cena €965,000
Bivalni prostor 135 m²
Cena na m² €7,148 / m²
Terasa 68 m²
Spalnice 3
Kopalnice 2
Parkirišče Da
Bazen Da
Vrt Da
Status gradnje key_ready
Razvijalec Asset Folio
Oddaljenost do plaže 0.8 km
Zaključek 2024
Objavljeno 2026-05-16

Ref: VL246665

Vir: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Povzetek

  • Stanovanje s trije spalnicami z vgrajenim sistemom Smart Home.
  • Nahajeno 600-900 metrov od plaž Playa del Padron in Punta Plata.
  • Vključuje skupne prostore s tropskimi vrtovi, bazeni in spa.
  • Projekt je oddaljen približno 37 km od letališča Málaga.
  • Dokončana gradnja s sodobno arhitekturo in materiali.

Regionalna primerjava

V primerjavi z drugimi projekti, kot je Atalaya Emotions (od €720.000), Ayana Estepona predstavlja višjo vhodno ceno. To je posledica njene lokacije znotraj meja Estepone in neposredne bližine plaže, v nasprotju z Mala Kai ali Brisas del Mar, ki so lahko dlje od središča. Prisotnost pokritega bazena in velikih vrtov (27.000 m²) dodaja vrednost objektom v primerjavi z manjšimi kompleksi.

Pogosta vprašanja

Ali bližina ceste vpliva na mirno bivanje?
Da, območje je zabeleženo kot občutljivo na hrup z avtoceste.
Kako daleč je morje od projekta?
Najbližja plaža, Playa del Padron, je oddaljena 687 metrov v ravni črti.
Kakšne pametne funkcije so vključene?
Nepremičnina ima vgrajen brezžični sistem pametnega nadzora za upravljanje hišnih funkcij.
Kdaj je bil projekt končan?
Gradnja je bila končana, nepremičnina je takojšnja za naselitev.
Katere objekte lahko uporabljajo prebivalci?
Dostop do zunanjih in notranjih bazenov, spaja, savne, fitnesa in 27.000 m² vrtov.