1 Bed Bungalow in Torrevieja ב- Torrevieja,

1-חדר שינה בקתה ב- Torrevieja

בונגלו זה, הממוקם בטורבייחה, אליקנטה, מציע מגורים נוחים באזור עירוני תוסס. עם גישה נוחה לשירותים ולחוף הים, הוא מהווה אופציה למגורים קבועים או כהשקעה. המיקום משלב את הקרבה לים עם זמינות של שירותים חיוניים, מה שהופך אותו לבחירה פרקטית באחת מהאזורים הפופולריים בריביירה הספרדית.

€149,900
1
חדרי שינה
1
חדרי אמבטיה
42 m²
שטח דירה
€149,900
מחיר
1 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הבונגלו ממוקם במיקום אורבני בטורבייחה, במרחק הליכה מהחוף ומשירותים חיוניים. הסביבה מספקת נוחות יומיומית, כאשר רוב הצרכים הבסיסיים ניתנים להשגה ללא צורך ברכב. הקרבה לים ולמרכזי קניות משפיעה על אופי החיים במקום.

תוכנית דירה

פרויקט זה מתאים לרוכשים המחפשים פתרון מגורים פונקציונלי ונגיש. הוא מציע חלל מגורים יעיל, מרפסת פרטית וגישה נוחה לשירותים. האופי המוכר של הבונגלו, כולל מטבח פתוח וחדר שינה עם ארון מובנה, מיועד לאלו שמעריכים נוחות ופרקטיות.

סטטוס בנייה

הבונגלו מוצע כנכס מוכן למגורים (Gereed), ללא צורך בהמתנה לבנייה. הדבר מאפשר מעבר מיידי לאחר הרכישה. מצב הבנייה הנוכחי מבטיח כי כל העבודות הושלמו וכי הנכס עומד בסטנדרטים הנוכחיים, ומפשט את תהליך הרכישה והכניסה לבית.

נקודות לדיון

הפרויקט אינו מציע נוף פנורמי של הים או שטחי גינה פרטיים רחבים. הוא ממוקם בסביבה עירונית צפופה, ועל כן אינו מתאים למי שמחפש שקט מוחלט או בידוד. המרחקים לערים מרכזיות יותר או לנמל תעופה גדול יותר דורשים נסיעה.

אורח חיים וסביבה

נכס זה מתאים לרוכשים המחפשים בית נופש באזור חם, או למי שמעוניין בהשקעה עם פוטנציאל לתשואה מתקופות השכרה עונתיות. הוא מתאים גם לאנשים המעדיפים חיים בסביבה עירונית עם גישה נוחה לשירותים, ללא צורך להסתמך על רכב לכל צורך. הדיירים העתידיים יכולים ליהנות מקרבה לחנויות, מסעדות וחופי הים, כמו גם ממתקני ספורט ובילוי. השילוב של מיקום, מחיר ונוחות עירונית הופך אותו לאופציה מעניינת עבור מגוון קונים, כולל יחידים או זוגות.

איכות בנייה וגימור

הבונגלו כולל גימורים סטנדרטיים המתאימים לסגנון המקומי. המטבח הפתוח מגיע מצויד, וחדר השינה כולל ארון מובנה. חדר האמבטיה הוא בגודל מלא וכולל אמבטיה. המרפסת הפרטית, המצוידת בגריל, מהווה הרחבה של חלל המגורים החיצוני. הריהוט המלא המוצע בנכס נועד להקל על המעבר. רמת הגימור משקפת את טווח המחירים, ומספקת פונקציונליות בסיסית המתאימה למגורים או להשכרה.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הבונגלו מוצע במחיר התחלתי של 149,900 אירו. המחיר משקף את מיקומו בסביבה עירונית מבוקשת, במרחק הליכה מהים ומהשירותים. קיימת זמינות של נכסים דומים באזור, עם פרויקטים כמו 'APARTMENTS PALANGRE BEACH' (החל מ-160,000 אירו) ו-'EDIFICIO SUN & CENTER' (החל מ-169,000 אירו). מיקום זה, בשילוב עם גודל הנכס, ממקם אותו בנקודת כניסה אטרקטיבית לשוק הנדל"ן המקומי.

€149,900
מחיר
1
חדרי שינה
42 m²
שטח דירה
1
חדרי אמבטיה

סביבה ואורח חיים

טורבייחה היא עיר חוף ים תיכונית באזור קוסטה בלנקה, הידועה באקלים הנוח שלה ובחופי הים. העיר מציעה שילוב של סביבה אורבנית תוססת עם גישה קלה לאטרקציות תיירותיות וטבעיות. כ-98,533 תושבים מתגוררים בה, מה שמעיד על אופי קהילתי פעיל. היא מפורסמת בזכות שפע החופים שלה, כולל כאלה שזכו בדגל כחול, וכן בזכות המתקנים לספורט ימי. מיקומה של העיר מאפשר גישה נוחה לשירותים עירוניים כמו מסעדות, בנקים ובתי מרקע, במרחק הליכה או נסיעה קצרה. מזג האוויר נוח לאורך רוב השנה, עם טמפרטורות שנתיות ממוצעות של כ-18.7 מעלות צלזיוס, ושפע שעות שמש.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Torrevieja

סביבה ונגישות

הסביבה הקרובה לטורבייחה מציעה חיים עירוניים דינמיים. במרחק הליכה ניתן למצוא סופרמרקט (354 מ'), בתי מרקחת (576 מ') ובתי קפה. מתקנים נוספים כמו מרכזי ספורט (Palacio de Deportes Infanta Cristina במרחק 1.3 ק"מ) ונמלים (Real Club Náutico במרחק 1.0 ק"מ) זמינים אף הם. הרשת הענפה של 12 קווי תחבורה ציבורית ו-50 תחנות אוטובוס באזור מאפשרת ניידות נוחה לנקודות שונות בעיר ובסביבתה, והקרבה לכבישים ראשיים מקלה על נסיעות ארוכות יותר.

מפה ומיקום

הבונגלו ממוקם בעיר טורבייחה, על חוף הים התיכון. המיקום העירוני מבטיח קרבה לשירותים, חופים ומתקני פנאי. המפה ממחישה את הנגישות הנוחה למרכז העיר, לחופים, ולכבישים ראשיים.

A spacious apartment with a city view, featuring a balcony and modern amenities.

מיקום באזור

טורבייחה ממוקמת בדרום מחוז אליקנטה, באזור וולנסיה. היא מהווה נקודה מרכזית באזור החוף, ומציעה גישה נוחה לערים גדולות יותר כמו אלצ'ה (32 ק"מ), מורסיה (39 ק"מ) ואליקנטה (44 ק"מ). ערים אלו מציעות מגוון רחב של שירותים, הזדמנויות תעסוקה ופעילויות תרבותיות, ונגישותן הופכת את טורבייחה לבסיס נוח לחקר האזור.

נגישות ושירותים

הבונגלו ממוקם קרוב למרכז העיר טורבייחה. החוף הקרוב ביותר, Platja del Cura, נמצא במרחק של כ-1 קילומטר. חופים נוספים כמו Cala del Palangre ו-Los Locos נגישים גם הם בקלות. עבור חובבי גולף, מגרשי גולף מובילים כמו Club de Golf Villamartín נמצאים במרחק של כ-8.7 קילומטרים. שדה התעופה אליקנטה-אלצ'ה (ALC) נמצא במרחק של כ-35 קילומטרים בקו אווירי, מה שמבטיח נגישות נוחה לטיסות בינלאומיות. תחנות הטענת רכב חשמלי נמצאות במרחק של כ-5.8 ק"מ.

מרחק מהים 1 km
Alicante-Elche (ALC) 35 km
Valencia (VLC) 168 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

Alt text: Modern apartment with city view, balcony, and rooftop terrace.

טבע ואקלים

A cozy apartment with a balcony, offering a view of palm trees and a clear blue sky.

טורבייחה נהנית מאקלים ים תיכוני, עם טמפרטורה ממוצעת שנתית של 18.7 מעלות צלזיוס ו-3,854 שעות שמש בשנה. העיר ממוקמת בגובה של 22 מטר מעל פני הים, מה שמבטיח מזג אוויר נעים ללא שינויים קיצוניים. עונת השחייה נמשכת כחמישה חודשים, כאשר טמפרטורת המים עולה על 20 מעלות צלזיוס. העיצוב של הנכס, הכולל מרפסת, מתאים לניצול האקלים הנוח לבילוי בחוץ.

3854 שעות שמש/שנה
5 עונת שחייה (חודשים)
18.7°C טמפ' שנתית ממוצעת
22m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

האזור עשיר באפשרויות פנאי. שבעה חופים בדגל כחול, כולל El Cura ו-Los Locos, נמצאים בסביבה הקרובה. מרחקים קצרים מובילים למרכזים ספורטיביים כגון Palacio de Deportes Infanta Cristina. קרבתם של שלושה מגרשי גולף מרכזיים, Villamartín, Campoamor ו-Las Ramblas, הופכת את האזור לאטרקטיבי עבור חובבי גולף. גם מתקני שחייה ציבוריים ופרטיים זמינים, כמו Piscina Hotel Fontana.

חופים

  • Platja del Cura Blue Flag 1 km
  • Playa del Cura Blue Flag 1.1 km
  • Cala del Palangre 1.3 km
  • Playa de Los Locos Blue Flag 1.5 km
  • Cala Higuera 2.1 km
  • La zorra 2.3 km

Golf

  • Club de Golf Villamartín 8.8 km
  • Real Club de Golf Campoamor 10.6 km
  • Club de Golf Las Ramblas de Orihuela 11.1 km
  • Las Colinas Golf & Country Club 13.2 km

מקור: Blue Flag 2026, OpenStreetMap

A cozy apartment with a city view, featuring a balcony and modern decor.

מיקום באזור

מדריך אזור: Torrevieja

Torrevieja is a Mediterranean-seaside city and municipality on the Costa Blanca, in the province of Alicante, Valencian Community, in southeastern Spain. The city is in one of the only Spanish-speaking areas of the Valencian Community.

עובדות מרכזיות

71.8 km² שטח

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 11.3°C 31 mm
פברואר 11.8°C 21 mm
מרץ 14.4°C 27 mm
אפריל 16.5°C 27 mm
מאי 19.5°C 26 mm
יוני 23.5°C 9 mm
יולי 26.4°C 3 mm
אוגוסט 26.9°C 3 mm
ספטמבר 24.1°C 23 mm
אוקטובר 19.8°C 40 mm
נובמבר 15.4°C 37 mm
דצמבר 11.9°C 30 mm

שירותים בסביבה

168 restaurant
3 school
26 pharmacy
24 bank
45 cafe
27 dentist

גובה ושטח

22m גובה
1 km מרחק מהים
1.9% שיפוע לחוף

תחבורה וגישה

35 km Alicante-Elche (ALC)
168 km Valencia (VLC)
368 km Malaga-Costa del Sol (AGP)

פרטי הפרויקט

פרויקט 1 Bed Bungalow in Torrevieja
עיר Torrevieja
אזור Costa Blanca
מחיר €149,900
שטח דירה 42 m²
מחיר למ"ר €3,569 / m²
חדרי שינה 1
חדרי אמבטיה 1
חניה לא
בריכה לא
גינה לא
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 1 km
סיום 1970
פורסם 2026-05-23

Ref: VL740078

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

סיכום

  • בונגלו מוכן למגורים במיקום עירוני מרכזי בטורבייחה.
  • מרחק הליכה לחוף הים, חנויות ושירותים.
  • כולל מרפסת פרטית עם גריל וריהוט מלא.
  • מתאים למגורים קבועים, בית נופש או השקעה.
  • מחיר התחלתי אטרקטיבי של €149,900.

השוואה אזורית

טורבייחה מציעה מגוון רחב של אפשרויות דיור, החל מדירות ועד בתים צמודי קרקע. המחיר של הבונגלו המוצע, €149,900, ממקם אותו כאופציה משתלמת ביחס לפרויקטים אחרים באזור, כגון 'APARTMENTS PALANGRE BEACH' (החל מ-€160,000) ו-'EDIFICIO SUN & CENTER' (החל מ-€169,000). בעוד שפרויקטים אלו מציעים לעיתים קרובות דירות, הבונגלו הנוכחי מספק תחושה של בית נפרד עם מרפסת פרטית, יתרון ייחודי בטווח מחירים זה. הסביבה העירונית של טורבייחה מציעה שפע שירותים, בניגוד לאזורים מרוחקים יותר שמציעים יותר שקט אך פחות נגישות. השילוב של מיקום מרכזי, מחיר נגיש ופוטנציאל להשכרה הופך אותו לאטרקטיבי עבור קהל יעד רחב, המחפש את האיזון בין אורח חיים ים תיכוני, נוחות עירונית והשקעה כלכלית.

שאלות נפוצות

האם המיקום המרכזי בטורבייחה עלול להשפיע על רמת הרעש?
הבונגלו ממוקם בסביבה עירונית, מה שעשוי לכלול רמות רעש מסוימות האופייניות לאזורים כאלה, במיוחד בעונות השיא. עם זאת, המרחק מחופים סואנים מסוים וקרבה למרכזים מציעים איזון.
מהי הדרך הנוחה ביותר להגיע משדה התעופה של אליקנטה לבונגלו?
הדרך הנוחה ביותר היא באמצעות רכב שכור או מונית משדה התעופה אליקנטה-אלצ'ה (ALC), הנמצא במרחק של כ-35 קילומטרים בקו אווירי. אופציות לתחבורה ציבורית קיימות אך דורשות החלפות.