4 Bed Önálló villa in Ciudad Quesada -ben Ciudad Quesada,

4-hálószoba Önálló villa itt: Ciudad Quesada

Ez a 2020-ban épült, kortárs, négy hálószobás, leválasztott villa Ciudad Quesada központi részén található. Az ingatlan elegáns dizájnt, tágas tereket és rendkívül keresett elhelyezkedést kínál. A modern építészetet a mindennapi kényelemmel ötvöző villa ideális otthon, állandó tartózkodási hely vagy luxus nyaraló céljára. Dél-keleti tájolása egész napos napsütést biztosít.

€699,000
4
Hálószoba
3
Fürdőszoba
153 m²
Lakótér
€699,000
Ár
Kulcskész
Építési státusz

Projekt elemzés

A helyszín, otthonok, projekt fázis és a fontosabb tudnivalók jellemzői.

Elhelyezkedés

A villa egy csendes zsákutcában helyezkedik el, nem messze Ciudad Quesada központjától. Ez a stratégiai elhelyezkedés biztosítja a helyi üzletek, kávézók és szolgáltatások könnyű elérhetőségét, miközben nyugodt lakókörnyezetet is garantál. A környék a kényelem és a pihenés egyensúlyát kínálja.

Alaprajz

Ez az ingatlan azoknak a vásárlóknak felel meg, akik tágas, modern otthont keresnek, amely alkalmas családok számára, vendégek fogadására, vagy akár kiadásra. A négy hálószoba, a napos teraszok és a magán medence kényelmes életmódot tesz lehetővé.

Projekt státusz

Az ingatlan 2020-ban épült, modern építészeti stílusban. Az építés befejeződött, így az ingatlan azonnal birtokba vehető. A villát jó állapotban tartották, készen áll az új tulajdonosok fogadására, akik élvezhetik az új építésű ingatlanok előnyeit.

Fontos tudnivalók

Az ingatlan nem kínál közvetlen tengeri kilátást vagy tengerparti elhelyezkedést. A repülőtértől való távolság, valamint a nagyobb városok közelsége repülővel utazóknak átgondolást igényelhet. A területen egy autó hasznos lehet a teljes kényelem érdekében.

Életmód és környék

Ez az ingatlan ideális választás lehet azok számára, akik egy jól felszerelt, modern otthont keresnek Spanyolországban, ahonnan könnyen elérhetők a mindennapi szükségletek és a kikapcsolódási lehetőségek. Ideális lehet második otthonként, családi házzá, vagy akár befektetésként kiadás céljából. Azoknak is megfelel, akik értékelik a napos éghajlatot és a mediterrán életmódot, de továbbra is fontos számukra a kényelmes hozzáférés a városi szolgáltatásokhoz. A négy hálószoba nagyobb családoknak vagy vendégekkel gyakran rendelkező személyeknek kínál teret.

Építési minőség és burkolatok

A 2020-ban épült villa modern építészeti stílusban készült, és kiváló minőségű kivitelezéssel rendelkezik. A belső terek tágasak és világosak, nagy ablakokkal, amelyek beengedik a természetes fényt. A nyitott terű konyha minőségi készülékekkel van felszerelve. A fürdőszobákban padlófűtés található, a légkondicionálás pedig meleg és hideg funkcióval is rendelkezik. A tetőtéri szolárium panorámás kilátást nyújt a környékre. A napkollektorok hozzájárulnak az energiahatékonysághoz, melynek besorolása 'B'.

Környék és életmód

Ár és elérhetőség

Ez a 4 hálószobás, 3 fürdőszobás leválasztott villa 699 000 euróért érhető el. Az ingatlan 153 m² lakóterülettel rendelkezik egy 504 m²-es telken. A feltüntetett ár az ingatlan jelenlegi állapotára vonatkozik, amely azonnal beköltözhető. A magasabb árfekvés tükrözi az ingatlan méretét, modern kialakítását és a központi elhelyezkedést Ciudad Quesadában.

€699,000
Ár
4
Hálószoba
153 m²
Lakótér
3
Fürdőszoba

Környék és életmód

Ciudad Quesada egy élénk környék, amely a kényelem és a rekreáció keverékét kínálja. A mindössze 860 méterre lévő szupermarket és 819 méterre lévő gyógyszertár megkönnyíti a mindennapi bevásárlást. A környék 35 éttermével és 17 kávézójával bőséges étkezési lehetőségeket kínál. A 2,3 km-re lévő kórház és a számos más, 2 km-es körzetben található szolgáltatás, mint például 7 gyógyszertár és 10 bank, biztosítja a lakosok kényelmét és biztonságát. A 22 méteres tengerszint feletti magasság kellemes klímát eredményez.

Információkérése

Elhelyezkedés és környék: Ciudad Quesada

Környék és megközelíthetőség

Ciudad Quesada egy dinamikus lakóövezet, amely kényelmes elérést biztosít a helyi létesítményekhez. A mindössze 860 méterre található szupermarket és a 819 méterre lévő gyógyszertár megkönnyíti a mindennapi életet. A számos étterem és kávézó kellemes kikapcsolódási lehetőséget kínál. Az egészségügyi létesítmények, mint a 2,3 km-re lévő kórház, további biztonságérzetet nyújtanak. A környék a hegyvidéki környezet és a tengerpart közelségének előnyeit ötvözi.

Térkép és helyszín

Ciudad Quesada, Alicante tartományban található, a Costa Blanca déli részén. Ez a térkép a projekt stratégiai elhelyezkedését mutatja be a környező városok, tengerpartok és a főbb közlekedési útvonalak viszonylatában. A 27 km-re lévő Alicante-Elche repülőtér könnyű megközelíthetőséget biztosít.

Detailed topographic map with labeled features and terrain.

Hely a régióban

Ciudad Quesada Alicante tartományban, a Costa Blanca régióban található. A nagyobb városok, mint Elche (22 km), Murcia (36 km) és Alicante (38 km) közelsége kiváló összeköttetést és kulturális lehetőségeket kínál. A tengerpart viszonylag közel van, de a terület belföldi elhelyezkedése egyedi hangulatot kölcsönöz a környéknek, ötvözve a nyugalmat a városi kényelemmel.

Megközelíthetőség és szolgáltatások

A villa 5,6 km-re fekszik a legközelebbi strandoktól, mint a Platja del Montcaio és a Platja del Camp. A golf szerelmesei számára a Club de Golf La Finca 7,1 km-re, a Club de Golf Villamartín pedig 15 km-re található. Az Alicante-Elche repülőtér körülbelül 27 km-re (légvonalban) helyezkedik el, míg a Valencia repülőtér 158 km-re van. A helyszínen EV-töltőállomás is elérhető 3,7 km-en belül. A nyilvános közlekedés 9 vonallal és 5 megállóval biztosított.

Alicante-Elche (ALC) 27 km
Valencia (VLC) 158 km

Forrás: OpenStreetMap, Google Maps

Természet és éghajlat

A régió évi átlaghőmérséklete 18,8°C, a napos órák száma pedig kiemelkedő, évi 3843 óra. A mediterrán éghajlatnak köszönhetően a fürdési szezon körülbelül 5 hónapig tart, amikor a víz hőmérséklete meghaladja a 20°C-ot. A 22 méteres tengerszint feletti magasság kellemes klímát biztosít, a hegyvidék közelsége pedig egyedi természeti környezetet teremt. A helyi ünnepnapok száma (32/év) a gazdag kulturális életre utal.

3843 Napsütéses órák/év
5 Fürdőszezon (hónapok)
18.8°C Éves átlaghőm.
22m Tengerszint feletti magasság

Forrás: Open-Meteo (2020, 2025 átlag)

Strandok és szabadidő

A legközelebbi strandok, mint a Platja del Montcaio és a Platja del Camp, 5,6 km távolságra találhatók. A golfrajongókat a Club de Golf La Finca (7,1 km) és a Club de Golf Villamartín (15 km) várja. A vízi sportok kedvelői számára a Port Esportiu Marina de les Dunes 7,6 km-re kínál lehetőséget. Sportlétesítmények, mint a Centro Deportivo La Raqueta, 3,4 km-re, és a Polideportivo municipal El Molino 3,5 km-re találhatóak, kielégítve a sportolási igényeket.

Golf

  • Club de Golf La Finca 6.9 km
  • Club de Golf Villamartín 14.9 km

Forrás: OpenStreetMap

Hely a régióban

Helyszín útmutató: Ciudad Quesada

Quesada is a district of the San Carlos canton, in the Alajuela province of Costa Rica. It is the head city of the canton of San Carlos. Although Ciudad Quesada is the official name, it is commonly referred to by the area name of San Carlos. Ciudad Quesada is also the most populous city in the canton of San Carlos.

Legfontosabb tudnivalók

100m Tengerszint feletti magasság

Éghajlat

Hónap Átl. hőmérséklet Csapadékmennyiség
Január 11.9°C 23 mm
Február 12.6°C 14 mm
Március 14.6°C 26 mm
Április 16.6°C 23 mm
Május 19.7°C 15 mm
Június 23.2°C 12 mm
Július 26.1°C 1 mm
Augusztus 26.4°C 12 mm
Szeptember 23.7°C 52 mm
Október 20.1°C 26 mm
November 15.6°C 37 mm
December 12.3°C 30 mm

Közeli szolgáltatások

35 restaurant
1 school
7 pharmacy
10 bank
17 cafe
2 dentist

Magasság és Terep

22m Tengerszint feletti magasság

A közelben

Ev Charging

Golfpályák

Kikötők

Sportközpontok

Közlekedés

27 km Alicante-Elche (ALC)
158 km Valencia (VLC)
367 km Malaga-Costa del Sol (AGP)

Projekt részletei

Projekt 4 Bed Önálló villa in Ciudad Quesada
Város Ciudad Quesada
Régió Costa Blanca
Ár €699,000
Lakótér 153 m²
Ér m² ár €4,568 / m²
Hálószoba 4
Fürdőszoba 3
Parkolás Nem
Medence Igen
Kert Igen
Építési státusz key_ready
Átadás 1970
Közzétéve 2026-05-23

Ref: VL894491

Forrás: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Összefoglaló

  • Modern, 2020-ban épült 4 hálószobás villa magán medencével.
  • Központi elhelyezkedés Ciudad Quesadában, közel üzletekhez és éttermekhez.
  • Tágas, világos belső terek minőségi kivitelezéssel.
  • Tetőterasz panorámás kilátással, napkollektorokkal és 'B' energiaosztállyal.
  • Ideális állandó lakóhelynek, nyaralónak vagy befektetésnek.

Regionális összehasonlítás

Ciudad Quesada, ahol ez a villa található, egy népszerű lakóövezet a Costa Blanca déli részén, Alicante tartományban. Más, hasonló árkategóriájú projektekhez képest ez az ingatlan kiemelkedik 4 hálószobájával és 3 fürdőszobájával, ami tágasabb teret kínál a pihenésre és vendéglátásra. A 'VILLAS LAS LAGUNAS' projekt Ciudad Quesadában, 579 000 eurótól kezdődő áron, hasonló elhelyezkedést kínál, de általában kisebb telkekkel és kevesebb hálószobával. A 'CITY-ISLAND' (690 000 euró) szintén itt található, és hasonló árú, de az építési stílus eltérhet. Az 'AVENIDA NACIONES' projekt magasabb árfekvésű (879 000 euró), ami valószínűleg exkluzívabb elhelyezkedést vagy nagyobb méretet tükröz. Ez a villa egyensúlyt kínál a méret, a modern kivitelezés és az ár között egy kényelmes, városi környezetben.

Gyakran Ismételt Kérdések

Mennyire alkalmas ez az ingatlan állandó lakóhelyként?
Az ingatlan minden szükséges kényelmi funkcióval rendelkezik, mint például légkondicionálás, fűtés és közelség a szolgáltatásokhoz, ami alkalmassá teszi állandó lakóhelyként.