2 Bed Vidējā stāva dzīvoklis in Benahavís rajons: Benahavís, Dzīvoklis

Dzīvoklis Altura 160 pārdošanai Benahavís

Altura 160 ir jauna dzīvojamo ēku attīstība, kas atrodas Los Jaralillos rajonā, Benahavís municipalitātē, Malagā. Komplekss sastāv no piecām zemām ēkām ar divu guļamistabu dzīvokļiem, vērstiem uz dienvidaustrumiem. Celtniecība ir noslēguma stadijā, ar plānotu nodošanu 2026. gadā. atrašanās vieta aptuveni 238 metru augstumā nodrošina panoramisku skatu uz golfa laukumiem un jūru, kā arī tuvumu Costa del Sol piekrastei.

€499,000 - €810,000
2-3
Guļamistabas
2
Vannasistabas
103-127 m²
Dzīvojamā platība
No €499,000
Sākumcena
Gatava dzīvošanai
Būvstāvoklis

Projekta analīze

Atslēgas informācija par atrašanās vietu, mājām, projekta posmu un uzmanības punktiem.

Atrašanās vieta

Projekts atrodas Benahavís iekšzemē, apkaimē, kas ir pazīstama ar tās tuvumu tūrismu galamērķiem, piemēram, Marbellai un Esteponai. Augstums nodrošina skatu, taču nepieciešams transports, lai sasniegtu pludmales un centrālās pakalpojumus. Apkaimi iekļauj vairāki golfa laukumi, kas nosaka tās raksturu.

Plānojumi

Telpas ir paredzētas pastāvīgai dzīvošanai vai atpūtas mājai. Kopējie baseini un dārzi urbanizācijā Los Jaralillos nodrošina papildu atpūtas iespējas. Klimatizētās telpas un saules gaismas daudzums atbalsta lietošanu visu gadu.

Projekta status

Projekts tiek nodots pilnīgi pabeigts (atslēga rokās). Ietver virtuvi ar Siemens aprīkojumu, vannas istabas ar grīdas apkuri un klimata kontroles sistēmu ar zonām. Komplektācijā ietilpst arī pazemes autostāvvieta un glabātava.

Uzmanības punkti

Pieeja nekustamajam īpašumam pr automašīnu, ņemot vērā attālumu līdz pilsētas centram un apkārtnes slīpumu. Apkaime nav piemērota gājējiem. Attālums līdz tuvākajai pludmalei ir aptuveni 3,7 km taisnā līnijā, kas nozīmē, ka tieša pieeja jūrai kājām nav iespējama.

Projekta informācija

Projekts Altura 160
Pilsēta Benahavís
Reģions Costa del Sol
Sākumcena €499,000
Dzīvojamā platība 103 m²
Cena par m² €4,844 / m²
Terase 44 m²
Guļamistabas 2 - 3
Vannasistabas 2
Autostāvvieta
Baseins
Dārzs
Būvstāvoklis key_ready
Pabeigšana Completed 2026
Publicēts 2026-05-16

Ref: VL885956

Avots: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Dzīvesveids un apkārtne

Šis īpašums ir piemērots personām, kuras meklē pastāvīgu mitekli klusā vietā vai atpūtas māju ar augstām celtniecības prasībām. Baseins un kopējie apgabali sniedz priekšroku atpūtai un mieram. Tas nav piemērots tiem, kas meklē tiešu tuvumu dzīvīgām izklaides centriem vai tiem, kuri nevēlas izmantot automašīnu ikdienā.

Būvniecības kvalitāte

Būvniecība ietver materiālus, piemēram, Silestone virtuves virsmas, Siemens iekārtas un Saloni flīzes. Vannas istabās ir Jacob Delafon mēbeles un grīdas apkure. Grīdas ir izgatavotas no liela formāta keramiskām flīzēm. Ārpuse ietver STRUGAL alumīnija logus ar termo izolāciju un dubultiem stikliem.

Video ekskursija

Apkārtne un dzīvesveids

Cena un pieejamība

Cenas sākas no €499,000 un sasniedz €810,000. Atšķirība ir saistīta ar dzīvokļa lielumu, skatu un novietojumu kompleksā. Kvadrātmetra cena ir līmenī, kas atbilst premium jaunprojektiem Malagā.

€499,000
Sākumcena
2-3
Guļamistabas
103 m²
Dzīvojamā platība
2
Vannasistabas

Apkārtne un dzīvesveids

Ikdienas dzīvi Altura 160 raksturo klusums un privātums. Benahavī reģions ir pazīstams ar uzsvaru uz gastronomiju un brīvdabas izklaidi, vairākās tuvās vietās ir pieejami ēdieni. Iemītniekiem ir piekļuve vairākiem baseiniem un zaļām zonām urbanizācijas teritorijā. Skats no dzīvokļiem ir ne pārtraukts, vērsts uz Marbellas līci. Personīgā automašīna ir nepieciešama pārvietošanās, un valsts autoceļš ātri savieno apkaimi ar Marbellu un Esteponu.