4 Bed Wolnostojąca willa in Sax w Sax, Wolnostojąca willa

4-sypialnia Willa wolnostojąca w Sax

Ta willa położona jest w mieście Sax w prowincji Alicante. Nieruchomość oferuje 318 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej na działce o powierzchni 479 m². Dom posiada cztery sypialnie i trzy łazienki. Sax to miejscowość położona w głębi lądu, licząca około 10 000 mieszkańców, co zapewnia dostęp do usług w pobliżu.

€450.000
4
Sypialnie
3
Łazienki
318 m²
Powierzchnia
€450.000
Cena
Do odbioru kluczy
Status budowy

Analiza projektu

Kluczowe cechy lokalizacji, domów, etapu budowy i uwagi.

Lokalizacja

Nieruchomość znajduje się na terenie zurbanizowanym w gminie Sax, na wysokości około 474 metrów nad poziomem morza. Najbliższy sklep spożywczy znajduje się 89 metrów od posesji. Okolica jest miejska, ale zlokalizowana w głębi lądu, co oznacza, że plaże są oddalone o około 35 kilometrów.

Układ

Dom jest odpowiedni dla rodzin ceniących przestrzeń. Cztery sypialnie zapewniają miejsce dla dużej rodziny. Bliskość ośrodków sportowych sprzyja aktywnemu stylowi życia. Samochód jest przydatny do dalszych wyjazdów, ale codzienne zakupy można zrobić na piechotę.

Status projektu

Obiekt jest gotowy do zamieszkania. Został wyposażony w centralne ogrzewanie oraz klimatyzację. Wnętrza zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić komfort przez cały rok, z dużymi oknami i wysokimi sufitami.

Ważne uwagi

Ze względu na lokalizację w głębi lądu, życie na plaży nie jest codzienną opcją. Najbliższe plaże znajdują się w odległości około 35 km. Wysokość nad poziomem morza (474 m) powoduje, że noce są chłodniejsze niż na wybrzeżu, szczególnie zimą.

Styl życia i okolica

Ten dom jest odpowiedni dla osób szukających przestronnego mieszkania dla rodziny, z dala od tłumów turystów. Jest również dobry dla osób, które chcą mieszkać w Hiszpanii, ale nie wymagają codziennego dostępu do plaży.

Jakość i wykończenie

Dom został starannie wykończony z użyciem trwałych materiałów. Wysokie sufity i duże okna nadają wnętrzom przestronny charakter. Duża tarasowa przestrzeń na dachu oferuje dodatkową strefę relaksu.

Okolica i styl życia

Cena i dostępność

Cena nieruchomości zaczyna się od 450 000 euro. Za tę kwotę otrzymuje się dużą działkę i przestronny dom. Ceny w głębi lądu są zazwyczaj niższe niż bezpośrednio na wybrzeżu, co daje więcej przestrzeni za te same pieniądze.

€450.000
Cena
4
Sypialnie
318 m²
Powierzchnia
3
Łazienki

Okolica i styl życia

Życie w Sax to życie w hiszpańskim mieście z dostępem do lokalnych usług. Dzielnica oferuje połączenie spokoju i wygody. Zimą można cieszyć się pięknymi widokami na góry, a latem wysokimi temperaturami.

Poproś o informacje

Lokalizacja i okolica: Sax

Okolica i dojazd

Sax oferuje bogatą infrastrukturę: restauracje, banki i sklepy są blisko. Do plaży trzeba jednak dojechać około 35 km. W okolicy znajdują się pola golfowe, a także centra sportowe.

Mapa i lokalizacja

Mapa pokazuje lokalizację nieruchomości w Sax w Alicante. Zaznaczono najbliższe udogodnienia, takie jak sklep i stacja kolejowa.

Alt text: Panoramic view of a quaint town with terracotta roofs and distant mountains.

Położenie w regionie

Sax jest położony w dolinie Vinalopó w prowincji Alicante. Jest to miejscowość historyczna, która oferuje spokojniejsze życie niż nadmorskie kurorty.

Dojazd i udogodnienia

Sax znajduje się około 36 km od lotniska w Alicante. Dworzec kolejowy jest w odległości 1,2 km. Komunikacja publiczna jest dostępna, ale samochód ułatwia podróże na wybrzeże.

Alicante-Elche (ALC) 36 km
Valencia (VLC) 110 km
Sax 1,2 km
Elda-Petrer 5,7 km

Źródło: OpenStreetMap, Google Maps

Natura i klimat

Region charakteryzuje się ponad 3000 godzinami słońca rocznie. Klimat jest kontynentalny z wpływami śródziemnomorskimi. Sezon kąpielowy trwa około 4 miesięcy.

3801 Godziny słoneczne/rok
4 Sezon kąpielowy (miesiące)
15.7°C Śr. roczna temperatura
474m Wysokość n.p.m.

Źródło: Open-Meteo (2020, 2025 średnia)

Plaże i rekreacja

Najbliższe plaże to Sant Gabriel i El Palmeral. W okolicy znajdują się kluby golfowe, takie jak Alenda. W samym Sax dostępne są obiekty sportowe, takie jak Ciudad Deportiva.

Źródło: OpenStreetMap

Położenie w regionie

Przewodnik po regionie: Sax

Sax or SAX may refer to:Saxophone, a family of woodwind instruments

Kluczowe fakty

63.5 km² Powierzchnia

Udogodnienia w okolicy

8 restaurant
2 pharmacy
7 bank
11 cafe
2 dentist

Wysokość i Teren

474m Wysokość n.p.m.

W pobliżu

Centra sportowe

Transport

36 km Alicante-Elche (ALC)
110 km Valencia (VLC)
384 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
1,2 km Sax
5,7 km Elda-Petrer
7,3 km Villena Alta Velocidad

Szczegóły projektu

Projekt 4 Bed Wolnostojąca willa in Sax
Miasto Sax
Region Costa Blanca
Cena €450.000
Powierzchnia 318 m²
Cena za m² €1.415 / m²
Sypialnie 4
Łazienki 3
Parking Nie
Basen Nie
Ogród Nie
Status budowy key_ready
Zakończenie 1970
Opublikowano 2026-05-16

Ref: VL623442

Źródło: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Podsumowanie

  • 4 sypialnie i 3 łazienki
  • Położony w Sax, w głębi lądu
  • Blisko usług i ośrodków sportowych
  • Taras na dachu i zadbany ogród
  • Cena od 450 000 euro

Porównanie regionalne

W porównaniu z nieruchomościami nadmorskimi, ta willa oferuje więcej przestrzeni za niższą cenę. Obszar w głębi lądu jest bardziej lokalny i mniej turystyczny. Nieruchomości nad morzem w Alicante są znacznie droższe i często mniejsze.

Często zadawane pytania

Jak daleko jest do plaży?
Najbliższe plaże znajdują się około 35 kilometrów stąd, co oznacza około 30-40 minut jazdy samochodem.
Czy potrzebuję samochodu?
Samochód jest zalecany, choć codzienne zakupy można zrobić na piechotę.
Czy w domu jest klimatyzacja?
Tak, dom jest wyposażony w klimatyzację i centralne ogrzewanie.
Dlaczego cena wynosi 450 000 euro?
Cena odzwierciedla dużą powierzchnię domu (318 m²) i wielkość działki.
Czy w pobliżu są pola golfowe?
Tak, najbliższe pole golfowe znajduje się w odległości około 23 kilometrów.
Jakie są koszty utrzymania?
Podatki od nieruchomości są zazwyczaj niższe w głębi lądu niż na wybrzeżu.
Jak długo trwa zakup?
Proces zakupu zazwyczaj zajmuje od 6 do 8 tygodni.
Co to za miejscowość Sax?
Sax to około 10 000 mieszkańców w prowincji Alicante.
Anna Kowalska
Anna Kowalska
Ekspert nieruchomości

Anna Kowalska zapewnia polskim klientom profesjonalne wsparcie na hiszpańskim rynku nieruchomości. Dba o to, by cały proces zakupu był zrozumiały i bezpieczny.