1 Bed Byt ve středním patře in The Golden Mile v The Golden Mile,

1-ložnice Byt ve středním patře v The Golden Mile

Tento apartmán se nachází na prestižní Zlaté míli v Marbelle, což je dynamická oblast známá svým kosmopolitním životním stylem a blízkostí k moři. Projekt nabízí kombinaci pohodlí a exkluzivity, s důrazem na snadný přístup k pláži a městským vymoženostem. Je ideální pro ty, kteří hledají středomořské bydlení s veškerou občanskou vybaveností na dosah.

€560,000
1
Ložnice
1
Koupelny
122 m²
Obývací plocha
€560,000
Cena
K předání
Stav výstavby

Analýza projektu

Klíčové charakteristiky lokality, domů, fáze projektu a důležité body.

Lokalita

Apartmán je situován jen sto metrů od pláže, což umožňuje rychlý přístup k moři a pobřežním promenádám. Nachází se v oploceném komplexu s 24hodinovou ostrahou, což zajišťuje klid a bezpečí v městském prostředí Zlaté míle.

Půdorys

Pro kupující hledající bydlení s výhledem na zeleň a s pohodlným přístupem k vybavení, tento apartmán nabízí jižní orientaci a terasu s výhledem do zahrad. Vnitřní dispozice zahrnuje plně vybavenou kuchyň propojenou s obývacím prostorem, což podporuje moderní styl bydlení.

Stav projektu

Jedná se o již dokončený projekt, což znamená, že kupující mohou nemovitost okamžitě užívat bez čekání na výstavbu. Vynikající stav a připravenost k nastěhování jsou klíčovými výhodami této nemovitosti.

Důležité body

Tento apartmán nenabízí výhled na moře ani na hory, ale spíše do upravených zahrad komplexu. Není určen pro ty, kteří vyhledávají maximální soukromí bez blízkosti sousedů, jelikož se nachází v rámci komunitního bydlení s dostupnými společnými prostory.

Detaily projektu

Projekt 1 Bed Byt ve středním patře in The Golden Mile
Město The Golden Mile
Region Costa del Sol
Cena €560,000
Obývací plocha 122 m²
Cena za m² €4,590 / m²
Terasa 37 m²
Ložnice 1
Koupelny 1
Parkování Ano
Bazén Ne
Zahrada Ne
Stav výstavby key_ready
Dokončení 1978
Daň z nemovitosti/rok €875
Poplatek za odpad/rok €185
Publikováno 2026-05-23

Ref: VL908038

Zdroj: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Životní styl a okolí

Tento apartmán je vhodný pro jednotlivce nebo pár, který oceňuje život v blízkosti moře a zároveň vyžaduje snadný přístup k městským službám. Je to ideální volba pro ty, kteří hledají aktivní životní styl s možností celoročně využívat plážové aktivity, restaurace a obchody v docházkové vzdálenosti. Kupující, kteří preferují jižní orientaci a sluncem zalité terasy pro relaxaci, zde najdou své pohodlí. Díky zabezpečenému komplexu a blízkosti mezinárodních škol může být zajímavý i pro menší rodiny nebo jako bezpečné útočiště na dovolenou. Nemovitost také osloví investory hledající dobře situovaný apartmán v turisticky atraktivní oblasti s potenciálem pronájmu.

Kvalita stavby a povrchové úpravy

Apartmán je ve vynikajícím stavu a nabízí moderní vybavení, které splňuje nároky na komfortní bydlení. Disponuje klimatizací pro regulaci teploty po celý rok a podlahami z mramoru, které dodávají interiéru na eleganci a snadno se udržují. Plně vybavená kuchyň je navržena pro praktické využití, zatímco prostorný obývací pokoj s přístupem na terasu vytváří příjemné společenské prostředí. Vestavěné skříně poskytují dostatek úložného prostoru. Skleněné závěsy na terase umožňují její využití i během méně příznivého počasí, čímž prodlužují dobu jejího užívání a nabízejí flexibilitu.