3 Bed Keskmise korruse korter in Benalmadena - Benalmadena,

3-magamistuba Keskmise korruse korter kohas Benalmadena

Seegevaatse kortere on 3-magamistoaga korter, mille elamispind on 147 m², asub Benalmadena Costal. See objekt, mis asub teisel rannajoonel, pakub osalist merevaadet ja on vaid kiviviske kaugusel paljudest mugavustest. See on valmis ja pakub mugavat elustiili koos juurdepääsuga kogukonna mugavustele, sealhulgas basseinile ja aedadele.

€460,000
3
Magamistuba
2
Vannituba
147 m²
Elupinda
€460,000
Hind
0.6 km
Kaugus rannast
Valmis
Ehitusjärk

Projekti analüüs

Asukoha, kodude, ehitusjärku ja tähelepanu punktide põhiomadused.

Asukoht

See elamukompleks asub otse rannikul, Benalmadena kesklinnast lühikese jalutuskäigu kaugusel. See pakub mugavat juurdepääsu kohalikele poodidele, restoranidele ja transpordile, luues elava ja ligipääsetava elukeskkonna, kus kõik vajalik on käe-jala juures.

Põhiplaan

See korter sobib inimestele, kes otsivad mugavust ja funktsionaalsust. Kolm magamistuba pakuvad ruumi perele või külalistele, samas kui kaks vannituba tagavad igapäevase mugavuse. Elutuba avaneb terrassile, pakkudes ruumi vaba aja veetmiseks.

Olek

Objekt on valmis ja koheselt saadaval. See tähendab, et ostjad saavad kolida kohe pärast omandamisprotsessi lõpetamist, ilma ooteajata. Korter on heas seisukorras ja sellel on kaasaegsed mugavused.

Tähelepanu punktid

See objekt ei paku täielikku merevaadet, vaid osalist vaadet rannikule. Samuti puudub projektis otsene juurdepääs esimesele rannajoonale, kuigi rand on lähedal. Parkimiskoht on olemas, kuid see on üks garaažikoht, mitte mitu parkimiskohta.

Elustiil & ümbrus

See elukoht sobib ideaalselt paaridele või väikestele peredele, kes otsivad rannikuäärset elustiili koos mugavustega. Need, kes hindavad praktilisust, leiavad, et lähedal asuvad supermarketid ja teeninduspunktid muudavad igapäevaelu lihtsaks. Samuti sobib see inimestele, kes soovivad nautida Vahemere kliimat ja eluviisi, kuid samas säilitada head ühendused suuremate linnade ja lennujaamadega. Korteri valmisolek tähendab, et see sobib ka neile, kes soovivad kiiresti sisse kolida või alustada renditulu teenimist. Spordihuvilised leiavad rõõmu lähedal asuvatest spordikompleksidest ja golfiväljakutest, samas kui need, kes otsivad rahulikumat eluviisi, saavad nautida ranna lähedust ja kogukonna rohelisi alasid.

Ehituskvaliteet

Korter on heas seisukorras ja valmis elamiseks. Selles on moderniseeritud Ameerika stiilis köök, mis on täielikult varustatud, ning avar ja valgusküllane elutuba-söögitoaga, mis avaneb terrassile. Magamistoad on varustatud sisseehitatud riidekappidega, tagades piisavalt hoiuruumi. Korteris on kliimaseade, mis tagab mugavuse aastaringselt. Vannitoad on samuti heas seisukorras. Privaatne terrass pakub ruumi väljas lõõgastumiseks ja nautimiseks. Üldine viimistlustase peegeldab hooldatud elamispinda, mis on valmis uusi omanikke vastu võtma.

Ümbrus & elustiil

Hind & saadavus

Objekt on hinnaga 460 000 eurot ja on kohe saadaval. See on 3-magamistoaga korter, mille elamispind on 147 m². Hind sisaldab garaažikohta. Korter asub hoone neljandal korrusel, millele pääseb liftiga. Selle hinna ja suuruse juures pakub see potentsiaalsele ostjale väärtuslikku pakkumist Costa del Solil, eriti arvestades selle ranna lähedust ja kogukonna mugavusi.

€460,000
Hind
3
Magamistuba
147 m²
Elupinda
2
Vannituba

Ümbrus & elustiil

See elamukoht Benalmadena Costal pakub tasakaalustatud elustiili, kus mugavus kohtub Vahemere eluviisiga. Päevad mööduvad kergesti, alustades hommikukohvi nautimisega terrassil, kust avaneb osaline merevaade. Lähedal asuvate poodide ja restoranide tõttu on igapäevased toimingud lihtsad. Linnaelanikele pakub see piirkond rahulikku pelgupaika, samal ajal kui aktiivsematele inimestele on lähedal spordikeskused ja rannad. Ühistranspordi ühendused võimaldavad lihtsat juurdepääsu naaberlinnadele nagu Málaga ja Fuengirola, muutes selle elukohaks, mis sobib nii püsielanikele kui ka puhkajatele.

TaInfot

Asukoht & ümbrus: Benalmadena

Ümbrus & ligipääs

Benalmadena Costa elu keerleb ranna ja kohalike mugavuste ümber. Elamukompleks asub strateegiliselt, pakkudes kiiret juurdepääsu Playa Malapesquerale (229 m) ja Playa de Santa Anale (588 m). Lähedal asuv supermarket (245 m) ja apteek (402 m) tagavad igapäevaste vajaduste täitmise. Lisaks on piirkonnas hea valik restorane (185) ja kohvikuid (44), mis rahuldavad erinevaid maitseid. Tervishoiuteenused on samuti käeulatuses, haigla asub 3,4 km kaugusel. Spordihuvilistele pakuvad huvi lähedal asuvad spordikeskused ja mitmed golfiväljakud. Piirkond on hästi ühendatud avaliku transpordiga, millel on 9 liini ja 15 peatust, sealhulgas rongijaamad Benalmadena - Arroyo de la Miel (0,8 km).

Kaart & asukoht

See kaart näitab Benalmadena asukohta Costa del Soli rannikul, Málaga provintsis. See rõhutab objekti lähedust randadele, nagu Playa Malapesquera ja Playa de Santa Ana, samuti olulistele mugavustele nagu supermarketid ja transpordisõlmed, sealhulgas Málaga lennujaam.

Alt text: White stupa with golden spire, steps leading up, clear blue sky, mountainous background.

Asukoht piirkonnas

Benalmadena asub Costa del Soli rannikul, Málaga provintsis, olles ümbritsetud elavate linnade ja looduslike maastikega. See asub strateegiliselt 18 km kaugusel Málaga linnast (579 076 elanikku) ja 31 km kaugusel Marbella linnast (147 958 elanikku). See positsioon pakub elanikele tasakaalustatud juurdepääsu suurte linnade mugavustele ja elule, samal ajal kui nad elavad rahulikumal rannikualal. Lähedus teistele populaarsetele sihtkohtadele, nagu Fuengirola, muudab selle piirkonna atraktiivseks elukohaks.

Ligipääs & teenused

See objekt asub Rand-Benalmadena, Málaga provintsis. Sellel on suurepärane juurdepääs rannikule, lähim rand Playa Malapesquera asub vaid 229 meetri kaugusel. Lähim supermarket on 245 meetri kaugusel ja apteek 402 meetri kaugusel, mis tagab igapäevase mugavuse. Málaga lennujaam (AGP) on vaid 9,3 km kaugusel, mis pakub rahvusvahelist ühendust. Golfihuvilistele on lähedal mitmeid golfiväljakuid, sealhulgas Golf Benalmadena Pitch& Putt (3,4 km). Piirkond on hästi teenindatud ühistranspordiga, sealhulgas 9 bussiliini ja lähedal asuvad rongijaamad, muutes reisimise piirkonnas lihtsaks.

Kaugus rannast 0.6 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 9 km
Gibraltar (GIB) 88 km
Benalmadena - Arroyo de la Miel 0.8 km
El Pinillo 2 km

Allikas: OpenStreetMap, Google Maps

A garden filled with various cacti and succulents, showcasing a vibrant and diverse plant collection.

Loodus & kliima

Exterior view of a municipal building with wooden doors and a sign reading "Museo Municipal.

Benalmadena piirkond naudib Vahemere kliimat, kus keskmised temperatuurid jäävad vahemikku 12, 26 °C. Aastaringselt on keskmiselt 3888 päikesetundi, mis toetab pikka ujumishooaega, mis kestab umbes neli kuud, mil veetemperatuur püsib üle 20 °C. Elamispind asub 53 meetri kõrgusel merepinnast, pakkudes meeldivat vaadet ja tasakaalustatud temperatuuri. Mere lähedus pakub ka värskendavat briisi, eriti suvekuudel. Piirkonna maastik on segu rannikualast ja tagamaast, pakkudes võimalusi nii rannategevusteks kui ka tasandikel jalutamiseks.

3888 Päikesetunde/aasta
4 Ujumishooaeg (kuud)
18.6°C Kesk. aasta temp.
53m Kõrgus

Allikas: Open-Meteo (2020, 2025 keskmine)

Rannad & vaba aeg

See objekt asub strateegiliselt paljude randade ja vaba aja veetmise võimaluste läheduses. Lähimad rannad on Playa Malapesquera (229 m), Playa de Santa Ana (588 m) ja Playa de Benalmádena (1,1 km). Lisaks on piirkonnas kaks Blue Flag randa: Carvajal ja Fuente de la Salud. Golfihuvilistele on läheduses mitmeid golfiväljakuid, sealhulgas Golf Benalmadena Pitch& Putt (3,4 km). Piirkonnas on ka mitmeid spordikeskusi, nagu Club de Raqueta (0,7 km) ja Polideportivo Arroyo de la Miel (1,0 km), mis pakuvad mitmesuguseid sporditegevusi.

Rannad

  • Playa de Santa Ana 0.6 km
  • Playa de Bil Bil 0.7 km
  • Playa Malapesquera 1 km
  • Playa del Arroyo de la Miel y los Melilleros 1 km
  • Playa de las Verdas 1.3 km
  • Playa de Torre Vigía 1.9 km

Golf

  • Golf Benalmadena Pitch& Putt 2.7 km
  • Campo de Golf Miguel Ángel Jiménez 5.4 km
  • Club de Golf Málaga Parador 8.3 km
  • Lauro Golf 10.9 km

Spordirajatised

219 Saadaolevad rajatised

Allikas: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Diamond-shaped sign with crown, castle, and water, featuring "Benalmadena" text.

Asukoht piirkonnas

Piirkonna info: Benalmadena

Benalmádena is a town in Andalusia in southern Spain, 12 km west of Málaga, on the Costa del Sol between Torremolinos and Fuengirola.

Peamised faktid

27.2 km² Pindala

Kliima

Kuu Keskmine temp Sademed
Jaanuar 11.6°C 62 mm
Veebruar 11.9°C 64 mm
Märts 13.9°C 53 mm
Aprill 15.9°C 36 mm
Mai 18.1°C 33 mm
Juuni 22.2°C 7 mm
Juuli 25.6°C 1 mm
August 25.9°C 2 mm
September 22.7°C 9 mm
Oktoober 18.9°C 52 mm
November 15.0°C 77 mm
Detsember 12.3°C 71 mm

Lähedalasuvad teenused

185 restaurant
5 school
27 pharmacy
22 bank
44 cafe
8 dentist

Kõrgus ja maastik

53m Kõrgus
0.6 km Kaugus rannast
6.7% Kalle rannani

Transport

9 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
88 km Gibraltar (GIB)
398 km Alicante-Elche (ALC)
0.8 km Benalmadena - Arroyo de la Miel
2 km El Pinillo
3.7 km Torremuelle

Projekti detailid

Projekt 3 Bed Keskmise korruse korter in Benalmadena
Linn Benalmadena
Piirkond Costa del Sol
Hind €460,000
Elupinda 147 m²
Hind/m² €3,129 / m²
Magamistuba 3
Vannituba 2
Parkimine Jah
Bassein Jah
Aed Jah
Ehitusjärk key_ready
Kaugus rannast 0.6 km
Valmimine 1989
Avaldatud 2026-05-16

Ref: VL437073

Allikas: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Kokkuvõte

  • Valmis 3-magamistoaga korter, 147 m², Benalmadena Costal.
  • Osline merevaade ja terrassiga, vaid 229 m rannast.
  • Asub mugavalt lähedal poodidele, restoranidele ja transpordile.
  • Hoone pakub lifti, ühist basseini ja aedasid.
  • Hind 460 000 €, sisaldab garaažikohta.

Piirkondlik võrdlus

Benalmadena pakub võrreldes naaberpiirkondadega mitmeid eeliseid. Hinnad, nagu näha võrreldavate projektide puhul nagu Blossom Hills (alates 338 900 €), Blossom (alates 418 000 €) ja Finca Dona Maria (alates 430 000 €), varieeruvad, kusjuures see objekt, hinnaga 460 000 €, asetub pisut kõrgemale, mis võib peegeldada selle otse rannikule lähedust ja valmisolekut. Benalmadena eristub oma ainulaadse elanikkonna (78 338 elanikku 2025. aastal) ja tiheda mugavustega, sealhulgas 185 restorani ja 27 apteeki 2 km raadiuses, võrreldes näiteks suurema ja rahvarohkema Málaga või eksklusiivsema Marbella'ga. Piirkonna keskmine aastane temperatuur (18,6 °C) ja 3888 päikesetundi aastas on sarnased kogu Costa del Solil, kuid Benalmadena pakub sageli paremat tasakaalu ligipääsetavuse (9,3 km lennujaamast) ja elukvaliteedi vahel, eriti selle suurlinna mugavuste ja rahuliku rannikuelustiili kombinatsiooni tõttu.

Korduma kippuvad küsimused

Millised on peamised erinevused selle objekti ja teiste sarnaste pakkumiste vahel Benalmadenas?