2 Bed דירה בקומה אמצעית in Villamartin ב- Villamartin, דירה

2-חדר שינה דירה בקומה אמצעית ב- Villamartin

דירת שני חדרי שינה במתחם פלאפה גולף בווילהמרטין, אליקנטה, הממוקמת בקומה הראשונה עם מרפסת פינתית גדולה. הנכס בגודל 72 מטר רבוע כולל שני חדרי שינה ושתי חדרי אמבטיה, חדר מגורים/אוכל ומטבח מאובזר במלואו. המתחם מציע בריכת שחייה ציבורית וחנייה משותפת, במרחק הליכה קצר מכיכר וילהמרטין ומגרש הגולף המפורסם.

€254,900
2
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
72 m²
שטח דירה
€254,900
מחיר
למגורים
סטטוס בנייה

סיכום

  • דירת שני חדרי שינה במתחם פלאפה גולף בווילהמרטין
  • מרפסת פינתית גדולה עם אוריינטציה דרום-מערבית
  • מיקום אידיאלי לחובבי גולף - 420 מטרים ממועדון הגולף וילהמרטין
  • שירותים ומתקנים רבים במרחק הליכה קצר
  • בריכת שחייה ציבורית וחנייה משותפת במתחם

השוואה אזורית

בהשוואה לפרויקטים אחרים באזור וילהמרטין, דירה זו בפלאפה גולף מציעה ערך תחרותי. פרויקט SUNGOLFBEACH באותו אזור מתחיל במחיר של €255,000, כ-100 יורו יקר יותר עבור מאפיינים דומים. בעוד VILLAMARTÍN PARADISE PHASE V מתחיל במחיר של €289,900, כ-35,000 יורו יקר יותר. בהשוואה לפרויקטים באזורים סמוכים כמו OCEANIC APARTMENTS ברוחאלס (החל מ-€475,000), המחיר כאן נמוך במשמעותי. הפרויקט מציע נגישות מעולה למגרשי גולף, מה שמהווה יתרון על פני פרויקטים המרוחקים יותר ממתקני הספורט. בניגוד לפרויקטים חדשים שעדיין בבנייה, דירה זו כבר מוכנה לאכלוס מיידי, מה שמפחית סיכונים והמתנה לרוכשים פוטנציאליים.

שאלות נפוצות

האם הדירה ממוקמת באזור שקט?
המתחם ממוקם באזור מגורים מבוסס עם פעילות תיירותית מתונה. הקרבה למרכז וילהמרטין יוצרת חיי קהילה פעילים בשעות היום, עם שקט יחסי בשעות הלילה.
האם נדרש רכב פרטי במקום?
לא בהכרח. רוב השירותים היומיומיים נגישים בהליכה. עם זאת, להגעה לחופים או לביצוע קניות גדולות יותר, מומלץ להשתמש בתחבורה פרטית או ציבורית.
מה מצב המיזוג והחימום בדירה?
הדירה כוללת מערכת מיזוג אוויר מלאה עם אפשרויות קירור וחימום. בחדרי האמבטיה מותקן חימום תחתון לנוחות נוספת בחורף.
האם הנכס מתאים להשקעה בהשכרה?
כן. המיקום באזור תיירותי פופולרי, בקרבת מגרשי גולף וחופים, הופך אותו למתאים להשכרת חופשות קצרה. הדירה כוללת ריהוט חלקי, מה שמקל על הכניסה של שוכרים.
אילו מתקנים ציבוריים כלולים במתחם?
המתחם כולל בריכת שחייה ציבורית גדולה וחנייה משותפת לדיירים. המתחם מתוחזק ברמה גבוהה ומציע סביבה בטוחה ונעימה למגורים.
מה עלויות הקהילה החודשיות?
עלויות הקהילה החודשיות לא צוינו במידע הזמין. מומלץ לבדוק ישירות עם נציג המכירה לקבלת מידע מדויק על דמי התחזוקה החודשיים המתוכננים.
כמה זמן לוקח תהליך הרכישה של הנכס?
מכיוון שהנכס כבר בנוי ומוכן למגורים, תהליך הרכישה יכול להסתיים תוך 1-3 חודשים, תלוי במימון ובהיבטים משפטיים. התהליך כולל בדיקה משפטית, חתימה על מסמכים ורישום הנכס.
האם קיימים בתי ספר בסביבה הקרובה?
כן. ברדיוס של 2 קילומטרים מהנכס קיימים 7 בתי ספר, מה שמאפשר גישה נוחה למשפחות עם ילדים. רוב בתי הספר מציעים הוראה בספרדית, עם אפשרויות בינלאומיות במרחק גדול יותר.

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הדירה ממוקמת במתחם פלאפה גולף בווילהמרטין, במרחק של 420 מטרים בלבד ממועדון הגולף וילהמרטין. האזור מאופיין בסביבה עירונית עם נגישות למגוון שירותים ומתקנים בטווח הליכה. המיקום מציע חיבור טבעי לסגנון החיים המדיני תוך שמירה על קרבה לצרכים יומיים.

תוכנית דירה

הדירה מתאימה לזוגות או יחידים המחפשים מגורים נוחים עם גישה למתקני פנאי ובילוי. עם שני חדרי שינה ומרפסת פרטית, הנכס מציע פתרון מגורים מעשי המשלב נוחות יומיומית עם אפשרויות פנאי בסביבה הקרובה. המבנה מתאים למגורים קבועים או כנכס לחופשות.

סטטוס בנייה

הדירה נמצאת במצב בנייה מוגמר ומוכנה לאכלוס מיידי. פרויקט פלאפה גולף הושלם במלואו, כאשר כל המתקנים הציבוריים כבר פעילים וזמינים לדיירים. הנכס אינו דורש המתנה לתהליכי בנייה או אישורים נוספים, וניתן לאייש אותו מיד לאחר הרכישה.

נקודות לדיון

הנכס אינו מציע חניה פרטית ייעודית, אלא חניה משותפת במתחם. גודל הדירה (72 מטר רבוע) מגביל את האפשרויות למשפחות מורחבות או לאירוח מרובה משתתפים. המיקום אינו צמוד לחוף, ומרחק ההליכה לים דורש שימוש בתחבורה להגעה לחופים.

אורח חיים וסביבה

דירה זו מתאימה לאנשים המחפשים בית חופשות באזור עם אקלים נעים וגישה למתקני פנאי. היא מתאימה במיוחד לחובבי גולף בשל הקרבה המיידית למגרשי גולף מובילים. גמלאים המעוניינים לבלות חלק מהשנה בספרד ימצאו כאן פתרון נוח עם גישה לכל השירותים הנדרשים. הנכס יכול לשמש גם כהשקעה להשכרה קצרה, בהתחשב בקרבתו לאטרקציות תיירותיות וביקוש לדיור באזור. זוגות צעירים המחפשים דירה ראשונה בספרד יכולים למצוא כאן נקודת מוצא נוחה עם פוטנציאל להתרחבות עתידית.

איכות בנייה וגימור

הדירה מציגה רמת איכות גבוהה עם חומרים עמידים וטכנולוגיות בנייה מודרניות. המבנה כולל חלונות כפולים התורמים לבידוד אקוסטי ותרמי יעיל. החימום התחתון בחדרי האמבטיה מספק נוחות נוספת בחודשי החורף, בעוד מערכת מיזוג האוויר מציעה פתרון מלא לשליטה בטמפרטורה כל השנה. המטבח מאובזר במלואו עם אפשרויות אחסון מסודרות וציוד חשמלי בסיסי. המרפסת המקורה מאפשרת שימוש נרחב לאורך השנה, בלי תלות בתנאי מזג האוויר. האיכות הכללית של הבנייה ניכרת בפרטים כמו דלתות פנימיות איכותיות, ארונות מובנים וחלוקת חללים יעילה.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

המחיר המתחיל עבור הדירה עומד על €254,900, מחיר תחרותי בהשוואה לנכסים דומים באזור וילהמרטין. המחיר משקף את הגודל, המיקום והמתקנים הכלולים במתחם. הנכס מוצע עם ריהוט חלקי, מה שעשוי להפחית עלויות ראשוניות עבור הרוכשים. בהשוואה לפרויקטים אחרים באזור כמו SUNGOLFBEACH (החל מ-€255,000) ו-VILLAMARTÍN PARADISE PHASE V (החל מ-€289,900), המחיר נמוך יחסית למה שהשוק מציע.

€254,900
מחיר
2
חדרי שינה
72 m²
שטח דירה
2
חדרי אמבטיה
€600
הוצאות קהילה/שנה
€300
ארנונה/שנה
€34
אגרה על פסולת/שנה

סביבה ואורח חיים

החיים בפלאפה גולף מתאפיינים בשגרה נוחה עם גישה קלה למתקנים ושירותים בסביבה הקרובה. הבוקר יכול להתחיל בארוחת בוקר במרפסת הדרום-מערבית המוצלת, ולאחר מכן ניתן לצאת לטיול קצר לכיכר וילהמרטין לקפה או לקניות בסופרמרקט הסמוך. בשעות אחר הצהריים, ניתן ליהנות מבריכת השחייה המשותפת או להשתמש במתקני הכושר הסמוכים. הערבים מתאפיינים באפשרויות בילוי מגוונות במסעדות וברים הפזורים באזור, כאשר רוב המקומות נמצאים במרחק הליכה קצר.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Villamartin

סביבה ונגישות

הסביבה הקרובה לדירה מציעה מגוון רחב של שירותים ומתקנים הנגישים בהליכה או בנסיעה קצרה. ברדיוס של 2 קילומטרים קיימים 38 מסעדות, 28 בתי קפה, 16 בתי מרקחת ו-18 סניפי בנק, מה שמעיד על אזור מפותח ומשרת את תושביו. תחנת הרכבת אוריאולה מיגל ארננדס נמצאת במרחק של 900 מטרים בלבד, מה שמאפשר גישה נוחה לתחבורה ציבורית. עבור צרכים רפואיים, בית החולים הקרוב נמצא במרחק של 9.9 קילומטרים, מרחק סביר לתנועה רגילה. האזור מציע 15 קווי תחבורה ציבורית ו-8 תחנות אוטובוס בסביבה הקרובה, מה שמגביר את הנגישות ללא תלות ברכב פרטי.

מפה ומיקום

המפה מציגה את מיקום הדירה במתחם פלאפה גולף ביחס למוקדים חשובים בסביבה. ניתן לראות את הקרבה למועדון הגולף וילהמרטין, לכיכר המרכזית ולמתקנים השונים. המפה מדגישה את הנגישות הטובה לחופים, למרכזי קניות ולתחבורה ציבורית, תוך הצגת המרחקים הקצרים בין הנכס לבין השירותים החיוניים.

Alt text: "A spacious room with a city view, featuring a balcony and modern decor.

מיקום באזור

וילהמרטין ממוקמת במחוז אוריאולה, בפרובינציית אליקנטה שבקהילה הוולנסיאנית, בחלק הדרומי של קוסטה בלנקה. העיירה מונה כ-31,962 תושבים ומשלבת בין אופי קהילתי לתיירותי. במרחק של 19 קילומטרים נמצאת העיר מורסיה (462,979 תושבים), בעוד אלצ'ה (234,765 תושבים) נמצאת במרחק של 30 קילומטרים ואליקנטה (339,322 תושבים) במרחק של 50 קילומטרים. המיקום האסטרטגי מאפשר גישה נוחה לערים הגדולות תוך שמירה על אופי שקט יחסית. האזור מתאפיין בפיתוח מאוזן המשלב שימור מסורת עם תשתיות מודרניות, מה שהופך אותו למיקום אטרקטיבי הן לתושבים קבועים והן לתיירים.

נגישות ושירותים

החופים הקרובים כוללים את קלה מוסקה (3.3 קילומטרים), פלאיה קלה אסטקה (3.4 קילומטרים) ופלאיה קלה לה מוסקה (3.4 קילומטרים), כולם בטווח נסיעה קצר של 5-10 דקות. נמל התעופה אליקנטה-אלצ'ה (ALC) נמצא במרחק של כ-41 קילומטרים, מה שמאפשר הגעה נוחה מרוב הערים האירופיות הגדולות. עבור חובבי גולף, המיקום אידיאלי עם מועדון הגולף וילהמרטין במרחק 420 מטרים, ריאל קלוב דה גולף קמפואמור (2.3 קילומטרים) ומועדון הגולף לאס רמבלס (2.9 קילומטרים). מרכז הקניות זניה בולוור נמצא במרחק של 2.2 קילומטרים ומציע מגוון רחב של חנויות ומסעדות.

Alicante-Elche (ALC) 41 km
Valencia (VLC) 161 km
Orihuela Miguel Hernández 0.9 km
Beniel 5.8 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

טבע ואקלים

האזור נהנה מאקלים ים תיכוני ממוזג עם טמפרטורה שנתית ממוצעת של 18.9°C וכ-3,844 שעות שמש בשנה. עונת השחייה נמשכת כשישה חודשים, כאשר טמפרטורת המים עולה על 20°C, מה שמאפשר שימוש נרחב בחופים ובבריכות מאפריל עד אוקטובר. הגובה של 31 מטר מעל פני הים תורם לאקלים נעים ללא לחות מוגזמת. האוריינטציה הדרום-מערבית של המרפסת מאפשרת חשיפה מיטבית לשמש אחר הצהריים, מה שיוצר תנאים נוחים לישיבה בחוץ רוב שעות היום. מספר ימי הגשם המועטים והאור השמש הרב תורמים לאיכות חיים גבוהה ואפשרויות פעילות חיצונית לאורך כל השנה.

3844 שעות שמש/שנה
6 עונת שחייה (חודשים)
18.9°C טמפ' שנתית ממוצעת
31m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

החופים הקרובים לנכס כוללים את קלה מוסקה, פלאיה קלה אסטקה ופלאיה קלה לה מוסקה, כולם במרחק של 3.3-3.4 קילומטרים. חופים אלה ידועים במים הצלולים והתנאים הנוחים לשחייה. עבור חובבי גולף, האזור הוא גן עדן עם שלושה מגרשי גולף במרחק קצר: וילהמרטין (420 מטרים), קמפואמור (2.3 קילומטרים) ולאס רמבלס (2.9 קילומטרים). בנוסף, קיימים מתקני ספורט שונים בסביבה הקרובה כולל מרכזי כושר כמו וילהמרטין גולף (0.2 קילומטרים), ספורט סנטר מונטפיאדרה (4.7 קילומטרים) וסנאץ' פיטנס סנטר (4.8 קילומטרים). המרינות הקרובות כוללות את פוארטו דפורטיבו מיגל קבאז'רו (4.7 קילומטרים) וריאל קלוב נאוטיקו (7.5 קילומטרים), המציעות אפשרויות פעילות ימיות מגוונות.

חופים

  • Cala Mosca 3.3 km
  • Playa Cala La Mosca 3.4 km
  • Playa Cala Estaca 3.4 km
  • Playa Cala Cerrada 3.5 km
  • Playa Cala Bosque 3.6 km
  • Playa Cala Capitán 3.8 km

Golf

  • Club de Golf Villamartín 0.5 km
  • Real Club de Golf Campoamor 2.3 km
  • Club de Golf Las Ramblas de Orihuela 2.9 km
  • Las Colinas Golf & Country Club 5 km

מקור: OpenStreetMap

מיקום באזור

מדריך אזור: Villamartin

Villamartin is the name of both an urbanisation and a golf course in the Costa Blanca area of eastern Spain. It lies in the municipality of Orihuela, in the province of Alicante in the Valencian Community.

עובדות מרכזיות

31,962 אוכלוסייה

שירותים בסביבה

38 restaurant
7 school
16 pharmacy
18 bank
1 park
28 cafe
8 dentist

גובה ושטח

31m גובה

אטרקציות בסביבה

חופים

Ev Charging

מגרשי גולף

מרינות

מרכזי ספורט

תחבורה וגישה

41 km Alicante-Elche (ALC)
161 km Valencia (VLC)
351 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
0.9 km Orihuela Miguel Hernández
5.8 km Beniel
7.8 km Callosa de Segura
1 km Estación Orihuela - Miguel Hernández

פרטי הפרויקט

פרויקט 2 Bed דירה בקומה אמצעית in Villamartin
עיר Villamartin
אזור Costa Blanca
מחיר €254,900
שטח דירה 72 m²
מחיר למ"ר €3,540 / m²
מרפסת 50 m²
חדרי שינה 2
חדרי אמבטיה 2
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
סיום 2020
הוצאות קהילה/שנה €600
ארנונה/שנה €300
אגרה על פסולת/שנה €34
פורסם 2026-05-22

Ref: VL304017

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Noa Shapiro
Noa Shapiro
יועץ נדל"ן

נועה שפירו מלווה באופן אישי לקוחות דוברי עברית ברכישת נכס בספרד. היא מבטיחה תהליך שקוף, מובן ונטול דאגות.

נציג רב-לשוני בסיוע בינה מלאכותית. הפנייה שלך מטופלת על ידי הצוות שמאחורי אתר זה.

מענה תוך 24 שעות

מעוניין?

השאר פרטים וקבל מידע על זמינות, מחירים ותוכניות דירות.

נתונים טכניים
3,844 שעות שמש בשנה מספקות אקלים נעים רוב השנה
המיקום נמצא בגובה 31 מטר מעל פני הים, תורם לאקלים מתון
15 קווי תחבורה ציבורית משרתים את האזור עם 8 תחנות אוטובוס בסביבה הקרובה
בקש פרטים WhatsApp