5 Bed Vidurinio aukšto butas in Sotogrande Vietovėje Sotogrande,

5-miegamasis Butas viduriniame aukšte mieste Sotogrande

Šis erdvių 5 miegamųjų butas yra prestižiniame Senda Chica bendrijoje, La Reserva rajone, Sotogrande. Jis siūlo 200 m² gyvenamojo ploto ir įspūdingą 179 m² terasą, kuri suteikia vilos pojūtį, tačiau su buto patogumais ir saugumu. Pastatytas siekiant aukščiausių kokybės standartų, šis nekilnojamasis turtas yra paruoštas gyventi, siūlydamas stilių, komfortą ir funkcionalumą.

€985,000
5
Miegamieji
6
Vonios kambariai
200 m²
Gyvenamasis plotas
€985,000
Kaina
4.4 km
Iki paplūdimio
Atiduodamas
Statybų statusas

Santrauka

  • Erdvus 5 miegamųjų butas su dideliu 179 m² terasa prestižinėje Senda Chica, La Reserva, Sotogrande.
  • Visai šalia garsiausių golfo aikštynų, tokių kaip Real Club de Sotogrande (270 m).
  • Puikiai įrengtas, su 4 atskiromis voniomis, namų biuru ir modernia virtuve.
  • Bendrijos patogumai apima baseinus, padelio kortus ir sporto salę.
  • Turizmo licencija leidžia trumpalaikę nuomą, suteikiant investicijų potencialą.

Regioninis palyginimas

Lyginant su kitais Sotogrande projektais, „Las Villas, Sotogrande“ (nuo 954 000 €) siūlo panašią prabangią aplinką, tačiau šis butas išsiskiria savo erdvia terasa ir 5 miegamaisiais. „Adel San Roque“ (nuo 536 000 €) ir „Serenity Golf Homes“ (nuo 549 000 €) yra pigesni variantai, tačiau paprastai siūlo mažesnius plotus ir galbūt mažiau patogumų ar prabangių apdailos detalių. Sotogrande apskritai yra žinomas dėl savo aukšto lygio paslaugų, saugumo ir prestižo, ypač tarp golfo entuziastų ir ieškančių ramių, tačiau gerai pasiekiamų vietovių. Nors kiti Kosta del Sol regiono miestai gali pasiūlyti didesnį pasirinkimą ir žemesnes kainas, Sotogrande išlieka išskirtinis dėl savo privatiems gyventojams skirto pobūdžio ir sutelktų aukščiausios klasės objektų, tokių kaip golfo aikštynai ir jachtų uostas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Koks yra nekilnojamojo turto statusas ir ar jis paruoštas gyventi?
Nekilnojamasis turtas yra visiškai baigtas ir paruoštas gyventi. Tai nėra naujos statybos projektas, bet jis yra puikios būklės.
Kaip lengva pasiekti šį projektą?
Artimiausias Gibraltaro oro uostas yra už 14 km tiesia linija. Malagos oro uostas yra už maždaug 84 km. Automobilis yra patogus, bet ne visada būtinas, nes šalia yra viešojo transporto stotelės.
Kokios yra buto energetinio efektyvumo ypatybės?
Butas turi integruotą karšto ir šalto oro kondicionierių bei keraminę šildymo sistemą. Informacija apie konkrečius energijos efektyvumo sertifikatus nėra pateikta.
Koks yra turto nuomos potencialas?
Butas turi turistinį leidimą, kuris leidžia jį nuomoti trumpam laikotarpiui, kai jis nėra naudojamas asmeniškai. Tai gali generuoti papildomas pajamas.
Kokius bendruomenės patogumus siūlo Senda Chica?
Gyventojai gali naudotis 25 metrų lauko baseinu, vaikų baseinu, dviem padelio kortais ir sporto sale. Taip pat yra sutvarkytos bendros lauko erdvės.
Kokie yra papildomi mokesčiai, susiję su šio nekilnojamojo turto nuosavybe?
Nėra informacijos apie bendrijos mokesčius, nekilnojamojo turto mokesčius (IBI) ar kitus metinius išlaikymo kaštus. Būtina kreiptis į pardavimo agentą.
Koks yra pirkimo procesas Ispanijoje perkant tokį turtą?
Pirkimo procesas apima preliminarios sutarties pasirašymą, pradinio įnašo sumokėjimą ir galutinį sandorį pas notarą. Rekomenduojama pasinaudoti teisininko pagalba.
Kaip toli iki artimiausio paplūdimio ir golfo aikštyno?
Artimiausias paplūdimys, Playa de La Alcaidesa, yra už maždaug 4.8 km. Real Club de Golf de Sotogrande yra vos už 270 metrų.

Projekto analizė

Svarbios vietovės, namų, projekto etapo ir dėmesio punktų charakteristikos.

Vieta

Butas įsikūręs „Senda Chica“, saugomoje ir privatiems gyventojams skirtoje bendrijoje, La Reserva, Sotogrande. Tai užtikrina ramią aplinką su puikiomis bendromis patalpomis, tačiau išlieka arti vietinių patogumų ir tarpukontinentinių susisiekimo arterijų.

Planas

Šis būstas atitinka tuos, kurie vertina erdvę, privatumą ir lauko gyvenimo malonumus. Didelė terasa, 4 miegamieji su atskiromis voniomis ir papildomas namų biuras leidžia patogiai gyventi, dirbti nuotoliniu būdu ir priimti svečius.

Projekto būklė

Projektas yra visiškai baigtas ir paruoštas gyventi. Nors tai ne nauja statyba, jis pasižymi puikios būklės įranga ir moderniomis apdailos medžiagomis, atspindinčiomis šiuolaikinius statybos standartus.

Dėmesio punktai

Šis butas siūlo bendrą bendrijos baseiną, o ne privatų. Nors yra didelė terasa, ji yra bendrojoje teritorijoje, o ne atskirame sode. Šalia yra golfo aikštynai, tačiau tai nereiškia, kad visi butai turi tiesioginį vaizdą į juos.

Gyvenimas ir apylinkės

Šis butas idealiai tinka tarptautiniams pirkėjams, ieškantiems prabangaus būsto Andalūzijoje, ypač tiems, kurie vertina golfo kurortų artumą, gamtos apsuptį ir aukštą saugumo lygį. Jis taip pat tinka šeimoms, kurioms reikia papildomos erdvės ir atskirų vonių visiems. Namų biuras suteikia galimybę dirbti nuotoliniu būdu, o turizmo licencija atveria duris į investicijų galimybes per trumpalaikę nuomą.

Statybos kokybė ir apdaila

Šis butas pasižymi unikaliu dizainu, kuriame dera spalvų įvairovė, augalų motyvai ir aukštos kokybės baldai, kuriant šiltą ir rafinuotą atmosferą. Grindų iki lubų langai užtikrina daug natūralios šviesos ir sujungia vidinius bei lauko erdves. Įrengta moderni virtuvė, visame būste yra karšto ir šalto oro kondicionierius bei keraminė šildymo sistema. Visi 4 miegamieji yra su atskiromis voniomis ir įmontuotomis spintomis.

Apylinkės ir gyvenimas

Kaina ir pasiekiamumas

Butas rinkoje kainuoja nuo 985 000 eurų. Būstas yra visiškai paruoštas gyventi. Galima rinktis tarp privačių patalpų ir turistinį leidimą turinčios nuomos galimybės, kuri gali generuoti papildomas pajamas, kai turtas nėra naudojamas asmeniškai.

€985,000
Kaina
5
Miegamieji
200 m²
Gyvenamasis plotas
6
Vonios kambariai
€650
Mokestis už turtą/metus
€300
Šiukšlių mokestis/metus

Apylinkės ir gyvenimas

Gyvenimas Senda Chica, La Reserva, Sotogrande, yra orientuotas į aukštos kokybės gyvenimo būdą. Bendrijoje yra 25 metrų lauko baseinas, vaikų baseinas, du padelio kortai ir sporto salė, todėl siūlomos įvairios rekreacinės galimybės. Aplinkinės teritorijos yra saugomos, su sutvarkytomis bendromis erdvėmis, kurios idealiai tinka vaikams ir gyvūnėliams. Kadangi bendrija yra uždara ir saugi, tai leidžia gyventojams jaustis ramiai ir saugiai, tuo pačiu mėgaujantis gamtos artumu ir vaizdais į kalnus bei sodus.

Prašyti informacijos

Vieta ir apylinkės: Sotogrande

Apylinkės ir susisiekimas

Gyvenimas Sotogrande siūlo aukšto lygio patogumus. Per 2 km spinduliu rasite restoranus, vaistines, bankus ir kavines. Tarptautinės mokyklos, kaip „Sotogrande International School“, yra pasiekiamos per trumpą laiką. Uostas „Puerto de Sotogrande“ yra vos už 2.7 km. Viešojo transporto stotelės ir linijos yra pasiekiamos, nors automobilis palengvina judėjimą po regioną.

Žemėlapis ir vieta

Šis butas yra įsikūręs Sotogrande, Andalūzijoje, Ispanijos pietuose. Tai prestižinė gyvenamoji zona, žinoma dėl savo golfo aikštynų, jachtų uostų ir aukšto lygio saugumo, siūlanti Viduržemio jūros pakrantės gyvenimo malonumus.

Aerial view of a coastal resort with multiple swimming pools, beach, and mountainous backdrop.

Vieta regione

Sotogrande yra didžiausia privati gyvenamoji teritorija Andalūzijoje, esanti San Roque savivaldybėje, maždaug 25 km į šiaurės rytus nuo Gibraltaro. Jis driekiasi nuo Viduržemio jūros iki Siera Almenara kalnų šlaitų, siūlydamas kontrastingus vaizdus į jūrą, kalnus ir gamtovaizdžius. Tai suteikia jam unikalią padėtį tarp Kosta del Sol ir Kosta de la Luz regionų.

Susisiekimas ir infrastruktūra

Butas yra patogioje vietoje, 1.7 km nuo prekybos centro ir 1.2 km nuo vaistinės. Didžiausi golfo laukai, tokie kaip „Real Club de Golf de Sotogrande“, yra netoliese (270 m). Per 14 km pasieksite Gibraltaro oro uostą, o didesnis Malagos oro uostas yra už maždaug 84 km. Paplūdimiai, pavyzdžiui, „Playa de La Alcaidesa“, yra už maždaug 4.8 km.

Iki paplūdimio 4.4 km
Gibraltar (GIB) 15 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 84 km

Šaltinis: OpenStreetMap, Google Maps

Aerial view of a coastal town with a marina, green fields, and mountains in the background.

Gamta ir klimatas

Luxury golf resort with ocean view, green fairways, and mountain backdrop.

Sotogrande regionas pasižymi Viduržemio jūros klimatu, vidutinė metinė temperatūra siekia 17.8°C. Saulės spindulių kiekis yra pakankamas ištisus metus, o maudymosi sezonas trunka apie 4 mėnesius, kai vandens temperatūra viršija 20°C. Būsto aukštis virš jūros lygio yra 40 metrų, o nuolydis link artimiausio paplūdimio yra vos 0.9%, todėl aplinka yra gana plokščia ir lengvai pasiekiama.

4 Maudymosi sezonas (mėn.)
17.8°C Vid. metinė temp.
40m Aukštis virš jūros lygio

Šaltinis: Open-Meteo (2020, 2025 vidurkis)

Paplūdimiai ir poilsis

Artimiausias paplūdimys, „Playa de La Alcaidesa“, yra už maždaug 4.8 km. Sotogrande garsėja savo golfo aikštynais; „Real Club de Golf de Sotogrande“ yra vos už 270 metrų. Taip pat netoliese yra „Club de Golf La Cañada“ (2.5 km) ir „Club de Golf Valderrama“ (3.4 km). Be golfo, regione yra daug sporto centrų, įskaitant plaukimo baseinus ir teniso kortus.

Paplūdimiai

  • Playa de La Alcaidesa 4.4 km

Golf

  • Real Club de Golf de Sotogrande 0.8 km
  • Club de Golf La Cañada 2.4 km
  • Club de Golf Valderrama 3 km
  • San Roque Club 3.3 km

Sporto įrenginiai

66 Turimi įrenginiai

Šaltinis: OpenStreetMap, CSD

A luxurious waterfront apartment with a marina view, featuring a spacious balcony and modern amenities.

Vieta regione

Vietovės gidas: Sotogrande

Sotogrande is the largest privately owned residential development in Andalusia, Spain. It is a private community in the municipality of San Roque. Located 25 km (16 mi) northeast of Gibraltar, Sotogrande is composed of a 25-square-kilometre (9.7 sq mi) stretch from the Mediterranean Sea back into the foothills of Sierra Almenara, providing contrasting views of sea, hills, cork forests and green fairways, including the Rock of Gibraltar and Morocco.

Artimos paslaugos

3 restaurant
2 pharmacy
2 bank
1 cafe
2 dentist

Aukštis ir reljefas

40m Aukštis virš jūros lygio
4.4 km Iki paplūdimio
0.9% Nuolydis iki paplūdimio

Transportas

15 km Gibraltar (GIB)
84 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
475 km Alicante-Elche (ALC)

Projekto detalės

Projektas 5 Bed Vidurinio aukšto butas in Sotogrande
Miestas Sotogrande
Regionas Costa del Sol
Kaina €985,000
Gyvenamasis plotas 200 m²
Kaina už m² €4,925 / m²
Terasa 179 m²
Miegamieji 5
Vonios kambariai 6
Parkavimas Taip
Baseinas Taip
Sodas Taip
Statybų statusas key_ready
Iki paplūdimio 4.4 km
Pabaiga 2021
Mokestis už turtą/metus €650
Šiukšlių mokestis/metus €300
Skelbta 2026-05-23

Ref: VL446722

Šaltinis: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Ruta Petrauskas
Ruta Petrauskas
NT ekspertas

Rūta Petrauskas kruopščiai ir atidžiai padeda Lietuvos klientams Ispanijos nekilnojamojo turto rinkoje. Ji užtikrina, kad kiekvienas žingsnis būtų saugus ir apgalvotas.

Dirbtinio intelekto remiamas daugiakalbis atstovas. Jūsų užklausą tvarko šios svetainės komanda.

Atsakymas per 24 valandas

Dominuojate?

Palikite savo duomenis ir gaukite informacijos apie pasiekiamumą, kainas ir planus.

Techniniai duomenys
Gyvenamasis plotas: 200 m².
Bendras plotas su terasa: 379 m².
Artimiausias oro uostas: Gibraltaras (14 km tiesia linija).
Prašyti informacijos WhatsApp