Ця нерухомість продана Переглянути схожу нерухомість у Benijofar
4 Bed Окрема вілла in Benijofar в Benijofar, Окрема вілла (Окрема вілла)

4-спальня Вілла в Benijofar

Цей окремий будинок (Окрема вілла) розташований у муніципалітеті Беніхофар провінції Аліканте. Він пропонує близько 475 м² житлової площі та ділянку площею 495 м². Об'єкт знаходиться в міській зоні, де лікарня та супермаркет знаходяться в пішій доступності, що забезпечує зручність для повсякденного життя. Наявність приватного басейну та сонячної тераси (солярію) дозволяє органічно поєднати закритий та відкритий простір, забезпечуючи комфорт протягом усього року.

€1,495,000 Продано
Ця нерухомість більше не доступна
4
Спальні
4
Ванні кімнати
475 m²
Житлова площа
€1,495,000 Продано
Ціна

Аналіз проекту

Основні характеристики локації, будинків, етапу будівництва та важливі нюанси.

Розташування

Об'єкт розташований у житловому районі Беніхофара на рівнинній місцевості на висоті приблизно 22 метри над рівнем моря. Це міське середовище, де поруч знаходяться інші будинки та магазини, але сама ділянка забезпечує приватність. Найближчий берег моря знаходиться на відстані приблизно 8 км, а поле для гольфу, на відстані 5,2 км, що забезпечує доступ до курортних зон та моря.

Планування

З чотирма спальнями та чотирма ванними кімнатами, цей будинок підходить для сімейного проживання або розміщення гостей. Підвал з гаражем та додатковим простором може бути використаний для зберігання речей або як додаткова житлова кімната. Центральне опалення, кондиціонери та система очищення води для всього будинку підвищують рівень комфорту та гігієни.

Статус проекту

Будинок продається повністю мебльованим (Fully Furnished), з повністю обладнаною кухнею та меблями, готовими для використання. Сучасний архітектурний стиль з приватною терасою та сонячною терасою на даху розроблений з урахуванням легкості обслуговування, а подвійне скління забезпечує належну теплоізоляцію.

Важливі нюанси

Цей об'єкт не розташований на узбережжі, і щоб дістатися до пляжу, потрібно подолати приблизно 8 км. Оскільки це міська зона, слід враховувати повсякденні міські звуки, якщо ви шукаєте повну тишу. Також це окрема вілла, тому вона не включає спільні курортні послуги (спа-центри, ресторани тощо) на території.

Стиль життя та оточення

Цей будинок підходить для великих сімей або компаній друзів, оскільки в кожній кімнаті забезпечено приватність. Поле для гольфу в радіусі 5 км буде цікавим для любителів цього спорту. Підвал можна переобладнати під домашній офіс або студію. Беніхофар має невелику українську громаду, але, в цілому, підходить для тих, хто шукає глибоке занурення в іспанське життя.

Якість будівництва

У ванних кімнатах та інтер'єрі використані високоякісні плитка та дерево, що додає сучасному дизайну тепла. Центральне опалення та кондиціонування готують будинок до зимового холоду та літньої спеки. Особливістю є встановлена система очищення води для всього будинку, що гарантує якість питної води.

Оточення та стиль життя

Ціна та наявність

Ціна становить від 1 495 000 євро. У порівнянні з подібними об'єктами в провінції Аліканте та новими будинками в районі, ця ціна враховує значну площу (475 м²) та ділянку (495 м²). Для порівняння, проєкт FALCO 8 в Беніссі коштує від 4 250 000 євро, а вілли в Альтеа (Altea), від 6 490 000 євро, що робить цей об'єкт відносно доступним.

€1,495,000 Продано
Ціна
4
Спальні
475 m²
Житлова площа
4
Ванні кімнати

Оточення та стиль життя

На першому поверсі є простора вітальня та обідня зона, великі скляні двері якої виходять безпосередньо до зони приватного басейну. Ви можете снідати на терасі та прямо йти плавати, а на другому поверсі розташовані три спальні. На верхньому рівні знаходиться солярій з панорамним видом, ідеальний для сонячних ванн. У підвалі є гараж і сховище. Щоденні потреби також задовольняються легко: супермаркет приблизно за 600 м, а аптека, за 200 м.

Запитати інформацію

Розташування та оточення: Benijofar

Оточення та доступність

Об'єкт знаходиться в житловому районі міста Беніхофар, поруч є школи та ресторани. Наявність лікарні в межах 95 метрів є великою перевагою. Беніхофар, це невелике місто з населенням близько 3 700 осіб, де влітку проходять місцеві фестивалі, поєднуючи тихе життя з активністю громади.

Карта та розташування

Ця карта показує доступність з центру Беніхофара. Узбережжя (наприклад, Гуардамар) знаходиться приблизно за 8 км, а до нього можна легко дістатися через шосе A-7. Поруч знаходяться поля для гольфу та зони відпочинку.

A modern hotel with a pool, featuring spacious rooms and a scenic view.

Розташування в регіоні

Беніхофар знаходиться в районі Вега-Баха-дель-Сегура і розташований всередині країни Коста-Бланки. Він забезпечує доступ до прибережних курортів (Оріуела, Торрев'єха), зберігаючи при цьому спокій внутрішньої міської зони.

Доступність та інфраструктура

Відстань до моря становить приблизно 7,9, 8,0 км по прямій, що займає близько 15 хвилин на машині. Найближче поле для гольфу, Club de Golf La Finca (5,2 км). Аеропорт Аліканте-Ельче (ALC) знаходиться приблизно за 27 км. Публічний транспорт представлений 9 автобусними маршрутами та 5 зупинками поруч.

Alicante-Elche (ALC) 26 km
Valencia (VLC) 157 km

Джерело: OpenStreetMap, Google Maps

Modern building with flags, blue sky, and street view.

Природа та клімат

Alt text: Modern room with city view, featuring large windows and a balcony.

Середня річна кількість сонячних годин становить близько 3843, а середня температура, 18,8°C. Протягом 5 місяців вода нагрівається до 20°C і вище, що дозволяє довго користуватися відкритим басейном. Низька висота над рівнем моря та рівний рельєф захищають від сильних вітрів.

3843 Сонячних годин/рік
5 Сезон купання (міс.)
18.8°C Сер. річна темп.
11m Висота

Джерело: Open-Meteo (2020, 2025 середнє)

Пляжі та відпочинок

Найближчі пляжі, Platja del Montcaio та Platja de La Roqueta (приблизно 8 км). Поруч також є публічний басейн (Piscina Municipal) всього за 500 м. Для відпочинку поруч (1 км) знаходиться муніципальний спортивний центр (Polideportivo municipal El Molino).

Golf

  • Club de Golf La Finca 6.5 km

Джерело: OpenStreetMap

Alt text: Outdoor fountain with a church and clear blue sky in the background.

Розташування в регіоні

Гід по району: Benijofar

Benijófar is a municipality in the comarca of Vega Baja del Segura in the Valencian Community, Spain.

Ключові факти

4.4 km² Площа

Клімат

Місяць Сер. температура Опади
Січень 10.9°C 31 mm
Лютий 11.5°C 21 mm
Березень 14.2°C 27 mm
Квітень 16.5°C 27 mm
Травень 19.6°C 26 mm
Червень 23.6°C 9 mm
Липень 26.5°C 3 mm
Серпень 26.8°C 3 mm
Вересень 24.0°C 23 mm
Жовтень 19.5°C 40 mm
Листопад 15.1°C 37 mm
Грудень 11.5°C 30 mm

Інфраструктура поруч

41 restaurant
1 school
7 pharmacy
10 bank
17 cafe
2 dentist

Висота і рельєф

11m Висота

Транспорт

26 km Alicante-Elche (ALC)
157 km Valencia (VLC)
368 km Malaga-Costa del Sol (AGP)

Деталі проекту

Проект 4 Bed Окрема вілла in Benijofar
Місто Benijofar
Регіон Costa Blanca
Ціна €1,495,000 Продано
Житлова площа 475 m²
Ціна за м² €3,147 / m²
Спальні 4
Ванні кімнати 4
Паркінг Так
Басейн Так
Сад Ні
Статус будівництва sold
Здача 1970
Опубліковано 2026-05-16

Ref: VL537676

Джерело: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Резюме

  • Площа ділянки 495 м², площа будівлі 475 м²
  • Міське розташування, лікарня за 95 м, супермаркет за 661 м
  • Приватний басейн та панорамний солярій
  • 4 спальні та багатофункціональний підвал
  • Приблизно 27 км до аеропорту Аліканте

Порівняння в регіоні

Схожі об'єкти в регіоні, такі як FALCO 8 в Беніссі (від 4 250 000 євро) або вілли в Альтеа (від 6 490 000 євро), мають значно вищу ціну. Цей об'єкт за 1 495 000 євро є більш доступним, враховуючи його площу. Однак Беніхофар не має виходу до моря, тому його локація відрізняється від прибережних міст.

Часті питання

Чи має цей будинок вид на море?
Ні, цей об'єкт знаходиться в континентальному місті Беніхофар. Найближче море (пляжі) знаходиться на відстані приблизно 7,9 км по прямій лінії.
Який найближчий аеропорт?
Найближчим є аеропорт Аліканте-Ельче (ALC), який знаходиться приблизно за 27 км по прямій лінії.
Чи є парковка?
Так, у підвалі є гараж.
Чи продавати будинок з меблями?
Так, ця вілла продається повністю мебльованою (Fully Furnished).
Чи є басейн?
Так, будинок має власний приватний басейн.
Чи можна ходити в магазин пішки?
Так, супермаркет знаходиться приблизно за 661 метрів, що є пішою доступністю.
Яка ціна покупки?
Ціна починається від 1 495 000 євро.
Що потрібно для купівлі нерухомості в Іспанії?
Потрібно отримати номер NIE (ідентифікаційний номер іноземця) та відкрити банківський рахунок в Іспанії. Зазвичай це допомагає зробити юрист під час процесу купівлі.