2 Bed דירה בקומה אמצעית in La Cala de Mijas ב- La Cala de Mijas,

2-חדר שינה דירה בקומה אמצעית ב- La Cala de Mijas

דירת 2 חדרים זו, הממוקמת במרחק הליכה מהים בלה קאלה דה מיחאס, מציעה שילוב של נוחות עירונית וקרבה לחופים. הפרויקט, הממוקם במתחם מגורים מטופח, מהווה נקודת מוצא לחיים בקרבת קהילה תוססת. קרבתה למרכזי קניות, מסעדות ומתקני פנאי, יחד עם גישה נוחה לשדה התעופה, הופכים אותה לאופציה פרקטית עבור אלו המחפשים בית נופש או מגורים קבועים בקוסטה דל סול.

€295,000
2
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
70 m²
שטח דירה
€295,000
מחיר
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הדירה ממוקמת בלה קאלה דה מיחאס, אזור עירוני עם גישה נוחה לשירותים. הקרבה לטיילת החוף ולאפשרויות קניות ומסעדות משפרת את הנגישות היומיומית. המיקום מספק סביבה אורבנית לצד קרבה למשאבי טבע ופנאי.

תוכנית דירה

דירה זו מתאימה לרוכשים המחפשים בית נופש או מגורים קבועים עם נוחות עירונית. דגש על פונקציונליות, עם מרפסת המשקיפה לים וגישה קלה לשירותים. היא מציעה חלל מגורים מעוצב, עם דגש על נוחות ופרקטיות לשימוש יומיומי.

סטטוס בנייה

הבניין מוכן למגורים, ומציע דירה בסטנדרט גימור מצוין. אין מידע על תאריכי בנייה או תוכניות עתידיות, אך המצב הנוכחי מאפשר כניסה מיידית. הדירה עברה שיפוצים אחרונים, כולל חדרי רחצה ומטבח.

נקודות לדיון

הפרויקט אינו מתאים למי שמחפש בידוד מוחלט או סביבה כפרית. השכירות לטווח קצר (עד חודשיים) אינה מותרת, מה שמגביל את הפוטנציאל להשקעה המבוססת על תיירות לטווח קצר. גודל הדירה (70 מ"ר) עשוי להיות מגביל עבור משפחות גדולות.

פרטי הפרויקט

פרויקט 2 Bed דירה בקומה אמצעית in La Cala de Mijas
עיר La Cala de Mijas
אזור Costa del Sol
מחיר €295,000
שטח דירה 70 m²
מחיר למ"ר €4,214 / m²
מרפסת 12 m²
חדרי שינה 2
חדרי אמבטיה 2
חניה לא
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
סיום 2005
הוצאות קהילה/שנה €672
ארנונה/שנה €279
אגרה על פסולת/שנה €77
פורסם 2026-05-23

Ref: VL847724

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

אורח חיים וסביבה

דירה זו יכולה להתאים לאנשים המחפשים בית נופש פעיל, המשלב קרבה לים ולשירותים עירוניים. זוגות או יחידים עשויים למצוא את גודל הדירה (70 מ"ר) והפריסה הפנימית כמתאימים. היא מתאימה גם למי שמעריך נוחות יומיומית, עם סופרמרקט, בתי מרקחת ומסעדות במרחק הליכה. הרוכשים שמעוניינים בבניין מטופח עם מתקנים קהילתיים, כגון בריכות שחייה וגינות, ימצאו כאן ערך. בנוסף, היא יכולה להתאים למי שמחפש מגורים קבועים בסביבה ידידותית, עם קהילה מעורבת של תושבים קבועים ונופשים.

איכות בנייה וגימור

הדירה מציגה רמת גימור מעולה, עם רצפת שיש אלגנטית בכל החללים. המטבח הפתוח והמודרני עבר שיפוץ לאחרונה, ומצויד במלואו. חדרי הרחצה גם הם עברו שיפוץ, כאשר חדר הרחצה הראשי כולל חימום תת-רצפתי. מערכות מיזוג אוויר (חם/קר) וחימום מותקנות. חלונות עם זיגוג כפול מסייעים בבידוד תרמי ואקוסטי. הריהוט, הכולל ארונות קיר מובנים, מוצע כאופציה, יחד עם חיבור לאינטרנט סיבים אופטיים. הדירה נמכרת כפי שהיא, מה שמבטיח מצב תחזוקתי טוב.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הדירה מוצעת במחיר התחלתי של 295,000 אירו. זוהי דירת 2 חדרים בשטח 70 מ"ר. המחיר משקף את המיקום בלה קאלה דה מיחאס, קרבה לים ולשירותים עירוניים. כיוון הדירה (דרום-מזרח) והנוף הפנורמי מוסיפים לערך. מכיוון שהדירה מוכנה למגורים, היא זמינה לרכישה מיידית. חשוב לציין כי השכרה לטווח קצר אינה מותרת, מה שעשוי להשפיע על החזר ההשקעה הפוטנציאלי.