2 Bed Vidējā stāva dzīvoklis in Marbella rajons: Marbella,

2-guļamistaba Vidējā stāva dzīvoklis pilsētā Marbella

Šis projekts atrodas dinamiskā Marbeljas pilsētā, Malagas provincē, Andalūzijā. Piedāvājot mūsdienīgu dzīvesstilu, tas ir iekārtots ar augstas kvalitātes apdari un nodrošina plašu skatu uz jūru. Ēka ir gatava, piedāvājot gatavu risinājumu tiem, kas meklē ērtības un piekļuvi pludmalei. Projekts integrējas reģiona pievilcībā, piedāvājot gan mieru, gan pilsētas tuvumu.

€945,000
2
Guļamistabas
2
Vannasistabas
96 m²
Dzīvojamā platība
€945,000
Cena
0.7 km
Līdz pludmalei
Gatava dzīvošanai
Būvstāvoklis

Kopsavilkums

  • Atrašanās vieta pirmajā līnijā pie pludmales Marbeljā ar tiešu piekļuvi jūrai.
  • Pilnībā renovēts un mēbelēts dzīvoklis ar 2 guļamistabām un dienvidu puses terasi.
  • Viegla piekļuve pilsētas ērtībām, restorāniem, veikaliem un veselības aprūpei.
  • Laba sasniedzamība, 33 km attālumā no Malagas lidostas un netālu no golfa laukumiem.
  • Mūsdienīgs dzīvesstils Vidusjūras klimata zonā ar bagātīgu atpūtas piedāvājumu.

Reģionālā salīdzinājuma

Salīdzinot ar citiem projektiem Marbeljas reģionā, piemēram, Royal River (no €698,000) un Zew (no €740,000), Romana Playa ar sākuma cenu €945,000 atrodas augstākajā cenu segmentā. Šī atšķirība galvenokārt skaidrojama ar Romana Playa unikālo atrašanās vietu tieši pie pludmales, piedāvājot retu piekļuvi jūrai un plašu skatu, kas bieži vien ir augstāk novērtēts. Lai gan Isla Bela piedāvā līdzīgu ekskluzivitāti, Romana Playa pozicionējas kā gatavs, renovēts risinājums, kas var piesaistīt pircējus, kuri nevēlas gaidīt vai veikt papildu renovācijas. Cenu atšķirība attiecībā pret Royal River un Zew norāda uz privilēģiju atrasties pirmajā līnijā pie pludmales, kas Marbeljas tirgū ir galvenais faktors, nosakot īpašuma vērtību.

Bieži uzdotie jautājumi

Vai šis projekts ir piemērots pastāvīgai dzīvošanai vai tikai kā brīvdienu īpašums?
Projekts ir piemērots gan pastāvīgai dzīvošanai, gan kā brīvdienu īpašums, pateicoties tā atrašanās vietai pilsētā ar visām nepieciešamajām ērtībām un tuvumam pludmalei.
Kāds ir transporta savienojums uz lidostu?
Malaga-Costa del Sol lidosta atrodas aptuveni 33 km attālumā, nodrošinot vieglu piekļuvi starptautiskajiem lidojumiem.
Vai dzīvoklī ir gaisa kondicionēšana?
Jā, dzīvoklī ir gaisa kondicionēšana, kas nodrošina komfortu gan vasarā, gan ziemā.
Kāds ir nekustamā īpašuma tirgus Marbeljā?
Marbeljas nekustamā īpašuma tirgus ir aktīvs un pieprasīts, īpaši piekrastes zonās, piedāvājot stabilu vērtību un potenciālu.
Kādas ir koplietošanas ērtības?
Projekts piedāvā koplietošanas baseinu un koplietošanas dārzu, nodrošinot papildu atpūtas iespējas.
Kādi ir papildu komunālie maksājumi?
Papildu komunālie maksājumi var ietvert uzturēšanas maksu par koplietošanas telpām, nodokļus un komunālos pakalpojumus, piemēram, ūdens un elektrības patēriņu.
Kāds ir pirkšanas process nekustamajam īpašumam Spānijā?
Pirkšanas process parasti ietver rezervācijas līgumu, līguma noslēgšanu pie notāra un īpašuma reģistrēšanu.
Cik tālu ir līdz tuvākajam pludmalei?
Tuvākā pludmale, El Alicate, atrodas 644 metru attālumā.

Projekta analīze

Atslēgas informācija par atrašanās vietu, mājām, projekta posmu un uzmanības punktiem.

Atrašanās vieta

Projekts atrodas tikai dažu soļu attālumā no pludmales, iecienītā Romans Playa kompleksā Elviria pludmalē. Tā atrašanās vieta nodrošina tiešu piekļuvi jūrai un pludmales dzīvesstilam, vienlaikus atrodoties pilsētas vidē ar viegli sasniedzamām ērtībām.

Plānojumi

Šis piedāvājums ir piemērots personām vai pāriem, kas novērtē piekļuvi pludmalei un pilsētas ērtības. Divas guļamistabas un divas vannasistabas nodrošina komfortu ikdienas dzīvē, savukārt dienvidu puses terase ar skatu uz jūru piedāvā mierīgu atpūtas vietu.

Projekta status

Ēka ir pabeigta un gatava nodošanai. Tas nozīmē, ka potenciālie pircēji var iebraukt nekavējoties, bez gaidīšanas laika, kas raksturīgs jaunajiem projektiem. Viss ir gatavs lietošanai, nodrošinot tūlītēju baudījumu no jaunajām mājām.

Uzmanības punkti

Šis projekts nepiedāvā plašas ģimenes rezidences ar vairāk nekā divām guļamistabām vai privātu dārzu. Tas nav piemērots tiem, kas meklē izolāciju no pilsētas dzīves, jo atrodas pilsētas vidē ar aktīvu apkārtni.

Dzīvesveids un apkārtne

Šis piedāvājums ir piemērots tiem, kas meklē aktīvu dzīvesstilu ar tiešu piekļuvi jūrai un pilsētas ērtībām. Ja jūs novērtējat iespēju doties pastaigā gar pludmali katru rītu, pusdienot kādā no daudzajiem tuvējiem restorāniem vai viegli sasniegt lielveikalus un aptiekas, šī vieta varētu būt piemērota jums. Tā ir arī pievilcīga izvēle tiem, kas bieži ceļo, ņemot vērā lidostas tuvumu. Vecāka gadagājuma cilvēkiem vai tiem, kas dod priekšroku transportlīdzekļa nelietošanai ikdienā, šī atrašanās vieta ir ideāla, jo daudzas svarīgas vietas ir sasniedzamas kājām vai ar velosipēdu. Tāpat tas ir piemērots tiem, kas meklē stabilu ieguldījumu nekustamajā īpašumā piekrastes zonā ar augstu tūrisma potenciālu.

Būvniecības kvalitāte

Dzīvoklis ir pilnībā mēbelēts un renovēts, nodrošinot augstu kvalitāti un komfortu. Tas ietver pilnībā aprīkotu virtuvi ar modernām nerūsējošā tērauda ierīcēm un gaišu dzīvojamo zonu, kas ved uz dienvidu puses terasi. Vannasistabas ir aprīkotas ar augstas kvalitātes santehniku un apdari. Iebūvētie skapji nodrošina papildu uzglabāšanas vietu. Kopumā apdare ir orientēta uz mūsdienīgu estētiku un praktisku ikdienas lietošanu, pievēršot uzmanību detaļām un komfortam.

Apkārtne un dzīvesveids

Cena un pieejamība

Šis 2 guļamistabu dzīvoklis ir pieejams par sākuma cenu €945,000. Cenas diapazons var atšķirties atkarībā no konkrētās vienības atrašanās vietas ēkā, skata un jebkādām papildu funkcijām. Ņemot vērā atrašanās vietu pirmajā līnijā pie pludmales Marbeljā, šī cena atspoguļo pieprasīto īpašumu šajā ekskluzīvajā reģionā. Pieejamība ir balstīta uz pašreizējo tirgus situāciju un var mainīties.

€945,000
Cena
2
Guļamistabas
96 m²
Dzīvojamā platība
2
Vannasistabas
€950
Nekustamā īpašuma nodoklis/gadā
€370
Atkritumu izvešana/gadā

Apkārtne un dzīvesveids

Šī vieta piedāvā pievilcīgu līdzsvaru starp pludmales piekļuvi un pilsētas ērtībām. Ikdienas dzīve šeit ir raksturota ar vieglu piekļuvi restorāniem, veikaliem un veselības aprūpei, kas atrodas pastaigas attālumā. Apkārtējā pilsētas vide nodrošina aktīvu atmosfēru, savukārt tuvums jūrai piedāvā iespējas atpūtai un relaksācijai. Tas ir piemērots tiem, kas vēlas baudīt Vidusjūras klimatu un dzīvesstilu, nezaudējot piekļuvi nepieciešamajām ērtībām. Dzīves ritms šeit ir saistīts ar saules gaismu un jūras tuvumu, piedāvājot gan mierīgas rīta pastaigas gar krastu, gan dinamiskus vakarus pilsētas centros.

Pieprasīt informāciju

Atrašanās vieta: Marbella

Apkārtne

Dzīve šajā Marbeljas rajonā piedāvā daudzveidīgu pieredzi. Pilsētas vide nodrošina vieglu piekļuvi dažādiem pakalpojumiem, tostarp 138 restorāniem, 29 aptiekām un 20 bankām, kas atrodas 2 km rādiusā. Tuvumā esošās slimnīcas (1.6 km) un skolas (41 pamatskola, 28 vidusskola) apmierina ikdienas vajadzības. Sabiedriskais transports ar 50 pieturām un 11 līnijām nodrošina ērtu pārvietošanos. Šī apkārtne ir ideāli piemērota tiem, kas meklē dinamiku un ērtības, vienlaikus baudot Vidusjūras piekrastes dzīvesstilu.

Karte un atrašanās vieta

Šī karte parāda projekta atrašanās vietu Marbeljas piekrastē. Tā izceļ tuvumu pludmalei, pilsētas ērtībām un galvenajiem transporta mezgliem, piemēram, lidostai. Šī vizualizācija palīdz saprast projekta stratēģisko pozīciju reģionā.

Cozy beachfront room with ocean view, wooden deck, and sunset.

Novietojums reģionā

Šis projekts atrodas Marbeljas pašā sirdī, kas ir slavena piekrastes pilsēta Malagas provincē. Tā pozicionēšana nodrošina vieglu piekļuvi citām nozīmīgām pilsētām reģionā: Malāga atrodas 47 km attālumā, Alhesirasa, 66 km, bet Chereza de la Frontera, 113 km. Šī centrālā atrašanās vieta ļauj baudīt Marbeljas piedāvājumu, vienlaikus nodrošinot iespēju izpētīt apkārtējās Andalūzijas pērles.

Satiksme un infrastruktūra

Projekta atrašanās vieta ir stratēģiska, nodrošinot izcilu pieejamību. Pludmale ir tikai 644 metru attālumā, savukārt lielveikals atrodas 124 metrus, bet aptieka, 207 metrus. Lielākās pilsētas, piemēram, Malāga, ir sasniedzamas 47 km attālumā, savukārt lidosta Málaga-Costa del Sol ir aptuveni 33 km attālumā, nodrošinot vieglu piekļuvi starptautiskajiem lidojumiem. Tuvumā atrodas arī vairāki golfa laukumi, piemēram, Greenlife Golf Driving Range 2.7 km attālumā. EV uzlādes stacija ir pieejama 1.0 km attālumā.

Līdz pludmalei 0.7 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 39 km
Gibraltar (GIB) 58 km

Avots: OpenStreetMap, Google Maps

Wooden deck with ocean view, palm trees, and mountain backdrop.

Daba un klimats

Beachfront dining area with ocean view, outdoor seating, and a lighthouse in the distance.

Marbelja bauda Vidusjūras klimatu ar vidējo gada temperatūru no 12 līdz 26°C un 3856 saulainām stundām gadā. Šis klimats nodrošina ilgu peldsezonu, kas ilgst aptuveni 5 mēnešus, kad ūdens temperatūra ir vismaz 20°C. Projekta atrašanās vieta 29 metru augstumā virs jūras līmeņa un ar nelielu slīpumu uz pludmali (1.7%) veicina patīkamu mikroklimatu. Šie apstākļi ir ideāli piemēroti āra aktivitātēm un Vidusjūras dzīvesstila baudīšanai visa gada garumā.

3856 Saules stundas/gadā
5 Peldsezona (mēneši)
19.2°C Vid. gada temp.
29m Augstums vjl.

Avots: Open-Meteo (2020, 2025 vidēji)

Pludmales un atpūta

Šajā rajonā ir pieejama plaša pludmales un atpūtas iespēju izvēle. Tuvākā pludmale, El Alicate, atrodas tikai 644 metrus attālumā, savukārt citi piekrastes dārgumi, piemēram, Playa de Artola (3.7 km) un Playa de la Bajadilla (6.1 km), ir viegli sasniedzami. Kopumā reģionā ir 10 pludmales ar Zilo karogu, kas apliecina to kvalitāti un infrastruktūru. Aktīvās atpūtas cienītājiem ir pieejami vairāki golfa laukumi, tostarp Greenlife Golf Marbella 2.7 km attālumā. Papildus ir pieejami arī peldbaseini un dažādi sporta centri.

Pludmales

  • Playa de la Bajadilla 0.7 km
  • Playa de Casablanca Blue Flag 2.4 km
  • Playa de Nagüeles Blue Flag 3.1 km
  • Cabopino Blue Flag
  • El Cable Blue Flag
  • El Faro Blue Flag

Golf

  • The Range golf lessons 6 km
  • Real Club de Golf Las Brisas 7.5 km
  • Magna Marbella Golf 8.3 km
  • Greenlife Golf Driving Range 9.3 km

Sporta objekti

415 Pieejamie objekti

Avots: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Cozy beachfront cottage with thatched roof, ocean view, and lush greenery.

Novietojums reģionā

Vietas gids: Marbella

Marbella is a city and municipality in southern Spain, belonging to the province of Málaga in the autonomous community of Andalusia. It is part of the Costa del Sol and is the headquarters of the Association of Municipalities of the region; it is also the head of the judicial district that bears its name.

Galvenie fakti

114.3 km² Platība

Klimats

Mēnesis Vidējā temperatūra Nokrišņi
Janvāris 11.9°C 94 mm
Februāris 12.1°C 97 mm
Marts 14.2°C 85 mm
Aprīlis 16.0°C 56 mm
Maijs 17.9°C 43 mm
Jūnijs 22.1°C 11 mm
Jūlijs 26.0°C 1 mm
Augusts 26.5°C 2 mm
Septembris 22.8°C 19 mm
Oktobris 18.9°C 80 mm
Novembris 15.1°C 116 mm
Decembris 12.4°C 104 mm

Tuvākie objekti

138 restaurant
29 pharmacy
20 bank
25 cafe
3 dentist

Augstums un reljefs

29m Augstums vjl.
0.7 km Līdz pludmalei
1.7% Slīpums uz pludmali

Transports

39 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
58 km Gibraltar (GIB)
430 km Alicante-Elche (ALC)
1.3 km Estación de autobuses de Marbella

Projekta informācija

Projekts 2 Bed Vidējā stāva dzīvoklis in Marbella
Pilsēta Marbella
Reģions Costa del Sol
Cena €945,000
Dzīvojamā platība 96 m²
Cena par m² €9,843 / m²
Terase 26 m²
Guļamistabas 2
Vannasistabas 2
Autostāvvieta
Baseins
Dārzs
Būvstāvoklis key_ready
Līdz pludmalei 0.7 km
Pabeigšana 1970
Nekustamā īpašuma nodoklis/gadā €950
Atkritumu izvešana/gadā €370
Publicēts 2026-05-16

Ref: VL442635

Avots: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Laima Bērziņš
Laima Bērziņš
Nekustamo īpašumu eksperts

Laima Bērziņš palīdz klientiem no Latvijas orientēties Spānijas nekustamo īpašumu tirgū. Viņas rūpīgā plānošana nodrošina pārdomātu un drošu pirkumu.

Mākslīgā intelekta atbalstīts daudzvalodu pārstāvis. Jūsu pieprasījumu apstrādā šīs vietnes komanda.

Atbilde 24 stundu laikā

Interesē?

Atstājiet savus datus, lai saņemtu informāciju par pieejamību, cenām un plānojumiem.

Tehniskie dati
Projekts Romana Playa atrodas Elviria pludmalē.
Dzīvoklis atrodas 644 metru attālumā no El Alicate pludmales.
Tuvākā lielveikala attālums ir 124 metri.
Pieprasīt informāciju WhatsApp