3 Bed Penthouse in Torreblanca v Torreblanca,

3-spálňa Penthouse v Torreblanca

Tento penthouse sa nachádza v Torreblanca, časti mesta Fuengirola na pobreží Costa del Sol. Ponúka 3 spálne a 2 kúpeľne na ploche 179 m², pričom jeho výstavba je už ukončená. S výhľadom na more a hory je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú moderné bývanie s vynikajúcou polohou v blízkosti pláže a služieb.

€539,000
3
Spálne
2
Kúpeľne
179 m²
Obývacia plocha
€539,000
Cena
Kúrené (k odovzdaniu)
Stav výstavby

Zhrnutie

  • Penthouse s 3 spálňami a 2 kúpeľňami v Torreblanca, Fuengirola.
  • Kompletne zrekonštruovaný v roku 2024 s modernými a kvalitnými materiálmi.
  • Dve terasy a strešný solárium s panoramatickým výhľadom.
  • V pešej dostupnosti k pláži, obchodom a službám.
  • 15 km od medzinárodného letiska Málaga.

Regionálne porovnanie

V porovnaní s inými projektmi na Costa del Sol, ako je Aquamar v Torre del Mar (od 269 950 €), Lantana Residencial v Mijase (od 205 000 €) a Etherna Homes 2 v Estepone (od 259 000 €), tento penthouse v Torreblanca s cenou od 539 000 € predstavuje vyššiu cenovú kategóriu. Je však potrebné zohľadniť jeho výnimočnú polohu, kompletnú nedávnu renováciu a rozsiahle vonkajšie priestory, vrátane strešného solária. Zatiaľ čo cenovo dostupnejšie projekty môžu ponúkať novostavby v iných oblastiach, tento penthouse vyniká svojou pripravenosťou na nasťahovanie a kvalitou prevedenia v už etablovanom a vyhľadávanom prostredí. Pozícia v blízkosti pláže a letiska s dobrou infraštruktúrou sú kľúčové faktory, ktoré odôvodňujú jeho cenu v kontexte širšieho trhu na Costa del Sol.

Časté otázky

Aké sú hlavné výhody bývania v tomto penthouse oproti iným nehnuteľnostiam v regióne?
Hlavné výhody zahŕňajú kompletnú nedávnu renováciu, rozsiahle vonkajšie priestory (2 terasy a strešný solárium), výhľady na more a hory a vynikajúcu polohu v pešej dostupnosti k pláži a službám.
Ako je zabezpečená doprava a mobilita v okolí?
Nehnuteľnosť má výborné dopravné spojenie. Autobusová zastávka je vzdialená 100 metrov, vlaková stanica Carvajal 1,5 km a letisko Málaga je vzdialené 15 km. Niektoré služby sú dostupné pešo alebo na bicykli.
Aké technické vybavenie a materiály boli použité pri renovácii?
Boli použité kvalitné materiály vrátane dvojitých PVC okien, klimatizácie Mitsubishi s tepelným čerpadlom, kompletne renovovaného vodovodného systému so zmäkčovačom vody a systémom reverznej osmózy Philips, a najmä LED osvetlenia.
Aký je potenciál pre prenajímanie tejto nehnuteľnosti?
Vzhľadom na atraktívnu lokalitu na Costa del Sol, blízkosť pláže, letiska a turistických atrakcií, ako aj vysokú kvalitu renovácie, má nehnuteľnosť dobrý potenciál pre dlhodobé aj krátkodobé prenajímanie.
Aké spoločné vybavenie je k dispozícii v rámci urbanizácie?
Urbanizácia ponúka 2 spoločné bazény a paddle tenisový kurt.
Aké sú odhadované mesačné náklady na bývanie?
Odhadované mesačné náklady zahŕňajú poplatky za komunitu (ktoré sú nízke), spotrebu elektriny a vody, a prípadné dane. Presné čísla nie sú uvedené.
Je nehnuteľnosť bez ťarchy a hypotekárnych záväzkov?
Áno, informácie uvádzajú, že nehnuteľnosť je bez ťarchy a hypotekárnych záväzkov, čo umožňuje rýchly a bezpečný nákup.
Aká je vzdialenosť k najbližšiemu plážovému klubu alebo reštaurácii na pláži?
Pláž Playa Torreblanca-Carvajal je vzdialená 917 metrov. V okolí sa nachádza 57 reštaurácií, z ktorých mnohé sú v blízkosti pláže.

Analýza projektu

Kľúčové vlastnosti lokality, domov, fázy projektu a body pozornosti.

Lokalita

Projekt je situovaný v mestskej zástavbe Torreblanca, v pešej dostupnosti k pláži a rôznym službám. Vzdialenosť 917 metrov k Playa Torreblanca-Carvajal a blízkosť k supermarketom a lekárňam podporujú pohodlný mestský život.

Pôdorys

Nehnuteľnosť je určená pre kupujúcich hľadajúcich bývanie s dostatkom priestoru, moderným dizajnom a výhľadmi. Dve terasy a strešný solárium poskytujú vonkajšie priestory na relaxáciu a zábavu, čo je vhodné pre životný štýl spojený s pobytom na slnku.

Stav projektu

Tento penthouse je v stave dokončenia, pripravený na okamžité nasťahovanie. V roku 2024 prešiel kompletnou renováciou s investíciou presahujúcou 80 000 €, čo zaručuje moderné a bezstarostné bývanie.

Body pozornosti

Projekt neponúka priamy prístup k verejnej doprave priamo pred domom, hoci autobusová zastávka je vzdialená len 100 metrov. Záhrada nie je súčasťou jednotky, ale sú k dispozícii spoločné bazény a terasy.

Štýl života a okolie

Tento penthouse je vhodný pre jednotlivcov alebo rodiny, ktoré hľadajú moderné a priestranné bývanie s vynikajúcou polohou na Costa del Sol. Je ideálny pre tých, ktorí uprednostňujú mestský životný štýl s ľahkým prístupom k pláži a všetkým potrebným službám. Vďaka nedávnej renovácii a vybaveniu, ako je klimatizácia a systém filtrácie vody, je nehnuteľnosť pripravená na okamžité nasťahovanie, čo ju robí atraktívnou pre kupujúcich, ktorí nechcú čakať. Ponúka tiež potenciál na prenájom vďaka svojej atraktívnej lokalite a blízkosti k turistickým atrakciám a letisku.

Kvalita stavby a povrchové úpravy

Nehnuteľnosť prešla v roku 2024 kompletnou renováciou s investíciou presahujúcou 80 000 €, čo zaručuje vysoký štandard. Zahŕňa moderné prvky ako podlahy z kvalitných materiálov, dvojité PVC okná s tepelnou izoláciou a LED osvetlenie. Kúpeľne a kuchyňa sú kompletne zrekonštruované s použitím moderných a funkčných materiálov. Systém klimatizácie Mitsubishi s tepelným čerpadlom zaisťuje komfort počas celého roka, rovnako ako renovovaný systém teplej vody so zmäkčovačom a reverznou osmózou Philips. Dôraz na detail a kvalitu použitých materiálov potvrdzuje celkový dojem z bývania.

Okolie a štýl života

Cena a dostupnosť

Tento penthouse s 3 spálňami a 2 kúpeľňami je k dispozícii za cenu od 539 000 €. Ponúka celkovú obytnú plochu 179 m² vrátane priestranných terás a strešného solária. Vzhľadom na nedávnu kompletnú renováciu a výbornú polohu ide o ponuku, ktorá zodpovedá svojej cene. Okolie ponúka podobné nehnuteľnosti v rôznych cenových reláciách, ako naznačujú porovnateľné projekty v Torre del Mar, Mijase či Estepone s cenami začínajúcimi od 205 000 €.

€539,000
Cena
3
Spálne
179 m²
Obývacia plocha
2
Kúpeľne
€385
IBI/rok
€80
Odpady/rok

Okolie a štýl života

Torreblanca, ako súčasť Fuengiroli, ponúka dynamickú mestskú atmosféru s pokojným prostredím v blízkosti Stredozemného mora. Táto oblasť je charakteristická svojou vynikajúcou dostupnosťou k plážam, obchodom, reštauráciám a ďalším službám, ktoré sú v pešej alebo cyklistickej vzdialenosti. Obyvatelia ocenia blízkosť k prírodným krásam, ako aj k športovým a rekreačným aktivitám. S priemernou ročnou teplotou 17.9°C a slnečnými dňami si môžete užívať typický stredomorský životný štýl po celý rok. Okolie je ideálne pre tých, ktorí vyhľadávajú aktívny životný štýl, ale zároveň ocenia pokojnejšie bývanie mimo najrušnejších turistických centier.

Požiadať o informácie

Lokalita a okolie: Torreblanca

Okolie a dostupnosť

Život v Torreblanca znamená kombináciu pohodlia mestského bývania a blízkosti k prírode. V pešej vzdialenosti nájdete obchody, reštaurácie, kaviarne a lekárne, čo zjednodušuje každodenný život. Blízkosť pláží umožňuje pravidelné prechádzky pri mori alebo vodné športy. V okolí sa nachádza aj niekoľko športových centier, vrátane tenisových a paddle tenisových kurtov, ako aj karting dráhy. Vzdelávacie inštitúcie a zdravotné strediská sú tiež ľahko dostupné, čo robí oblasť vhodnou pre rodiny. Priemerný ročný príjem v provincii na úrovni 16 450 € naznačuje stredne príjmovú oblasť s rozmanitou populáciou.

Mapa a lokalita

Tento penthouse sa nachádza v Torreblanca, v provincii Málaga. Mapa zobrazuje jeho polohu v rámci rozsiahlejšej metropolitnej oblasti s blízkosťou k plážam, letisku a kľúčovým mestám na pobreží Costa del Sol, čo zdôrazňuje jeho výhodnú polohu pre život aj cestovanie.

A modern apartment building with balconies, offering city views, and featuring a rooftop terrace.

Poloha v regióne

Torreblanca sa nachádza na pobreží Costa del Sol, strategicky umiestnená medzi významnými mestami ako Málaga (24 km) a Marbella (26 km). Táto poloha umožňuje obyvateľom ľahký prístup k pulzujúcim mestským centrám s ich kultúrnym a komerčným bohatstvom, ako aj k pokojnejším oblastiam v okolí. Vzdialenosť k väčším mestám zaisťuje dobré spojenie s medzinárodnými letiskami a ďalšími dopravnými uzlami.

Dostupnosť a zariadenia

Lokalita Torreblanca ponúka vynikajúcu dostupnosť. Pláž Playa Torreblanca-Carvajal je vzdialená len 917 metrov a ďalšie pláže sú do 2 km. Medzinárodné letisko Málaga-Costa del Sol je vzdialené približne 15 km, čo umožňuje rýchle cestovanie. Supermarket (583 m) a lekáreň (724 m) sú v pešej dostupnosti. Pre milovníkov golfu sú golfové ihriská ako Campo Los Lagos vzdialené len 5,3 km. V okolí sa nachádza aj 57 reštaurácií a 19 kaviarní, čo zaručuje široký výber možností stravovania a voľného času.

Malaga-Costa del Sol (AGP) 15 km
Gibraltar (GIB) 81 km
Carvajal 1.5 km
Fuengirola 3.2 km

Zdroj: OpenStreetMap, Google Maps

Multi-story hotel with balconies, blue and white exterior, pool, and sea view.

Príroda a podnebie

Alt text: Coastal room with ocean view, featuring a balcony and modern amenities.

Región sa teší typickému stredomorskému podnebiu s priemernou ročnou teplotou 17.9°C. Počas roka sa teploty pohybujú od 12°C do 26°C. S historickým priemerom 3 891 slnečných hodín ročne a plaveckou sezónou trvajúcou 4 mesiace (s teplotou vody nad 20°C) je oblasť ideálna na vonkajšie aktivity po celý rok. Nadmorská výška 74 metrov nad morom poskytuje príjemné prostredie s výhľadom na okolie.

3891 Hodiny slnka/rok
4 Kúpacia sezóna (mesiace)
17.9°C Priem. ročná teplota
74m Nadmorská výška

Zdroj: Open-Meteo (2020, 2025 priemer)

Pláže a voľný čas

V blízkosti sa nachádzajú pláže ocenené Modrou vlajkou, ako je Playa Nord a Torrenostra, ktoré sú vzdialené do 2 km. Okrem pláží oblasť ponúka široké možnosti rekreácie. Vzdialenosť len 1 km k motokárovej dráhe Karting Mijas a 1,6 km k tenisovému a country klubu Algarrobo naznačuje aktívnu atmosféru. Pre milovníkov vodných športov je k dispozícii prístav Puerto Deportivo de Fuengirola vzdialený 3,1 km. Golfové ihriská sú tiež ľahko dostupné, čo z oblasti robí atraktívnu lokalitu pre rôzne záujmy.

Pláže

  • Playa Torreblanca-Carvajal 0.9 km
  • Playa de Torreblanca 1.6 km
  • Playa de los Boliches 1.8 km
  • Playa de San Francisco 2.7 km
  • Playa de Santa Amalia 3.7 km
  • Playa del Castillo 4.5 km

Golf

  • Campo Los Lagos 5.3 km
  • Campo Los Olivos 5.8 km
  • Golf Benalmadena Pitch& Putt 6 km
  • Cerrado del Aguila Golf 6.7 km

Zdroj: Blue Flag 2026, OpenStreetMap

Alt text: Spacious beachfront apartment with ocean view, balcony, and modern amenities.

Poloha v regióne

Sprievodca oblastí: Torreblanca

Torreblanca is a municipality in the province of Castellón, Valencian Community, Spain. The town is located south of the Serra d'Irta mountain range close to the Mediterranean Sea.

Základné informácie

Podnebie

Mesiac Priem. teplota Zrážky
Január 11.5°C 62 mm
Február 11.8°C 64 mm
Marec 13.8°C 53 mm
Apríl 15.7°C 36 mm
Máj 17.9°C 33 mm
Jún 22.0°C 7 mm
Júl 25.4°C 1 mm
August 25.8°C 2 mm
September 22.5°C 9 mm
Október 18.7°C 52 mm
November 14.8°C 77 mm
December 12.2°C 71 mm

Vybavenosť v okolí

57 restaurant
6 pharmacy
6 bank
19 cafe
2 dentist

Nadmorská výška a Terén

74m Nadmorská výška

Doprava

15 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
81 km Gibraltar (GIB)
405 km Alicante-Elche (ALC)
1.5 km Carvajal
3.2 km Fuengirola
4.1 km Torremuelle
3.2 km Terminal Autobus

Podrobnosti projektu

Projekt 3 Bed Penthouse in Torreblanca
Mesto Torreblanca
Región Costa del Sol
Cena €539,000
Obývacia plocha 179 m²
Cena za m² €3,011 / m²
Terasa 30 m²
Spálne 3
Kúpeľne 2
Parkovanie Áno
Bazén Áno
Záhrada Áno
Stav výstavby key_ready
Dokončenie 2007
IBI/rok €385
Odpady/rok €80
Publikované 2026-05-23

Ref: VL140496

Zdroj: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Katarína Horváthová
Katarína Horváthová
Expert na realitný trh

Katarína Horváthová je priateľskou a spoľahlivou sprievodkyňou pre slovenských klientov na španielskom realitnom trhu. Zabezpečuje hladký a bezstarostný priebeh kúpy.

Viacjazyčný zástupca s podporou AI. Váš dopyt vybavuje tím za touto webovou stránkou.

Odpoveď do 24 hodín

Máte záujem?

Nechajte svoje údaje a získajte informácie o dostupnosti, cenách a pôdorysoch.

Technické údaje
Nehnuteľnosť bola kompletne zrekonštruovaná v roku 2024.
Celková obytná plocha vrátane terás je 179 m².
K dispozícii sú 2 komunitné bazény v rámci urbanizácie.
Požiadať o informácie WhatsApp