3 Bed Pirmo aukšto butas in Hacienda del Sol Vietovėje Hacienda del Sol,

3-miegamasis Butas pirmame aukšte mieste Hacienda del Sol

Hacienda del Sol, esantis Malagos provincijoje, siūlo vandenlenčių apartamentų projektą, esantį prestižinėje pakrantės zonoje. Šis projektas, nutolęs tik 334 metrus nuo Playa Isdabe paplūdimio, sujungia miesto patogumus su jūros artumu. Su 120 m² gyvenamojo ploto, 3 miegamaisiais ir 2 vonios kambariais, šie paruošti apartamentai suteikia erdvės ir komforto gyventojams. Kiekvienas būstas pasižymi aukštos kokybės apdaila ir apgalvotu dizainu, atspindinčiu Viduržemio jūros regiono gyvenimo būdą.

€650,000
3
Miegamieji
2
Vonios kambariai
120 m²
Gyvenamasis plotas
€650,000
Kaina
0.5 km
Iki paplūdimio
Atiduodamas
Statybų statusas

Projekto analizė

Svarbios vietovės, namų, projekto etapo ir dėmesio punktų charakteristikos.

Vieta

Šie apartamentai įsikūrę tiesiai prie jūros, Hacienda del Sol rajone, suteikdami tiesioginį priėjimą prie pakrantės. Aplinkinėje urbanizuotoje zonoje lengvai pasiekiamos visos kasdieniam gyvenimui reikalingos paslaugos, o tai padidina šios vietos patogumą.

Planas

Projekto apartamentai atitinka ieškančiųjų ramesnio, tačiau vis dar aktyvaus gyvenimo būdo poreikius. Trys miegamieji suteikia pakankamai erdvės šeimai ar svečiams, o arti esančios parduotuvės ir paslaugos užtikrina kasdienį patogumą.

Projekto būklė

Nekilnojamasis turtas yra baigtas ir paruoštas gyventi. Tai reiškia, kad pirkėjai gali nedelsdami įsikelti ir pradėti mėgautis savo naujaisiais namais be laukimo, susijusio su statybomis.

Dėmesio punktai

Šis projektas nėra tinkamas ieškantiems izoliuotos kaimo sodybos ar namų su dideliu privačiu sklypu. Jis įsikūręs urbanizuotoje zonoje, kur didžiausias dėmesys skiriamas bendruomeniniams objektams ir miesto patogumui.

Projekto detalės

Projektas 3 Bed Pirmo aukšto butas in Hacienda del Sol
Miestas Hacienda del Sol
Regionas Costa del Sol
Kaina €650,000
Gyvenamasis plotas 120 m²
Kaina už m² €5,416 / m²
Terasa 20 m²
Miegamieji 3
Vonios kambariai 2
Parkavimas Taip
Baseinas Taip
Sodas Taip
Statybų statusas key_ready
Iki paplūdimio 0.5 km
Pabaiga 2003
Šiukšlių mokestis/metus €152
Skelbta 2026-05-16

Ref: VL305404

Šaltinis: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Gyvenimas ir apylinkės

Šis projektas idealiai tinka tiems, kurie ieško nekilnojamojo turto prie pat jūros, bet nenori atsisakyti miesto patogumų. Jis puikiai atitinka poreikius, kai pageidaujama ramesnė aplinka su lengva prieiga prie parduotuvių, restoranų ir transporto. Pavyzdžiui, poros ar šeimos, ieškančios antrojo būsto ar nuolatinės gyvenamosios vietos, kur galėtų mėgautis Viduržemio jūros klimatu ir aktyviu laisvalaikiu (golfas, paplūdimio sportas), atras čia visas reikalingas sąlygas. Taip pat, dėl visiškai baigtos statybos, jis yra patrauklus tiems, kurie nori greitai įsikelti ir pradėti mėgautis savo naujaisiais namais Ispanijoje.

Statybos kokybė ir apdaila

Apartamentai pasižymi aukšta apdailos kokybe, atspindinčia Viduržemio jūros regiono architektūros standartus. Įrengiant būstus naudotos kokybiškos medžiagos, tokios kaip marmuro grindys, kurios suteikia interjerui elegancijos ir ilgaamžiškumo. Pilnai įrengtos virtuvės su nerūdijančio plieno prietaisais atitinka šiuolaikinius funkcionalumo ir estetikos reikalavimus. Klimato kontrolės sistema su karšto ir šalto oro kondicionieriumi užtikrina komfortišką temperatūrą ištisus metus. Įrengtos spintos suteikia papildomos vietos daiktams, o dvigubi langai padeda išlaikyti šilumą ir sumažinti triukšmą. Bendras įspūdis, modernus, funkcionalus ir estetiškas būstas.