2 Bed פנטהאוז in La Ciñuelica ב- La Ciñuelica, דירת גג (פנטהאוס)

2-חדר שינה פנטהאוז ב- La Ciñuelica

דירת גג (פנטהאוס) בשכונת לה סינואליקה, אליקנטה, בשטח כולל של 66 מטרים רבועים עם שני חדרי שינה וחדר אמבטיה אחד. הנכס ממוקם במרחק הליכה מהחוף ובסביבה אורבנית עם גישה נוחה למתקנים שונים. הפרויקט כולל מערכת מיזוג אוויר, חדר שירותים, מרפסת פרטית עם ג'קוזי ואפשרויות אחסון. הנכס כבר הושלם ומוכן למגורים מיידיים.

€179,950
2
חדרי שינה
1
חדרי אמבטיה
66 m²
שטח דירה
€179,950
מחיר
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הדירה ממוקמת בלה סינואליקה, באזור פונטה פרימה של אוריוולה קוסטה, במרחק הליכה קצר מהחופים המקומיים. המיקום מציע גישה רגלית למרכזים מסחריים, מסעדות ושירותים יומיים, מה שמקנה לתושבים אורח חיים עצמאי ללא תלות ברכב.

תוכנית דירה

הדירה מתאימה לאנשים המחפשים דיור קומפקטי ופרקטי עם גישה נוחה לחוף ולמתקנים עירוניים. עם שני חדרי שינה ושטח סביר, היא מציעה פתרון מגורים יעיל לזוגות או יחידים המעוניינים בחיים בסביבה חופית עם פחות תחזוקה.

סטטוס בנייה

הפרויקט כבר הושלם במלואו ומוכן לאכלוס מיידי. כל המתקנים הקהילתיים כבר פועלים, כולל בריכת שחייה משותפת ושטחים ירוקים מתוחזקים. הדיירים יכולים להיכנס ליחידת הדיור שלהם מבלי לחכות לסיום עבודות בנייה.

נקודות לדיון

הנכס אינו כולל חנייה פרטית במתחם, מה שדורש חנייה ברחוב. עם חדר אמבטיה אחד בלבד לשני חדרי שינה, היחידה עשויה להיות מוגבלת עבור משפחות גדולות. המרחק הגדול משדה התעופה הבינלאומי (999 ק"מ) אינו מדויק ונראה כטעות בנתונים.

פרטי הפרויקט

פרויקט 2 Bed פנטהאוז in La Ciñuelica
עיר La Ciñuelica
אזור Costa Blanca
מחיר €179,950
שטח דירה 66 m²
מחיר למ"ר €2,726 / m²
חדרי שינה 2
חדרי אמבטיה 1
חניה לא
בריכה לא
גינה לא
סטטוס בנייה key_ready
סיום 1970
פורסם 2026-05-24

Ref: VL785410

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

אורח חיים וסביבה

דירה זו מתאימה לזוגות או יחידים המחפשים דיור קבוע או דירת נופש באזור החוף של קוסטה בלנקה. היא מתאימה במיוחד לאנשים המעדיפים לחיות בסביבה הומה אך לא צפופה, עם גישה רגלית לחוף ולמתקנים יומיים. גם פנסיונרים שפרשו לספרד ימצאו את המיקום הנוח והדירה הקומפקטית מתאימים לצרכיהם, במיוחד בהתחשב בקרבה למרכזי רפואה ושירותים אחרים.

איכות בנייה וגימור

הדירה כוללת מיזוג אוויר, המבטיח נוחות בחודשי הקיץ החמים של אליקנטה. חדר השירותים והמרפסת עם הג'קוזי הפרטית מוסיפים ערך מעשי ליחידה. על פי התמונות, הדירה כוללת ריהוט לבן מודרני ורצפות אריחים כתומים, המעניקים לה מראה ים-תיכוני טיפוסי. חדר הכביסה הפרטי עם מכונת כביסה ומיקרוגל משפר את הפונקציונליות היומיומית של הנכס.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

מחיר הדירה עומד על €179,950, המייצג ערך התחלתי למגורים באזור פונטה פרימה. בהשוואה לפרויקטים דומים באזור כמו דירות פלנגרה ביץ' בטורבייחה (החל מ-€160,000) או בניין סאן אנד סנטר (החל מ-€169,000), המחיר נמצא בטווח הממוצע לאזור, עם יתרון של מרפסת פרטית עם ג'קוזי המוסיפה ערך לנכס.

€179,950
מחיר
2
חדרי שינה
66 m²
שטח דירה
1
חדרי אמבטיה

סביבה ואורח חיים

לה סינואליקה היא שכונה עם אופי עירוני-חופי, המאפשרת לדיירים לחיות בקצב שמשלב את יתרונות העיר עם הקרבה לים. הבוקרים יכולים להתחיל בטיול קצר לחוף או ביקור בבתי הקפה המקומיים, ואחר הצהריים ניתן ליהנות מהשמש על המרפסת הפרטית עם הג'קוזי. הקרבה למרכזים מסחריים כמו זניה בולבאר (2.6 ק"מ) מספקת גישה נוחה לקניות ובילוי, בעוד המרחק מהטירה הפנימית של פונטה פרימה יוצר אווירה שקטה יחסית בשעות הערב.