1 Bed Bungalow in Torrevieja v Torrevieja,

1-ložnice Bungalov v Torrevieja

Tento přízemní bungalov se nachází v oblíbené lokalitě Los Frutales ve španělské Torrevieja na pobřeží Costa Blanca. Nemovitost je situována v městském prostředí, které nabízí snadný přístup k veškeré občanské vybavenosti. Díky své poloze a vlastnostem představuje zajímavou možnost jak pro vlastní bydlení, tak jako investiční příležitost s potenciálem pro sezónní pronájmy v dynamické prázdninové destinaci.

€149,900
1
Ložnice
1
Koupelny
42 m²
Obývací plocha
€149,900
Cena
1 km
Vzdálenost k pláži
K předání
Stav výstavby

Analýza projektu

Klíčové charakteristiky lokality, domů, fáze projektu a důležité body.

Lokalita

Bungalov je situován v docházkové vzdálenosti od pláže a v blízkosti městských center, což zajišťuje dobrou dostupnost obchodů, restaurací a dalších služeb. Jeho umístění v rámci Torrevieja podporuje městský způsob života s orientací na pohodlné každodenní fungování.

Půdorys

Nemovitost je vhodná pro jednotlivce nebo páry hledající kompaktní bydlení s důrazem na praktičnost a snadný přístup k venkovnímu prostoru. Nabízí řešení pro ty, kdo preferují městské bydlení s blízkostí pláže a služeb, a ocení pohodlí plně vybaveného domova.

Stav projektu

Tento dům je již postaven a připraven k nastěhování. Další fáze výstavby nebo rozšiřování projektu nejsou v tuto chvíli specifikovány. Zaměření je na okamžitou dostupnost a užívání si nemovitosti bez nutnosti čekání na dokončení.

Důležité body

Projekt nenabízí výhled na moře přímo z obytných prostor, ani rozsáhlé pozemky či soukromou zahradu. Není zde ani garáž či kryté parkování. Vzhledem k městskému charakteru lokality se nejedná o nemovitost v klidné přírodě, ale v živé městské zástavbě.

Životní styl a okolí

Tento bungalov může být vhodnou volbou pro jednotlivce nebo mladé páry, kteří hledají cenově dostupné bydlení na pobřeží s dobrou dostupností služeb. Je ideální pro ty, kteří preferují městský životní styl a chtějí mít vše na dosah pěšky, včetně pláže. Rovněž se jedná o zajímavou příležitost pro investory, kteří hledají nemovitost s potenciálem pro krátkodobé pronájmy, například pro turisty v hlavní sezóně. Díky své poloze a vybavení může sloužit i jako rekreační základna pro ty, kteří hledají místo pro pravidelné úniky za sluncem.

Kvalita stavby a povrchové úpravy

Nemovitost disponuje praktickým interiérem navrženým s ohledem na funkčnost. Kuchyně je integrována do obývacího prostoru a je vybavena potřebnými spotřebiči včetně pračky a mikrovlnné trouby. Koupelna je standardně vybavena vanou a oknem pro přirozené větrání. Ložnice obsahuje vestavěnou skříň, která efektivně využívá prostor. Venkovní prostor zahrnuje terasu s grilem, což umožňuje příjemné posezení a venkovní stolování. Použité materiály jsou v souladu s běžnými standardy pro tento typ nemovitostí v regionu, což zajišťuje funkční a nenáročné bydlení.

Okolí a životní styl

Cena a dostupnost

Cena tohoto přízemního bungalovu začíná na 149 900 EUR. Vzhledem k tomu, že se jedná o hotovou nemovitost, je k dispozici k okamžitému prodeji. V současnosti nejsou uvedeny žádné další varianty či cenové úrovně pro tento konkrétní typ nemovitosti. Nabídka se soustředí na jednu konkrétní jednotku, jejíž cena odráží její velikost, vybavení a lokalitu v rámci Torrevieja.

€149,900
Cena
1
Ložnice
42 m²
Obývací plocha
1
Koupelny

Okolí a životní styl

Tento bungalov se nachází v Torrevieja, což je prosperující pobřežní město na Costa Blanca. Městská zástavba poskytuje veškeré zázemí pro každodenní život, obchody, supermarkety, lékárny a restaurace jsou na dosah pěšky. Okolí je charakteristické svou obytnou atmosférou, kde se mísí místní obyvatelé s turisty. Každodenní rytmus života je ovlivněn blízkostí Středozemního moře, což umožňuje snadný přístup na pláže a k vodním aktivitám. Město nabízí širokou škálu služeb, od zdravotnictví po kulturní a sportovní vyžití, což činí z této lokality atraktivní místo pro dlouhodobé bydlení i rekreační pobyty. Životní styl je zde zaměřen na pohodu, slunce a středomořskou kulturu.

Vyžádat informace

Lokalita a okolí: Torrevieja

Okolí a dopravní dostupnost

Bungalov se nachází v městské části Torrevieja, kde je veškerá občanská vybavenost na dosah. Supermarket je vzdálen jen 354 metrů, lékárna 576 metrů. V okolí se nachází velké množství restaurací (168), kaváren (45) a dalších služeb, což podporuje pohodlný každodenní život. Městská infrastruktura zahrnuje i dobrou síť veřejné dopravy s 50 autobusovými zastávkami v blízkosti. Vzdálenost k nemocnici je 3,4 km. Tato koncentrace služeb a dobrá dopravní dostupnost činí z lokality praktické místo pro život bez nutnosti spoléhat se výhradně na automobil.

Mapa a lokalita

Tento bungalov se nachází v živé městské části Torrevieja na pobřeží Costa Blanca. Mapa ukazuje jeho polohu v blízkosti pláží, supermarketů a dalších služeb, což podtrhuje jeho městský charakter a dobrou dostupnost veškeré infrastruktury pro každodenní život.

A spacious apartment with a city view, featuring a balcony and modern amenities.

Umístění v regionu

Torrevieja se nachází na jihu provincie Alicante, což z ní činí důležité pobřežní centrum v regionu. Je obklopena dalšími významnými městy jako Elche (32 km), Murcia (39 km) a Alicante (44 km). Tato poloha umožňuje snadný přístup k větším městským centerům s bohatou nabídkou kultury, nákupů a služeb, zatímco samotná Torrevieja poskytuje klidnější středomořské prostředí s důrazem na pláže a volnočasové aktivity.

Doprava a občanská vybavenost

Nemovitost je situována v Torrevieja, která nabízí dobrou konektivitu. Nejbližší pláže jako Platja del Cura jsou vzdáleny přibližně 1,0 až 1,3 km, což je dosažitelné chůzí. Mezinárodní letiště Alicante-Elche (ALC) je vzdáleno přibližně 35 km vzdušnou čarou, což umožňuje relativně snadné cestování. Golfové hřiště Club de Golf Villamartín je vzdáleno necelých 9 km. V okolí je také dostatek lékáren, supermarketů a dalších nezbytných služeb.

Vzdálenost k pláži 1 km
Alicante-Elche (ALC) 35 km
Valencia (VLC) 168 km

Zdroj: OpenStreetMap, Google Maps

Alt text: Modern apartment with city view, balcony, and rooftop terrace.

Příroda a podnebí

A cozy apartment with a balcony, offering a view of palm trees and a clear blue sky.

Torrevieja se těší středomořskému klimatu s průměrnými ročními teplotami kolem 18,7 °C. Počet slunečných hodin dosahuje historicky vysokých 3 854 hodin ročně, což přispívá k dlouhému a příjemnému koupacímu období trvajícímu přibližně 5 měsíců, kdy teploty mořské vody dosahují minimálně 20 °C. Oblast se nachází v nadmořské výšce kolem 22 metrů, s mírným sklonem k moři. Vzduch je svěží díky blízkosti moře a místní krajina je charakteristická středomořskou vegetací a pobřežní topografií.

3854 Hodiny slunce/rok
5 Koupací sezóna (měsíce)
18.7°C Prům. roční teplota
22m Nadm. výška

Zdroj: Open-Meteo (2020, 2025 průměr)

Pláže a rekreace

Okolí Torrevieja nabízí rozmanité možnosti pro plážové aktivity a rekreaci. V blízkosti se nachází několik pláží oceněných Modrou vlajkou, včetně El Cura a Los Locos, které jsou vzdáleny jen něco málo přes kilometr. Kromě pláží je k dispozici i řada sportovních center a zařízení. Golfisté ocení blízkost tří významných golfových hřišť: Club de Golf Villamartín (8,7 km), Real Club de Golf Campoamor (10 km) a Club de Golf Las Ramblas de Orihuela (11 km). Město také disponuje sportovními komplexy a bazény pro aktivní trávení volného času.

Pláže

  • Platja del Cura Blue Flag 1 km
  • Playa del Cura Blue Flag 1.1 km
  • Cala del Palangre 1.3 km
  • Playa de Los Locos Blue Flag 1.5 km
  • Cala Higuera 2.1 km
  • La zorra 2.3 km

Golf

  • Club de Golf Villamartín 8.8 km
  • Real Club de Golf Campoamor 10.6 km
  • Club de Golf Las Ramblas de Orihuela 11.1 km
  • Las Colinas Golf & Country Club 13.2 km

Zdroj: Blue Flag 2026, OpenStreetMap

A cozy apartment with a city view, featuring a balcony and modern decor.

Umístění v regionu

Průvodce oblastí: Torrevieja

Torrevieja is a Mediterranean-seaside city and municipality on the Costa Blanca, in the province of Alicante, Valencian Community, in southeastern Spain. The city is in one of the only Spanish-speaking areas of the Valencian Community.

Klíčová fakta

71.8 km² Rozloha

Podnebí

Měsíc Průměrná teplota Srážky
Leden 11.3°C 31 mm
Únor 11.8°C 21 mm
Březen 14.4°C 27 mm
Duben 16.5°C 27 mm
Květen 19.5°C 26 mm
Červen 23.5°C 9 mm
Červenec 26.4°C 3 mm
Srpen 26.9°C 3 mm
Září 24.1°C 23 mm
Říjen 19.8°C 40 mm
Listopad 15.4°C 37 mm
Prosinec 11.9°C 30 mm

Okolí a vybavenost

168 restaurant
3 school
26 pharmacy
24 bank
45 cafe
27 dentist

Nadmořská výška a Terén

22m Nadm. výška
1 km Vzdálenost k pláži
1.9% Sklon k pláži

Doprava

35 km Alicante-Elche (ALC)
168 km Valencia (VLC)
368 km Malaga-Costa del Sol (AGP)

Detaily projektu

Projekt 1 Bed Bungalow in Torrevieja
Město Torrevieja
Region Costa Blanca
Cena €149,900
Obývací plocha 42 m²
Cena za m² €3,569 / m²
Ložnice 1
Koupelny 1
Parkování Ne
Bazén Ne
Zahrada Ne
Stav výstavby key_ready
Vzdálenost k pláži 1 km
Dokončení 1970
Publikováno 2026-05-23

Ref: VL740078

Zdroj: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Shrnutí

  • Přízemní bungalov s terasou a grilem v městské části Torrevieja.
  • Pěší dostupnost k pláži (cca 1 km) a veškeré občanské vybavenosti.
  • Ideální pro vlastní bydlení nebo jako investice s potenciálem pro pronájmy.
  • Klimaticky příznivá lokalita s vysokým počtem slunečných dnů v roce.
  • Cena od 149 900 EUR za nemovitost připravenou k nastěhování.

Regionální srovnání

V porovnání s jinými nabídkami v Torrevieja, jako jsou APARTMENTS PALANGRE BEACH (od 160 000 EUR) nebo EDIFICIO SUN & CENTER (od 169 000 EUR), tento bungalov představuje cenově dostupnější variantu. Jeho cena od 149 900 EUR je konkurenceschopná, zejména s ohledem na jeho polohu v pěší dostupnosti od pláže a v centru dění. Zatímco jiné projekty mohou nabízet modernější výstavbu nebo větší rozlohy, tento dům cílí na specifickou skupinu kupujících hledajících funkční a dobře umístěné bydlení za příznivou cenu. Lokalita v Torrevieja je navíc charakteristická svou živou atmosférou a širokou nabídkou služeb, která se liší od klidnějších pobřežních letovisek na jiných částech Costa Blanca. Projekt PANORAMA BEACH BUILDING je srovnatelný cenou (od 155 000 EUR), ale tento bungalov nabízí výhodu přízemního bydlení a soukromé terasy s grilem.

Často kladené dotazy

Je tato nemovitost vhodná pro celoroční bydlení?