3 Bed Byt ve středním patře in Benalmadena v Benalmadena,

3-ložnice Byt ve středním patře v Benalmadena

Tento apartmán se nachází v Benalmádena, na pobřeží Costa del Sol. Nabízí obytnou plochu 147 m² a je součástí urbanizace s výhledem na moře. Projekt je již dokončen a připraven k nastěhování. Benalmádena je známá svou kombinací pláží, turistických atrakcí a klidného středomořského života.

€460,000
3
Ložnice
2
Koupelny
147 m²
Obývací plocha
€460,000
Cena
0.6 km
Vzdálenost k pláži
K předání
Stav výstavby

Analýza projektu

Klíčové charakteristiky lokality, domů, fáze projektu a důležité body.

Lokalita

Apartmán je situován v městské zástavbě, v těsné blízkosti pláží jako Playa Malapesquera (229 m) a Playa de Santa Ana (588 m). V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, včetně supermarketů a lékáren, což podporuje pěší dostupnost.

Půdorys

Dispozice zahrnuje 3 ložnice a 2 koupelny, což je vhodné pro rodiny nebo pro ty, kteří hledají více prostoru. Obývací pokoj s přístupem na terasu a částečným výhledem na moře podporuje celoroční obývání a relaxaci.

Stav projektu

Projekt je ve fázi dokončení. Budova, ve které se apartmán nachází, je již postavena a kolaudována. Obyvatelé mohou okamžitě využívat všechny společné prostory, jako je bazén a zahrady.

Důležité body

Tento projekt nenabízí výhled na moře z každého pokoje, pouze částečný z terasy a jedné ložnice. Nejedná se o novostavbu v pravém slova smyslu, jelikož budova je již dokončena. Projekt se nachází ve vyšším patře (4. NP), což nemusí vyhovovat osobám s omezenou pohyblivostí.

Životní styl a okolí

Tato nemovitost je vhodná pro kupující, kteří hledají bydlení v přímořském letovisku s veškerou občanskou vybaveností na dosah. Ideální je pro rodiny díky 3 ložnicím a společným zařízením, jako je bazén a dětské hřiště. Pro investory představuje potenciál pro pronájem, zejména díky blízkosti pláží a turistických atrakcí. Lidé, kteří si cení dostupnosti služeb a aktivního životního stylu, ocení pěší dosah k supermarketům, restauracím a sportovištím. Rovněž je vhodná pro ty, kteří vyhledávají klidnější atmosféru v rámci rušnější oblasti Costa del Sol, díky lokalitě v Torrequebradě.

Kvalita stavby a povrchové úpravy

Apartmán disponuje moderně zařízenou americkou kuchyní a světlým obývacím pokojem s přístupem na terasu. Součástí jsou 3 ložnice s vestavěnými skříněmi a 2 koupelny. K vybavení patří klimatizace. Podlahy jsou pravděpodobně z keramických dlaždic nebo podobného materiálu odolného vůči vlhkosti a snadno udržovatelného, což je standardem v přímořských oblastech. Okna jsou navržena pro maximalizaci přirozeného světla a zajištění tepelné izolace. Obyvatelé mohou využívat společné zařízení urbanizace, včetně bazénu a zahrad.

Okolí a životní styl

Cena a dostupnost

Cena apartmánu je stanovena na 460 000 EUR. Tato cena zahrnuje 3 ložnice, 2 koupelny a obytnou plochu 147 m². K ceně je připočítán garážový box. Nabídka je aktuální, jelikož se jedná o dokončený projekt, což znamená, že nemovitost je ihned k dispozici. Variabilita v cenách u podobných nemovitostí v oblasti se obvykle odvíjí od výhledu, velikosti terasy a přesné vzdálenosti od pobřeží.

€460,000
Cena
3
Ložnice
147 m²
Obývací plocha
2
Koupelny

Okolí a životní styl

Benalmádena, na pobřeží Costa del Sol, nabízí dynamický životní styl s přístupem k moři a veškeré občanské vybavenosti. Tento apartmán, nacházející se v blízkosti pláží a služeb, je vhodný pro ty, kteří preferují život s možností snadného přístupu k restauracím, obchodům a plážovým aktivitám. Poloha v rámci urbanizace s bazénem a zahradami naznačuje komunitní atmosféru, která je však doplněna o klidnější prostředí díky poloze v Torrequebradě. Okolí je vhodné pro rodiny i pro jednotlivce hledající rekreační zázemí s ohledem na blízkost golfových hřišť a sportovních center.

Vyžádat informace

Lokalita a okolí: Benalmadena

Okolí a dopravní dostupnost

Benalmádena, konkrétně oblast Torrequebrada, nabízí kombinaci městského života a blízkosti přírody. Vzdálenost 9.3 km od letiště Málaga zajišťuje dobrou dostupnost pro mezinárodní cestování. V okruhu 2 km se nachází přes 185 restaurací, 5 škol a 27 lékáren, což podporuje pohodlný každodenní život. Městská hromadná doprava je dostupná prostřednictvím 9 linek a 15 zastávek, včetně vlakové stanice vzdálené 800 m. Blízkost pláží, jako je Playa de Santa Ana (600 m), umožňuje snadný přístup k moři a pobřežním aktivitám.

Mapa a lokalita

Tento apartmán se nachází v Benalmádeně, v provincii Málaga na jihu Španělska. Poloha na pobřeží Costa del Sol nabízí výhody středomořského klimatu a přístup k plážím, přičemž je v rozumné vzdálenosti od letiště a větších měst.

Alt text: White stupa with golden spire, steps leading up, clear blue sky, mountainous background.

Umístění v regionu

Benalmádena se nachází na pobřeží Costa del Sol, západně od Malagy a mezi Torremolinos a Fuengirolou. Je to 18 km od Malagy (579 076 obyv.) a 31 km od Marbella (147 958 obyv.). Tato poloha poskytuje dobrou rovnováhu mezi klidnějším pobřežním životem a blízkostí větších měst s rozsáhlejšími službami a kulturní nabídkou.

Doprava a občanská vybavenost

Nemovitost je strategicky umístěna s dobrou dostupností k hlavním bodům zájmu. Dýchací vzdálenost k pláži Playa de Santa Ana je přibližně 600 metrů, s mírným sklonem terénu 6.7%. Letiště Málaga-Costa del Sol je vzdáleno asi 9 km. Supermarket je vzdálen pouhých 245 metrů a lékárna 402 metry, což zajišťuje pohodlí. V okolí se nachází několik golfových hřišť, nejbližší je Golf Benalmadena Pitch& Putt (3.4 km). Vlakové nádraží Benalmadena - Arroyo de la Miel je vzdáleno 800 metrů.

Vzdálenost k pláži 0.6 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 9 km
Gibraltar (GIB) 88 km
Benalmadena - Arroyo de la Miel 0.8 km
El Pinillo 2 km

Zdroj: OpenStreetMap, Google Maps

A garden filled with various cacti and succulents, showcasing a vibrant and diverse plant collection.

Příroda a podnebí

Exterior view of a municipal building with wooden doors and a sign reading "Museo Municipal.

Benalmádena se těší středomořskému klimatu s průměrnou roční teplotou 18.6°C. Počet slunečních hodin dosahuje historicky 3,888 hodin ročně, což umožňuje sezónu koupání trvající přibližně 4 měsíce, kdy teplota vody dosahuje 20°C. Nadmořská výška 53 metrů nad mořem přispívá k mírnému klimatu. Horský terén v blízkém okolí nabízí možnosti pro pěší turistiku, zatímco pobřežní poloha zaručuje charakteristické středomořské klima s mírnými zimami a teplými léty.

3888 Hodiny slunce/rok
4 Koupací sezóna (měsíce)
18.6°C Prům. roční teplota
53m Nadm. výška

Zdroj: Open-Meteo (2020, 2025 průměr)

Pláže a rekreace

Oblast Benalmádena nabízí přístup k několika plážím, včetně oceněných pláží s Modrou vlajkou jako Carvajal a Fuente de la Salud. Nejbližší pláží je Playa de Santa Ana (600 m). Pro milovníky golfu jsou k dispozici hřiště jako Golf Benalmadena Pitch& Putt (3.4 km). V okolí se nachází také 219 sportovních zařízení, včetně tenisových kurtů (Club de Raqueta, 0.7 km) a plaveckých bazénů (Piscina Municipal Virgen del Carmen, 3.3 km).

Pláže

  • Playa de Santa Ana 0.6 km
  • Playa de Bil Bil 0.7 km
  • Playa Malapesquera 1 km
  • Playa del Arroyo de la Miel y los Melilleros 1 km
  • Playa de las Verdas 1.3 km
  • Playa de Torre Vigía 1.9 km

Golf

  • Golf Benalmadena Pitch& Putt 2.7 km
  • Campo de Golf Miguel Ángel Jiménez 5.4 km
  • Club de Golf Málaga Parador 8.3 km
  • Lauro Golf 10.9 km

Sportovní zařízení

219 Dostupná zařízení

Zdroj: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Diamond-shaped sign with crown, castle, and water, featuring "Benalmadena" text.

Umístění v regionu

Průvodce oblastí: Benalmadena

Benalmádena is a town in Andalusia in southern Spain, 12 km west of Málaga, on the Costa del Sol between Torremolinos and Fuengirola.

Klíčová fakta

27.2 km² Rozloha

Podnebí

Měsíc Průměrná teplota Srážky
Leden 11.6°C 62 mm
Únor 11.9°C 64 mm
Březen 13.9°C 53 mm
Duben 15.9°C 36 mm
Květen 18.1°C 33 mm
Červen 22.2°C 7 mm
Červenec 25.6°C 1 mm
Srpen 25.9°C 2 mm
Září 22.7°C 9 mm
Říjen 18.9°C 52 mm
Listopad 15.0°C 77 mm
Prosinec 12.3°C 71 mm

Okolí a vybavenost

185 restaurant
5 school
27 pharmacy
22 bank
44 cafe
8 dentist

Nadmořská výška a Terén

53m Nadm. výška
0.6 km Vzdálenost k pláži
6.7% Sklon k pláži

Doprava

9 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
88 km Gibraltar (GIB)
398 km Alicante-Elche (ALC)
0.8 km Benalmadena - Arroyo de la Miel
2 km El Pinillo
3.7 km Torremuelle

Detaily projektu

Projekt 3 Bed Byt ve středním patře in Benalmadena
Město Benalmadena
Region Costa del Sol
Cena €460,000
Obývací plocha 147 m²
Cena za m² €3,129 / m²
Ložnice 3
Koupelny 2
Parkování Ano
Bazén Ano
Zahrada Ano
Stav výstavby key_ready
Vzdálenost k pláži 0.6 km
Dokončení 1989
Publikováno 2026-05-16

Ref: VL437073

Zdroj: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Shrnutí

  • Dokončený apartmán s 3 ložnicemi a 2 koupelnami v Benalmádeně.
  • Obytná plocha 147 m² s částečným výhledem na moře z terasy.
  • Součástí je garážové stání a přístup do společného bazénu a zahrad.
  • Blízkost pláží (229 m), obchodů (245 m) a letiště (9.3 km).
  • Lokalita v Torrequebradě nabízí klidnější atmosféru s veškerou vybaveností na dosah.

Regionální srovnání

Benalmádena je jednou z klíčových lokalit na Costa del Sol, která nabízí široké spektrum nemovitostí. V porovnání s projekty jako Blossom Hills (od 338 900 EUR) nebo Blossom (od 418 000 EUR), tento apartmán s cenou 460 000 EUR spadá do vyšší cenové kategorie, což může odrážet jeho velikost, polohu (blíže k moři) nebo stav (dokončený vs. ve výstavbě). Projekt Finca Dona Maria (od 430 000 EUR) je cenově bližší, ale detaily o jeho poloze a vybavení by byly nutné pro přesnější srovnání. Zatímco nové projekty jako Blossom Hills a Blossom mohou nabízet modernější designové prvky nebo energeticky úspornější technologie, tento dokončený apartmán poskytuje okamžitou dostupnost a zaběhnutou komunitní infrastrukturu s bazénem a zahradami. Lokalita v Torrequebradě je obecně považována za prestižnější než některé části Fuengiroly nebo Torremolinose, což se promítá do cenové hladiny a kvality služeb v okolí.