2 Bed Апартамент на среден етаж in Mijas в Mijas, Апартамент

Нови апартаменти Valley Views за продажба в Михас Коста

Valley Views е комплекс от апартаменти, разположен в Михас, предлагащ съвременен начин на живот с гледки към Средиземно море и планините. Този нов комплекс се състои от 54 апартамента и пентхауса с 2 спални, проектирани за комфорт и оптимизиране на живота на Коста дел Сол. Разположен между Ла Кала де Михас и Фуенхирола, Valley Views съчетава спокойствие с достъп до услуги и развлечения.

€393,000 - €589,000
2-3
Спални
2
Банни
75-117 m²
Жилищна площ
От €393,000
Начална цена
3.8 km
До плажа
В строеж
Статус

Анализ на проекта

Основни характеристики на локацията, жилищата, етапа на проекта и важни моменти.

Локация

Местоположението на Valley Views, между La Cala de Mijas и Fuengirola, осигурява лесен достъп до плажове, търговски център Miramar и голф игрища. Летище Малага е на около 25 минути път, което улеснява пътуването.

Планове

Valley Views отговаря на нуждите на купувачите, търсещи модерен дом с просторни тераси, обща басейна и близост до удобства. Апартаментите са проектирани за комфорт и функционалност, което ги прави подходящи за постоянно живеене или ваканционни имоти.

Статус на проекта

Valley Views е в процес на изграждане, като се очаква завършването да е през първото тримесечие на 2027 г. (ориентировъчно). Комплексът предлага модерни удобства и енергийно ефективни решения, подходящи за съвременния начин на живот.

Важни моменти

Местоположението на Valley Views изисква използването на автомобил за пълен достъп до всички удобства и плажове, тъй като те не са в непосредствена близост. Това може да бъде фактор за хора, които предпочитат да се придвижват пеша или с обществен транспорт.

Начин на живот и околност

Valley Views е подходящ за хора, които търсят втори дом на Коста дел Сол или място за постоянно живеене. Семействата ще оценят близостта до училища и спортни центрове, докато любителите на голфа ще се радват на множеството голф игрища в района. Местоположението е удобно за тези, които пътуват често, поради близостта до летище Малага.

Качество и завършек

Апартаментите във Valley Views са завършени с висококачествени материали. Кухните са оборудвани с горни и долни шкафове с покритие от естествен дъб и екрю бял меламин. Работните плотове са от Silestone, а уредите са от Bosch или подобни, включително електрическа фурна, микровълнова печка, индукционен котлон, абсорбатор, вграден хладилник и съдомиялна машина. Баните разполагат с окачени мивки Jacob Delafon и душове Saloni с бели стъклени паравани.

Околност и начин на живот

Цена и наличност

Цените на апартаментите във Valley Views започват от €393 000 и достигат до €589 000. Комплексът предлага апартаменти с 2 спални, с жилищна площ от 75 m². Всички апартаменти включват паркомясто и складово помещение, като има възможност за избор между подземно и външно паркиране.

€393,000
Начална цена
2-3
Спални
75 m²
Жилищна площ
2
Банни

Околност и начин на живот

Valley Views предлага спокоен начин на живот в близост до оживени градове. Комплексът е заобиколен от природа, като същевременно е близо до градски удобства. Плажовете са на кратко разстояние с кола, което позволява лесен достъп до морския бряг. Районът е подходящ за семейства, които търсят спокойна жилищна среда с достъп до развлечения и услуги. Близостта до голф игрища също е плюс за любителите на този спорт.

Заявете информация

Локация и околност: Mijas

Околност и достъпност

Valley Views се намира в район с добре развита инфраструктура. В радиус от 2 км има 44 ресторанта, 1 училище, 7 аптеки, 5 банки и 19 кафенета. В близост са разположени спортни центрове като Miraflores Tennis Club и Miraflores Bowling Club. Районът предлага разнообразие от услуги и развлечения, което го прави удобен за ежедневно живеене.

Карта и локация

Valley Views е разположен между La Cala de Mijas и Fuengirola. Районът предлага комбинация от спокойствие и лесен достъп до удобства и развлечения.

White-walled building with terracotta roof, balconies, and potted plants.

Локация в региона

Valley Views е разположен между La Cala de Mijas и Fuengirola, два популярни града на Коста дел Сол. La Cala de Mijas предлага автентична андалуска атмосфера, докато Fuengirola е известен със своите плажове и оживен нощен живот. Местоположението осигурява лесен достъп до Marbella и Málaga.

Достъпност и удобства

Valley Views е разположен на удобно място с лесен достъп до различни удобства. Най-близкият плаж, Playa El Bombo - Cabo Rocoso, е на 300 метра. Летище Малага е на 22 км, а най-близката супермаркет е на 1,8 км. Има няколко голф игрища в близост, включително Cerrado del Aguila Golf на 468 метра и El Chaparral Golf Club на 1 км.

До плажа 3.8 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 18 km
Gibraltar (GIB) 78 km
Fuengirola 3.6 km
Carvajal 5.1 km

Източник: OpenStreetMap, Google Maps

Cozy balcony with sea view, blue planters, and lush greenery.

Природа и климат

White-walled room with arched windows, blue flower pots, and a tiled roof.

Районът около Valley Views се радва на средиземноморски климат със средна годишна температура от 18.7°C. Годишно има около 3889 слънчеви часа, а плувният сезон продължава 5 месеца. Комплексът е разположен на 36 метра надморска височина, предлагайки приятен климат и условия за отдих.

3886 Слънчеви часове/год.
4 Сезон за плуване (мес.)
17.9°C Ср. годишна темп.
106m Надм. височина

Източник: Open-Meteo (2020, 2025 средно)

Плажове и отдих

В близост до Valley Views има няколко плажа със Син флаг, включително Calahonda (Riviera), Calahonda I (Royal Beach-La Luna), El Bombo и El Chaparral. Районът предлага разнообразие от спортни съоръжения, с общо 266 налични. Любителите на голфа ще оценят близостта до El Chaparral Golf Club и Cabopino golf.

Плажове

  • Playa de los Boliches 3.8 km
  • Playa de San Francisco 3.8 km
  • Playa Torreblanca-Carvajal 4.1 km
  • Playa de Santa Amalia 4.2 km
  • Playa del Castillo 4.6 km
  • Calahonda (Riviera) Blue Flag

Golf

  • Campo Los Lagos 2.2 km
  • Campo Los Olivos 2.4 km
  • Cerrado del Aguila Golf 4.6 km
  • Santana Golf & Country Club 5 km

Спортни съоръжения

266 Налични съоръжения

Източник: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Oceanfront room with balcony, stunning beach and ocean view, modern amenities.

Локация в региона

Ръководство за района: Mijas

Mijas is a municipality in the Province of Málaga, in the autonomous community of Andalusia. Located on the southeastern coast of Spain, Mijas belongs to the region of Costa del Sol Occidental. Its center is a typical Andalusian white-washed village, Mijas Pueblo, located on a mountainside about 430 metres or 1,476 feet above sea level, in the heart of the Costa del Sol region.

Основни факти

Климат

Месец Средна температура Валежи
Януари 11.3°C 61 mm
Февруари 11.7°C 64 mm
Март 13.8°C 53 mm
Април 15.8°C 37 mm
Май 18.1°C 34 mm
Юни 22.3°C 7 mm
Юли 25.8°C 1 mm
Август 26.1°C 2 mm
Септември 22.7°C 10 mm
Октомври 18.7°C 54 mm
Ноември 14.7°C 78 mm
Декември 12.0°C 69 mm

Удобства наблизо

6 restaurant
1 pharmacy
1 cafe

Височина и Терен

106m Надм. височина
3.8 km До плажа
2.7% Наклон към плажа

Транспорт

18 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
78 km Gibraltar (GIB)
409 km Alicante-Elche (ALC)
3.6 km Fuengirola
5.1 km Carvajal
7.7 km Torremuelle
3.7 km Terminal Autobus

Детайли за проекта

Проект Valley Views
Град Mijas
Област Costa del Sol
Начална цена €393,000
Жилищна площ 75 m²
Цена на м² €5,240 / m²
Тераса 35 m²
Спални 2 - 3
Банни 2
Паркинг Да
Басейн Да
Градина Да
Статус under_construction
Застройщик Taylor Wimpey España
До плажа 3.8 km
Завършване Q1 2027
Публикувано 2026-05-16

Ref: VL184968

Източник: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Обобщение

  • Апартаменти с 2 спални в Михас, Коста дел Сол
  • Панорамни гледки към морето и планините
  • Разположен между La Cala de Mijas и Fuengirola
  • Обща басейна, градини и паркинг
  • Висококачествени материали и съвременен дизайн

Регионално сравнение

Valley Views е сравним с други комплекси в района на Михас, като Calanova Collection, Célere Delmar 2 и Celere Sunrise. Calanova Collection е с по-високи цени, започващи от €510 000, докато Célere Delmar 2 и Celere Sunrise са с по-ниски цени, започващи съответно от €357 700 и €412 100. Valley Views предлага баланс между цена и качество, с модерни удобства и добро местоположение.

Често задавани въпроси

Защо трябва да избера Valley Views пред други имоти в района?
Valley Views предлага комбинация от гледки, местоположение и качествени довършителни работи. Комплексът е разположен на удобно място с лесен достъп до различни удобства и развлечения.
Какви са възможностите за паркиране и транспорт?
Всеки апартамент разполага с паркомясто. Районът се обслужва от 8 автобусни линии с 69 спирки, но за пълен достъп до удобствата е препоръчително използването на автомобил.
Какви са енергийните характеристики на апартаментите?
Апартаментите разполагат с аеротермална система за топла вода, LED осветление и двойни стъклопакети. Има и обща фотоволтаична инсталация за частично самопотребление на електроенергия.