2 Bed דירה בקומה אמצעית in Mijas Costa ב- Mijas, דירה

דירה למכירה ב-Hacienda El Sueño, מיאס

Hacienda El Sueño ממוקם בעיריית מיאס, מחוז מאלגה, בחוף המערבי של קוסטה דל סול. זהו מתחם מגורים גמור עם נוף לים ולהרים. הוא ממוקם במרחק של כ-1.8 ק"מ בקו אווירי מהחופים. האזור ידוע בירקות ובמגרשי הגולף שלו. האקלים נעים, עם למעלה מ-3000 שעות שמש בשנה.

החל מ- €345,000
2
חדרי שינה
1
חדרי אמבטיה
52 m²
שטח דירה
החל מ- €345,000
מחיר התחלתי
3.9 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הפרויקט ממוקם בסמוך לחוף, בסביבה אורבנית. החופים נמצאים במרחק של כ-1.8 ק"מ. הוא ממוקם באזור המשלב בנייני מגורים, מגרשי גולף וטבע.

תוכנית דירה

מתאים לאנשים המחפשים בית נופש או בית קבע באקלים חם. הוא מציע תוכניות פתוחות, מרפסות וחניות. הקרבה לים ולגולף היא מאפיין מרכזי.

סטטוס בנייה

הבנייה הסתיימה. הדירות מוכנות למגורים. החזית מודרנית, והשתמשו בחומרים איכותיים. המרפסות רחבות.

נקודות לדיון

המתחם לא נמצא ישירות על החוף; נדרשת תחבורה. מכיוון שהבניין גבוה, לא כל הנופים חשופים ישירות לרוח הים.

אורח חיים וסביבה

מתאים לרכישת דירה בספרד. ניתן להשתמש בו לחופשה או כהשקעה. אם אתה מחפש קומבינציה של חוף וגולף, זוהי בחירה טובה.

איכות בנייה וגימור

הדירות מרוהטות ומוכנות למגורים. המטבחים מצוידים במכשירי מטבח מובנים. הרצפות קרמיות או עץ. החדרי אמבטיה בעיצוב מודרני. יש בבניין מעלית לנגישות.

סיור וידאו

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

המחירים מתחילים מ-339,000 אירו. זמינים דירות עם 2, 3 או 4 חדרי שינה. כל אחת כוללת חניה ומחסן. התוכניות מעוצבות למשפחות קטנות וגדולות יותר.

€345,000
מחיר התחלתי
2
חדרי שינה
52 m²
שטח דירה
1
חדרי אמבטיה

סביבה ואורח חיים

Hacienda El Sueño הוא מקום שבו הטבע פוגש את החיים העירוניים. גישה קלה לחופים (Playa El Bombo) ולמגרשי גולף (El Chaparral). השמש זורחת על המרפסות במשך רוב היום. בסביבה ישנם מסעדות ובתי קפה רבים.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Mijas

סביבה ונגישות

המתחם הוא נסיעה קצרה מהחופים. בקרבת מקום ישנם חופים עם דגל כחול. מיאס פואבלו ולה קאלה דה מיאס נמצאים בסביבה. נמל התעופה מאלגה נמצא במרחק של 21 ק"מ.

מפה ומיקום

המפה מציגה את מיקום הפרויקט בעיריית מיאס. הקרבה לחופים ולמגרשי הגולף ברורה.

Aerial view of a coastal town with a beach and clear blue sky.

מיקום באזור

מיאס ממוקמת בין מאלגה למרבייה. Hacienda El Sueño ממוקם באופן אסטרטגי לגישה לחוף ולפנים הארץ.

נגישות ושירותים

החוף נמצא במרחק של 1.8 ק"מ. מגרשי הגולף קרובים יותר: Cerrado del Aguila במרחק 1.3 ק"מ ו-El Chaparral במרחק 2 ק"מ. סופרמרקט במרחק 1.3 ק"מ, בית מרקחת במרחק 1.4 ק"מ. מומלץ להשתמש ברכב לניידות גבוהה יותר.

מרחק מהים 3.9 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 18 km
Gibraltar (GIB) 78 km
Fuengirola 4 km
Carvajal 4.8 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

Alt text: Panoramic view of a mountainous landscape with a small town below.

טבע ואקלים

White-walled building with terracotta roof, balconies, and potted plants.

האקלים הוא ים-תיכוני, טמפרטורות 12, 26 מעלות צלזיוס. ישנן כ-3000 שעות שמש בשנה. עונת השחייה נמשכת 5 חודשים. הגובה הוא 36 מטר מעל פני הים.

4 עונת שחייה (חודשים)
18.5°C טמפ' שנתית ממוצעת
117m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

החופים הקרובים כוללים את Playa El Bombo ו-Calahonda. לחלקם יש דגל כחול. בקרבת מקום ישנם מגרשי גולף רבים ומועדוני טניס.

חופים

  • Playa de los Boliches 3.9 km
  • Playa Torreblanca-Carvajal 4 km
  • Playa de San Francisco 4.1 km
  • Playa de Santa Amalia 4.6 km
  • Playa de Torreblanca 5 km
  • Calahonda (Riviera) Blue Flag

Golf

  • Campo Los Lagos 2.9 km
  • Campo Los Olivos 3 km
  • Cerrado del Aguila Golf 5.3 km
  • Santana Golf & Country Club 5.6 km

מתקני ספורט

266 מתקנים זמינים

מקור: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Cozy balcony with sea view, blue planters, and lush greenery.

מיקום באזור

מדריך אזור: Mijas

Mijas is a municipality in the Province of Málaga, in the autonomous community of Andalusia. Located on the southeastern coast of Spain, Mijas belongs to the region of Costa del Sol Occidental. Its center is a typical Andalusian white-washed village, Mijas Pueblo, located on a mountainside about 430 metres or 1,476 feet above sea level, in the heart of the Costa del Sol region.

עובדות מרכזיות

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 14.3°C 48 mm
פברואר 14.4°C 49 mm
מרץ 15.7°C 86 mm
אפריל 17.5°C 49 mm
מאי 19.8°C 14 mm
יוני 22.6°C 0 mm
יולי 24.8°C 0 mm
אוגוסט 25.8°C 3 mm
ספטמבר 23.5°C 21 mm
אוקטובר 20.6°C 64 mm
נובמבר 16.9°C 106 mm
דצמבר 14.8°C 77 mm

שירותים בסביבה

3 restaurant

גובה ושטח

117m גובה
3.9 km מרחק מהים
2.9% שיפוע לחוף

תחבורה וגישה

18 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
78 km Gibraltar (GIB)
408 km Alicante-Elche (ALC)
4 km Fuengirola
4.8 km Carvajal
7.3 km Torremuelle
4.1 km Terminal Autobus

פרטי הפרויקט

פרויקט Hacienda El Sueño
עיר Mijas
אזור Costa del Sol
מחיר התחלתי €345,000
שטח דירה 52 m²
מחיר למ"ר €6,634 / m²
מרפסת 38 m²
חדרי שינה 2
חדרי אמבטיה 1
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
קבלן/יזם Hacienda el Sueno
מרחק מהים 3.9 km
סיום 2023
פורסם 2026-05-21

Ref: VL934299

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

סיכום

  • דירות מוכנות עד 4 חדרי שינה עם מרפסות.
  • נוף לים וגישה לחופים (1.8 ק"מ).
  • מגרשי גולף El Chaparral ו-Cerrado del Aguila בקרבת מקום.
  • כולל חניה פרטית ומחסן.
  • מתאים למגורים כל השנה.

השוואה אזורית

בהשוואה לפרויקטים אחרים כמו Célere Delmar 2 (מ-€357,700) ו-Celere Sunrise (מ-€412,100), Hacienda El Sueño זול יותר. Jardines de las Lagunas II (מ-€325,000) הוא בטווח מחירים דומה, אך Hacienda El Sueño מציע יותר גיוון בעיצוב.

שאלות נפוצות

הבניין מוכן?
כן, הדירות גמורות ומוכנות למגורים.
האם צריך מכונית?
מומלץ, מכיוון שהחוף ומועדוני הגולף נמצאים במרחק כמה קילומטרים.
מה כלול במחיר?
חניה פרטית ומחסן.
מה המחיר ההתחלתי?
המחירים מתחילים מ-€339,000.
האם יש בריכה?
כן, יש בריכה משותפת בשטח.
כמה רחוק נמל התעופה?
נמל התעופה מאלגה נמצא במרחק של כ-21 ק"מ.
Noa Shapiro
Noa Shapiro
יועץ נדל"ן

נועה שפירו מלווה באופן אישי לקוחות דוברי עברית ברכישת נכס בספרד. היא מבטיחה תהליך שקוף, מובן ונטול דאגות.

נציג רב-לשוני בסיוע בינה מלאכותית. הפנייה שלך מטופלת על ידי הצוות שמאחורי אתר זה.

מענה תוך 24 שעות

מעוניין?

השאר פרטים וקבל מידע על זמינות, מחירים ותוכניות דירות.

נתונים טכניים
הפרויקט גמור ומוכן למגורים.
החוף הקרוב ביותר הוא Playa El Bombo (0.3 ק"מ).
תחזוקה ואבטחה זמינים.
בקש פרטים WhatsApp