3 Bed דירה בקומה אמצעית in Benalmadena ב- Benalmadena,

3-חדר שינה דירה בקומה אמצעית ב- Benalmadena

דירה זו, הממוקמת בלב העיר היפה בנלמדנה, מציעה חווית מגורים יוצאת דופן על קו החוף. עם 147 מ"ר בנויים, היא משלבת עיצוב מודרני, נוחות מרבית ומיקום ללא תחרות, במרחק צעדים ספורים מהים ומכל השירותים החיוניים. ממוקמת בקו השני של החוף, באזור היוקרתי של טורקברדה, הדירה מבטיחה איכות חיים גבוהה וגישה קלה לכל מה שהקוסטה דל סול מציעה.

€460,000
3
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
147 m²
שטח דירה
€460,000
מחיר
0.6 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הנכס ממוקם באזור טורקברדה, בנלמדנה, כשורה בתוך סביבה אורבנית תוססת. הקרבה לים, במרחק של כ-229 מטר מהחוף, מעניקה גישה מהירה לפינות חמד ציבוריות. השכונה משלבת מגורים עם נוחות אורבנית, כאשר שירותים חיוניים כמו סופרמרקטים ובתי מרקחת נגישים במרחק הליכה קצר.

תוכנית דירה

דירה זו מתאימה לאלו המחפשים נוחות אורבנית בשילוב עם קרבה לים. שלושת חדרי השינה, כולל יחידת הורים עם נוף לים, מספקים מרחב למשפחות. המרפסת הפרטית, יחד עם גישה לבריכה וגנים קהילתיים, מבטיחים סגנון חיים מהנה ומגוון, המתאים למגורים קבועים או לחופשות.

סטטוס בנייה

הבניין נמצא במצב בנייה מוכן, המציע תהליך רכישה פשוט וישיר. הדירה ממוקמת בקומה הרביעית, נגישה באמצעות מעלית. אין שלבי בנייה נוספים או תאריכי סיום לציפייה, מה שמאפשר כניסה מיידית לבית חדש.

נקודות לדיון

הדירה ממוקמת בקומה הרביעית, ללא גישה ישירה לקרקע. הנוף לים הוא חלקי, ולא מדובר בנכס על קו החוף הראשון. השכונה אורבנית, ולכן ייתכן רעש מסוים בשעות השיא. כמו כן, למרות היותה באזור חוף, היא מוקפת במבני מגורים אחרים.

אורח חיים וסביבה

דירה זו מתאימה לאנשים המחפשים בית קבע פעיל או בית נופש בקרבת הים והעיר. היא אידיאלית למשפחות צעירות בזכות הקרבה לבתי ספר ולמתקני שעשועים לילדים, וכן למשפחות מבוגרות יותר המחפשות נוחות ללא צורך ברכב לכל פעילות. זוגות המחפשים מקום מפלט עם גישה לחוף ולמסעדות, או משקיעים המחפשים נכס להשכרה לתיירים, ימצאו כאן פוטנציאל. גם חובבי ספורט ייהנו מהגישה למגרשי ספורט, גולף ומתקני מים. המרחב הפנימי והחיצוני, יחד עם מתקני הקהילה, מספקים מענה למגוון צרכים וסגנונות חיים.

איכות בנייה וגימור

הדירה מציגה רמת גימור טובה, עם דגש על פונקציונליות ונוחות. המטבח בסגנון אמריקאי, פתוח ומאובזר במלואו, כולל מכונת כביסה. הסלון והפינת אוכל מוארים ורחבים, ומובילים למרפסת פרטית. חדרי השינה, כולל יחידה עם נוף לים, מצוידים בארונות מובנים. שני חדרי אמבטיה מלאים משלימים את הפריסה הפנימית. המפרט הטכני כולל מיזוג אוויר. למרות שהבניין אינו חדש לחלוטין, מצב הדירה תואר כטוב, עם תחזוקה ראויה. פנים הדירה נהנה מאור טבעי רב.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הדירה מוצעת במחיר של 460,000 אירו, המשקף את מיקומה המבוקש ואת גודלה (147 מ"ר). המחיר כולל חניה פרטית. כיוון שהבניין כבר מוכן, הזמינות מיידית. המחיר נתון לשינויים בהתאם לתנאי השוק, אך כרגע הוא מייצג הזדמנות לרכוש דירה באזור מבוקש. יש לבדוק זמינות עדכנית מול המתווך.

€460,000
מחיר
3
חדרי שינה
147 m²
שטח דירה
2
חדרי אמבטיה

סביבה ואורח חיים

הנכס ממוקם בטורקברדה, אזור מוכר בבנלמדנה, המשלב נוחות עירונית עם קרבה טבעית לים. הסביבה האורבנית מבטיחה שכל הצרכים היומיומיים, החל מקניות בסופרמרקט (245 מ') ועד לביקור בבית מרקחת (402 מ'), ייענו בקלות. מערכת התחבורה הציבורית הענפה, הכוללת 9 קווי אוטובוס ו-15 תחנות, מקלה על ההתניידות באזור וחיבורו לערים הסמוכות כמו מלאגה ופואנגירולה. הקרבה לבתי ספר כמו Torrequebrada International School (500 מ') הופכת את האזור לאטרקטיבי גם למשפחות. למרות המרקם האורבני, האזור מציע גם מרחבי פנאי, כולל גנים קהילתיים, מגרשי ספורט וקרבה לטיילות ולחופי הים, כגון פלאיה דה סנטה אנה (588 מ').

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Benalmadena

סביבה ונגישות

החיים בבנלמדנה, ובפרט באזור טורקברדה, מתאפיינים בשילוב של נגישות אורבנית וסגנון חיים ים-תיכוני. הסביבה הקרובה מציעה ריכוז גבוה של שירותים חיוניים: סופרמרקט Lidl במרחק הליכה, בתי מרקחת, בנקים ובתי קפה. הקרבה למרכזי ספורט כמו Club de Raqueta (0.7 ק"מ) ולמוסדות חינוך בינלאומיים כמו Torrequebrada International School (0.5 ק"מ) משפרת את איכות החיים, במיוחד למשפחות. מרכזי קניות ובילוי כמו Puerto Marina נמצאים במרחק נסיעה קצר, ומוסיפים למגוון האפשרויות. העירייה משקיעה בתחזוקת השטחים הציבוריים והגנים, היוצרים אווירה נעימה ומטופחת.

מפה ומיקום

הנכס ממוקם באזור בנלמדנה, על קו החוף המרכזי של קוסטה דל סול. המפה ממחישה את הקרבה של הדירה לים, לחופי רחצה, ולשירותים עירוניים חיוניים כגון סופרמרקטים ובתי מרקחת. היא מציגה גם את נגישות התחבורה הציבורית ואת המרחק לנמל התעופה של מלאגה, מה שמדגיש את חשיבות המיקום לנוחות וניידות.

Alt text: White stupa with golden spire, steps leading up, clear blue sky, mountainous background.

מיקום באזור

בנלמדנה ממוקמת על קו החוף של קוסטה דל סול, בין טורמולינוס לפואנגירולה. מיקומה המרכזי, כ-12 ק"מ מערבית למלאגה, מעניק לה גישה נוחה לעיר הבירה האזורית. מלאגה, עם אוכלוסייתה הגדולה (579,076 תושבים) והאטרקציות שלה, נמצאת במרחק נסיעה קצר. מצד שני, העיר האלגנטית מרבייה, הידועה באתרי היוקרה שלה, ממוקמת במרחק של כ-31 ק"מ. מיקום זה מאפשר ליהנות מהשקט והנוחות של עיירת חוף, תוך שמירה על קשר קרוב עם המרכזים האורבניים הגדולים והפעילים של אנדלוסיה.

נגישות ושירותים

הקרבה לנמל התעופה של מלאגה (9.3 ק"מ בקו אווירי) הופכת את הגישה לבינלאומית לנוחה במיוחד. תחנות הרכבת הקרובות, כמו Benalmadena - Arroyo de la Miel (0.8 ק"מ), מספקות חיבור יעיל לרשת התחבורה האזורית, כולל קו C-1 לכיוון מלאגה ופואנגירולה. תשעה קווי אוטובוס ו-15 תחנות אוטובוס פזורות באזור, ומציעות אלטרנטיבה נוחה להתניידות ללא רכב. מסלולי הליכה ואופניים לאורך החוף מחברים את האזור למרכזי נופש נוספים. עבור חובבי גולף, מספר מסלולים נמצאים במרחק נסיעה קצר: Golf Benalmadena Pitch& Putt (3.4 ק"מ) ו-Campo de Golf Miguel Ángel Jiménez (4.9 ק"מ).

מרחק מהים 0.6 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 9 km
Gibraltar (GIB) 88 km
Benalmadena - Arroyo de la Miel 0.8 km
El Pinillo 2 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

A garden filled with various cacti and succulents, showcasing a vibrant and diverse plant collection.

טבע ואקלים

Exterior view of a municipal building with wooden doors and a sign reading "Museo Municipal.

בנלמדנה מתאפיינת באקלים ים-תיכוני מתון, עם ממוצע טמפרטורות שנתי של 18.6 מעלות צלזיוס. טווח הטמפרטורות נע בין 12°C בחורף ל-26°C בקיץ, מה שמאפשר ליהנות מהחוץ לאורך רוב ימות השנה. עונת הרחצה בים נמשכת כארבעה חודשים, כאשר טמפרטורת המים עולה על 20°C. כמות שעות השמש השנתית, העומדת על כ-3,888 שעות, מבטיחה ימים בהירים רבים. גובה העיר, 53 מטר מעל פני הים, והקרבה לים משפיעים על מזג האוויר, ומספקים בריזה נעימה בימי הקיץ החמים. שיפוע מתון של 6.7% לכיוון החוף מציע גישה נוחה, אך דורש מעט מאמץ בעלייה.

3888 שעות שמש/שנה
4 עונת שחייה (חודשים)
18.6°C טמפ' שנתית ממוצעת
53m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

הקרבה לים היא מאפיין מרכזי של מגורים כאן. חוף Playa de Santa Ana נמצא במרחק של 588 מטרים, וזכה בעבר לדגל כחול, המעיד על איכותו. חופים נוספים כמו Playa Malapesquera (229 מ') ו-Playa de Benalmádena (1.1 ק"מ) זמינים להנאה. בנוסף למתקני הספורט בתוך המתחם הקהילתי, כגון מגרשי ספורט, האזור מציע מגוון רחב של פעילויות. חובבי גולף יכולים ליהנות ממספר קורסים קרובים, כולל Golf Benalmadena Pitch& Putt (3.4 ק"מ). מתקני ספורט נוספים, כמו מועדוני רכיבה על אופניים ומרכזי ספורט ימי, זמינים באזור.

חופים

  • Playa de Santa Ana 0.6 km
  • Playa de Bil Bil 0.7 km
  • Playa Malapesquera 1 km
  • Playa del Arroyo de la Miel y los Melilleros 1 km
  • Playa de las Verdas 1.3 km
  • Playa de Torre Vigía 1.9 km

Golf

  • Golf Benalmadena Pitch& Putt 2.7 km
  • Campo de Golf Miguel Ángel Jiménez 5.4 km
  • Club de Golf Málaga Parador 8.3 km
  • Lauro Golf 10.9 km

מתקני ספורט

219 מתקנים זמינים

מקור: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Diamond-shaped sign with crown, castle, and water, featuring "Benalmadena" text.

מיקום באזור

מדריך אזור: Benalmadena

Benalmádena is a town in Andalusia in southern Spain, 12 km west of Málaga, on the Costa del Sol between Torremolinos and Fuengirola.

עובדות מרכזיות

27.2 km² שטח

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 11.6°C 62 mm
פברואר 11.9°C 64 mm
מרץ 13.9°C 53 mm
אפריל 15.9°C 36 mm
מאי 18.1°C 33 mm
יוני 22.2°C 7 mm
יולי 25.6°C 1 mm
אוגוסט 25.9°C 2 mm
ספטמבר 22.7°C 9 mm
אוקטובר 18.9°C 52 mm
נובמבר 15.0°C 77 mm
דצמבר 12.3°C 71 mm

שירותים בסביבה

185 restaurant
5 school
27 pharmacy
22 bank
44 cafe
8 dentist

גובה ושטח

53m גובה
0.6 km מרחק מהים
6.7% שיפוע לחוף

תחבורה וגישה

9 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
88 km Gibraltar (GIB)
398 km Alicante-Elche (ALC)
0.8 km Benalmadena - Arroyo de la Miel
2 km El Pinillo
3.7 km Torremuelle

פרטי הפרויקט

פרויקט 3 Bed דירה בקומה אמצעית in Benalmadena
עיר Benalmadena
אזור Costa del Sol
מחיר €460,000
שטח דירה 147 m²
מחיר למ"ר €3,129 / m²
חדרי שינה 3
חדרי אמבטיה 2
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 0.6 km
סיום 1989
פורסם 2026-05-16

Ref: VL437073

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

סיכום

  • דירה מרווחת (147 מ"ר) עם 3 חדרי שינה ו-2 חדרי אמבטיה.
  • מיקום פריים בקו שני של החוף, טורקברדה, בנלמדנה, עם נוף חלקי לים.
  • גישה נוחה לשירותים, חנויות, בתי ספר וחופי ים במרחק הליכה.
  • מתקנים קהילתיים הכוללים בריכה, גנים, מגרשי ספורט ושטחי פיקניק.
  • חניה פרטית כלולה במחיר, עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית ונמל התעופה.

השוואה אזורית

בנלמדנה מציעה איזון ייחודי בין מגורים עירוניים לבין סגנון חיים חופי, דבר שמבדיל אותה מאזורים אחרים בקוסטה דל סול. בהשוואה לפרויקטים כמו Blossom Hills (החל מ-338,900 אירו) ו-Blossom (החל מ-418,000 אירו), גם הם בבנלמדנה, המחיר של 460,000 אירו עבור דירה זו משקף את גודלה, מיקומה בקו השני של החוף ואת המתקנים הקהילתיים שהיא מציעה. פרויקט Finca Dona Maria, במחיר התחלתי של 430,000 אירו, עשוי להציע אפשרויות דומות, אך יש לבחון את פרטי הנכסים הספציפיים. בעוד שמלאגה מציעה חיים עירוניים עשירים, ובנאלמאדנה היא עיר חוף תוססת, אזורים פנימיים יותר או עיירות קטנות יותר לאורך החוף עשויים להציע מחירים נמוכים יותר אך גם פחות נגישות לשירותים ולחוף. המחיר כאן מתאים למי שמחפש איכות חיים גבוהה, קרבה לכל השירותים, וגישה נוחה לים, תוך מינוף של סביבה מבוססת ומוכרת.

שאלות נפוצות

האם יש קירבה לים?
כן, הדירה ממוקמת בקו השני של החוף, עם חופים במרחקים שונים, החל מ-229 מטר.
מהי הנגישות לנמל התעופה של מלאגה?
נמל התעופה של מלאגה נמצא במרחק של כ-9.3 קילומטר בקו אווירי, ונגיש בקלות באמצעות תחבורה יבשתית.