5 Bed דירה בקומה אמצעית in La Quinta ב- La Quinta,

5-חדר שינה דירה בקומה אמצעית ב- La Quinta

דירה מפוארת בת 5 חדרים, הממוקמת בלה קינטה, מלגה, מציעה חווית מגורים מודרנית. עם שטח בנוי של 310 מ"ר, הדירה מספקת מרחב נדיב, המשלב עיצוב עכשווי עם נוחות. הפרויקט, שנמצא בשלב בנייה מוכנה, ממוקם בסביבה עירונית תוססת, המבטיחה גישה נוחה למגוון שירותים, תוך שמירה על קרבה לחוף הים ולאטרקציות אזוריות.

€2,750,000
5
חדרי שינה
4
חדרי אמבטיה
310 m²
שטח דירה
€2,750,000
מחיר
2.3 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

סיכום

  • דירת 5 חדרים מרווחת (310 מ"ר) בלה קינטה, מלגה.
  • במרחק הליכה מהחוף וממרכזי קניות ושירותים.
  • קרבה לשדה התעופה של מלגה (6.2 ק"מ).
  • בנייה חדשה עם סטנדרטים מודרניים וגימור איכותי.
  • גישה נוחה למתקני פנאי, כולל גולף וספורט ימי.

השוואה אזורית

בהשוואה לפרויקטים אחרים באזור קוסטה דל סול, כגון Aquamar בטורה דל מר (החל מ-€269,950), Lantana Residencial במיחס (החל מ-€205,000), ו-Etherna Homes 2 באסטפונה (החל מ-€259,000), דירה זו בלה קינטה, מלגה, ממוקמת בטווח מחיר גבוה משמעותית. המחיר של 2,750,000 אירו משקף את גודלה הנדיב (310 מ"ר), מספר החדרים (5), והמיקום הפרימיום שלה. בעוד שהפרויקטים האחרים מציעים אפשרויות נגישות יותר, דירה זו מכוונת לשוק יוקרתי יותר, ככל הנראה למשקיעים או רוכשים המחפשים מרחב, פרטיות ומתקנים ברמה גבוהה יותר, כמו גם קרבה ייחודית לשירותים אורבניים ולחוף הים. השוק בלה קינטה, בהתאם לנתוני 3,916 העסקאות, מציג פעילות ענפה, אך המחיר כאן משקף את האופי הייחודי של הנכס.

שאלות נפוצות

האם הדירה ממוקמת בבניין גבוה או נמוך?
הדירה ממוקמת ברצפה אמצעית בבניין.
מה המרחק לשדה התעופה של מלגה?
המרחק משדה התעופה של מלגה-קוסטה דל סול (AGP) הוא כ-6.2 ק"מ בקו אווירי.
אילו מערכות שליטה חכמה קיימות בדירה?
הדירה כוללת מערכת דומטיקה לשליטה על תאורה, חימום ותריסי אבטחה, עם אפשרות שליטה באמצעות אפליקציה.
מהי המשמעות של 'Breamm rating for Sustainability'?
זהו תקן בינלאומי להערכת קיימות של מבנים, המתייחס להיבטים סביבתיים, חברתיים וכלכליים של הפרויקט.
האם ישנם מתקני ספורט זמינים בפרויקט?
הפרויקט כולל את מועדון הספורט והבריאות El Lago, המציע מגוון פעילויות ספורט. בנוסף, קיימים מתקני ספורט נוספים בקרבת מקום.
האם המחיר כולל חניה ומחסן?
הדירה מגיעה עם 4 מקומות חניה ו-2 מחסנים.
מה שלב הבנייה הנוכחי של הדירה?
הדירה מוכנה למגורים (Gereed).
האם ניתן להגיע לחוף הים ברגל?
כן, הדירה ממוקמת במרחק הליכה מהחוף, עם שיפוע מתון של 0.8% לכיוונו.

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הדירה ממוקמת בלה קינטה, קרוב לחוף הים, ומציעה שילוב של מגורים עירוניים ושלווה. המיקום מאפשר גישה נוחה ברגל לשירותים חיוניים, וכן קרבה לאטרקציות תיירותיות ופנאי, מה שהופך אותה לבסיס נוח לחיי יום-יום.

תוכנית דירה

עם 5 חדרי שינה ו-4 חדרי רחצה, הדירה מתאימה למשפחות או לאלו הזקוקים למרחב נוסף. הפריסה הפנימית, בשטח של 310 מ"ר, מאפשרת פונקציונליות ונוחות, עם אפשרויות רבות להתאמה אישית של החללים השונים.

סטטוס בנייה

הדירה הינה חלק מפרויקט שנבנה לאחרונה ונמצא בשלב בנייה מוכנה (Gereed). הבנייה החדשה מבטיחה סטנדרטים מודרניים של איכות, יעילות אנרגטית וטכנולוגיות בית חכם, ומספקת חווית מגורים עדכנית.

נקודות לדיון

הדירה ממוקמת בבניין עם בריכה משותפת. למרות שהפרויקט מציע נוף לים, יש לקחת בחשבון כי הדירה ממוקמת ברצפה אמצעית. בנוסף, המידע הזמין אינו מציין פרטים לגבי חימום או קירור ספציפיים מעבר למערכות בסיסיות.

אורח חיים וסביבה

דירה זו מתאימה למי שמחפש מגורים מרווחים באזור עירוני תוסס, עם דגש על קרבה לשירותים ולחוף הים. היא אידיאלית למשפחות גדולות או לאנשים הזקוקים למשרד ביתי או לאורחים. הקרבה לשדה התעופה (6.2 ק"מ) ולמספר חופי ים, כגון פלאיה דה סן אנדרס (1.3 ק"מ) ופלאיה דה לה מלגואטה (2.9 ק"מ), הופכת אותה לאופציה נוחה עבור מי שמרבה בנסיעות או אוהב בילוי על שפת הים. בנוסף, עם 79 בתי מרקחת, 43 מסעדות ו-20 בנקים בטווח של 2 ק"מ, היא מתאימה למי שמעריך נוחות וזמינות של שירותים. 32 ימי החג המקומיים בשנה מוסיפים גיוון תרבותי.

איכות בנייה וגימור

הדירה מציעה סטנדרט בנייה גבוה, כפי שמשתקף מנתונים כמו קיום מערכת מיזוג אוויר (חם/קר), חימום תת-רצפתי (כולל בחדרי הרחצה), ושימוש בחלונות עם זיגוג משולש לבידוד תרמי. הגימור הטבעי של עץ ואבן, המוזכר בתיאור הפרויקט, מוסיף אלמנט אסתטי. מערכת בית חכם (Domotica) לשליטה על תאורה, תריסים ומיזוג, יחד עם ריבוי חללי אחסון (ארונות מובנים), משקפים מחשבה על נוחות ופונקציונליות. המרפסת המכוסה (128 מ"ר) מהווה הרחבה של אזור המגורים, ומספקת מרחב חיצוני נוסף. איכות הגימור מתבטאת גם בפרטים כמו מערכת ריכוך מים, תריסי אלומיניום וגישה נוחה למעלית.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

דירה זו, המוצעת במחיר התחלתי של 2,750,000 אירו, משקפת את מיקומה היוקרתי וגודלה של הנכס. היא כוללת 5 חדרי שינה ו-4 חדרי רחצה, ומשתרעת על פני 310 מ"ר של שטח פנימי, בתוספת מרפסת רחבה. המחיר ביחס לשטח ולמתקנים המוצעים, כמו גם מיקומה באזור מבוקש, ממקם אותה ברמת מחיר גבוהה בשוק. מחירי דירות דומים באזור עשויים להשתנות בהתאם לגודל, מיקום ספציפי בבניין, ומתקנים נוספים.

€2,750,000
מחיר
5
חדרי שינה
310 m²
שטח דירה
4
חדרי אמבטיה

סביבה ואורח חיים

המיקום בלה קינטה, מלגה, מציע סגנון חיים אורבני עם יתרונות של קרבה לים. העובדה ששירותים רבים, כולל בנק, בית מרקחת ומרכזים ספורטיביים, נמצאים במרחק הליכה, מקלה על חיי היום-יום. בנוסף, קרבה לכבישים ראשיים ולתחבורה ציבורית משפרת את הנגישות למקומות נוספים באזור. קרבתה של הדירה ל-3.916 עסקאות נדל"ן קודמות מצביעה על שוק פעיל ומתפתח באזור. גובה של 23 מטר מעל פני הים מספק אוויר נעים ונוף פנורמי, יחד עם שיפוע מתון של 0.8% לכיוון החוף, מה שמקל על הגישה לחוף הים.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: La Quinta

סביבה ונגישות

האזור העירוני של לה קינטה, מלגה, מציע סביבת מגורים דינמית. עם 111 מטר בלבד עד לסופרמרקט, 225 מטר עד לעמדת טעינה לרכב חשמלי, ו-24 מטר עד לבית מרקחת, השירותים הבסיסיים נמצאים בהישג יד. קרבה לבתי ספר (80 יסודיים, 59 תיכונים) ולמרכזי בריאות (17) מצביעה על התאמה למשפחות. 43 המסעדות ו-24 בתי הקפה בטווח של 2 ק"מ מעשירים את חיי הפנאי. 96 מלונות עם 12,814 מיטות באזור מעידים על פוטנציאל תיירותי, אך גם על זמינות של שירותים לתיירים. 8 קווי תחבורה ציבורית ו-50 תחנות אוטובוס מבטיחים ניידות נוחה.

מפה ומיקום

המיקום המוצג במפה ממחיש את הקרבה של הפרויקט לחוף הים, לשדה התעופה של מלגה (AGP), ולמרכזי ערים סמוכים. הוא מדגיש את הנגישות הנוחה לשירותים חיוניים ולמתקני פנאי, ומספק תמונה ויזואלית של הסביבה העירונית והטבעית.

Aerial view of a cityscape with buildings, streets, and greenery.

מיקום באזור

לה קינטה ממוקמת באופן אסטרטגי במחוז מלגה, על קו החוף של קוסטה דל סול. היא ממוקמת בין הערים הגדולות יותר, ומציעה גישה נוחה אליהן. קרבתה לעיר מלגה עצמה (מרחק נסיעה קצר) מאפשרת גישה נוחה לשירותים עירוניים, תרבות ופנאי. המיקום גם מספק נקודת יציאה נוחה לטיולים באזורים הסובבים, כולל עיירות חוף ציוריות ואזורים הרריים.

נגישות ושירותים

הקרבה לשדה התעופה של מלגה (6.2 ק"מ) מקלה על נסיעות בינלאומיות. מספר חופי ים, כולל פלאיה דה סן אנדרס (1.3 ק"מ) ופלאיה דה לה מיסריקורדיה (2.1 ק"מ), נגישים בקלות. אזור זה מציע גם מגוון אפשרויות פנאי, כולל מרכזי ספורט כמו אסקואלה דה טניס קורטיחו אלטו (0.3 ק"מ) ומגרש כדורגל (0.6 ק"מ). למחפשי פעילות ירוקה, קיימים מספר מגרשי גולף באזור, כגון קלאב דה גולף מלגה פרדור (6.7 ק"מ). תחנות רכבת כמו ברבארלה (1.2 ק"מ) וסיודאד דה לה חוסטיסיה (1.3 ק"מ) מספקות קישוריות נוספת.

מרחק מהים 2.3 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 5 km
Gibraltar (GIB) 101 km
Barbarela 1.2 km
Ciudad de la Justicia 1.3 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

Storefront of MANGO with mannequins and clothing display, large windows, and entrance.

טבע ואקלים

A large, elegant hotel with a central courtyard, featuring multiple rooms and a scenic view.

האקלים בלה קינטה, מלגה, נעים לאורך כל השנה, עם טמפרטורות ממוצעות הנעות בין 12°C ל-27°C, ובממוצע שנתי של 18.5°C. עונת הרחצה נמשכת כ-4 חודשים, כאשר טמפרטורת המים עולה על 20°C. הגובה של 23 מטר מעל פני הים מבטיח זרימת אוויר טובה ופחות לחות. השיפוע המתון (0.8%) לכיוון הים מקל על הגישה לחוף, והמיקום הדרומי של הדירה מבטיח חשיפה טובה לשמש.

4 עונת שחייה (חודשים)
18.5°C טמפ' שנתית ממוצעת
23m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

הקרבה לים היא יתרון בולט, עם מספר חופים במרחק הליכה או נסיעה קצרה: פלאיה דה סן אנדרס (1.3 ק"מ), פלאיה דה לה מיסריקורדיה (2.1 ק"מ) ופלאיה דה לה מלגואטה (2.9 ק"מ). אזור זה מציע גם מתקני פנאי מגוונים, כולל מרכזי ספורט כמו אסקואלה דה טניס קורטיחו אלטו (0.3 ק"מ) ומגרשי גולף כמו קלאב דה גולף מלגה פרדור (6.7 ק"מ). המרינות הסמוכות, כמו IGY Málaga Marina (4.0 ק"מ), מציעות אפשרויות נוספות לפעילויות ימיות.

חופים

  • Playa de la Misericordia 2.3 km
  • Playa de San Andrés 2.4 km
  • Playa Sacaba Beach 3.2 km
  • Playa de Guadalmar 4.8 km

Golf

  • Club de Golf Málaga Parador 5.9 km
  • Club de Golf de Guadalhorce 6.3 km
  • Campo de Golf Miguel Ángel Jiménez 8.5 km
  • Golf Benalmadena Pitch& Putt 14.6 km

מקור: OpenStreetMap

Aerial view of a two-story building with a red-tiled roof, surrounded by palm trees and mountains.

מיקום באזור

מדריך אזור: La Quinta

La Quinta is a desert resort city in Riverside County, California, United States. Located between Indian Wells and Indio, it is one of the nine cities of the Coachella Valley. The population was 37,558 at the 2020 census, up from 37,467 at the 2010 census.

עובדות מרכזיות

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים שעות שמש
ינואר 12.5°C 62 mm 177h
פברואר 13.2°C 56 mm 201h
מרץ 14.9°C 66 mm 216h
אפריל 16.9°C 41 mm 249h
מאי 19.8°C 23 mm 291h
יוני 23.6°C 4 mm 336h
יולי 26.1°C 0 mm 342h
אוגוסט 26.7°C 3 mm 312h
ספטמבר 23.8°C 25 mm 261h
אוקטובר 19.9°C 61 mm 213h
נובמבר 15.8°C 77 mm 177h
דצמבר 13.4°C 88 mm 156h

שירותים בסביבה

43 restaurant
79 pharmacy
20 bank
24 cafe
9 dentist

גובה ושטח

23m גובה
2.3 km מרחק מהים
0.8% שיפוע לחוף

תחבורה וגישה

5 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
101 km Gibraltar (GIB)
386 km Alicante-Elche (ALC)
1.2 km Barbarela
1.3 km Ciudad de la Justicia
1.3 km El Torcal
2.3 km Estación de Autobuses de Málaga
3.5 km Estación de Muelle Heredia

פרטי הפרויקט

פרויקט 5 Bed דירה בקומה אמצעית in La Quinta
עיר La Quinta
אזור Costa del Sol
מחיר €2,750,000
שטח דירה 310 m²
מחיר למ"ר €8,870 / m²
מרפסת 128 m²
חדרי שינה 5
חדרי אמבטיה 4
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 2.3 km
סיום 2022
פורסם 2026-05-23

Ref: VL592674

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Noa Shapiro
Noa Shapiro
יועץ נדל"ן

נועה שפירו מלווה באופן אישי לקוחות דוברי עברית ברכישת נכס בספרד. היא מבטיחה תהליך שקוף, מובן ונטול דאגות.

נציג רב-לשוני בסיוע בינה מלאכותית. הפנייה שלך מטופלת על ידי הצוות שמאחורי אתר זה.

מענה תוך 24 שעות

מעוניין?

השאר פרטים וקבל מידע על זמינות, מחירים ותוכניות דירות.

נתונים טכניים
שטח בנוי: 310 מ"ר.
מספר חדרי שינה: 5.
מרחק משוער מהחוף: 1.3 ק"מ (פלאיה דה סן אנדרס).
גובה מעל פני הים: 23 מטר.
שיפוע לכיוון החוף: 0.8% (שטוח).
בקש פרטים WhatsApp