2 Bed Apartament na środkowym piętrze in Mijas Costa w Mijas, Apartament

Hacienda El Sueño, Apartamenty na sprzedaż w Mijas

Hacienda El Sueño to nowoczesny kompleks apartamentów w miejscowości Mijas w prowincji Malaga. Obiekt znajduje się około 1,8 km od plaży i w pobliżu pól golfowych. Inwestycja jest gotowa, a mieszkania są gotowe do zamieszkania. Oferuje lokale o układach od 2 do 4 sypialni, z tarasami lub prywatnymi dachami. Kompleks zapewnia strefę relaksu z basenem i widok na morze.

Od €345.000
2
Sypialnie
1
Łazienki
52 m²
Powierzchnia
Od €345.000
Cena od
3,8 km
Dystans do plaży
Do odbioru kluczy
Status budowy

Analiza projektu

Kluczowe cechy lokalizacji, domów, etapu budowy i uwagi.

Lokalizacja

Hacienda El Sueño położona jest w Mijas, na zachodnim wybrzeżu Costa del Sol. Jest to obszar miejski z dostępem do niezbędnych usług. Najbliższe plaże, takie jak Playa El Bombo, znajdują się około 0,3, 1,8 km od budynku. Lokalizacja na wysokości 36 m n.p.m. gwarantuje widoki na morze.

Układ

Mieszkania zaprojektowano tak, aby spełniały potrzeby nowoczesnych stylów życia. Kuchnie są otwarte na salon, a przestronne tarasy pozwalają na wypoczynek na świeżym powietrzu. Do każdego apartamentu należy miejsce postojowe i komórka lokatorska. Co ważne, budynek posiada windy i klimatyzację.

Status projektu

Inwestycja jest ukończona i gotowa do odbioru. Powierzchnia użytkowa dla prezentowanego apartamentu to 76 m². Budynki zostały wykończone w nowoczesnym stylu, a wspólne udogodnienia, takie jak baseny i siłownia, są dostępne dla mieszkańców.

Ważne uwagi

Odległość do plaży to ponad 300 metrów, co oznacza, że dostęp do plaży wymaga krótkiego spaceru lub dojazdu. Obszar jest miejski, więc nie oferuje całkowitego spokoju wiejskiego. Widoki na morze mogą być ograniczone przez okoliczne zabudowania.

Styl życia i okolica

To rozwiązanie dla osób szukających gotowego apartamentu w pobliżu morza i pól golfowych. Nadaje się zarówno do stałego zamieszkania, jak i wynajmu. Nie jest najlepszym wyborem dla osób szukających odosobnienia na wsi lub bezpośredniego dostępu do piaszczystej plaży przy drzwiach.

Jakość i wykończenie

Wykończenie jest nowoczesne, z użyciem jakościowych materiałów. Kuchnie wyposażone są w sprzęt AGD. W łazienkach zastosowano designerskie umywalki. W mieszkaniach znajdują się szafy wnękowe.

Okolica i styl życia

Cena i dostępność

Ceny rozpoczynają się od 339 000 €. Zróżnicowanie metraży i układów (np. apartamenty z tarasem na dachu) wpływa na cenę końcową. Oferta obejmuje mieszkania gotowe do zamieszkania bez czekania na realizację.

€345.000
Cena od
2
Sypialnie
52 m²
Powierzchnia
1
Łazienki

Okolica i styl życia

Hacienda El Sueño to miejsce dla osób ceniących dostęp do rozrywki i sportu. W pobliżu znajdują się pola golfowe i liczne restauracje. Codzienne zakupy można zrobić w sklepie znajdującym się 1,3 km od domu. Klimat sprzyja życiu na zewnątrz przez większość roku.

Poproś o informacje

Lokalizacja i okolica: Mijas

Okolica i dojazd

Okolica jest dynamiczna, z dużą ilością usług w pobliżu. W promieniu 2 km znajduje się około 44 restauracje i kawiarnie. Dla rodzin dostępne są szkoły i ośrodki zdrowia. Infrastruktura sportowa jest dobrze rozwinięta.

Mapa i lokalizacja

Mapa pokazuje lokalizację w Mijas, w pobliżu wybrzeża i pól golfowych. W pobliżu znajduje się autostrada AP-7.

Aerial view of a coastal town with a beach and clear blue sky.

Położenie w regionie

Mijas leży między Malagą a Marbellą, co daje dobry dostęp do obu miast. Jest to popularny region wśród ekspatów z całego świata, oferujący połączenie kultury hiszpańskiej z międzynarodową atmosferą.

Dojazd i udogodnienia

Port lotniczy w Maladze znajduje się w odległości około 21 km. Sklepy i apteki są w promieniu 1,4 km. Pola golfowe Cerrado del Aguila i El Chaparral są oddalone o około 1,3, 2,0 km. Samochód jest zalecany dla łatwiejszego poruszania się po regionie.

Dystans do plaży 3,8 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 18 km
Gibraltar (GIB) 78 km
Fuengirola 3,6 km
Carvajal 5,1 km

Źródło: OpenStreetMap, Google Maps

Alt text: Panoramic view of a mountainous landscape with a small town below.

Natura i klimat

White-walled building with terracotta roof, balconies, and potted plants.

Średnia temperatura roczna oscyluje wokół 18,7°C. Okres kąpieli w morzu trwa około 5 miesięcy. Region cechuje się dużą ilością słońca, prawie 4000 godzin rocznie.

3886 Godziny słoneczne/rok
4 Sezon kąpielowy (miesiące)
17.9°C Śr. roczna temperatura
106m Wysokość n.p.m.

Źródło: Open-Meteo (2020, 2025 średnia)

Plaże i rekreacja

Najbliższe plaże, takie jak Calahonda, posiadają Błękitną Flagę. Rekreacja koncentruje się wokół golfu i sportów wodnych. W okolicy znajdują się kluby tenisowe i boiska do kręgli.

Plaże

  • Playa de los Boliches 3,8 km
  • Playa de San Francisco 3,8 km
  • Playa Torreblanca-Carvajal 4,1 km
  • Playa de Santa Amalia 4,2 km
  • Playa del Castillo 4,6 km
  • Calahonda (Riviera) Blue Flag

Golf

  • Campo Los Lagos 2,2 km
  • Campo Los Olivos 2,4 km
  • Cerrado del Aguila Golf 4,6 km
  • Santana Golf & Country Club 5 km

Obiekty sportowe

266 Dostępne obiekty

Źródło: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Cozy balcony with sea view, blue planters, and lush greenery.

Położenie w regionie

Przewodnik po regionie: Mijas

Mijas is a municipality in the Province of Málaga, in the autonomous community of Andalusia. Located on the southeastern coast of Spain, Mijas belongs to the region of Costa del Sol Occidental. Its center is a typical Andalusian white-washed village, Mijas Pueblo, located on a mountainside about 430 metres or 1,476 feet above sea level, in the heart of the Costa del Sol region.

Kluczowe fakty

Klimat

Miesiąc Średnia temperatura Opady
Styczeń 11.3°C 61 mm
Luty 11.7°C 64 mm
Marzec 13.8°C 53 mm
Kwiecień 15.8°C 37 mm
Maj 18.1°C 34 mm
Czerwiec 22.3°C 7 mm
Lipiec 25.8°C 1 mm
Sierpień 26.1°C 2 mm
Wrzesień 22.7°C 10 mm
Październik 18.7°C 54 mm
Listopad 14.7°C 78 mm
Grudzień 12.0°C 69 mm

Udogodnienia w okolicy

6 restaurant
1 pharmacy
1 cafe

Wysokość i Teren

106m Wysokość n.p.m.
3,8 km Dystans do plaży
2.7% Nachylenie do plaży

Transport

18 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
78 km Gibraltar (GIB)
409 km Alicante-Elche (ALC)
3,6 km Fuengirola
5,1 km Carvajal
7,7 km Torremuelle
3,7 km Terminal Autobus

Szczegóły projektu

Projekt Hacienda El Sueño
Miasto Mijas
Region Costa del Sol
Cena od €345.000
Powierzchnia 52 m²
Cena za m² €6.634 / m²
Taras 38 m²
Sypialnie 2
Łazienki 1
Parking Tak
Basen Tak
Ogród Tak
Status budowy key_ready
Deweloper Hacienda el Sueno
Dystans do plaży 3,8 km
Zakończenie 2023
Opublikowano 2026-05-16

Ref: VL934299

Źródło: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Podsumowanie

  • Gotowe apartamenty z widokiem na morze
  • Opcje od 2 do 4 sypialni
  • Ceny rozpoczynające się od 339 000 €
  • Basen i centrum fitness na miejscu
  • Pole golfowe w odległości spacerowej

Porównanie regionalne

W porównaniu z Célere Delmar 2, Hacienda El Sueño jest stosunkowo droższa, ale oferuje bogatszą infrastrukturę wewnętrzną. Jest to opcja bardziej kompleksowa niż Jardines de las Lagunas II.

Często zadawane pytania

Czy plaża jest w pobliżu?
Plaże znajdują się około 0,3, 1,8 km od obiektu.
Czy potrzebuję samochodu?
Samochód jest bardzo przydatny, choć sklepy są w pobliżu.
Czy jest klimatyzacja?
Tak, klimatyzacja jest zainstalowana lub przynajmniej wstępnie zainstalowana.
Na czym polega program gwarantowanego wynajmu?
Oferowana jest opcja gwarantowanego czynszu dla inwestorów.
Jakie udogodnienia?
Basen odkryty i kryty, siłownia i portier.
Co wchodzi w skład ceny?
Cena dotyczy mieszkania, często z miejscem parkingowym i komórką.
Jak daleko do lotniska?
Około 21 km do portu lotniczego Malaga.
Anna Kowalska
Anna Kowalska
Ekspert nieruchomości

Anna Kowalska zapewnia polskim klientom profesjonalne wsparcie na hiszpańskim rynku nieruchomości. Dba o to, by cały proces zakupu był zrozumiały i bezpieczny.