8 Bed Samostojna vila in Campoamor v Campoamor,

8-spalnica Vila v Campoamor

Družinska vila v Campoamorju ponuja prostorno bivanje z 8 spalnicami in 5 kopalnicami, ki se razprostira na 446 m² bivalne površine na parceli 756 m². Ta dokončana nepremičnina se nahaja v bližini obale in ponuja udoben dostop do plaž ter dnevnih potrebščin, kar jo uvršča med privlačne možnosti za tiste, ki iščejo obalni življenjski slog z dodatnim prostorom.

€1,350,000
8
Spalnice
5
Kopalnice
446 m²
Bivalni prostor
€1,350,000
Cena
0.5 km
Oddaljenost do plaže
Predaja ključev
Status gradnje

Povzetek

  • Prostorna samostojna vila z 8 spalnicami in 5 kopalnicami na 446 m² bivalne površine.
  • Nahaja se v Campoamorju, le 560 m od plaže Playa de Campoamor - La Glea.
  • Nudi zasebni bazen, terase in balkon z razgledom.
  • Območje je znano po golf igriščih, plažah in številnih restavracijah.
  • Dokončana nepremičnina, pripravljena za takojšnje bivanje.

Regionalna primerjava

V primerjavi s sosednjimi projekti, kot so apartmaji v Torrevieji (npr. APARTMENTS PALANGRE BEACH od 160.000 € ali EDIFICIO SUN & CENTER - KEY READY od 169.000 €) ali v Urbanización El Raso (OASIS LAGUNA 2 - FASE II od 227.000 €), ta vila v Campoamorju predstavlja bistveno drugačno vrsto nepremičnine. Medtem ko apartmaji ponujajo cenovno dostopnejše vstopne točke v obalno življenje, ta samostojna vila cilja na kupce, ki iščejo več prostora, zasebnosti in luksuza. Cena 1.350.000 € odraža bistveno večjo velikost, zemljišče in lokacijo, ki je sicer zelo zaželena, vendar z višjo ceno kot v nekaterih drugih obalnih mestih v provinci Alicante. Ta nepremičnina se torej umešča v segment višjega cenovnega razreda, namenjenega kupcem z večjim proračunom, ki želijo obsežno rezidenco z dobrimi povezavami do plaž in golf igrišč.

Pogosta vprašanja

Ali je ta vila primerna za dve ločeni družini ali najem?
Da, vila je zasnovana tako, da se lahko preuredi v dve ločeni stanovanjski enoti z deljenim vrtom, kar omogoča potencialno uporabo za dve družini ali kot naložba za najem.
Kako je urejena mobilnost v okolici Campoamorja?
Območje ima 50 postajališč javnega prevoza z 8 linijami. Čeprav javni prevoz zagotavlja določeno mobilnost, je za polno izkoriščanje storitev, kot so golf igrišča in oddaljenejše plaže, priporočljivo imeti osebni avtomobil.
Kakšna je energetska učinkovitost nepremičnine?
Informacije o energetski učinkovitosti niso na voljo v predloženih podatkih.
Kakšna je primerjava cene te vile z drugimi projekti v regiji?
V primerjavi z apartmaji v Torrevieji, ki se začnejo pri 160.000 €, je ta vila bistveno dražja. Cena 1.350.000 € odraža večjo velikost, zemljišče in lokacijo, kar jo uvršča v višji cenovni razred.
Kakšne športne in rekreativne dejavnosti so na voljo v bližini?
V bližini so na voljo številna golf igrišča (npr. Las Ramblas de Orihuela na 3 km), športni centri (npr. Sport Center Montepiedra na 0,3 km) in plaže (npr. Playa de Campoamor - La Glea na 560 m).
Kakšni so pričakovani letni stroški vzdrževanja nepremičnine?
Podatki o letnih stroških vzdrževanja, kot so davki na nepremičnine ali stroški skupnosti, niso na voljo v predloženih podatkih.
Kakšen je postopek nakupa nepremičnine v Španiji?
Postopek nakupa običajno vključuje rezervacijo, podpis predpogodbe, pridobitev NIE številke (španska davčna številka za tujce) in dokončno podpisovanje pri notarju. Priporočljivo je sodelovanje z odvetnikom ali strokovnjakom za nepremičnine.
Kako daleč je letališče Alicante od nepremičnine?
Letališče Alicante-Elche (ALC) je oddaljeno približno 46 km po zračni črti od nepremičnine.

Analiza projekta

Ključne značilnosti lokacije, bivalnih prostorov, faze projekta in pomembne opombe.

Lokacija

Nepremičnina se nahaja v Campoamorju, znani obalni soseski v Alicanteju. Lokacija zagotavlja neposredno bližino plaže Playa de Campoamor - La Glea (560 m) in dnevnih osnovnih storitev, kot je supermarket (1.1 km), kar omogoča udobno vsakdanje življenje.

Tloris

Z 8 spalnicami in 5 kopalnicami je ta vila primerna za velike družine ali tiste, ki potrebujejo dodatne prostore za goste ali pisarne. Velikost in razporeditev omogočata prilagodljivost glede na različne potrebe, od bivanja do morebitne delitve na dve stanovanjski enoti.

Status projekta

Projekt je že dokončan ('Gereed'), kar pomeni, da ni faz gradnje ali čakalnih dob. Kupci lahko vselijo takoj, ko je postopek nakupa zaključen, brez skrbi glede nadaljnjih gradbenih del ali zamud pri dokončanju.

Pomembne opombe

Ta vila ne ponuja neposrednega razgleda na morje, čeprav je blizu plaže. Prav tako ni idealna za tiste, ki dajejo prednost popolni zasebnosti, saj obstaja možnost delitve na dve enoti. Oddaljenost od letališča Alicante (približno 46 km po zračni črti) zahteva določen čas potovanja.

Življenjski slog in okolica

Ta nepremičnina je primerna za kupce, ki potrebujejo veliko prostora in iščejo rezidenco blizu obale s široko paleto storitev v bližini. Idealna je za večgeneracijske družine ali tiste, ki nameravajo gostiti številne obiskovalce, saj ponuja 8 spalnic in 5 kopalnic. Ljubitelji golfa bodo cenili bližino več igrišč, medtem ko bodo tisti, ki iščejo življenjski slog ob morju, uživali v bližini plaž in marin. Ker je nepremičnina že dokončana, je primerna za kupce, ki želijo takojšnje bivanje ali najem, brez čakalnih dob gradnje. Tudi za vlagatelje, ki želijo nepremičnino z velikim potencialom za prilagoditev in donosnost, je ta vila zanimiva možnost.

Kakovost gradnje in obdelava

Vila ponuja obsežen bivalni prostor (446 m²) z velikimi okni, ki zagotavljajo obilico naravne svetlobe. Notranjost je opisana kot topla in prijetna, z možnostjo, da se uredi kot ena velika vila ali kot dve ločeni stanovanjski enoti z deljenim vrtom. Razporeditev vključuje več dnevnih sob, jedilnico, dve kuhinji ter skupno 10 sob (8 spalnic in 2 dodatni sobi, verjetno namenjeni bivanju ali dodatnim spalnicam) in 5 kopalnic. Master spalnica ima lastno kopalnico in garderobno sobo. Zunaj je na voljo zasebni bazen, terase in več lož, kar povečuje udobje bivanja na prostem.

Okolica in življenjski slog

Cena in razpoložljivost

Vila je na voljo po ceni 1.350.000 €. Ta cena odraža obsežen bivalni prostor (446 m²), veliko parcelo (756 m²) in lokacijo v priljubljeni soseski Campoamor. Glede na prodajne podatke za podobne nepremičnine v regiji, kjer se cene lahko gibljejo od 160.000 € za apartmaje v bližini, ta vila predstavlja naložbo v večjo, samostojno nepremičnino z izjemnimi prostorskimi kapacitetami.

€1,350,000
Cena
8
Spalnice
446 m²
Bivalni prostor
5
Kopalnice

Okolica in življenjski slog

Campoamor, kjer se nahaja ta vila, ponuja živahno obalno izkušnjo z dobro uravnoteženim dostopom do plaž, restavracij in rekreativnih dejavnosti. Območje je znano po svojih plažah, kot je Playa de Campoamor - La Glea, ki je oddaljena le 560 metrov. Bližina športnih centrov in igrišč za golf, kot sta Las Ramblas de Orihuela (3 km) in Real Club de Golf Campoamor (4.1 km), privablja ljubitelje športa. Klasično sredozemsko podnebje s povprečno 18,9 °C in 3.846 sončnimi urami letno omogoča uživanje na prostem skozi večji del leta, z ugodnim časom za kopanje v morju, ki traja približno 5 mesecev.

Zahtevajte informacije

Lokacija in okolica: Campoamor

Okolica in dostopnost

Campoamor je uveljavljena soseska, znana po svoji obalni legi in bližini plaž, kot je Playa de Campoamor - La Glea (560 m). Območje ponuja dobro razvitost z več kot 41 restavracijami v krogu 2 km, poleg bank, lekarn in kavarn. Za ljubitelje aktivnosti so na voljo športni centri in številna golf igrišča v bližini, vključno z Real Club de Golf Campoamor (4,1 km). Dobra infrastruktura z 50 postajališči javnega prevoza in 8 linijami zagotavlja določeno mobilnost, čeprav je za polno izkoriščanje ponudbe regije avto priporočljiv.

Zemljevid in lokacija

Ta vila se nahaja v priljubljeni soseski Campoamor na obali Alicante. Blizu je plaž, restavracij in športnih objektov, kar omogoča udoben in aktiven življenjski slog v Sredozemlju.

Alt text: "A spacious room with a city view, featuring a balcony and modern decor.

Lega v regiji

Campoamor se nahaja na obali province Alicante, južno od mesta Alicante. Sosednja mesta vključujejo Torreviejo, ki je znana po svojih solinah in plažah, ter Orihuelo, ki ponuja kombinacijo zgodovinskega mestnega jedra in obalnih območij. Ta vila je strateško locirana v regiji, ki je priljubljena med mednarodnimi kupci zaradi svoje klime, plaž in golf igrišč.

Dostopnost in infrastruktura

Nepremičnina je dobro povezana z lokalnimi dobrinami; plaža Playa de Campoamor - La Glea je oddaljena le 560 metrov, supermarket in bencinska postaja za električna vozila sta v krogu 1,2 km. Najbližje bolnišnice so oddaljene 13 km. Za ljubitelje golfa so igrišča, kot sta Las Ramblas de Orihuela in Real Club de Golf Campoamor, dosegljiva v 3 do 4 km. Najbližje letališče Alicante-Elche (ALC) je oddaljeno približno 46 km po zračni črti, kar omogoča relativno enostaven dostop za mednarodne potnike.

Oddaljenost do plaže 0.5 km
Alicante-Elche (ALC) 46 km
Valencia (VLC) 178 km

Vir: OpenStreetMap, Google Maps

Alt text: Panoramic view of a highway, mountains, and green fields from a room with large windows.

Narava in podnebje

Alt text: Panoramic view of a cityscape from a mountainous room with rocky terrain.

Regija se ponaša s sredozemskim podnebjem z letno povprečno temperaturo 18,9 °C, ki se giblje med 12 °C in 27 °C. Območje prejme bogatih 3.846 sončnih ur letno, kar zagotavlja dolgo obdobje sončnega vremena, idealno za aktivnosti na prostem. Plavalna sezona z vodo, ki dosega vsaj 20 °C, traja približno 5 mesecev. Vila stoji na nadmorski višini 31 metrov, s 6,2 % naklonom proti plaži, kar nakazuje, da je plaža sicer dostopna, a zahteva določeno mero telesne pripravljenosti zaradi naklona.

3846 Sončne ure/leto
5 Kopalna sezona (meseci)
18.9°C Povpr. letna temp.
31m Nadmorska višina

Vir: Open-Meteo (2020, 2025 povprečje)

Plaže in prosti čas

Campoamor ponuja dostop do več plaž, vključno s Playa de Campoamor - La Glea (560 m), Playa Barranco Rubio Cala de Campoamor (464 m) in Playa de Aguamarina (1,1 km). Te plaže so del širše ponudbe območja, ki vključuje tudi marine, kot je Puerto Deportivo Miguel Caballero (0,2 km). Za ljubitelje golfa je na voljo več priznanih igrišč v neposredni bližini, vključno z Club de Golf Las Ramblas de Orihuela (3 km) in Real Club de Golf Campoamor (4,1 km). Na voljo so tudi športni centri in bazeni.

Plaže

  • Playa de Campoamor - La Glea 0.5 km
  • Playa Barranco Rubio Cala de Campoamor 0.6 km
  • Playa de Aguamarina 1 km
  • Playa Fósil 1.8 km
  • Playa Cala la Caleta 2.1 km
  • Cala de la Lombriz 2.7 km

Golf

  • Club de Golf Las Ramblas de Orihuela 3 km
  • Real Club de Golf Campoamor 4 km
  • Club de Golf Villamartín 4.2 km
  • Las Colinas Golf & Country Club 6 km

Vir: OpenStreetMap

Panoramic view of a historic cityscape with a river and lush greenery.

Lega v regiji

Vodič po regiji: Campoamor

Ključne podrobnosti

Podnebje

Mesec Povp. temperatura Padavine
Januar 11.5°C 31 mm
Februar 11.9°C 21 mm
Marec 14.4°C 27 mm
April 16.4°C 27 mm
Maj 19.3°C 26 mm
Junij 23.3°C 9 mm
Julij 26.2°C 3 mm
Avgust 26.7°C 3 mm
September 24.1°C 23 mm
Oktober 19.8°C 40 mm
November 15.6°C 37 mm
December 12.1°C 30 mm

Blizu infrastrukture

41 restaurant
3 pharmacy
1 bank
3 cafe

Nadmorska višina in Teren

31m Nadmorska višina
0.5 km Oddaljenost do plaže
6.2% Naklon do plaže

Promet

46 km Alicante-Elche (ALC)
178 km Valencia (VLC)
359 km Malaga-Costa del Sol (AGP)

Podrobnosti projekta

Projekt 8 Bed Samostojna vila in Campoamor
Mesto Campoamor
Regija Costa Blanca
Cena €1,350,000
Bivalni prostor 446 m²
Cena na m² €3,026 / m²
Spalnice 8
Kopalnice 5
Parkirišče Ne
Bazen Ne
Vrt Ne
Status gradnje key_ready
Oddaljenost do plaže 0.5 km
Zaključek 1977
Objavljeno 2026-05-23

Ref: VL741346

Vir: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Matej Novak
Matej Novak
Nepremičninski svetovalec

Matej Novak slovenskim strankam pomaga pri krmarjenju po španskem nepremičninskem trgu. Njegov neposreden pristop zagotavlja učinkovitost in jasnost postopka.

Večjezični predstavnik s podporo umetne inteligence. Vaše povpraševanje obravnava ekipa za to stranjo.

Odgovor v 24 urah

Zanima vas?

Podatke o razpoložljivosti, cenah in tlorisih boste prejeli po predhodni registraciji.

Tehnični podatki
Vila obsega 446 m² bivalne površine na 756 m² zemljišča.
Oddaljenost od plaže Playa de Campoamor - La Glea je 560 metrov.
Objekt ima 8 spalnic in 5 kopalnic.
Zahtevajte informacije WhatsApp