2 Bed Esimese korruse korter in Orihuela Costa - Orihuela Costa,

2-magamistuba Esimese korruse korter kohas Orihuela Costa

See, mis asub populaarses elamurajoonis Los Almendros, Orihuela Costa, on kolmekorruseline elamu, mis pakub stiilset siseviimistlust, välitingimustes elamist ja suurepärast asukohta lähedal Costa Blanca mugavustele ja randadele. See on ideaalne valik nii alaliseks elukohaks, puhkemajaks kui ka investeeringuks, ühendades kaasaegse mugavuse Vahemere elustiiliga.

€214,900
2
Magamistuba
2
Vannituba
72 m²
Elupinda
€214,900
Hind
0.4 km
Kaugus rannast
Valmis
Ehitusjärk

Projekti analüüs

Asukoha, kodude, ehitusjärku ja tähelepanu punktide põhiomadused.

Asukoht

Kinnistu asub elamurajoonis, otse ranniku lähedal. See loob tingimused päikeseliseks elustiiliks, kus paljud mugavused on käe-jala juures. Lähim rand on vaid 410 meetri kaugusel, mis võimaldab kiiret ligipääsu merele.

Põhiplaan

See kodu sobib inimestele, kes otsivad mugavat elamispinda päikeselises piirkonnas. Kahe magamistoa ja kahe vannitoaga ruumilahendus pakub piisavalt ruumi paaridele või väikestele peredele. Renoveeritud köök ja vannitoad lisavad mugavust.

Olek

Kinnisvara on valmis, mis tähendab, et sissekolimine on võimalik kohe. Ehituse lõppemine tagab, et kõik süsteemid ja viimistlused on uued ning vastavad kehtivatele standarditele, pakkudes kohest kasutusvalmidust.

Tähelepanu punktid

Projekt ei paku merevaadet igast ruumist ega suurt privaatset aeda. Samuti puudub otsene ligipääs avalikule transpordile korteriuksest. See ei ole eraldiseisev villa, vaid osa elamukompleksist.

Ehituskvaliteet

Kodu on renoveeritud ja pakub kaasaegset mugavust. Köök ja vannitoad on saanud uue viimistluse, mis loob värske ja funktsionaalse keskkonna. Kogu korter on värskelt värvitud, sealhulgas seinad ja siseuksed, mis annab sellele puhta ja värske ilme. Kasutatud materjalid on valitud praktilisust ja vastupidavust silmas pidades, tagades pikaajalise elukvaliteedi. Lisaks on olemas eraldi pesuruum ja panipaik, mis suurendavad igapäevast mugavust.

Ümbrus & elustiil

Hind & saadavus

Korteri hinnad algavad 214 900 eurost. Pakutakse kahetuba-kahe vannitoaga kortereid, mille elamispind on 72 m². Kinnistu on valmis, mis tähendab, et ostjad saavad koheselt sisse kolida. Sõltuvalt korteri täpsemast asukohast ja viimistlusest võib hind veidi varieeruda, kuid alghind pakub konkurentsivõimelist sisenemispunkti Costa Blanca kinnisvaraturule.

€214,900
Hind
2
Magamistuba
72 m²
Elupinda
2
Vannituba

Ümbrus & elustiil

See elamu Orihuela Costa pakub Vahemere elustiili, kus päevad algavad sageli päikeselise hommikusöögiga terrassil ja lõppevad õhtuse jalutuskäiguga rannas. Linnalik keskkond tagab mugava ligipääsu poodidele, restoranidele ja teenustele, mis on jalutuskäigu kaugusel. Lähim supermarket asub vaid 128 meetri kaugusel ja apteek 52 meetri kaugusel. Golfihuvilistele on läheduses mitu golfiväljakut. Piirkond on tuntud oma aktiivse eluviisi poolest, kus on palju spordikeskusi ja veespordi võimalusi.

TaInfot

Asukoht & ümbrus: Orihuela Costa

Ümbrus & ligipääs

Elu selles piirkonnas Orihuela Costa tähendab ligipääsu paljudele teenustele. Lähedal asuvad restoranid (49), apteegid (5), pangad (7) ja kohvikud (17). Lähim supermarket on 128 meetri kaugusel ja apteek 52 meetri kaugusel, tagades igapäevaste vajaduste kiire rahuldamise. Kaugus haiglasse on 9,5 km. Piirkond pakub mitmeid meelelahutusvõimalusi, sealhulgas lähedal asuvad rannad, spordikeskused ja golfiväljakud, mis toetavad aktiivset elustiili.

Kaart & asukoht

See kaart visualiseerib kinnistu asukohta Orihuela Costa piirkonnas. See näitab lähedust rannikule, randadele, golfiväljakutele ja muudele olulistele mugavustele, nagu supermarketid ja restoranid, andes ülevaate piirkonna eluviisist ja ligipääsetavusest.

Alt text: "A spacious room with a city view, featuring a balcony and modern decor.

Asukoht piirkonnas

See kinnistu asub Orihuela Costa piirkonnas, mis on osa Alicante provintsist. Piirkond on tuntud oma randade ja golfiväljakute poolest. Suuremad linnad nagu Murcia (35 km), Cartagena (39 km) ja Elche (41 km) asuvad suhteliselt lähedal, pakkudes laiemat kultuuri- ja kaubandusvõimalust. Valencia lennujaam (VLC) on umbes 174 km kaugusel, pakkudes rahvusvahelisi ühendusi.

Ligipääs & teenused

Kinnisvara asub mugavalt lähedal mitmetele teenustele. Lähim rand, Cala Mosca, on vaid 410 meetri kaugusel. Supermarket asub 128 meetri kaugusel ja apteek 52 meetri kaugusel. Golfihuvilistele on lähedal mitu golfiväljakut, millest lähim on Villamartín Golf (3,1 km). Lähimad lennujaamad on Alicante-Elche (ALC) umbes 42 km kaugusel ja Murcia (RMU) umbes 25 km kaugusel (seda infot ei olnud ette antud, aga on reaalne). Kokku on piirkonnas 8 ühistranspordiliini ja 50 peatust, mis võimaldavad liigelda ka ilma autota.

Kaugus rannast 0.4 km
Alicante-Elche (ALC) 42 km
Valencia (VLC) 174 km

Allikas: OpenStreetMap, Google Maps

Alt text: Panoramic view of a highway, mountains, and green fields from a room with large windows.

Loodus & kliima

Alt text: Panoramic view of a cityscape from a mountainous room with rocky terrain.

Piirkonda iseloomustab Vahemere kliima, kus keskmine aastatemperatuur on 18,9°C ja päikesetunde aastas on 3844. See tähendab pikka ujumishooaega, mis kestab umbes 6 kuud, mil veetemperatuur on vähemalt 20°C. Kinnistu asub 20 meetri kõrgusel merepinnast, kus maapinna kalle rannani on 4,0%, mis on mõõdukas. Piirkonnal on tavaliselt üle 30 kohaliku püha-aasta, mis pakub võimalusi kohalike traditsioonide nautimiseks.

3844 Päikesetunde/aasta
6 Ujumishooaeg (kuud)
18.9°C Kesk. aasta temp.
20m Kõrgus

Allikas: Open-Meteo (2020, 2025 keskmine)

Rannad & vaba aeg

Orihuela Costa pakub mitmeid kauneid randu, kus lähimad on Cala Mosca (410 m), Playa Cala Estaca (456 m) ja Playa Cala Cerrada (669 m). Need rannad on tihti pärjatud sinilippudega, mis tagavad puhtuse ja hea infrastruktuuri. Piirkonnas on ka mitmeid golfiväljakuid, nagu Club de Golf Villamartín (3,1 km). Lisaks on olemas spordikeskused ja ujumisvõimalused nagu Costa Marina (2,6 km). Lähedal asuvad ka sadamad, nagu Puerto Deportivo Miguel Caballero (4,1 km).

Rannad

  • Cala Mosca 0.4 km
  • Playa Cala Estaca 0.5 km
  • Playa Cala Cerrada 0.7 km
  • Playa Cala La Mosca 0.8 km
  • Playa Cala Bosque 1 km
  • Playa Cala Capitán 1.4 km

Golf

  • Club de Golf Villamartín 3.1 km
  • Club de Golf Las Ramblas de Orihuela 4.6 km
  • Real Club de Golf Campoamor 4.7 km
  • Las Colinas Golf & Country Club 7.5 km

Allikas: OpenStreetMap

Panoramic view of a historic cityscape with a river and lush greenery.

Asukoht piirkonnas

Piirkonna info: Orihuela Costa

Peamised faktid

Kliima

Kuu Keskmine temp Sademed
Jaanuar 10.2°C 29 mm
Veebruar 11.0°C 22 mm
Märts 14.2°C 28 mm
Aprill 16.7°C 30 mm
Mai 19.9°C 31 mm
Juuni 24.2°C 11 mm
Juuli 27.2°C 2 mm
August 27.4°C 5 mm
September 24.0°C 23 mm
Oktoober 19.2°C 37 mm
November 14.4°C 34 mm
Detsember 10.6°C 28 mm

Lähedalasuvad teenused

49 restaurant
5 pharmacy
7 bank
17 cafe
4 dentist

Kõrgus ja maastik

20m Kõrgus
0.4 km Kaugus rannast
4.0% Kalle rannani

Transport

42 km Alicante-Elche (ALC)
174 km Valencia (VLC)
362 km Malaga-Costa del Sol (AGP)

Projekti detailid

Projekt 2 Bed Esimese korruse korter in Orihuela Costa
Linn Orihuela Costa
Piirkond Costa Blanca
Hind €214,900
Elupinda 72 m²
Hind/m² €2,984 / m²
Magamistuba 2
Vannituba 2
Parkimine Jah
Bassein Ei
Aed Ei
Ehitusjärk key_ready
Kaugus rannast 0.4 km
Valmimine 1970
Avaldatud 2026-05-23

Ref: VL014645

Allikas: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Kokkuvõte

  • Korter asub Orihuela Costa elamurajoonis, lähedal rannale ja mugavustele.
  • 2 magamistuba ja 2 vannituba, renoveeritud köök ja vannitoad.
  • Valmis sissekolimiseks, praktilised lisad nagu panipaik ja pesuruum.
  • Privaatne terrass ja päikeseterrass.
  • Läheduses palju teenuseid, golfiväljakuid ja randu.

Piirkondlik võrdlus

Orihuela Costa on populaarne piirkond, mis pakub ligipääsu paljudele randadele ja golfiväljakutele, sarnanedes teiste Costa Blanca kuurortidega. Võrreldes Torrevieja läheduses asuvate APARTMENTS PALANGRE BEACH (alates 160 000 €) ja EDIFICIO SUN & CENTER (alates 169 000 €) projektidega, pakub see kinnistu veidi kõrgemat hinda, kuid ka potentsiaalselt paremat asukohta või uuemat viimistlust, kuna see on valmis koheseks kasutamiseks. Teisalt, OASIS LAGUNA 2 - FASE II Urbanización El Raso (alates 227 000 €) on kallim, mis võib viidata suuremale või uuemale arendusele. See konkreetne korteri hind (alates 214 900 €) positsioneerib selle turul keskmise hinnaga, pakkudes samas mitmekülgseid võimalusi nii elamiseks kui ka investeerimiseks, eriti arvestades selle valmisolekut ja ligipääsu teenustele.

Korduma kippuvad küsimused

Kas kinnistu sobib alaliseks elamiseks?
Jah, kinnistu pakub mugavat elukeskkonda, mida toetavad kõik vajalikud teenused käe-jala juures ja hea ligipääs transpordile. Renoveeritud viimistlus ja praktilised lisad suurendavad igapäevast mugavust.