2 Bed Vidurinio aukšto butas in Mijas Vietovėje Mijas, Butas

Nauji apartamentai „Valley Views“ parduodami Mijas Costa

Valley Views is een modern appartementencomplex in Mijas, gelegen tussen La Cala de Mijas en Fuengirola. Het project omvat 54 appartementen met 2 slaapkamers, die zijn ontworpen om te profiteren van het mediterrane klimaat en uitzicht op zee en de omliggende bergen. De ligging biedt een combinatie van rust en bereikbaarheid, met stranden en voorzieningen op korte afstand. Valley Views is in aanbouw met een verwachte oplevering in het eerste kwartaal van 2027.

€393,000 - €589,000
2-3
Miegamieji
2
Vonios kambariai
75-117 m²
Gyvenamasis plotas
Nuo €393,000
Pradinė kaina
3.8 km
Iki paplūdimio
Statoma
Statybų statusas

Projekto analizė

Svarbios vietovės, namų, projekto etapo ir dėmesio punktų charakteristikos.

Vieta

Valley Views ligt in een rustige omgeving nabij de Hipódromo van Mijas. De locatie biedt gemakkelijke toegang tot zowel La Cala de Mijas als Fuengirola, waardoor het een gunstige uitvalsbasis is voor het verkennen van de Costa del Sol. De nabijheid van de AP-7 snelweg verbetert de bereikbaarheid.

Planas

Valley Views is ontworpen om te voldoen aan de behoeften van moderne bewoners. De appartementen bieden open woonruimtes, volledig ingerichte keukens en terrassen met uitzicht. Voorzieningen zoals een gemeenschappelijk zwembad en aangelegde tuinen dragen bij aan een comfortabele levensstijl.

Projekto būklė

Valley Views is momenteel in aanbouw, met een verwachte oplevering in het eerste kwartaal van 2027. De appartementen zijn ontworpen met moderne bouwtechnieken en materialen, waaronder energiezuinige systemen en hoogwaardige afwerkingen. Het project omvat gemeenschappelijke voorzieningen en parkeergelegenheid.

Dėmesio punktai

Valley Views is afhankelijk van een auto voor sommige dagelijkse behoeften en ligt niet direct aan het strand. Hoewel er openbaar vervoer beschikbaar is, is de frequentie mogelijk niet ideaal voor alle bestemmingen. De helling naar het dichtstbijzijnde strand is relatief steil (7,3%).

Gyvenimas ir apylinkės

Valley Views is geschikt voor mensen die op zoek zijn naar een moderne woning aan de Costa del Sol met een goede prijs-kwaliteitverhouding. Het project is ideaal voor wie een tweede huis zoekt, een vakantiewoning wil verhuren of permanent in Spanje wil wonen. De ligging tussen La Cala de Mijas en Fuengirola biedt een goede balans tussen rust en toegang tot voorzieningen. De verwachte oplevering in 2027 biedt de mogelijkheid om de bouw te volgen en een nieuwe start te maken in een nieuwe omgeving.

Statybos kokybė ir apdaila

De appartementen in Valley Views zijn afgewerkt met hoogwaardige materialen. De keukens zijn voorzien van boven- en onderkasten in een combinatie van natuurlijk eiken en ecru wit melamine, met witte Silestone werkbladen en Bosch apparatuur. De badkamers hebben Jacob Delafon wastafels en Saloni keramische tegels. De woningen zijn voorzien van airconditioning en mechanische ventilatie, evenals een aerothermisch systeem voor warm water. De terrassen zijn voorzien van dezelfde porseleinen tegels als de rest van de woning, maar dan in een antislip uitvoering.

Apylinkės ir gyvenimas

Kaina ir pasiekiamumas

De appartementen in Valley Views zijn beschikbaar vanaf €393.000 tot €589.000. Deze prijzen zijn gebaseerd op appartementen met twee slaapkamers en twee badkamers, met een woonoppervlakte van 75 m². De appartementen worden geleverd met een parkeerplaats en berging. Beschikbaarheid kan variëren, afhankelijk van de fase van het project.

€393,000
Pradinė kaina
2-3
Miegamieji
75 m²
Gyvenamasis plotas
2
Vonios kambariai

Apylinkės ir gyvenimas

Valley Views biedt een rustige woonomgeving met uitzicht op zee en de bergen. Het dagelijks leven kan bestaan uit ontspannen op het terras, gebruikmaken van het gemeenschappelijke zwembad en het verkennen van de nabijgelegen stranden en golfbanen. De nabijheid van La Cala de Mijas en Fuengirola biedt toegang tot diverse restaurants en winkels. De locatie is vooral geschikt voor wie een rustige basis zoekt met goede verbindingen naar de omgeving.

Prašyti informacijos

Vieta ir apylinkės: Mijas

Apylinkės ir susisiekimas

Valley Views ligt in een omgeving met diverse voorzieningen. Binnen een straal van 2 kilometer zijn er 44 restaurants, 19 cafés, 7 apotheken en 5 banken. Er is ook een school in de buurt. De locatie biedt gemakkelijke toegang tot sportfaciliteiten, zoals Miraflores Tennis Club en Miraflores Bowling Club. De bevolkingsdichtheid is relatief hoog, met 95.104 inwoners in Mijas. De omgeving biedt een mix van rust en levendigheid, met zowel toeristische attracties als lokale voorzieningen.

Žemėlapis ir vieta

De kaart toont de ligging van Valley Views tussen La Cala de Mijas en Fuengirola, met de nabijheid van golfbanen, stranden en de AP-7 snelweg. De locatie biedt een goede balans tussen rust en bereikbaarheid.

White-walled building with terracotta roof, balconies, and potted plants.

Vieta regione

Valley Views ligt tussen La Cala de Mijas en Fuengirola, twee populaire bestemmingen aan de Costa del Sol. La Cala de Mijas biedt een authentieke Andalusische sfeer, terwijl Fuengirola bekend staat om zijn levendige boulevard en diverse voorzieningen. De locatie biedt gemakkelijke toegang tot Marbella en Malaga, beide op korte rijafstand.

Susisiekimas ir infrastruktūra

Valley Views ligt op 1,8 km van de dichtstbijzijnde supermarkt en op 12 km van een ziekenhuis. De stranden Playa El Chaparral en Playa del Charcón liggen op ongeveer 2 km afstand. De luchthaven van Malaga is 22 km rijden. Golfbanen zoals Cerrado del Aguila Golf en El Chaparral Golf Club liggen op korte afstand. Een EV-laadpaal is beschikbaar op 2,2 km afstand.

Iki paplūdimio 3.8 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 18 km
Gibraltar (GIB) 78 km
Fuengirola 3.6 km
Carvajal 5.1 km

Šaltinis: OpenStreetMap, Google Maps

Cozy balcony with sea view, blue planters, and lush greenery.

Gamta ir klimatas

White-walled room with arched windows, blue flower pots, and a tiled roof.

Mijas geniet van een mediterraan klimaat met een gemiddelde jaartemperatuur van 18,7°C. Het gebied heeft ongeveer 3.889 zonuren per jaar en een zwemseizoen van 5 maanden (watertemperatuur ≥20°C). Valley Views ligt op een hoogte van 36 meter boven zeeniveau. De helling naar het dichtstbijzijnde strand is 7,3%.

3886 Saulėtos valandos/m.
4 Maudymosi sezonas (mėn.)
17.9°C Vid. metinė temp.
106m Aukštis virš jūros lygio

Šaltinis: Open-Meteo (2020, 2025 vidurkis)

Paplūdimiai ir poilsis

De stranden in de buurt van Valley Views, zoals Calahonda, El Bombo en El Chaparral, hebben een Blauwe Vlag certificering. Er zijn diverse golfbanen in de omgeving, waaronder El Chaparral Golf Club en Cabopino Golf. Sportfaciliteiten zijn er in overvloed, met 266 faciliteiten in de omgeving. De locatie biedt volop mogelijkheden voor recreatie en ontspanning.

Paplūdimiai

  • Playa de los Boliches 3.8 km
  • Playa de San Francisco 3.8 km
  • Playa Torreblanca-Carvajal 4.1 km
  • Playa de Santa Amalia 4.2 km
  • Playa del Castillo 4.6 km
  • Calahonda (Riviera) Blue Flag

Golf

  • Campo Los Lagos 2.2 km
  • Campo Los Olivos 2.4 km
  • Cerrado del Aguila Golf 4.6 km
  • Santana Golf & Country Club 5 km

Sporto įrenginiai

266 Turimi įrenginiai

Šaltinis: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Oceanfront room with balcony, stunning beach and ocean view, modern amenities.

Vieta regione

Vietovės gidas: Mijas

Mijas is a municipality in the Province of Málaga, in the autonomous community of Andalusia. Located on the southeastern coast of Spain, Mijas belongs to the region of Costa del Sol Occidental. Its center is a typical Andalusian white-washed village, Mijas Pueblo, located on a mountainside about 430 metres or 1,476 feet above sea level, in the heart of the Costa del Sol region.

Pagrindiniai faktai

Klimatas

Mėnuo Vid. temperatūra Krituliai
Sausis 11.3°C 61 mm
Vasaris 11.7°C 64 mm
Kovas 13.8°C 53 mm
Balandis 15.8°C 37 mm
Gegužė 18.1°C 34 mm
Birželis 22.3°C 7 mm
Liepa 25.8°C 1 mm
Rugpjūtis 26.1°C 2 mm
Rugsėjis 22.7°C 10 mm
Spalis 18.7°C 54 mm
Lapkritis 14.7°C 78 mm
Gruodis 12.0°C 69 mm

Artimos paslaugos

6 restaurant
1 pharmacy
1 cafe

Aukštis ir reljefas

106m Aukštis virš jūros lygio
3.8 km Iki paplūdimio
2.7% Nuolydis iki paplūdimio

Transportas

18 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
78 km Gibraltar (GIB)
409 km Alicante-Elche (ALC)
3.6 km Fuengirola
5.1 km Carvajal
7.7 km Torremuelle
3.7 km Terminal Autobus

Projekto detalės

Projektas Valley Views
Miestas Mijas
Regionas Costa del Sol
Pradinė kaina €393,000
Gyvenamasis plotas 75 m²
Kaina už m² €5,240 / m²
Terasa 35 m²
Miegamieji 2 - 3
Vonios kambariai 2
Parkavimas Taip
Baseinas Taip
Sodas Taip
Statybų statusas under_construction
Developerys Taylor Wimpey España
Iki paplūdimio 3.8 km
Pabaiga Q1 2027
Skelbta 2026-05-16

Ref: VL184968

Šaltinis: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Santrauka

  • Nieuwbouw appartementen in Mijas, tussen La Cala en Fuengirola
  • Panoramisch uitzicht op zee en de bergen
  • Ruime terrassen met zuidoostelijke of zuidwestelijke oriëntatie
  • Gemeenschappelijk zwembad en aangelegde tuinen
  • Energiezuinige systemen en hoogwaardige afwerking

Regioninis palyginimas

Valley Views bevindt zich in een regio met diverse nieuwbouwprojecten. Vergeleken met Calanova Collection (vanaf €510.000) en Celere Sunrise (vanaf €412.100) biedt Valley Views een concurrerende prijsstelling vanaf €393.000. Celere Delmar 2 (vanaf €357.700) is een goedkoper alternatief, maar mogelijk met andere kenmerken of ligging. De keuze hangt af van de specifieke wensen en het budget van de koper. Valley Views biedt een goede balans tussen prijs, locatie en voorzieningen.

Dažniausiai užduodami klausimai

Is een auto noodzakelijk bij Valley Views?
Hoewel openbaar vervoer beschikbaar is, is een auto handig voor de meeste dagelijkse behoeften en het verkennen van de omgeving.
Wanneer is de verwachte oplevering van Valley Views?
De verwachte oplevering is in het eerste kwartaal van 2027.
Welke energiezuinige systemen zijn aanwezig in de appartementen?
De appartementen zijn voorzien van airconditioning, mechanische ventilatie en een aerothermisch systeem voor warm water.