2 Bed Vidurinio aukšto butas in Manilva Vietovėje Manilva, Apartamentas

Nauji butai "Amphora Beach" parduodami Manilvoje

Amphora Beach Residence įsikūręs Manilvoje, Málagos provincijoje, siūlo pakrantės gyvenimo patogumus. Šiame komplekse galima įsigyti 2 arba 3 miegamųjų apartamentus su parkavimo vietomis, vaizdais į jūrą ir bendrais sodais. Kompleksas išsidėstęs daugiau nei 14 000 kvadratinių metrų plote, kuriame susijungia saulė, jūra ir gamta. Amphora Beach įsikūręs tarp Kadizo ir Málagos, siūlo mėgautis gamta ištisus metus.

€320,000 - €455,000
2-3
Miegamieji
2
Vonios kambariai
95-136 m²
Gyvenamasis plotas
Nuo €320,000
Pradinė kaina
0.5 km
Iki paplūdimio
Statoma
Statybų statusas

Santrauka

  • Modernūs 2 miegamųjų apartamentai Manilvoje
  • Netoli paplūdimio (Playa de la Chullera)
  • Statomas projektas, numatoma pabaiga 2026 m. ketvirtas ketvirtis
  • Bendra baseino zona gyventojams
  • Šalia golfo aikštynai ir sporto įrenginiai

Regioninis palyginimas

Lyginant su kitais Manilvos projektais, tokiais kaip Blue View Heights (nuo 490 000 €), Pure Sun (nuo 398 000 €) ir Horizon Views (nuo 369 200 €), Amphora Beach Residence siūlo konkurencingas kainas. Blue View Heights išsiskiria aukštesnėmis kainomis, o Horizon Views yra pigesnis, bet gali pasiūlyti mažiau patogumų. Pure Sun yra panašaus kainų lygio, tačiau kiekvienas projektas turi savo unikalių savybių ir privalumų. Amphora Beach Residence išsiskiria moderniu dizainu ir patogia vieta netoli paplūdimio.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar triukšmas iš greitkelio netrukdys gyventojams?
Kadangi projektas yra šalia greitkelio, triukšmas gali būti girdimas. Tačiau apartamentuose naudojamos garso izoliacinės medžiagos, siekiant sumažinti triukšmo lygį.
Ar reikalingas automobilis kasdieniam gyvenimui Amphora Beach Residence?
Automobilis yra patogus, bet nebūtinas. Daugelis patogumų yra pasiekiami pėsčiomis, tačiau automobiliu galima greičiau pasiekti tolimesnes vietas.
Kokios medžiagos naudojamos statybai?
Statybai naudojamos kokybiškos medžiagos, įskaitant mineralinę vatą šilumos izoliacijai ir garso izoliacines pertvaras.
Ar Manilva yra gera vieta investuoti į nekilnojamąjį turtą?
Manilva yra augantis regionas su didėjančiu susidomėjimu nekilnojamuoju turtu. Tai gali būti gera investicija, ypač ieškantiems pakrantės gyvenimo.
Kokios bendrosios patogumų zonos yra Amphora Beach Residence?
Gyventojams prieinamas bendras baseinas ir sodai.
Ar yra papildomų mokesčių, susijusių su nuosavybės įsigijimu?
Taip, pirkėjai turi atsižvelgti į mokesčius, teisinius mokesčius ir kitas išlaidas.
Koks yra pirkimo procesas Amphora Beach Residence?
Pirkimo procesas apima rezervacijos sutartį, privatų pirkimo susitarimą ir galutinį notaro aktą.
Kokie paplūdimiai yra netoli Amphora Beach Residence?
Netoliese yra Playa de la Chullera, La Duquesa ir Playa de Manilva paplūdimiai.

Projekto analizė

Svarbios vietovės, namų, projekto etapo ir dėmesio punktų charakteristikos.

Vieta

Amphora Beach Residence yra lengvai pasiekiamas, įsikūręs netoli paplūdimio. Gyventojai gali lengvai pasiekti Playa de la Chullera ir kitus pakrantės ruožus. Komplekso vieta leidžia patogiai naudotis vietiniais patogumais, nepaisant to, kad automobiliu galima greičiau pasiekti atokesnes vietas.

Planas

Amphora Beach Residence siūlo modernius apartamentus su erdviais balkonais ir vaizdais į jūrą. Tai tinkamas pasirinkimas ieškantiems patogaus būsto su lengvu priėjimu prie pakrantės. Būstai pritaikyti tiek nuolatiniam gyvenimui, tiek atostogoms.

Projekto būklė

Amphora Beach Residence yra statomas projektas, kurio numatoma pabaiga, 2026 m. ketvirtas ketvirtis. Projektą sudaro 61 apartamentas. Nauja statyba užtikrina modernius patogumus ir atitiktį naujausiems statybos standartams.

Dėmesio punktai

Atsižvelgiant į tai, kad Amphora Beach Residence yra šalia greitkelio, galimas triukšmas gali būti nepatogus kai kuriems gyventojams. Projekto teritorijoje nėra golfo aikštyno.

Gyvenimas ir apylinkės

Amphora Beach Residence tinkamas tiems, kurie ieško modernaus būsto netoli jūros. Tai patrauklus pasirinkimas šeimoms, norinčioms patogiai gyventi netoli paplūdimio, arba poroms, ieškančioms ramaus poilsio. Investuotojams, norintiems nuomoti būstą, ši vieta gali būti patraukli dėl artumo prie paplūdimių ir patogumų. Gyvenvietė tinkama tiems, kurie vertina patogų priėjimą prie vietinių paslaugų ir patogų susisiekimą su regiono lankytinomis vietomis.

Statybos kokybė ir apdaila

Amphora Beach Residence pastatytas naudojant kokybiškas medžiagas ir modernias technologijas. Išorės sienos apšiltintos mineraline vata, o vidaus pertvaros užtikrina garso izoliaciją. Apartamentuose įrengti modernūs patogumai, tokie kaip oro kondicionieriai ir šildymo sistemos. Virtuvės yra pilnai įrengtos, o vonios kambariai, modernaus dizaino. Apdailos medžiagos atspindi šiuolaikinius standartus ir siekį sukurti patogią gyvenamąją aplinką.

Vaizdo apžvalga

Apylinkės ir gyvenimas

Kaina ir pasiekiamumas

Amphora Beach Residence apartamentų kainos svyruoja nuo 430 000 € iki 455 000 €. Šiuo metu siūlomi 2 miegamųjų apartamentai. Kainos atspindi kokybę, vietą ir siūlomus patogumus. Atsižvelgiant į statybos stadiją, pirkėjai gali turėti galimybę pasirinkti apdailos medžiagas ir išplanavimą.

€320,000
Pradinė kaina
2-3
Miegamieji
101 m²
Gyvenamasis plotas
2
Vonios kambariai

Apylinkės ir gyvenimas

Amphora Beach Residence gyventojai gali mėgautis ramiu pakrantės gyvenimu. Netoliese esantys restoranai ir parduotuvės suteikia galimybę patogiai apsipirkti ir skaniai pavalgyti. Gyvenvietė siūlo balansą tarp ramybės ir patogaus priėjimo prie kasdienių patogumų. Dėl artumo paplūdimiui, gyventojai gali mėgautis kasdieniais pasivaikščiojimais pajūriu arba trumpais išvykimais į paplūdimį. Bendruomenės baseinas suteikia papildomą galimybę atsipalaiduoti ir pramogauti vietoje. Nors automobiliu patogu keliauti į tolimesnes vietas, daugelis kasdienių poreikių yra pasiekiami pėsčiomis.

Prašyti informacijos

Vieta ir apylinkės: Manilva

Apylinkės ir susisiekimas

Amphora Beach Residence gyventojai gali lengvai pasiekti įvairius patogumus ir lankytinas vietas. Netoliese esantys restoranai, parduotuvės ir paslaugų centrai užtikrina patogų kasdienį gyvenimą. Manilva siūlo įvairias laisvalaikio galimybes, įskaitant paplūdimius, golfo aikštynus ir sporto įrenginius. Dėl patogaus susisiekimo, gyventojai gali lengvai pasiekti kitus pakrantės miestus ir regiono lankytinas vietas. Gyvenvietės vieta leidžia mėgautis tiek ramybe, tiek patogiu priėjimu prie įvairių paslaugų ir pramogų.

Žemėlapis ir vieta

Žemėlapis rodo Amphora Beach Residence vietą Manilvoje, Málagos provincijoje. Aplinkinė teritorija pasižymi pakrantės zonomis ir patogiu susisiekimu su svarbiais objektais.

Luxury villa with mountain view, private pool, spacious living room, and palm trees.

Vieta regione

Amphora Beach Residence yra Manilvos pakraštyje, netoli Kadizo provincijos ribos. Tai strategiškai patogi vieta tarp Esteponos ir Sotogrande, suteikianti lengvą prieigą prie abiejų miestų patogumų ir lankytinų vietų. Manilva yra ramesnė alternatyva didesniems pakrantės miestams.

Susisiekimas ir infrastruktūra

Amphora Beach Residence įsikūręs patogioje vietoje, netoli svarbių objektų. Playa de la Chullera paplūdimys yra vos už 502 metrų. La Duquesa paplūdimys yra už 2,4 km, o Manilva paplūdimys, už 3,8 km. Artimiausias oro uostas yra už 21 km. Prekybos centras yra už 1,9 km, o artimiausia ligoninė, už 9,6 km. Golfo mėgėjai gali mėgautis žaidimu Finca Cortesín Golf Club (7,2 km), Real Club de Golf de Sotogrande (7,4 km) arba Club de Golf La Cañada (7,5 km).

Iki paplūdimio 0.5 km
Gibraltar (GIB) 22 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 76 km

Šaltinis: OpenStreetMap, Google Maps

Cozy villa with ocean view, private pool, and lush garden.

Gamta ir klimatas

Coastal walkway with palm trees, ocean view, paved path, benches, and clear sky.

Manilvoje vyrauja Viduržemio jūros klimatas, pasižymintis švelniomis žiemomis ir karštomis vasaromis. Vidutinė metinė temperatūra siekia 18,4°C. Saulės valandų per metus skaičius siekia 3 845. Maudymosi sezonas trunka apie 5 mėnesius, kai vandens temperatūra viršija 20°C. Vietovės aukštis virš jūros lygio, 128 m.

3845 Saulėtos valandos/m.
5 Maudymosi sezonas (mėn.)
18.4°C Vid. metinė temp.
30m Aukštis virš jūros lygio

Šaltinis: Open-Meteo (2020, 2025 vidurkis)

Paplūdimiai ir poilsis

Manilvoje yra Sabinillas Blue Flag paplūdimys. Regionas siūlo įvairias laisvalaikio galimybes, įskaitant vandens sportą, žygius ir pasivaikščiojimus gamtoje. Šalia esantys golfo aikštynai, tokie kaip Finca Cortesín ir Real Club de Golf de Sotogrande, suteikia galimybę mėgautis golfo žaidimu. Vietovėje taip pat yra sporto įrenginių.

Paplūdimiai

  • Playa de la Chullera 0.5 km
  • La Duquesa 2.4 km
  • Sabinillas Blue Flag

Golf

  • Real Club de Golf de Sotogrande 7.4 km
  • Club de Golf La Cañada 7.5 km
  • Golf Academy Albayt Resort 7.9 km
  • La Reserva Golf Club 8.8 km

Sporto įrenginiai

34 Turimi įrenginiai

Šaltinis: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Beachfront room with ocean view, featuring a spacious balcony and modern amenities.

Vieta regione

Vietovės gidas: Manilva

Pagrindiniai faktai

35.0 km² Plotas

Klimatas

Mėnuo Vid. temperatūra Krituliai
Sausis 11.5°C 98 mm
Vasaris 11.9°C 105 mm
Kovas 13.6°C 88 mm
Balandis 15.6°C 55 mm
Gegužė 17.8°C 44 mm
Birželis 21.8°C 10 mm
Liepa 25.1°C 1 mm
Rugpjūtis 25.5°C 3 mm
Rugsėjis 22.6°C 14 mm
Spalis 18.8°C 70 mm
Lapkritis 14.9°C 127 mm
Gruodis 12.3°C 109 mm

Artimos paslaugos

2 restaurant

Aukštis ir reljefas

30m Aukštis virš jūros lygio
0.5 km Iki paplūdimio
4.8% Nuolydis iki paplūdimio

Transportas

22 km Gibraltar (GIB)
76 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
468 km Alicante-Elche (ALC)

Projekto detalės

Projektas Amphora Beach
Miestas Manilva
Regionas Costa del Sol
Pradinė kaina €320,000
Gyvenamasis plotas 101 m²
Kaina už m² €3,168 / m²
Terasa 29 m²
Miegamieji 2 - 3
Vonios kambariai 2
Parkavimas Taip
Baseinas Taip
Sodas Taip
Statybų statusas under_construction
Iki paplūdimio 0.5 km
Pabaiga Q4 2026
Skelbta 2026-05-18

Ref: VL159220

Šaltinis: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Ruta Petrauskas
Ruta Petrauskas
NT ekspertas

Rūta Petrauskas kruopščiai ir atidžiai padeda Lietuvos klientams Ispanijos nekilnojamojo turto rinkoje. Ji užtikrina, kad kiekvienas žingsnis būtų saugus ir apgalvotas.

Dirbtinio intelekto remiamas daugiakalbis atstovas. Jūsų užklausą tvarko šios svetainės komanda.

Atsakymas per 24 valandas

Dominuojate?

Palikite savo duomenis ir gaukite informacijos apie pasiekiamumą, kainas ir planus.

Techniniai duomenys
95 m² gyvenamojo ploto
2 miegamieji ir 2 vonios kambariai
Statybos pabaiga numatoma 2026 m. ketvirtą ketvirtį
Prašyti informacijos WhatsApp