Callosa de Segura
NL NL EN EN DE DE FR FR ES ES DA DA SV SV NO NO FI FI PL PL
Ова некретнина је продата · Јул 2026 Погледајте сличне некретнине у граду Benejuzar
12 Bed Samostalna vila in Callosa de Segura у Callosa de Segura, Самостојећа вила

12-спаваћа соба Самостојећа вила у Callosa de Segura

Ова пространа вила се налази у Каљоса де Сегура, Аликанте, и нуди луксузно становање са 12 спаваћих соба и 9 купатила. Са укупном површином од 1100 м² на парцели од 563 м², ова некретнина представља значајну понуду у урбаном окружењу, пружајући мир и ексклузивност. Пројекат комбинује класичну елеганцију са савременим удобностима, а смештен је у близини локалних погодности.

€954,469 Продато
Ова некретнина више није доступна
12
Спаваће собе
9
Купатила
1100 m²
Стамбена површина
€954,469 Продато
Цена

Анализа пројекта

Кључне карактеристике локације, станова, фазе пројекта и ставови за пажњу.

Локација

Локација у Каљоса де Сегура пружа предност урбаног окружења са лако доступним садржајима, иако је удаљенија од приморских одмаралишта. Близина већих градова као што су Елче и Аликанте омогућава приступ ширем спектру услуга и културних догађаја, док сама локација нуди мирнији начин живота.

Тлоцрт

Ова некретнина је намењена купцима који траже ексклузиван животни простор са великим бројем спаваћих соба и купатила, идеално за велике породице или оне који често угошћују. Поседује карактеристике попут приватног базена, винског подрума и гараже, задовољавајући потребе за удобним и луксузним животом.

Статус пројекта

Овај објекат је тренутно у фази изградње, са планираним завршетком који ће ускоро бити објављен. Понуда обухвата модерне системе, енергетски ефикасне компоненте и финише високе класификације, што осигурава висок стандард квалитета. Детаљне информације о роковима завршетка биће накнадно доступне.

Важни детаљи

Пројекат не нуди директан поглед на море нити се налази на првој линији плаже. Иако је урбано окружење, налази се на одређеној удаљености од најближих аеродрома и главних туристичких дестинација, што захтева коришћење превозних средстава за дужа путовања. Поседује ограничену површину парцеле у односу на велику грађевинску површину.

Детаљи пројекта

Пројекат 12 Bed Samostalna vila in Callosa de Segura
Град Callosa de Segura
Регион Costa Blanca
Цена €954,469 Продато
Стамбена површина 1100 m²
Цена по м² €867 / m²
Спаваће собе 12
Купатила 9
Паркинг Не
Базен Не
Врт Не
Статус градње sold
Завршетак 1970
Објављено 2026-03-26

Ref: VL364906

Извор: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Животни стил и околина

Ова некретнина је намењена појединцима или породицама које траже пространо и луксузно становање са многим спаваћим собама и купатилима, идеално за угошћавање гостију или за вишегенерацијско становање. Одговара онима који цене мирнији, урбани начин живота, али и даље желе лак приступ садржајима. Такође је погодна за инвеститоре или за куповину као велика породична резиденција. Ако вам је потребан велики животни простор са могућностима за приватне забаве и опуштање, ова вила нуди одличну основу. Купци који цене класичну елеганцију и удобност, уз могућност додатног прилагођавања, пронаћи ће ову некретнину привлачном.

Квалитет изградње и завршне радње

Вила се одликује високим квалитетом завршне обраде, истичући употребу племенитих материјала и пажљив дизајн ентеријера. Унутрашњост садржи уметничке детаље, класичан декор и елементе попут камина који стварају пријатан амбијент. Постоји лични лифт који повезује три спрата, што додаје модеран додир. Кухиње су комплетно опремљене, а купатила су модерна. Објекат такође поседује вински подрум и велике просторе за дружење. Безбедност је загарантована интегрисаним алармним системом. Очекује се да ће завршни радови бити изведени по највишим стандардима.

Околина и стил живота

Цена и доступност

Цена ове простране виле почиње од 954.469 €. Пројекат нуди варијабилност у зависности од специфичних захтева и завршних радова. Са 12 спаваћих соба и 9 купатила, распон цена одражава величину и луксузне карактеристике некретнине. Тренутно је у току процес изградње, а детаљи о доступности и специфичним опцијама за куповину биће доступни накнадно. Понуда је усмерена ка купцима који траже имовину великог обима и високог стандарда.

€954,469 Продато
Цена
12
Спаваће собе
1100 m²
Стамбена површина
9
Купатила

Околина и стил живота

Каљоса де Сегура нуди живописну медитеранску атмосферу са преко 3.800 сунчаних сати годишње и пријатним температурама током шест месеци. Локација је смештена на 27 метара надморске висине, што обезбеђује благу климу. Подручје је урбано, са основним садржајима попут продавница, ресторана и апотека на пешачкој удаљености. Иако аутомобил није увек неопходан за локалне потребе, олакшава приступ даљим дестинацијама. Овај град је познат по својој цркви Светог Мартина, што додаје културну димензију.

Затражите информације

Локација и околина: Callosa de Segura

Околина и приступ

Живот у Каљоса де Сегура нуди баланс између урбаног окружења и мирнијег темпа. Налази се у близини основних садржаја попут супермаркета (38м), апотека (3.3км) и здравствених установа (4.6км), што чини свакодневни живот практичним. Забаву и рекреацију пружају бројни ресторани, кафићи и спортски центри унутар 2км радијуса, укључујући општински спортски центар (0.1км). Постоји 13 линија јавног превоза и 4 станице, што олакшава кретање без аутомобила на краће удаљености. У околини су и голф терени, удаљени око 10км.

Мапа и локација

Вила је смештена унутар урбаног подручја Каљоса де Сегура, у покрајини Аликанте. Ова локација пружа директан приступ локалним садржајима и добро је повезана са околним градовима, нудећи баланс између мирног становања и урбане погодности.

Bright room with large windows showcasing a lush orange tree view.

Приближна област · тачна адреса на захтев

Позиција у региону

Каљоса де Сегура се налази у покрајини Аликанте, у близини Вега Баха дел Сегура. Стратешки је позициониран између већих градова попут Елчеа (22 км) и Аликантеа (43 км), као и Мурсије (26 км). Ова локација пружа приступ богатом културном наслеђу и услугама које нуде већи градски центри, док сама Каљоса задржава препознатљив локални карактер са око 17.484 становника.

Приступ и садржаји

Пројекат је добро повезан са локалним садржајима, са супермаркетом на само 38 метара и здравственим установама на 4.6 км. Налази се на око 20 км од најближих плажа попут Плажа Бабилониа. Аеродром Аликанте-Елче је удаљен око 33 км ваздушном линијом, док је Валенсија око 160 км. За голфере, голф клубови попут Ла Финка удаљени су око 10 км. Станице за пуњење електричних возила доступне су на око 3.2 км. Најближе железничке станице су на око 6 км.

Alicante-Elche (ALC) 33 km
Valencia (VLC) 160 km
Callosa de Segura 5.9 km
Callosa de Segura-Cox 7.3 km

Извор: OpenStreetMap, Google Maps

A street view with a signpost, palm trees, and a clear blue sky.

Природа и клима

"Empty street with a 'BENEFICIA JUZGAR' sign, sunlit with clear blue sky.

Каљоса де Сегура има благо медитеранску климу са просечном годишњом температуром од 18.8°C. Подручје ужива у значајном броју сунчаних сати, око 3.841 годишње, што омогућава дуго купалиште сезоне од шест месеци. Надморска висина од 27 метара доприноси угодним температурама током целе године. Окружење нуди могућности за рекреацију на отвореном, али је такође у урбаном подручју, што значи да директан приступ природним резерватима може захтевати путовање.

6 Сезона купања (мес.)
18.8°C Просеч. годишња темп.
27m Надморска висина

Извор: Open-Meteo (2020–2025 просек)

Плаже и рекреација

Најближе плаже, као што су Плажа Бабилониа и Плажа Центра, удаљене су око 20 км. Иако нису на самој обали, ове плаже нуде класичне медитеранске могућности за рекреацију. За љубитеље голфа, постоји неколико опција у близини, укључујући Club de Golf La Finca на 10 км и Las Colinas Golf & Country Club на 22 км. Унутар 2 км постоје спортски центри, укључујући општински спортски центар, који пружају додатне могућности за физичку активност.

Golf

  • Club de Golf La Finca 10 km

Извор: OpenStreetMap

A spacious living room with large windows, offering a view of a tree-lined courtyard.

Водич кроз област: Callosa de Segura

Callosa de Segura is a municipality in the comarca of Vega Baja del Segura in the Valencian Community, Spain. It contains the historic monument of the Church of St Martin.

Кључне чињенице

17,484 Број становника

Клима

Месец Просечна температура Падавине
Јануар 11.1°C 31 mm
Фебруар 12.7°C 12 mm
Март 14.4°C 74 mm
Април 16.5°C 42 mm
Мај 20.1°C 33 mm
Јун 24.5°C 14 mm
Јул 27.3°C 6 mm
Август 27.4°C 15 mm
Септембар 24.1°C 59 mm
Октобар 20.1°C 42 mm
Новембар 15.2°C 28 mm
Децембар 12.2°C 35 mm

Садржаји у близини

10 Ресторани
2 Апотеке
4 Банке
3 Кафићи
1 Болнице

Висина и терен

27m Надморска висина

У близини

ЕВ пуњачи

Голф терени

Спортски центри

Транспорт

33 km Alicante-Elche (ALC)
160 km Valencia (VLC)
359 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
5.9 km Callosa de Segura
7.3 km Callosa de Segura-Cox
9.3 km Orihuela Miguel Hernández

Сажетак

  • Пространа самостојећа вила са 12 спаваћих соба и 9 купатила у Каљоса де Сегура, Аликанте.
  • Укупна површина од 1100 м² на парцели од 563 м², са приватним базеном и гаражом.
  • Налази се у урбаном окружењу са садржајима на пешачкој удаљености, али на око 20 км од најближих плажа.
  • Пројекат нуди луксузну завршну обраду и класичну елеганцију са модерним додатакама попут лифта.
  • Цена почиње од 954.469 €, што одражава величину и ексклузивне карактеристике имовине.

Регионална поређења

У односу на пројекте попут OCEANIC APARTMENTS у Рохалесу (од 475.000 €) или NUEVA DAYA VILLA у Даиа Ноеви (од 380.000 €), ова вила у Каљоса де Сегура представља знатно већу и ексклузивнију понуду, са ценом од 954.469 €. Док су наведени упоредни пројекти углавном апартмани или мање виле, ова некретнина се истиче по својој величини (1100 м² стамбеног простора), броју спаваћих соба (12) и купатила (9). Иако су упоредни пројекти смештени ближе обали, ова вила нуди урбано становање са лакшим приступом локалним садржајима, али захтева нешто дужи пут до плажа (око 20 км). Оваква врста имовине циља на специфични сегмент тржишта који тражи простране, луксузне резиденције, често као стално пребивалиште или за вишегенерацијско становање, за разлику од типичнијих одмаралишних некретнина.

Често постављана питања

Која је главна предност ове локације?
Локација нуди урбано окружење са лако доступним садржајима, балансирајући мир са погодностима.
Колика је удаљеност од најближег аеродрома?
Аеродром Аликанте-Елче је удаљен око 33 км ваздушном линијом.
Који тип грејања или хлађења је предвиђен?
Информације о специфичним системима грејања или хлађења нису наведене.
Да ли је ово подручје популарно за туризам?
Подручје Каљоса де Сегура је урбано и има локални карактер, са околним подручјима која су популарнија за туризам.
Да ли постоје спортски садржаји у близини?
Да, постоје спортски центри у радијусу од 2 км, укључујући општински спортски центар.
Да ли цена укључује намештај?
Нису наведене детаљне информације о томе да ли цена укључује намештај.
Какав је процес куповине ове некретнине?
Детаљи о процесу куповине нису наведени.
Колико је далеко од мора?
Најближе плаже су удаљене око 20 км ваздушном линијом.
Milan Jovanović
Milan Jovanović
Експерт за некретнине

Милан Јовановић помаже клијентима из Србије да остваре своје циљеве на шпанском тржишту некретнина. Његова посвећеност гарантује ефикасан и успешан процес.

Вишејезични представник уз подршку ВИ. Ваш упит обрађује тим иза овог сајта.

Одговор у року од 24 сата

Заинтересовани?

Оставите своје податке и примате информације о доступности, ценама и тлоцртима.

Технички подаци
Вила има 12 спаваћих соба и 9 купатила.
Укупна грађевинска површина је 1100 м².
Налази се на надморској висини од 27 метара.
Затражите информације WhatsApp Телефон (опционо)